MEKSIKA

Palmėmis nusėti paplūdimiai, čili prieskoniais išgardinta virtuvė, tankios ir garuose paskendusios didingos džiunglės, gyvybe pulsuojantys miestai ir Frida Kalo: ryškioji Meksika tikrai atitinka savo vardą.

Meksika – tai įstabios, rūko apsuptos džiunglės, ugnikalniai, snieguotomis viršūnėmis, kaktusais apaugusios dykumos ir 10 000 km pakrantė su smėlėtais paplūdimiais ir lagūnomis. Laukinė gamta ir nepaprastas gyvenimas. Su banglente įveikite Ramiojo vandenyno bangų šėlsmą, tyrinėkite Karibų jūros gelmių grožį ir plaukite Meksikos upėmis, arba likite sausumoje ir leiskitės į žygius po Oachakos kalnų debesų miškus, kopkite į miegančių ugnikalnių viršūnes arba stebėkite milijonus migruojančių drugelių.

Kelionės datos: individuali kelionė pageidaujamomis datomis. Kreiptis dėl sąlygų ir kainų.

Palmėmis nusėti paplūdimiai, čili prieskoniais išgardinta virtuvė, tankios ir garuose paskendusios didingos džiunglės, gyvybe pulsuojantys miestai ir Frida Kalo: ryškioji Meksika tikrai atitinka savo vardą.

Meksika – tai įstabios, rūko apsuptos džiunglės, ugnikalniai, snieguotomis viršūnėmis, kaktusais apaugusios dykumos ir 10 000 km pakrantė su smėlėtais paplūdimiais ir lagūnomis. Laukinė gamta ir nepaprastas gyvenimas. Su banglente įveikite Ramiojo vandenyno bangų šėlsmą, tyrinėkite Karibų jūros gelmių grožį ir plaukite Meksikos upėmis, arba likite sausumoje ir leiskitės į žygius po Oachakos kalnų debesų miškus, kopkite į miegančių ugnikalnių viršūnes arba stebėkite milijonus migruojančių drugelių.

Senovės Meksikos čiabuviai, iki ispanų civilizacijos, pastatė didžiuosius pasaulio archeologinius paminklus, įskaitant Teotihuakano piramides ir nuostabias Majų šventyklas. Ispanijos kolonijinė epocha paliko gražius miestus, su medžių pavėsyje skendinčiomis aikštėmis ir gausiai iškaltomis akmeninėmis bažnyčiomis bei dvarais, o šiuolaikinė Meksika sulaukė puikių Diego Riveros ir Fridos Kalo kūrinių. Aukščiausios klasės muziejai ir galerijos liudija žavią šalies istoriją ir neišsenkantį kūrybinį veržlumą. Populiarioji kultūra taip pat gyvybinga – nuo Meksiko miesto pogrindinių šokių klubų ir gatvės meno iki nuostabių vietinių gyventojų rankdarbių.

Saulėje besimaudančios piramidės, mitinių dievų pasaulis, kolonijiniai miestai ir miesteliai su žavia architektūra. Karibų jūros paplūdimiai, intensyviai žydra jūra. Tekilos skonis ir mariačių ansamblių garsai. Ši vieta, daugelio vadinama rojumi žemėje, tobula vieta atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo kasdienybės.

Tačiau iki šių dienų čia išliko unikali atmosfera, kuri sujungia išskirtinį vietovės charakterį su džiaugsmingu bei temperamentingu Meksikos gyventojų gyvenimo būdu. Pašėlusios naktys, puiki virtuvė, energingas meksikietiškos muzikos ritmas, spalvų begalybė ir kultūrų įvairovė. Čia susidaro įspūdis, kad fiesta tęsiasi kiekvieną dieną!

Meksikos gastronominis repertuaras toks pat įvairus kaip ir šalies gyventojai bei topografija. Valgymas – tai nesibaigiantis nuotykis, nesvarbu, ar ragausite regioninių patiekalų, pavyzdžiui, Jukatano cochinita pibil (lėtai virta kiauliena), ar daugybę moles (sudėtingų padažų, kurių receptų pavydžiai yra saugomi) Oachakoje ir Puebloje, ar išbandysite sudėtingus, meniškus pasaulinio lygio virtuvės šefų patiekalus. Meksikoje galima pavalgyti paprastuose pakrantės palapų restoranuose, kuriuose patiekiama šviežia žuvis ir jūros gėrybės, taip pat kukliose taquerías, paplitusiose visoje Meksikoje, kur tortilijos įdarytos įvairiais įdarais ir aplietos naminiu salsas.

Jūsų Meksikos patirtis bus susijusi su meksikiečiais. Tai itin įvairialypė komanda – nuo Meksiko miesto hipsterių iki drovių Čiapaso vietinių gyventojų. Jie garsėja savo meile spalvoms ir dažnomis fiestomis, tačiau taip pat yra filosofiški žmonės, besididžiuojantys savo unikalia tėvyne su visa jos įvairove, glaudžiais šeimų ryšiais, gražiais ir gražiais miestais, giliai įsišaknijusiomis tradicijomis ir agavų gėrimais.

