ATOSTOGOS ZANZIBARE

ROMANTIŠKAS POILSIS AR POVESTUVINĖ KELIONĖ

Egzotiškasis Zanzibaras su savo įspūdinga istorija, neįtikėtina gamta, kerinčiais saulėlydžiais, baltais paplūdimiais ir tiesiog apgaubtas egzotiškų prieskonių kvapo. Daugelį keliautojų traukia jau vien skambus pavadinimas. Gilios turtingos praeities, apdovanotos švelniu tropiniu klimatu, sodria augmenija, apsuptos akinančio baltumo smėlio paplūdimių Zanzibaro salos jus nukels į tikrą rojų.
Afrikos žemyno magija būtent čia pasireiškia įspūdingiausiai. Neįtikėtinos turkio spalvos Indijos vandenynas ir baltas koralinių paplūdimių smėlis – tai Zanzibaro vizitinė kortelė. Ji vadinama Prieskonių sala, tai tropinių salų archipelagas, kuris įeina į Tanzanijos sudėtį ir yra išsidėstęs tik 25-50 km nuo jos pakrantės.
Atostogos Zanzibare – tai tobula povestuvinė kelionė ar tiesiog romantišką kelionė ir poilsis prieskoniais kvepainčioje saloje.

Kelionės datos: individuali kelionė pageidaujamomis datomis. Kreiptis dėl sąlygų ir kainų.
Galbūt jus domina Afrikos safariai, tuomet puiki kelionė, kurią galima derinti su poilsiu  – Tanzanijos safaris ir poilsis Zanzibare
Pasiūlymai tiems, kurie ilsisi Zanzibare, tačiau nori ir aštresnių pojūčių:
Dienos safaris Mikumi parke arba 3 dienų kelionė – safaris ir pažintis su Masajais.

Zanzibare vyrauja atogrąžų klimatas, šilta temperatūra ir didelis drėgmės lygis ištisus metus. Sala išgyvena du skirtingus sezonus – drėgnąjį ir sausąjį.

Drėgnasis sezonas:

Drėgnas sezonas Zanzibare paprastai trunka nuo kovo iki gegužės ir vėl nuo lapkričio iki gruodžio. Per šį laiką saloje lyja smarkūs krituliai ir kartais perkūnija. Drėgmės lygis taip pat yra aukštas, todėl oras jaučiasi karštesnis nei iš tikrųjų.

Sausasis sezonas:

Sausasis sezonas Zanzibare paprastai trunka nuo birželio iki spalio ir vėl nuo sausio iki vasario. Šiuo metu saloje būna šiltas ir saulėtas oras, o kritulių mažai arba visai nėra. Drėgmės lygis sausuoju metų laiku yra mažesnis, todėl oras komfortiškesnis.

Geriausias kelionių sezonas:

Geriausias laikas aplankyti Zanzibarą yra sausasis sezonas, nuo birželio iki spalio ir vėl nuo sausio iki vasario. Šiuo metu oras yra šiltas ir saulėtas, o kritulių mažai arba visai nėra. Tačiau žinoma, kad sausas sezonas yra didžiausias turizmo sezonas, todėl apgyvendinimo ir kitų paslaugų kainos gali būti didesnės.

Zanzibarą sudaro kelios salos, dvi pagrindinės salos yra Unguja (taip pat žinomas kaip Zanzibaro sala) ir Pemba sala. Oro sąlygos skirtingose ​​Zanzibaro dalyse:

Unguja/Zanzibaro sala
Šiaurinė Unguja pakrantė
, apimanti tokias populiarias vietas kaip Nungwi ir Kendwa, paprastai yra šiltesnė ir sausesnė nei kitose salos dalyse. Paplūdimio zonos taip pat yra platesnės, o vanduo skaidresnis, todėl tai populiari turistų vieta.
Rytinė Unguja pakrantė, apimanti tokias sritis kaip Paje ir Jambiani, yra labiau atogrąžų klimato ir iškrenta šiek tiek daugiau kritulių nei šiaurinėje pakrantėje. Vietovė garsėja nuostabiais paplūdimiais ir ramiais vandenimis.
Pietinė Unguja pakrantė, apimanti tokias sritis kaip Kizimkazi ir Jozani miškas, yra mažiau išvystyta ir atokesnė nei kitos salos dalys. Vietovė žinoma dėl savo gamtos grožio ir laukinės gamtos, įskaitant delfinus ir beždžiones.
Vakarinėje Unguja pakrantėje, kuri apima tokias sritis kaip Stone Town ir Mangapwani, iškrenta daugiau kritulių nei šiaurinėje ir rytinėje pakrantėse. Vietovė žinoma dėl savo istorinės reikšmės ir kultūrinių lankytinų vietų, įskaitant į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą Stone Town.

