VESTUVĖS MAURICIJUJE

JŪSŲ IŠSKIRTINEI ŠVENTEI

Šios nedidelės salelės, esančios Indijos vandenyno viduryje, gamta nuosaikios ir išmintingos politikos dėka išliko nepažeista ir nepaprastai graži. Mauricijuje galima veikti ką tik nori: puikiausiai paplūdimiai, kruizai jachtomis, lavais. Norite pažaisti tenisą, golfą? Prašom- viskas puikiai paruošta. Norite išvykų į gamtą? Jūsų laukia džiunglės, kriokliai, užgesusių ugnikalnių krateriai, uolos, kalnai.

Markas Tvenas rašė, jog “.. dangus buvo sukurtas pagal Mauricijaus pavyzdį…“ Ar dar kyla klausimų kodėl Jūsų vestuvės turėtų įvykti būtent čia? Kviečiame paskaityti mūsų blog’ą, kuriame rasite daugiau informacijos apie salą ir priežastis kodėl Mauricijus puikiai tinka jūsų karališkai šventei.
Apsilankę pas mus facebook.com/pasauliokeliones rasite ne vieną video įspūdžiams sustiprinti.

Vestuvių paketas ( oficialios vestuvės, civilinė santuoka galiojanti Lietuvoje)

Ceremonijos vietos užsakymas
Ceremonijos vietos simbolinis papuošimas
Vestuvių datos ir laiko patvirtinimas
Mokesčiai, susiję su santuokos licenzija  ir pažymėjimas
Transporto paslaugos oficialiems vizitams Mauricijuje
Vestuvių ceremonija anglų kalba
Vestuvių koordinatoriaus paslaugos
Liudininkai
Puokštė nuotakai ir butonjerė jaunikiui
Romantiška foninė muzika ( leidžiama iš grotuvo)
Butelis šampano
Vestuvinis tortas
Romantiška vakarienė
Fotografo paslaugos  (CD su 50 nuotraukų)
Šukuosena nuotakai
Makiažas nuotakai
Dokumentų sutvarkymas Lietuvoje (apostilės ir vertimai)

Civilinės santuokos vestuvinio paketo kaina: 2575 EUR/ 2 asmenims.
Į vestuvinio paketo kainą yra įskaičiuotos visos privalomos išlaidos – daugiau jokių papildomų mokesčių!

 

NAUJIENA! Bažnytinė santuoka Mauricijuje.

Bažnytinės santuokos vestuvinis paketas

– dokumentų tvarkymas religinei/ bažnytinei (katalikų) santuokai
– transporto paslaugos ir asmeninė palyda kelionei į Port Loise susitikimui su vyskupu
– transporto paslaugos ir asmeninė palyda kelionei į susitikimą su kunigu
– pervežimas į bažnyčią religinei ceremonijai, po ceremonijos pervežimas atgal
– ceremonija anglų kalba
– liudininkai (esant pageidavimui)
– puokštė nuotakai ir butonjerė jaunikiui

Bažnytinės santuokos vestuvinio paketo kaina: 850 EUR/ 2 asmenims

P.S. Į vestuvinio paketo kainą skrydis ir apgyvendinimas neįskaičiuotas. Kadangi vestuvių datą kiekvienas renkasi individualiai, kainos skaičiuojamos taip pat individualiai, priklausomai nuo kelionės datos, trukmės, viešbučio kategorijos ir maitinimo.

5 vestuvių Mauricijuje privalumai

Elnių sala (Ile aux Cerfs)

Ši nuostabi sala Mauricijaus rytinėje pakrantėje yra viena iš populiariausių vienos dienos iškylų šalyje tiek užsieniečiams, tiek ir patiems mauricijiečiams.

