MALDYVAI

JŪSŲ GERIAUSIAM MEDAUS MĖNESIUI

Ramybės salynas, kur kiekvienas viešbutis – atskiras pasaulis, kur esate tik Jūs, karšta saulė, smėlis, palmės, paslaptingi koraliniai rifai ir vanduo.

Kainos priklauso nuo Jūsų pasirinktos konkrečios kelionės datos.

Maldyvuose buvom jau 5 kartus ir vis keliaujam su Pasaulio kelionėm. Puikiai atrenka viešbučius ir pataria kuriuos kambarius rinktis. Pirmą kartą važiavom į povestuvinę kelionę, tai buvom maloniai nustebinti įvariom smulkmenom. Ačiū, kad pasistengėt.

Robertas ir Rima

2015

Gyvenome Ohuvel Beach Resort viešbutyje – nerealu. Nors jis 4*, bet vertas 5. Teisingai pasakė Alina, kad geriau šitas, nei prastesnis 5*. Maistas įvairus ir kokybiškas, visur ideali tvarka, įrengtas prabangiai.

Olegas

2015

Iš kur jūs gaunate geriausias kainas nežinau, bet gal ir nesvarbu, svarbu mes galim relaksuot Maldyvuose neišleisdami daug pinigų. Mes gyvenom Baros Maldives viešbutyje ir galim jį rekomenduoti kitiems. Vertas dėmesio.

Aidas ir Erika

2015

Buvom Maldyvuose liepą ir papuolėm į liūtį. Agentūroje sakė, kad ne sezonas, bet maža kaina nugalėjo net lietų. Antrą kartą jau paklausėm ir keliavom vasario mėn., sumokėjom brangiau, bet nepliaupė lietus. Mano patarimas, klausykite ką sako darbuotojai ir ką rekomenduoja, nes jie žino ką šneka. Ačiū jums už patarimus. P.S kad mes papuolėm į lūtį, čia patys esame kalti, nepriimkite to kaip priekaišto.

Augustė

2015

Jeigu neturite didelių biudžetų, bet vis tik norite į Maldyvus rinkitės paprastesnius viešbučius, bet su viskas įskaičiuota, nes ten maisto ir gėrimų kainos didžiulės.

Romas

2015

Ačiū už puikią povestuvinę kelionę. Buvo kaip pasakoje!!!!!!!!!!!!!
Už simbolinę dovanėlę taip pat didelis dėkui, labai miela.

Rosita

2015

Mums patinka, kad šita agentūra viską prisimena. Jie mums organizavo vestuves Gibraltare. Po metų, metinių proga gavome dovaną, kuri labai mus pradžiugino. Ir nors povestuvinės kelionės jau negalėjome sau leisti ir niekur nekeliavome, tačiau agentūros nelikome pamiršti. Labai retas atvejis šiais laikais. Šiemet į Maldyvus lėksime ir mes. Džiugu, kad jau patarė ką išsirinkti.

Lina

2015

SIŪLOMI VIEŠBUČIAI

Adaaran Prestige Vadoo ***** 19

Adaaran Prestige Vadoo *****

Pietų Male atole, 8 km iki tarptautinio Hulhule oro uosto (Male mieste). Salos dydis: 210х82 m. Pirmą kartą atidarytas 1988 metais. Po rekonstrukcijos ir koncepcijos pakeitimo viešbutis naujai atidarytas 2009 metais.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė, pusryčiai, pietūs vakarienė, viskas įskaičiuota

Angaga Island Resort SPA **** 11

Angaga Island Resort SPA ****

Pietiniame Ari atole, 85 km iki tarptautinio Hulhule (Malės mieste) oro uosto. Viešbutis atidarytas 1991 metais. Paskutinį kartą atnaujintas 2014 metais.

