DOMINIKOS RESPUBLIKA

JŪSŲ IŠSKIRTINEI ŠVENTEI

Pasakiškos ir įsimintinos vestuvės susideda iš dviejų dalykų: tobulos vietos ir gero organizatoriaus. Fantastinė gamta ir graži aplinka papildys romantišką vestuvių ceremoniją ir leis padaryti įspūdingų nuotraukų bei nufilmuoti geriausias akimirkas. Organizatorius išgelbės jaunuosius nuo rūpesčių, kad jie galėtų pilnavertiškai mėgautis svarbiausia savo gyvenimo diena.
Jeigu svajojate apie vestuves balto smėlio paplūdimyje, o po vestuvių tingiai mėgautis saule, šilta jūra bei geru maistu – Dominikos Respublika tam idealus variantas. Saulėtų dienų čia labai daug, net ir žiemą temperatūra nenukrenta žemiau +20°C.  Dideli viešbučiai su gausybe veiklos, įvairių pramogų ir viskas įskaičiuota maitinimu.
Suprantama, kad daugelis į Dominikos Respubliką vyksta dėl gražaus kraštovaizdžio, o vestuvėms trokšta turėti nuotraukas, prilygstančias atvirukams. Jūsų nepamirštamoms vestuvėms mes atrenkame gražiausias ceremonijų, foto ir video sesijų vietas, kur nuostabi gamta, į tolį besidriekiantis auksinis smėlis ir neįtikėtina vandens spalva. Visa tai puikiai atsiskleidžia nuotraukose, o jų kokybę garantuoja fotografų profesionalumas. Jie tiksliai žino, kaip išgauti geriausią vaizdą, patars jums kaip pozuoti prieš objektyvą ir jūsų nuotraukose bus užfiksuotas tik gamtos grožis ir jūsų laimė.
Pasirinktinai pagal jūsų norus ir galimybes, vestuvių ceremonija gali vykti gražiausiuose paplūdimiuose, tokiuose kaip pvz. Kolibri beach ar vaizdingoje Saonos saloje.

Negalite apsipręsti, kuris vestuvinis paketas jums tinkamiausias? Kreipkitės į mus užpildydami kontaktų formą arba per facebook.com/pasauliokeliones

KOLIBRI BEACH yra privatus paplūdimys, esantis Cabeza de Torro zonoje, Punta Kanoje rytiniame Dominikos Respublikos regione. Paplūdimyje yra nedidelė prieplauka, valtis ir sūpynės fotosesijai.
Šis paplūdimys yra 20 – 30 minučių atstumu nuo Bavaro viesbučių zonos Punta Kanoje.

SAONOS SALA. Saona yra nacionalinis draustinis ir didžiausia sala, priklausanti Dominikos Respublikai. Salą atrado Kristupas Kolumbas per antrąją ekspediciją 1494 m. Rugsėjo 14 d., Jos plotas yra 110 km². Saloje yra trys nedideli žvejų kaimeliai ir nesibaigiantys paplūdimiai su baltu smėliu. Įvairios augalų rūšys, augančios drėgnuose miškuose, rado prieglobstį drėgnuose mangrovių miškuose. Salos teritorijoje auga apie 539 skirtingų rūšių augalai, kurių daugelis auga tik čia. Saonos sala yra nacionalinis draustinis, kuriame aptinkami vėžliai ir iguanos, pakrantės zonose galite pamatyti lamantinus ir delfinus, o šiltuose sekliuose vandenyse gyvena ir veisiasi įvairių dydžių ir spalvų jūrų žvaigždės. Saloje gyvena kirai, balandžiai, žalios papūgos, gandrai ir kitų rūšių paukščiai. Mangrovių šaknyse milijonai jauniklių randa prieglobstį nuo plėšrūnų. Taip pat čia aptinkama daugiau nei 40 skirtingų rūšių žuvų, 124 rūšių moliuskų gyvena pakrančių vandenyse. Saloje yra daug urvų, kuriuos anksčiau naudojo Taino indėnai. Garsiausias yra legendinis Kotubanamos urvas, pavadintas lyderio vardu, kuris XVI amžiaus pradžioje, bėgdamas nuo ispanų, rado prieglobstį šiame urve. Tačiau neabejotini salos brangakmeniai yra begaliniai sniego baltumo paplūdimiai. Viename iš jų gali vykti Jūsų nepamirštamos vestuvės.