Pembos sala

Šiaurinėje Pembos salos pakrantėje, kurioje yra tokios populiarios vietos kaip Ngezi ir Mkoani, klimatas panašus į šiaurinę Unguja pakrantę. Rajonas žinomas dėl savo nesugadintų paplūdimių ir koralinių rifų, todėl tai populiari paviršinio ir giluminio nardymo vieta.

Rytinėje Pembos salos pakrantėje, kuri apima tokias sritis kaip Chake Chake ir Mjini, iškrenta daugiau kritulių nei šiaurinėje pakrantėje. Vietovė garsėja žvejų kaimais ir tradiciniu gyvenimo būdu.

Pietinė Pembos salos pakrantė, apimanti tokias sritis kaip Mkoani ir Wete, yra mažiau išvystyta nei kitos salos dalys. Vietovė žinoma dėl savo gamtos grožio ir atokių kaimų.

Vakarinė pakrantė: Pembos salos vakarinė pakrantė iš esmės neišvystyta ir sunkiai pasiekiama. Rajonas žinomas dėl savo nepaliestų paplūdimių ir nesugadintų koralų rifų, todėl tai populiari vieta nardymui ir paviršiniam nardymui.

 

Vidutinė temperatūra ir kritulių kiekis Zanzibare:

Sausio mėn.: vidutinė temperatūra 28°C, vidutinis kritulių kiekis – 50 mm

Vasaris: vidutinė temperatūra 28°C, vidutinis kritulių kiekis – 50 mm

Kovas: vidutinė temperatūra 28°C, vidutinis kritulių kiekis – 150 mm

Balandis: vidutinė temperatūra 28°C, vidutinis kritulių kiekis – 250 mm

Gegužės mėn.: vidutinė temperatūra 27°C, vidutinis kritulių kiekis – 150 mm

Birželis: vidutinė temperatūra 25°C, vidutinis kritulių kiekis – 50 mm

Liepa: vidutinė temperatūra 24°C, vidutinis kritulių kiekis – 30 mm

Rugpjūtis: vidutinė temperatūra 24°C, vidutinis kritulių kiekis – 30 mm

Rugsėjis: vidutinė temperatūra 24°C, vidutinis kritulių kiekis – 40 mm

Spalis: vidutinė temperatūra 26°C, vidutinis kritulių kiekis – 80 mm

Lapkritis: vidutinė temperatūra 27°C, vidutinis kritulių kiekis – 130 mm

Gruodžio mėn.: vidutinė temperatūra 28°C, vidutinis kritulių kiekis – 140 mm

Vietinis laikas: Lietuvos laikas plius 1 valanda.

Viza: reikalinga 90 dienų galiojanti viza, oro uoste reikia užpildyti vizų formą ir atvykimo migracijos korteles; kaina: 50 USD (mokama grynaisiais arba kortele; dėl mokėjimo operacijos saugumo rekomenduojama mokėti grynaisiais). Pasas (su 2 tuščiais puslapiais) turi būti galiojantis mažiausiai 6 mėnesius nuo sugrįžimo į Lietuvą dienos.

Kaina: 50 USD (mokama grynaisiais arba kortele). Oro uoste reikia užpildyti prašymo išduoti vizą formą ir atvykimo migracijos korteles.

Klimatas: tropinis, lietingas sezonas: balandžio-gegužės mėn.

Religija: islamas.

Valiuta: Tanzanijos šilingas (TSH): 1 USD = 1500 TSH; verta su savimi turėti mažo nominalo dolerių (USD); priimami po 2006 m. išleisti banknotai.

Oficialios kalbos: svahili ir anglų.

Elektros įampa: 220-240 V, kvadratiniai lizdai su trimis kaiščiais. Reikalingi adapteriai – galima įsigyti viešbutyje (apie 100 TSH).

