VESTUVĖS MAURICIJUJE

JŪSŲ IŠSKIRTINEI ŠVENTEI

Šios nedidelės salelės, esančios Indijos vandenyno viduryje, gamta nuosaikios ir išmintingos politikos dėka išliko nepažeista ir nepaprastai graži. Mauricijuje galima veikti ką tik nori: puikiausiai paplūdimiai, kruizai jachtomis, lavais. Norite pažaisti tenisą, golfą? Prašom- viskas puikiai paruošta. Norite išvykų į gamtą? Jūsų laukia džiunglės, kriokliai, užgesusių ugnikalnių krateriai, uolos, kalnai.

Markas Tvenas rašė, jog “.. dangus buvo sukurtas pagal Mauricijaus pavyzdį…“ Ar dar kyla klausimų kodėl Jūsų vestuvės turėtų įvykti būtent čia? Kviečiame paskaityti mūsų blog’ą, kuriame rasite daugiau informacijos apie salą ir priežastis kodėl Mauricijus puikiai tinka jūsų karališkai šventei.
Apsilankę pas mus facebook.com/pasauliokeliones rasite ne vieną video įspūdžiams sustiprinti.

Viešint Mauricijuje, siūlome pasinaudoti proga ir aplankyti unikalią Rodrigeso salą. Vos pusantros valandos lėktuvu ir atsidursite kitokiu ritmu gyvenančioje, nenusakomo grožio oazėje. Rekomenduojama apsistoti kelias nakvynes ir pasinerti į unikalią ir autentišką salos atmosferą.
Graži nepaliesta gamta, didžiulės marios vandens sportui ir žvejybai, skani ir kūrybiška virtuvė bei nepaprastai svetingi vietiniai gyventojai.
Toli nuo įprastų turistinių veiklų, Rodrigeso sala siūlo kažką unikalaus ir autentiško, ką galima suprasti tik apsilankius.
Idealiai tinka tiems, kurie nori atsipalaiduoti netrikdomoje aplinkoje.  Atokiau nuo visiškai chaotiškų miestų ir taršos, Rodrigeso sala siūlo visiškai kitokią patirtį.

Vestuvių paketas ( oficialios vestuvės, civilinė santuoka galiojanti Lietuvoje)

Ceremonijos vietos užsakymas ( viešbučio paplūdimyje arba kitoje pasirinktoje vietoje)
Ceremonijos vietos papuošimas
Vestuvių datos ir laiko patvirtinimas ( suderinimas su Mauricijaus metrikacija)
Mokesčiai, susiję su santuokos licenzija ir santuokos liudijimas anglų kalba su apostile
Transporto paslaugos ir palyda oficialiems vizitams Mauricijuje
Vestuvių ceremonija anglų kalba
Vestuvių koordinatoriaus paslaugos
Atskiras kambarys nuotakai pasiruošimui (pagal galimybes,  priklausomai nuo užimtumo)
Liudininkai
Puokštė nuotakai ir butonjerė jaunikiui
Muzikinis fonas (įrašas arba gyvai solo, tikslinama pasirinkus viešbutį)
Dvi taurės šampano simboliniam tostui
Vestuvinis tortas
Romantiška vakarienė viešbučio restorane ( gėrimai įskaičiuoti ar neįskaičiuoti priklauso nuo pasirinkto maitinimo tipo viešbutyje)
Fotografo paslaugos  (ir laikmena su 50 nuotraukų)
Makiažas ir šukuosena nuotakai viešbučio salone
Pusryčiai kambaryje sekančią dieną po vestuvių ( tikslinama pasirinkus viešbutį)
Dokumentų sutvarkymas Lietuvoje (apostilės, vertimai, tvirtinimai)

Civilinės santuokos vestuvinio paketo kaina: 2575 EUR/ 2 asmenims.
Į vestuvinio paketo kainą yra įskaičiuotos visos privalomos išlaidos – daugiau jokių papildomų mokesčių!

 

NAUJIENA! Vestuvės Mauricijuje, o medaus mėnuo Rodrigeso saloje.
Nuo šiol galime pasiūlyti kelių dienų išvyką į netoliese esančią Rodrigeso salą. Čia rekomenduojama apsistoti 2- 3 nakvynes ir pasinerti į unikalią ir autentišką salos atmosferą.
Pasirūpiname skrydžių, apgyvendinimu, transportu ir kitais svarbiais dalykais, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

P.S. Į vestuvinio paketo kainą skrydis ir apgyvendinimas neįskaičiuotas. Kadangi vestuvių datą kiekvienas renkasi individualiai, kainos skaičiuojamos taip pat individualiai, priklausomai nuo kelionės datos, trukmės, viešbučio kategorijos ir maitinimo.