LAIVO NUOMA – Jūsų šventei po oficialios ceremonijos ( jeigu vestuvių ceremonija vyksta Kolibri beach paplūdimyje)


Keliaujate su svečiais ir norite linksmai ir įsimintinai atšvęsti – siūlome 3 valandų pasiplaukiojimą laivu su grill pietumis/vakariene.
Dviejų aukštų laivas, kuris gali talpinti iki 70 asmenų. Elegantiškai atrodantis, patogiai išplanuotas, todėl tikrai nereikės sukti galvos, kaip įlipti ar išlipti nesušlapus kojų.
Pirmame laivo aukšte yra virtuvė, baras ir labai erdvus denis pietums ir šokiams, bei du sanitariniai mazgai.
Antrame aukšte: nedidelis denis su gultais.
Laive Jūsų laukia kapitonas ir grill maistas, atviras baras, DJ ir įsimintinas pasiplaukiojimas mėgaujantis nuostabiais vaizdais.
Laivo nuomos kaina:
nuo 2100 EUR
Tiksli kaina skaičiuojama pasirinkus konkrečią datą bei pateikus tikslų asmenų skaičių.

Į kainą įskaičiuota:
laivo nuoma įskaitant kurą;
laivo kapitonas;
grill maistas;
atviras baras su gėrimais;
DJ;
3 val. pasiplaukiojimas
pervežimas ceremonijos vieta – prieplauka – viešbutis

Papildomai galima užsakyti fotografo paslaugas ir laivo dekoracijas.

Vestuvių ceremonija Kolibri paplūdimyje ( oficialios vestuvės, santuoka galiojanti Lietuvoje)

Vestuvių vietos ir datos užsakymas (nuomojama privati paplūdimio dalis)
Notariniai bei metrikacijos mokesčiai Dominikos Respublikoje oficialiai santuokai sudaryti
Vestuvių koordinatoriaus paslaugos
Pokalbis su vestuvių koordinatore prieš vestuves
Oficiali vestuvių ceremonija (anglų kalba)
Oficialus ceremonmeisteris
Transportas viešbutis – ceremonijos vieta – viešbutis
Ceremonijos vietos papuošimas (įvairūs arkų ir takelių variantai pasirinktinai pagal sąrašą)
Dekoracijos: puoštas staliukas, įvairūs dekoro elementai, gėlės, gėlių žiedlapiai
Smėlio ceremonija
Atskiras fotosesijos staliukas su dekoracijomis
Gėlių puokštė nuotakai ir butonjerė jaunikiui
Muzika ceremonijos metu (įrašas)
Butelis putojančio vyno simboliniam tostui
Dekoruotos taurės putojančio vyno tostui
Fotografo paslaugos ir nuotraukos (100)
Šukuosena ir makiažas nuotakai
Santuokos liudijimas ispanų kalba ir jo legalizacija Dominikos Respublikoje
Dokumentų parengimas Lietuvoje (vertimai į ispanų kalbą, notariniai tvirtinimai ir apostilės, esant abiejų pirmai santuokai, iš viso 4 dokumentai)
Vestuvinio paketo kaina: 3250 EUR/ 2 asmenims

 

 

Vestuvių ceremonija Saonos saloje ( oficialios vestuvės, santuoka galiojanti Lietuvoje)

Vestuvių vietos ir datos užsakymas (nuomojama nedidelė pusiau privati paplūdimio dalis)
Notariniai bei metrikacijos mokesčiai Dominikos Respublikoje oficialiai santuokai sudaryti
Įėjimo mokestis į nacionalinį parką Saonos saloje
Vestuvių koordinatoriaus paslaugos
Pokalbis su vestuvių koordinatore prieš vestuves
Oficiali vestuvių ceremonija (anglų kalba)
Oficialus ceremonmeisteris
Transportas viešbutis – ceremonijos vieta – viešbutis
Ceremonijos vietos papuošimas (įvairūs arkų ir takelių variantai pasirinktinai pagal sąrašą)
Dekoracijos: puoštas staliukas, įvairūs dekoro elementai, gėlės, gėlių žiedlapiai
Smėlio ceremonija
Atskiras fotosesijos staliukas su dekoracijomis
Gėlių puokštė nuotakai ir butonjerė jaunikiui
Muzika ceremonijos metu (įrašas)
Butelis putojančio vyno simboliniam tostui
Pietūs saloje
Dekoruotos taurės putojančio vyno tostui
Fotografo paslaugos ir nuotraukos (100)
Šukuosena ir makiažas nuotakai
Greitaeigio laivo nuoma
Gėrimai: vanduo, sultys, coca cola
Santuokos liudijimas ispanų kalba ir jo legalizacija Dominikos Respublikoje
Dokumentų parengimas Lietuvoje (vertimai į ispanų kalbą, notariniai tvirtinimai ir apostilės, esant abiejų pirmai santuokai, iš viso 4 dokumentai)
Vestuvinio paketo kaina: 4850 EUR/ 2 asmenims

P.S. Į vestuvinio paketo kainą skrydis ir apgyvendinimas neįskaičiuotas. Kadangi vestuvių datą kiekvienas renkasi individualiai, kainos skaičiuojamos taip pat individualiai, priklausomai nuo kelionės datos, trukmės, viešbučio kategorijos ir maitinimo.

