DOMINIKOS RESPUBLIKA

JŪSŲ IŠSKIRTINEI ŠVENTEI

Vestuvės balto smėlio Kolibri paplūdimyje ar fantastinėje Saonos saloje – tai geriausios vietos mylinčių širdžių sujungimui.

Kolibri Beach yra privatus paplūdimys, esantis Cabeza de Torro zonoje, Punta Kanoje rytiniame Dominikos Respublikos regione. Paplūdimyje yra nedidelė prieplauka, valtis ir sūpynės fotosesijai.

Trumpa Saonos salos istorija ir faktai apie ją:

Saona yra nacionalinis draustinis ir didžiausia sala, priklausanti Dominikos Respublikai. Salą atrado Kristupas Kolumbas per antrąją ekspediciją 1494 m. Rugsėjo 14 d., Jos plotas yra 110 km². Saloje yra trys nedideli žvejų kaimeliai ir nesibaigiantys paplūdimiai su baltu smėliu. Įvairios augalų rūšys, augančios drėgnuose miškuose, rado prieglobstį drėgnuose mangrovių miškuose. Salos teritorijoje auga apie 539 skirtingų rūšių augalai, kurių daugelis auga tik čia. Saonos sala yra nacionalinis draustinis, kuriame aptinkami vėžliai ir iguanos, pakrantės zonose galite pamatyti lamantinus ir delfinus, o šiltuose sekliuose vandenyse gyvena ir veisiasi įvairių dydžių ir spalvų jūrų žvaigždės. Saloje gyvena kirai, balandžiai, žalios papūgos, gandrai ir kitų rūšių paukščiai. Mangrovių šaknyse milijonai jauniklių randa prieglobstį nuo plėšrūnų. Taip pat čia aptinkama daugiau nei 40 skirtingų rūšių žuvų, 124 rūšių moliuskų gyvena pakrančių vandenyse. Saloje yra daug urvų, kuriuos anksčiau naudojo Taino indėnai. Garsiausias yra legendinis Kotubanamos urvas, pavadintas lyderio vardu, kuris XVI amžiaus pradžioje, bėgdamas nuo ispanų, rado prieglobstį šiame urve. Tačiau neabejotini salos brangakmeniai yra begaliniai sniego baltumo paplūdimiai. Viename iš jų gali vykti Jūsų nepamirštamos vestuvės.

Negalite apsipręsti, kuris vestuvinis paketas jums tinkamiausias? Kreipkitės į mus užpildydami kontaktų formą arba per facebook.com/pasauliokeliones

Vestuvių ceremonija Kolibri paplūdimyje ( oficialios vestuvės, santuoka galiojanti Lietuvoje)

Vestuvių vietos ir datos užsakymas (nuomojama privati paplūdimio dalis)
Notariniai bei metrikacijos mokesčiai Dominikos Respublikoje oficialiai santuokai sudaryti
Vestuvių koordinatoriaus paslaugos
Susitikimas su vestuvių koordinatore prieš vestuves
Oficiali vestuvių ceremonija (anglų kalba)
Oficialus ceremonmeisteris
Transportas viešbutis – ceremonijos vieta – viešbutis
Ceremonijos vietos papuošimas (įvairūs arkų ir takelių variantai pasirinktinai pagal sąrašą)
Dekoracijos: puoštas staliukas, įvairūs dekoro elementai, gėlės, gėlių žiedlapiai
Smėlio ceremonija
Atskiras fotosesijos staliukas su dekoracijomis
Gėlių puokštė nuotakai ir butonjerė jaunikiui
Muzika ceremonijos metu (įrašas)
Butelis putojančio vyno simboliniam tostui
Dekoruotos taurės putojančio vyno tostui
Fotografo paslaugos ir nuotraukos (100)
Šukuosena ir makiažas nuotakai
Santuokos liudijimas ispanų kalba ir jo legalizacija Dominikos Respublikoje
Dokumentų parengimas Lietuvoje (vertimai į ispanų kalbą, notariniai tvirtinimai ir apostilės, esant abiejų pirmai santuokai, iš viso 4 dokumentai)
Vestuvinio paketo kaina: 2850 EUR/ 2 asmenims

P.S. Į vestuvinio paketo kainą skrydis ir apgyvendinimas neįskaičiuotas. Kadangi vestuvių datą kiekvienas renkasi individualiai, kainos skaičiuojamos taip pat individualiai, priklausomai nuo kelionės datos, trukmės, viešbučio kategorijos ir maitinimo.

Altos de Chavon – tikras viduržemio pakrantės stiliaus miestukas egzotiškos augmenijos apsuptyje. Aštuntajame praėjusio amžiaus dešimtmetyję miestelį restauravo italų architektas Roberto Copa. Šiandien čia galima pasigrožėti jo darbo rezultatais – graikiško stiliaus amfiteatru, archeologijos muziejumi, skirtu seniesiems salos gyventojams indėnams taino, mažais „butikais“ ir meno galerijomis.

Po pasivaikščiojimo mieste sėsite į greitaeiges valtis ir vyksite į Rytų nacionalinio parko dalį – Saono salą, paskelbtą gamtos draustiniu. Čia gyvena delfinai, žuvys skraiduolės, jūrų žvaigždės ir dar daug kitos įspūdingos jūrų faunos. Išvyka neapsieis be maudynių, saulės vonių balto smėlio paplūdimyje ir paviršinio nardymo. Pietų metu vaišinsitės kreolų virtuvės patiekalais ir nacionaliniais gėrimais. Po pietų tęsite pažintį su nacionaliniu parku.