5 vestuvių Mauricijuje privalumai

Elnių sala (Ile aux Cerfs)

Ši nuostabi sala Mauricijaus rytinėje pakrantėje yra viena iš populiariausių vienos dienos iškylų šalyje tiek užsieniečiams, tiek ir patiems mauricijiečiams.

Krištolo tyrumo vanduo ir balto smėlio paplūdimiai su pavėsį teikiančiomis asiūklinėmis kazuarinomis ir palmėmis supa šią mažutę salelę, kurioje randa prieglobstį poilsiautojai ieškantys ramybės ir vienatvės arba buriavimo ir kitų vandens sportų tiekiamų malonumų. Saloje rasite nuostabių vietų paviršiniam nardymui, čia pat vienuose vietinių kioskeliuose nuomojama įranga reikalinga vandens sportui, o kituose išalkusieji gali nusipirkti paskanauti tradicinių vietos virtuvės patiekalų.

Šiaurinė salelės dalis daugiausiai turistinė, nes nuomojama iš Le Touessrok viešbučio. Ir nors dauguma vandens sporto paslaugų skirtos tik viešbučio svečiams, fantastiškas 18 duobučių golfo aikštynas atviras visiems norintiems, jei tik jie rezervuojasi šią paslaugą iš anksto.

Spalvota Chamarel žemė

1960 metais buvo pastebėtos spalvotos slenkančios kopos. Gamta per ilgus amžius sukūrė tikrą meną – vulkaniniai pelenai, atvėsę prie skirtingų temperatūrų ir sudarę spalvotus raštus, nusidažė rožine, oranžine, pilka, violetine spalvomis bei jų atspalviais visomis septyniomis žemės spalvomis – ruda, rausva, violetine, mėlyne, žalia, oranžine ir gelsva.

Uolienos atrodo tarsi sulankstytos stambiomis klostėmis per visą didelį vietovės plotą, kurį supa Mauricijaus turizmo įstaigų kordonas. Nuostabu, kad skirtingos žemės spalvos niekada nesusilieja, net ir lyjant. Net mėgintuvėlyje gerai sumaišius 7 skirtingas žemės spalvas, po kelių dienų jos vėl išsiskiria į 7 atskiras spalvas.

Manoma, kad skirtingų spalvų juostos atsirado dėl kadaise skirtingo išsilydžiusių uolienų aušimo greičio, tačiau nėra jokio paaiškinimo, kodėl tas spalvų išsiskyrimas yra pastovus.

Prie įėjimo į šią saugomą teritoriją arba Port Luiso ir Curepipe miestuose jūs galėsite įsigyti įvairiausių suvenyrų su šia unikalia žeme pripildytais mėgintuvėliais. Taip pat verta aplankyti nuostabų netoliese esantį, iš 90 m aukščio krentantį, krioklį.

Juodosios upės tarpeklių (Black River Gorges) nacionalinis parkas

65 ha. ploto nacionalinis parkas buvo įkurtas 1994 m siekiant apsaugoti Mauricijaus gimtuosius miškus. Tai nuostabi miškinga vieta, kuri patiks visiems norintiems atsipūsti nuo poilsio paplūdimyje ir pasivaikščioti ar pasivažinėti po vaizdingą kraštą. Savo maršrutą jūs galėsite rinktis iš kelių siūlomų – sunkesnių ir lengvesnių – pasivaikščiojimo takų po slėnius ir palei Juodąją upę. Pasigrožėsite stulbinančiais parko augmenija ir paukščiais. Maršrutas tęsiasi nuo Pétrin informacijos centro iki tipiškos augalų gyvenimo zonos ir orchidėjų išsaugojimo zonos.

Parke galėsite pamatyti nepaprastai retus dodo medžius, juodmedžius ir laukines guavas. Paukščių mylėtojai turės progą savo akimis išvysti endeminius Mauricijaus pelėsakalius, rožinius karvelius, Mauricijaus ilgauodeges papūgas ir Mauricijaus vikšralesinius; parko prižiūrėtojai nurodys geriausias vietas paukščiams stebėti.

Atšiaurūs ir dažnai nepraeinami Mauricijaus kalnai kadaise suteikdavo prieglobstį pabėgusiems vergams, kurie čia saugiai gyveno, žinodami, kad jų šeimininkai neišdrįs leistis į paiešką.

Casela paukščių sodas

Išsidėstęs prie Rivière Noire rajono, paukščių parkas tęsiasi 25 hektarus ir turi daugiau nei 140 paukščių rūšių iš penkių kontinentų. Pagrindinė atrakcija yra Mauricijaus Rožinis karvelis, rečiausias paukštis pasaulyje. Čia taip pat yra žuvų tvenkiniai, tigrai, vėžliai, beždžionės, elniai ir orchidėjos. Seniausiam vėžliui 150 metų.