Altos de Chavon – tikras viduržemio pakrantės stiliaus miestukas egzotiškos augmenijos apsuptyje. Aštuntajame praėjusio amžiaus dešimtmetyję miestelį restauravo italų architektas Roberto Copa. Šiandien čia galima pasigrožėti jo darbo rezultatais – graikiško stiliaus amfiteatru, archeologijos muziejumi, skirtu seniesiems salos gyventojams indėnams taino, mažais „butikais“ ir meno galerijomis.

Po pasivaikščiojimo mieste sėsite į greitaeiges valtis ir vyksite į Rytų nacionalinio parko dalį – Saono salą, paskelbtą gamtos draustiniu. Čia gyvena delfinai, žuvys skraiduolės, jūrų žvaigždės ir dar daug kitos įspūdingos jūrų faunos. Išvyka neapsieis be maudynių, saulės vonių balto smėlio paplūdimyje ir paviršinio nardymo. Pietų metu vaišinsitės kreolų virtuvės patiekalais ir nacionaliniais gėrimais. Po pietų tęsite pažintį su nacionaliniu parku.

Samano įlankoje galima stebėti nepakartojamą vaizdą – kuprotųjų banginių šokį. Tiesiog užima žadą, kai šešiasdešimties tonų milžinas iššoka iš vandens ir vėl neria gelmėn arba praplaukia visai šalia laivo. Būtent tuo metu į šiltus įlankos vandenis banginiai susirenka veistis.

Katalinos sala. Ši sala – vos 15 km2 , tačiau čia vyraujančio grožio užtektų visam žemynui. Baltas smėlis švelnus lyg šilkas, o tingiai banguojanti Karibų jūra demonstruoja visus įmanomus mėlynos spalvos atspalvius. Katalina – tai absoliučios ramybės sala. Tačiau viešint joje būtina pasinerti į jūrą ir pasižvalgyti po vietinius koralus.Kelionė patogiu katamaranu truks apie 45 minutes. Ji tikrai neprailgs, nes gurkšnodami „Kuba Libre“ kokteilius galėsite šokti pagal bačatos ir merengės ritmus. Saloje lauks nemažiau įspūdingi pietūs – puiki proga paragauti omarų. Dar lauks ir pasiplaukiojimas Chavon upe bei ekskursija į tabako fabriką, kuriame gaminami vieni populiariausių cigarų šalyje.

Santo Domingo. Šiuolaikinė miesto dalis pasitiks Kultūros aikšte ir jos architektūriniu ansambliu, kuriame puikuojasi ir nacionalinis teatras, šiuolaikinio meno galerija, nacionalinė biblioteka. Apsilankykite ir Malekone – gyvybingiausioje miesto dalyje, besitęsiančioje palei Karibų jūros pakrantę. Pabuvokite ir 15 metrų gylyje esančioje „trejų akių“ oloje.

Fun-Fun urvas. Los Haitises nacionaliniame parke esantis „Fun-Fun“ urvas – vienas didžiausių pasaulyje. Su specialia įranga leisitės į 18 m gylį ir grožėsitės požeminiais stalagtitų ir stalagmitų peizažais. Įveiksite įvairias kliūtis, lankysite grotas ir apžiūrinėsite gamtos sukurtas skulptūras – laukia nepamirštamas nuotykis po žeme. Nuostabi parko gamta, urvo dydis ir įspūdis įsimins ilgam. Ši ekskursija gana ekstremali, reikalaujanti sportinio pasirengimo.