Krištolo tyrumo vanduo ir balto smėlio paplūdimiai su pavėsį teikiančiomis asiūklinėmis kazuarinomis ir palmėmis supa šią mažutę salelę, kurioje randa prieglobstį poilsiautojai ieškantys ramybės ir vienatvės arba buriavimo ir kitų vandens sportų tiekiamų malonumų. Saloje rasite nuostabių vietų paviršiniam nardymui, čia pat vienuose vietinių kioskeliuose nuomojama įranga reikalinga vandens sportui, o kituose išalkusieji gali nusipirkti paskanauti tradicinių vietos virtuvės patiekalų.

Šiaurinė salelės dalis daugiausiai turistinė, nes nuomojama iš Le Touessrok viešbučio. Ir nors dauguma vandens sporto paslaugų skirtos tik viešbučio svečiams, fantastiškas 18 duobučių golfo aikštynas atviras visiems norintiems, jei tik jie rezervuojasi šią paslaugą iš anksto.

Spalvota Chamarel žemė

1960 metais buvo pastebėtos spalvotos slenkančios kopos. Gamta per ilgus amžius sukūrė tikrą meną – vulkaniniai pelenai, atvėsę prie skirtingų temperatūrų ir sudarę spalvotus raštus, nusidažė rožine, oranžine, pilka, violetine spalvomis bei jų atspalviais visomis septyniomis žemės spalvomis – ruda, rausva, violetine, mėlyne, žalia, oranžine ir gelsva.

Uolienos atrodo tarsi sulankstytos stambiomis klostėmis per visą didelį vietovės plotą, kurį supa Mauricijaus turizmo įstaigų kordonas. Nuostabu, kad skirtingos žemės spalvos niekada nesusilieja, net ir lyjant. Net mėgintuvėlyje gerai sumaišius 7 skirtingas žemės spalvas, po kelių dienų jos vėl išsiskiria į 7 atskiras spalvas.

Manoma, kad skirtingų spalvų juostos atsirado dėl kadaise skirtingo išsilydžiusių uolienų aušimo greičio, tačiau nėra jokio paaiškinimo, kodėl tas spalvų išsiskyrimas yra pastovus.

Prie įėjimo į šią saugomą teritoriją arba Port Luiso ir Curepipe miestuose jūs galėsite įsigyti įvairiausių suvenyrų su šia unikalia žeme pripildytais mėgintuvėliais. Taip pat verta aplankyti nuostabų netoliese esantį, iš 90 m aukščio krentantį, krioklį.

Juodosios upės tarpeklių (Black River Gorges) nacionalinis parkas

65 ha. ploto nacionalinis parkas buvo įkurtas 1994 m siekiant apsaugoti Mauricijaus gimtuosius miškus. Tai nuostabi miškinga vieta, kuri patiks visiems norintiems atsipūsti nuo poilsio paplūdimyje ir pasivaikščioti ar pasivažinėti po vaizdingą kraštą. Savo maršrutą jūs galėsite rinktis iš kelių siūlomų – sunkesnių ir lengvesnių – pasivaikščiojimo takų po slėnius ir palei Juodąją upę. Pasigrožėsite stulbinančiais parko augmenija ir paukščiais. Maršrutas tęsiasi nuo Pétrin informacijos centro iki tipiškos augalų gyvenimo zonos ir orchidėjų išsaugojimo zonos.

Parke galėsite pamatyti nepaprastai retus dodo medžius, juodmedžius ir laukines guavas. Paukščių mylėtojai turės progą savo akimis išvysti endeminius Mauricijaus pelėsakalius, rožinius karvelius, Mauricijaus ilgauodeges papūgas ir Mauricijaus vikšralesinius; parko prižiūrėtojai nurodys geriausias vietas paukščiams stebėti.

Atšiaurūs ir dažnai nepraeinami Mauricijaus kalnai kadaise suteikdavo prieglobstį pabėgusiems vergams, kurie čia saugiai gyveno, žinodami, kad jų šeimininkai neišdrįs leistis į paiešką.