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė, pusryčiai, pietūs ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

Angsana Resorot & SPA 26

Angsana Resort & SPA, Velavaru Maldives *****

Įsikūręs Velavaru saloje, Daalu atole, 146 km iki tarptautinio Hulhule oro uosto (Male mieste). Salos dydis: 445 х 240 m. Atidarytas 2007 metais. Viso viešbutyje yra 113 numerių.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė, pusryčiai, pietūs vakarienė, viskas įskaičiuota

Baros Maldives ***** 24

Baros Maldives *****

Įsikūręs Šiaurės Male atole, 16 km iki tarptautinio Hulhule oro uosto (Male mieste). Salos dydis: 350 x 300 m. Viešbutis atidarytas 1973 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2005 metais.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė

Centara Ras Fushi Resort SPA **** 10

Centara Ras Fushi Resort SPA ****

Giravaru saloje, Šiaurės Male atole, 11 km iki tarptautinio Hulhule oro uosto (Male mieste). Salos dydis : 135 x 270 m. Viso viešbutyje yra 140 numerių.

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė, pusryčiai, pietūs ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

Coco Bodu Hithi ***** 17

Coco Bodu Hithi *****

Bodu Hithi saloje, Šiaurės Male atole, 29 km iki tarptautinio Hulhule oro uosto (Male mieste). Salos dydis: 1000 x 500 m. Viešbutis atidarytas 2007 metais.
Viešbutyje yra 100 numerių.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė, pusryčiai, pietūs ir vakarienė

Conrad Maldives Rangali Island ***** 11

Conrad Maldives Rangali Island *****

Rangali ir Rangali Finolhu salose, Pietų Ari atole, 90 km iki tarptautinio Hulhule oro uosto (Male mieste). Salos dydis: Rangali Finolhu – 750 х 75 m, Rangali – 600 х 30 m. Conrad vardu viešbutis atidarytas 2007 metais (ankstesnis pavadinimas – Hilton Maldives Resort & Spa).

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė, pusryčiai, pietūs ir vakarienė

Dusit Thani Maldives ***** 5

Dusit Thani Maldives *****

Muddhoo saloje, Baa atole, 120 km iki tarptautinio Hulhule oro uosto (Male mieste). Salos dydis: 700 х 400 m. Viso viešbutyje 100 numerių.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė, pusryčiai, pietūs ir vakarienė

Four Seasons Resort Maldives ***** 11

Four Seasons Resort Maldives *****

Kuda Huraa saloje, Šiaurės Male atole, 20 km iki tarptautinio Hulhule oro uosto (Male mieste). Salos dydis: 200 х 750 m. Pirmą kartą atidarytas 1997 metais, po rekonstrukcijos – 2006 metais. Viešbutyje yra 96 numeriai.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė, pusryčiai, pietūs ir vakarienė

Holiday Island **** 4

Holiday Island ****

Dhiffushi saloje, pietinėje Ari atolo dalyje (netoli Sun Island viešbučio), 97 km iki tarptautinio Hulhule oro uosto (Male mieste). Salos dydis: 700 х 140 m. Viešbutis atidarytas 1994 metais. Viešbutyje yra 142 numeriai.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė, pusryčiai, pietūs ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

Kurumba Maldives ***** 10

Kurumba Maldives *****

Šiauriniame Male atole, Vihamanafušio saloje, 2 km iki tarptautinio Male oro uosto. Salos dydis: 500 x 300 m. Viešbutis atidarytas 1972 metais. Pilnai renovuotas 2004 metais.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė, pusryčiai, pietūs vakarienė, viskas įskaičiuota

Ohuveli Beach Resort SPA **** 6

Ohuveli Beach Resort SPA ****

Viešbutis įsikūręs apie 34 km nuo tarptautinio Malės oro uosto. Šiuolaikiškai bei skoningai įrengtas, geru aptarnavimu garsėjantis ir šiuolaikinius reikalavimus atitinkantis kurorto kompleksas.

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

Velassaru Maldives ***** 8

Velassaru Maldives *****

Velassaru saloje, Pietų Male atole, 15 km iki tarptautinio Hulhule oro uosto (Male mieste). Salos dydis : 500 x 200 m. Viešbutis atidarytas 2009 metais.
Viso viešbutyje yra 129 vasarnamiai ir vilos.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė, pusryčiai, pietūs vakarienė.

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link