Meksika – didelių kontrastų šalis. Pilni žmonių, gyvybe pulsuojantys miestai ribojasi su nedidelėmis gyvenvietėmis ir negyvenamomis didžiulėmis erdvėmis. Tradicija nuolat susitinka su modernumu. Kaktusais apaugusios begalinės plynaukštės, gilūs kanjonai, aukšti, sniegu padengti kalnai, dykumos ir atogrąžų miškai sukuria nepaprastai įdomų ir stulbinantį kraštovaizdį. Be neįtikėtinai įvairios ir gražios gamtos ir daugybės ikikolumbinės kultūros liekanų, Meksika taip pat yra šalis, turinti vienus iš gražiausių paplūdimių pasaulyje. Povandeninės gyvybės gausa ir didžiausias koralinis rifas šiaurės pusrutulyje yra tikra dovana nardymo entuziastams.

Vizos: Lietuvos Respublikos piliečiams turistiniam vizitui į Meksiką iki 90 dienų vizos nereikia. Prieš atvykstant užpildoma migracijos kortelė, kurios kopiją reikia pateikti išvykstant iš šalies. Pasas turi galioti ne mažiau nei 6 mėnesius.

Skrydis: Lietuva- Kankunas- Lietuva: apie 15 val. (jungiamieji skrydžiai)

Vietos laikas: Lietuvos laikas minus 6 valandos

Kalba: ispanų kalba, galima bendrauti anglų kalba.

Sostinė: Meksiko miestas.

Įtampa: 110 V (būtinas adapteris).

Valiuta: pesas (MXN), 1 MXN susideda iš 100 centavų, 1 USD = apie 10 MXN.

Arbatpinigiai: galioja taisyklė, kad kiekvienas duoda tiek, kiek gali. Priimtas arbatpinigių davimas padavėjams, barmenams, kambarinėms ir bagažų nešikams (apie 10%).

Skiepai: neprivalomi.

Paplūdimiai: įėjimas nemokamas.

Privalomas turizmo mokestis: visi turistai privalo susimokėti vienkartinį turizmo mokestį: 224 MXN (apytiksliai 11 USD). Mokama prieš atvykstant į Meksiką/viešnagės metu/prieš išvykstant iš Meksikos per VISITAX svetainę, adresu: www.visitax.gob.mx , arba Kankūno oro uoste esančiuose automatuose. Mokėjimo kvitą su brūkšniniu kodu saugokite ir pateikite pasų kontrolei.

Privalomas ekologinis mokestis: Viešnagės viešbutyje metu turistai turi sumokėti 25 MXN (apie 1,5 USD) ekologinį mokestš už kambarį/naktį.

Pastaba: Meksikoje yra draudžiama įsivežti ar rūkyti elektronines cigaretes.

Aktuali informacija apie saugumą valstybėje https://keliauk.urm.lt/location/meksika

SIŪLOMI VIEŠBUČIAI

Poilsinės kelionės į Meksiką

Fiesta Americana Condesa Cancun 5*

Šalia vieno gražiausių miesto paplūdimių, įsikūrusiame poilsio komplekse galėsite naudotis puikiais patogumais ir prabangiomis SPA paslaugomis.
Čia yra puikus lauko baseinas su užkandžių baru ir gultais bei skėčiais, taip pat yra sauna, masažo paslaugos, grožio salonas, sporto salė, tinklinio, vandensvydžio, krepšinio ir mini olimpiados užsiėmimai. Svečiai taip pat gali lankyti meksikietiško maisto gaminimo pamokas, išmokti gaminti kokteilius, prisijungti prie jogos užsiėmimų ar majų kalbos pamokų. Viešbutyje taip pat rengiami tekilos degustacijos vakarai su gyva muzika.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Ritz Carlton ***** 12

Ritz Carlton 5*

Įsikūręs paplūdimyje, Kankuno miestе, 25 minutės iki tarptautinio Kankuno miesto oro uosto, 20 minučių iki Kankuno miesto centro. Pastatytas 1993 metais, atnaujintas 2006 metais.

Maitinimas: be maitinimo

Riu Cancun ***** 20

Riu Cancun 5*

Įsikūręs paplūdimyje, Kankuno miestе, 20 km iki Kankuno miesto oro uosto, 10 km iki miesto centro, šalia prekybos centro, pirmoje viešbučių linijoje. Priklauso RIU viešbučių grupei.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Riu Palace Peninsula ***** 22

Riu Palace Peninsula 5*

21 km iki Kankuno oro uosto, Kankuno paplūdimio zonoje, 4,5 km iki senamiesčio, 3 km iki prekybos centro, pirmoje viešbučių linijoje. Priklauso RIU viešbučių tinklo grandinei.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Sandos Cancun Luxury Expierence Resort ***** 4

Sandos Cancun Luxury Expierence Resort 5*

Kankuno miesto kurortinėje zonoje, paplūdimyje. Viešbutį sudaro vienas pagrindinis pastatas ir privati teritorija. Pro numerių langus atsiveria puikus vaizdas į Karibų jūrą ir Nichupte lagūną. Viso viešbutyje yra 214 numerių.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Secrets The Vine Cancun ***** 11

Secrets The Vine Cancun 5*

Kankuno miesto kurortinėje zonoje, apsuptas Karibų jūros skaidraus vandens ir balto smėlio paplūdimių, 20 minučių važiavimo iki tarptautinio oro uosto. Viešbutis atidarytas 2012 metais. Viso viešbutyje yra 495 numeriai.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Sun Palace Cancun ***** 17

Sun Palace Cancun 5*

Ant jūros kranto, 15 min. kelio iki Kankuno miesto tarptautinio oro uosto, 35 min. kelio iki Kankuno miesto centro. Viešbutyje yra 252 numeriai.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link