SIŪLOMI VIEŠBUČIAI

Riu Palace Bavaro ***** 2

Riu Palace Bavaro 5*

Viešbutis yra Arena Gorda paplūdimyje, viename gražiausių Punta Kanoje. 24 valandas per parą veikiantis „viskas įskaičiuota“ viešbutis siūlo platų išskirtinės kokybės paslaugų pasirinkimą ir yra vienas iš populiariausių ir geriausių viešbučių Dominikos Respublikoje. Tai puikus viešbutis romantiškoms atostogoms ir vestuvinei ar povestuvinei kelionei.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Vestuvių organizavimas Dominikos Respublikoje

Riu Palace Punta Cana 5*

Viešbutis priklauso Riu viešbučių grupei ir yra išsidėstęs šalia gražiausio Arena Gorda paplūdimio.  Didžiulėje teritorijoje rasite viską ko reikia nerūpestingoms atostogoms ir yra puikiai pritaikytas suaugusiems ir vaikams.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Luxury Bahia Principe Ambar ***** 14

Luxury Bahia Principe Ambar 5*

Viešbutis atitinkantis aukščiausius standartus, specialiai planuotas ir kurtas tik suaugusiems. Įrengtos nuošalios erdvės, suteikiančios privatumo, organizuojami renginiai ir siūloma daug įvairios veiklos. Puikus maistas įtiksiantis net išrankiausiam skoniui.
Prabangus tik suaugusiems skirtas viešbutis  – idealiai tinkantis porų poilsiui vestuvinei ar povestuvinei kelionei.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Vestuvių organizavimas Dominikos Respublikoje Barcelo Bavaro Palace

Barcelo Bavaro Palace 5*

Prabangus viešbutis, esantis pasaulio gražiausių paplūdimių ir prabangių liukso numerių reitinge, priklausantis populiariam viešbučių tinklui „Barceló“. Bavaro paplūdimys pasižymi smulkiu baltu smėliu, šimtais palmių, suteikiančių šešėlį, ir užburiančiu turkio spalvos vandenynu. Elegantiški ir moderniai įrengti viešbučio kambariai, kuriuose  rasite visus patogumus, kurių reikia kokybiškam poilsiui.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Vestuvių organizavimas Dominikos Respublikoje Barcelo Bavaro Beach

Barcelo Bavaro Beach 5 *

Viešbutis skirtas tik suaugusiems, todėl puikiai tinka vestuvinei kelionei. Prabanga ir ramybė rojaus kampelyje. Autentiška ir elegantiška aplinka, šalia ošianti turkio spalvos jūra, magiškai šlamančios palmės ir nepriekaištinga atostogų atmosfera.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Vestuvių organizavimas Dominikos Respublikoje Secrets Cap Cana Resort

Secrets Cap Cana Resort 5*

Viešbutis yra tikras prabangos etalonas, čia viskas sukurta neužmirštamam poilsiui: su meile prižiūrėta teritorija, Karibų stiliaus liukso numeriai, prabangūs ir įvairūs tarptautinės virtuvės patiekalai, aukščiausios kokybės gėrimai, visą parą dirbanti kambarių tarnyba ir nepriekaištingas aptarnavimas.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Vestuvių organizavimas Dominikos Respublikoje Secrets Royal Beach Punta Cana

Secrets Royal Beach Punta Cana 5*

Išskirtinė prabanga ir nuolatinis tačiau neįkyrus personalo dėmesys.
Viešbutis gavo vienus prestižiškiausių kelionių apdovanojimų ir yra sulaukęs pripažinimo visame pasaulyje. Tai neeilinis 5* viešbutis, skirtas tik suaugusiems.
Elegantiškai įrengti kambariai, atitinkantys aukščiausius standartus, neprikaištingas maitinimas ir dėmesys kiekvienai detalei.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Punta Cana Princess All Suites ***** 17

Punta Cana Princess All Suites 5*

Tik suaugusiems skirtas viešbutis įsikūręs šalia nuostabaus Bavaro paplūdimio.
Platus sporto ir pramogų pasirinkimas, erdvūs numeriai ir restoranai su išskirtiniais patiekalais.
Atostogos Karibų jūros,  smulkaus balto smėlio paplūdimio ir natūralios aplinkos apsupty bus tikrai įsimintinos.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

The Royal Suites Turquesa By Palladium ***** 28

The Royal Suites Turquesa By Palladium 5*

Tik suaugusiems skirtas viešbutis yra garsiajame Bávaro paplūdimyje. Apsuptas žaliuojančios atogrąžų augalijos, dvelkiantis ramybe ir suteikiantis proga nevaržomai mėgautis balto smėlio paplūdimiu ir turkio spalvos bangomis.
Svečiai gali atsipalaiduoti ramioje pajūrio aplinkoje, užsiimti įvairia veikla ir mėgautis „viskas įskaičiuota“ maitinimu bei 5 žvaigždučių paslaugomis.
Idealus pasirinkimas poroms, ieškančioms romantiško pabėgimo.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link