Samano įlankoje galima stebėti nepakartojamą vaizdą – kuprotųjų banginių šokį. Tiesiog užima žadą, kai šešiasdešimties tonų milžinas iššoka iš vandens ir vėl neria gelmėn arba praplaukia visai šalia laivo. Būtent tuo metu į šiltus įlankos vandenis banginiai susirenka veistis.

Katalinos sala. Ši sala – vos 15 km2 , tačiau čia vyraujančio grožio užtektų visam žemynui. Baltas smėlis švelnus lyg šilkas, o tingiai banguojanti Karibų jūra demonstruoja visus įmanomus mėlynos spalvos atspalvius. Katalina – tai absoliučios ramybės sala. Tačiau viešint joje būtina pasinerti į jūrą ir pasižvalgyti po vietinius koralus.Kelionė patogiu katamaranu truks apie 45 minutes. Ji tikrai neprailgs, nes gurkšnodami „Kuba Libre“ kokteilius galėsite šokti pagal bačatos ir merengės ritmus. Saloje lauks nemažiau įspūdingi pietūs – puiki proga paragauti omarų. Dar lauks ir pasiplaukiojimas Chavon upe bei ekskursija į tabako fabriką, kuriame gaminami vieni populiariausių cigarų šalyje.

Santo Domingo. Šiuolaikinė miesto dalis pasitiks Kultūros aikšte ir jos architektūriniu ansambliu, kuriame puikuojasi ir nacionalinis teatras, šiuolaikinio meno galerija, nacionalinė biblioteka. Apsilankykite ir Malekone – gyvybingiausioje miesto dalyje, besitęsiančioje palei Karibų jūros pakrantę. Pabuvokite ir 15 metrų gylyje esančioje „trejų akių“ oloje.

Fun-Fun urvas. Los Haitises nacionaliniame parke esantis „Fun-Fun“ urvas – vienas didžiausių pasaulyje. Su specialia įranga leisitės į 18 m gylį ir grožėsitės požeminiais stalagtitų ir stalagmitų peizažais. Įveiksite įvairias kliūtis, lankysite grotas ir apžiūrinėsite gamtos sukurtas skulptūras – laukia nepamirštamas nuotykis po žeme. Nuostabi parko gamta, urvo dydis ir įspūdis įsimins ilgam. Ši ekskursija gana ekstremali, reikalaujanti sportinio pasirengimo.

SIŪLOMI VIEŠBUČIAI

Luxury Bahia Principe Ambar ***** 14

Luxury Bahia Principe Ambar *****

Pastatytas 2007 metais. Viešbutis priklauso Gran Bahia Principe don Pablo viešbučių grupei. Viešbučio kompleksą sudaro 11 triaukščių vilų, kuriose yra: 528 Deluxe junior suite tipo numeriai, iš jų 132 Connection tipo numeriai.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Melia Carribe Tropical ***** 33

Melia Carribe Tropical *****

Pastatytas 1999 metais, dalis korpuso atnaujinta 2008 metais. Viešbutis priklauso Melia Hoteles International viešbučių grupei. Kompleksas sudarytas iš viešbučių Melia Tropical ir Melia Caribe, jų dviejų aukštų vasarnamiuose yra virš 1100 Junior suite tipo numerių.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Occidental Grand Punta Cana ***** 28

Occidental Grand Punta Cana *****

Viešbutis priklauso Occidental viešbučių grupei. Pastatytas 1999 metais, paskutinį kartą dalinai atnaujintas 2010 metais. Kompleksą sudaro 17 kotedžų, kuriuose yra 852 numeriai.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Paradisus Palma Real ***** 30

Paradisus Palma Real *****

Pastatytas 2005 metais. Viešbutis priklauso Sol Melia Hotels International viešbučių grupei. Triaukščių kotedžų kompleksą sudaro: Deluxe garden view suite tipo numeris, Luxury junior suite tipo numerių, One bedroom master suite with jacuzzi tipo numeriai.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Paradisus Punta Cana ***** 33

Paradisus Punta Cana ****

Pastatytas 1995 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2007 metais. Viešbutis priklauso Melia Hotels International viešbučių grupei. 2-jų aukštų vasarnamiuose yra 557 numeriai.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Punta Cana Princess All Suites ***** 17

Punta Cana Princess All Suites *****

Pastatytas 2003 metais. Viešbutis priklauso Princess Hotels & Resorts viešbučių grupei. Viešbučio pastatuose yra: 263 Deluxe suite tipo numeriai, 7 Honeymoon suite tipo numeriai.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Riu Palace Bavaro ***** 2

Riu Palace Bavaro *****

Priklauso RIU viešbučių grupei. Viešbutį sudaro 4-ių aukštų pagrindinis pastatas ir 3-jų aukštų vilos. Viešbutyje yra 610 numerių.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Riu Palace Punta Cana ***** 19

Riu Palace Punta Cana *****

Viešbutis priklauso Riu viešbučių grupei, pastatytas 2006 metais. Viename 4-ių aukštų pastate yra 612 numerių: Junior suite tipo numeriai (maks. 2+2 asm.), Suite tipo numeriai (maks. 2+2 asm.).

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Secrets Royal Beach Punta Cana ***** 14

Secrets Royal Beach Punta Cana *****

Atidarytas 2009 metais. Viešbutis priklauso Secrets viešbučių grupei. Dviejuose viešbučio korpusuose yra 373 numeriai.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

The Royal Suites Turquesa By Palladium ***** 28

The Royal Suites Turquesa By Palladium *****

Pastatytas 1992 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2004 metais. Viešbutis priklauso Palladium viešbučių grupei.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji!
  Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link