Casela paukščių sodas

Išsidėstęs prie Rivière Noire rajono, paukščių parkas tęsiasi 25 hektarus ir turi daugiau nei 140 paukščių rūšių iš penkių kontinentų. Pagrindinė atrakcija yra Mauricijaus Rožinis karvelis, rečiausias paukštis pasaulyje. Čia taip pat yra žuvų tvenkiniai, tigrai, vėžliai, beždžionės, elniai ir orchidėjos. Seniausiam vėžliui 150 metų.

Rochester krioklys

The Rochester falls – Ročesterio krioklys yra Mauricijaus salos pietinėje dalyje – tarp St Félix and Soulliac miestelių.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  SIŪLOMI VIEŠBUČIAI

  Atostogos. Mauricijus. Tarisa Resort.

  Tarisa Resort & SPA ***

  Labai tvarkingas, paprastas viešbutukas, tinkantis neišrankiems turistams. Yra viskas ko gali prireikti. Kambariai neseniai renovuoti, visuose yra kava, arbata nemokamai. Labai malonus personalas, erdvus baseinas ir nedidelė, bet logiškai išplanuota teritorija.

  Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

  Ambre **** 6

  Ambre ****

  Viešbutis priklausantis Sun Resorts tinklui.
  Suaugusiesiems skirtas poilsio kompleksas „Ambre Resort – All Inclusive“ įsikūręs priešais balto smėlio paplūdimį palei užuovėjoje esančią Palmar įlanką. Svečiams siūloma lankytis lauko baseine, SPA centre, 3 restoranuose ir 2 baruose.

  Maitinimas: viskas įskaičiuota

  Long Beach Hotel Mauritius ***** 3

  Long Beach Hotel Mauritius *****

  Viešbutis priklausantis Sun Resorts tinklui.
  Prabangus 5* viešbutis yra Belle Mare mieste, šalia puikaus smėlio paplūdimio. 255 svečių kambariai. 5 restoranai ir 2 barai / ištaigingi barai. Visas paslaugas teikiantis spa. 3 atviri baseinai. Naktinis klubas.

  Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

  Vestuvės Mauricijuje. La Pirogue viešbutis.

  La Pirogue ****

  Viešbutis priklausantis Sun Resorts tinklui.
  4 žvaigždučių kurorto viešbutis prie paplūdimio, yra SPA centras, netoliese Flic-en-Flac paplūdimys.

  Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

  Vestuvės Mauricijuje. Sugar beach viešbutis.

  Sugar Beach Resort *****

  Viešbutis priklausantis Sun Resorts tinklui.
  Prabangus viešbutis, įsikūręs prie garžiausio Mauricijaus paplūdimio. Viešbutis garsėja aukšto lygio aptarnavimu ir puikiu maistu.

  Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

  Vestuvės Mauricijuje. Solana Beach viešbutyje.

  Solana Beach Hotel ****

  Viešbutis skirtas tik suaugusiems. Viešbutis įsikūręs Belle Mare kurorte, apsuptas palmių. Svečiai gali gėrėtis nuostabiais jūros vaizdais, plaukioti lauko baseine, atsipalaiduoti SPA centre ir sportuoti treniruoklių salėje.

  Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

  Kelionės į Mauricijų. Veranda-pointe-aux-biches

  Veranda Pointe Aux Biches Hotel ****

  Išskirtinio dizaino viešbutis, įsikūręs vešlaus sodo apsuptyje. Gražus paplūdimys, elegantiškai įrengti numeriai, 2 restoranai, sveikatingumo centras ir baseinai.

  Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

  Vestuvės Mauricijuje. Beachcomber Canonnier viešbutyje.

  Beachcomber Canonnier ****

  Grand Baie kurorte įsikūrusiame atostogų viešbutyje „Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa“ svečiams siūloma apsistoti šviesiuose numeriuose, iš kurių matyti atogrąžų sodas, baseinai arba Indijos vandenynas, lankytis 3-uose restoranuose, paburiuoti, užsiimti paviršiniu nardymu ir pasimėgauti kitais vandens sporto malonumais.

  Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

  ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

   Pirk keliones išsimokėtinai su   

   Užsisakykite naujienlaiškį!

   Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

   UŽSISAKYTI

   close-link