Rochester krioklys

The Rochester falls – Ročesterio krioklys yra Mauricijaus salos pietinėje dalyje – tarp St Félix and Soulliac miestelių.

Turą po Rodrigeso salą rasite čia.

Rodrigeso sala, esanti pietinėje Indijos vandenyno dalyje, vos už 600 km nuo Mauricijaus, yra viena iš rečiausių masinio turizmo vietų. Poilsiaujant Mauricijuje verta kelias dienas paskirti pažinčiai su šia sala, juo labiau, kad skrydis iki šios salos vos pusantros valandos.

Ši nesugadinta sala, puikiai saugoma nuo masinio turizmo, yra labai gerai žinoma dėl savo autentiškos kultūros, žmonių ir žmonijos nepaliestų vietų, kuriose karaliauja ramybė.
Dažnai teigiama, kad Rodrigues salą arabai pirmą kartą atrado 10 amžiuje, o XII amžiaus žemėlapyje ją pavaizdavo arabų geografas Ash-Sharif al Idrisi.
Tačiau 1528 m. tai buvo portugalų keliautojas Don Diégo Rodriguezas, kuris taip pat buvo pirmasis europietis, atradęs negyvenamą salą. Būtent jo vardu sala ir buvo pavadinta.
Toli nuo įprastų turistinių veiklų, Rodrigeso sala siūlo kažką unikalaus ir autentiško, ką galima suprasti tik apsilankius.
Idealiai tinka tiems, kurie nori atsipalaiduoti netrikdomoje aplinkoje.  Atokiau nuo visiškai chaotiškų miestų ir taršos, Rodrigeso sala siūlo visiškai kitokią patirtį.
Vulkaninės kilmės Rodrigeso saloje gyvena apie 41 669 Afrikos, Europos ir kai kurių Azijos kilmės gyventojų, taip pat mišrių gyventojų.
Labai gerai žinoma dėl draugiškų gyventojų, sala yra visiškai nuošali, joje atsiveria fantastiški panoraminiai peizažai ir nuostabūs gamtos stebuklai, kurie privers jus nustebti. Tai gražūs vingiuoti apleisti keliai, maži kaimeliai, plačios atviros ganyklos, kuriose patenkintos ganosi karvės ir avys,  mažos žalios kalvos, besidriekiančios prieš horizontą, vietinės moterys, ramioje lagūnoje medžiojančios aštuonkojus. Visa tai atspindi šio mažo brangakmenio autentiškumą.

Skirtingai nuo savo didžiosios seserinės salos, Rodriges gyvenimo būdas yra labai lėtas. Paprastai žmonės čia pradeda ir baigia darbą anksti. Parduotuvės, prekybos centrai ir kepyklėlės uždaromos daug anksčiau nei tikėtasi.
Apsilankę pagrindiniame turguje rasite įdomių rankų darbo suvenyrų, moteriškų aksesuarų, maisto ir labai gerai žinomų skanių marinuotų agurkų bei kitų maisto produktų.
Kadaise buvo apaugę tankiais žaliais miškais, su milžiniškais vėžliais ir unikaliais gyvūnais, kurių daugelis jau išnykę. Tačiau daug kas vyksta siekiant išsaugoti endemines rūšis, tokias kaip milžiniški vėžliai ir kai kurie endeminiai augalai, pavyzdžiui, juodmedžiai Francois Leguat gamtos rezervate Anse Quitor.

Be draugiško požiūrio, rodrigiečiai dažniausiai užsiima bendruomeniniais darbais, sportu, kultūra ir, žinoma, tipiška Rodriguan sega ir muzika. Labai didžiuojasi savo paveldu, šie žmonės niekada nepaliks jūsų neparodę savo talentų, nesvarbu, ar tai būtų jauni, ar seni, jie visada turi entuziazmo priimti užsieniečius.

Saloje verta pamatyti François Leguat rezervatą, Aldabros milžiniškų vėžlių rezervatą, taip pat galima aplankyti urvus ir Pojūčių sodą. Rodrigesas garsėja jėgos aitvarų sporto vietomis pietryčiuose, čia kasmet, birželio pabaigoje, vyksta tarptautinės varžybos. Žvejyba tradicinėmis valtimis taip pat dėmesio verta patirtis, ar  Sega Tambour, tradicinis Rodrigeso šokis, dabar yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldą.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  SIŪLOMI VIEŠBUČIAI

  Ambre **** 6

  Ambre 4*

  Viešbutis priklausantis Sun Resorts tinklui.
  Suaugusiesiems skirtas poilsio kompleksas „Ambre Resort – All Inclusive“ įsikūręs priešais balto smėlio paplūdimį palei užuovėjoje esančią Palmar įlanką. Svečiams siūloma lankytis lauko baseine, SPA centre, 3 restoranuose ir 2 baruose.

  Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

  Long Beach Hotel Mauritius ***** 3

  Long Beach Hotel Mauritius 5*

  Viešbutis priklausantis Sun Resorts tinklui.
  Prabangus 5* viešbutis yra Belle Mare mieste, šalia puikaus smėlio paplūdimio. 255 svečių kambariai. 5 restoranai ir 2 barai / ištaigingi barai. Visas paslaugas teikiantis spa. 3 atviri baseinai. Naktinis klubas.

  Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

  Vestuvės Mauricijuje. La Pirogue viešbutis.

  La Pirogue 4+*

  Viešbutis priklausantis Sun Resorts tinklui.
  4 žvaigždučių kurorto viešbutis prie paplūdimio, yra SPA centras, netoliese Flic-en-Flac paplūdimys.

  Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

  Vestuvės Mauricijuje. Sugar beach viešbutis.

  Sugar Beach Resort 5*

  Viešbutis priklausantis Sun Resorts tinklui.
  Prabangus viešbutis, įsikūręs prie garžiausio Mauricijaus paplūdimio. Viešbutis garsėja aukšto lygio aptarnavimu ir puikiu maistu.

  Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

  Vestuvės užsienyje Mauricijus

  Lux Le Morne 5*

  Prabangus ir ramus viešbutus Le Morne kalno papėdėje kviečia visus dėmesingos prabangos mėgėjus. Šalia balto smėlio paplūdimio įsikūrusiame viešbutyje „LUX* Le Morne Resort“ yra 5 baseinai, SPA centras ir 3 restoranai. Svečiams čia siūloma išbandyti jėgos aitvarų sportą ir paviršinį nardymą.

  Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

  Vestuvės užsienyje Mauricijus Lux Grand Gaube viešbutis

  Lux Grand Gaube 5*

  Iki smulkiausių detalių apgalvotas, prašmatnus viešbutis, esantis šiaurinėje Mauricijaus dalyje. Akį traukiantis viešbučio dizainas puikiai dera su supančia tropine žaluma, o kiekvienas kambarys, liukso numeris ir vila įrengtas taip, kad pasijustum, žinoma,  jei jūsų namuose yra lauko vonia su vaizdu į Indijos vandenyną.

  Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

  constance-le-prince-maurice-viesbutis-mauricijus-vestuvines-keliones-10

  Constance Le Prince Maurice 5 *

  Prince Maurice yra vieta, kur stilius, erdvė ir architektūriniai dizainai sukuria tobulą Mauricijaus viešbučio vaizdą.
  Prabangus Mauricijaus viešbutis yra idiliškoje vietoje, tarp vešlios atogrąžų žalumos, privačioje ir visiškai nepaliestoje žemėje šiaurės rytinėje Mauricijaus pakrantėje.
  Kurorto atogrąžų sodai susideda iš retos ir vešlios augmenijos, o rami turkio spalvos lagūna puikiai susilieja su gaiviai žaliais pakraščiais ir nuošaliais balto smėlio paplūdimiais. Tobula vieta stebuklingoms vestuvėms ar medaus mėnesiui!

  Maitinimas: pusryčiai,  pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

  Vestuvės užsienyje Mauricijus Heritage Awali viešbutis

  Heritage Awali Resort 5*

  Įsikūręs salos pietuose, Heritage Awali Golf & Spa Resort yra ideali vieta, trokštantiems patirti autentišką Mauricijus aplinką ir pailsėti harmonijoje su gamta. Šis prabangus 5 žvaigždučių viešbutis sujungia eleganciją su Afrikos magija ir siūlo aukštos klasės apgyvendinimą bei išskirtinį paslaugų spektrą.

  Maitinimas: viskas įskaičiuota

  Vestuvės Mauricijuje. Beachcomber Canonnier viešbutyje.

  Beachcomber Canonnier 4 *

  Grand Baie kurorte įsikūrusiame atostogų viešbutyje „Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa“ svečiams siūloma apsistoti šviesiuose numeriuose, iš kurių matyti atogrąžų sodas, baseinai arba Indijos vandenynas, lankytis 3-uose restoranuose, paburiuoti, užsiimti paviršiniu nardymu ir pasimėgauti kitais vandens sporto malonumais.

  Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

  ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

   Užsisakykite naujienlaiškį!

   Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

   UŽSISAKYTI

   close-link