Skiepijimas: nereikalaujamas, PSO rekomenduoja pasiskiepyti nuo geltonosios karštinės, hepatito A ir B, difterijos, stabligės ir poliomielito; siūloma antimalarinė profilaktika, reikia pasirūpinti priemonėmis nuo uodų.

Paplūdimiai: didelės Indijos vandenyno potvynių ir atoslūgių amplitudės. Dalis viešbučių teikia paplūdimio paslaugas su paplūdimiu besiribojančioje teritorijoje.

Muitinės taisyklės: nuo 2019 m. birželio 1 d. draudžiama įvežti, išvežti, naudoti ir pirkti visus plastikinius maišus (nepriklausomai nuo jų dydžio) Tanzanijoje (Zanzibare). Turistai atvykstantys į Tanzaniją (Zanzibarą) prašomi savo bagaže nenaudoti plastikinių maišelių. Vienintelė išimtis yra vadinamieji plastikiniai „styginiai maišeliai“, naudojami kosmetikos gabenimui rankiniame bagaže. Šiuos maišelius keliautojai turėtų išsaugoti visos kelionės metu ir negali jų išmesti Tanzanijos (Zanzibaro) teritorijoje.

Turistinis mokestis: privalomas, iš turistų imamas mokestis (taikoma ir vaikams) registratūroje apgyvendinant arba išsiregistruojant (priklausomai nuo viešbučio): 1 USD/asmuo/diena

Bendra informacija: Pagrindinė sala – tai Unguja, paprastai vadinama Zanzibaru, sostinė – Zanzibaras. Stountaunas – senoji miesto dalis – įeina į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai spalvingas stilių ir kultūrų derinys, kiekviename žingsnyje matoma turtinga praeitis, kurioje dalyvavo visas arabų pasaulis, kinai, olandai ir britai. Čia gimė kultinės grupės „The Queen“ lyderis Fredis Merkuris. Zanzibaras yra visame pasaulyje žinomas prieskonių eksportuotojas: dėl nuostabaus klimato čia yra gvazdikėlių, muskato riešutų, cinamono ir pipirų plantacijos, dėl kurių ji dar vadinama Prieskonių sala. Šiandienos Zanzibaras – tai taip pat atostogų sala – nuostabios gamtos sąlygos ir aukštas turizmo paslaugų lygis pritraukia civilizacijos nepaliestų paplūdimių ir gražių kraštovaizdžių mėgėjus. Zanzibaras garsėja savo nuostabiais paplūdimiais, labiausiai žinomi: Nungwi ir Kendwa šiaurinėje salos dalyje ir Kiwengwa rytinėje pakrantėje, kur yra Jums parinkti viešbučiai. Paplūdimių smėlis yra nuostabios baltos pudros konsistencijos, vandenyno spalva yra neįtikėtinai smaragdinė. Būdingas reiškinys – vandenyno potvyniai ir atoslūgiai. Keletai valandų vanduo atsitraukia netgi daugiau nei dešimt metrų. Tai unikali galimybė beveik sausomis pėdomis pasivaikščioti vandenyno dugnu! Dėl šio reiškinio tik kai kurie viešbučiai paplūdimyje turi saulės skėčius ir gultus. Nuostabų paveikslą papildo tradicinės valtys dhow, kurios atrodo, kad yra pakabintos ant vandens, taip pat vaizdingi Masajų siluetai, kurie, apsirengę spalvingais drabužiais, prižiūri turistų saugumą. Egzotika, nežemiški kraštovaizdžiai, puiki gamta ir labai aukštas viešbučių lygis – tai puikus atostogų pasiūlymas aistringiems keliautojams, pasauliu besidominančioms neramioms sieloms, taip pat gražių paplūdimių ir šeimyninio poilsio įspūdingose vietose mėgėjams.

KORALINIAI RIFAI IR PAPLŪDIMIAI Baltos spalvos paplūdimiai su minkštu kaip pudra smėliu, turkio spalvos Indijos vandenynas, fantastiški, vieni gražiausių pasaulyje koraliniai rifai. Dėl pastovios vandens temperatūros ir lygaus vėjo Zanzibaras yra noriai lankomas vandens sporto entuziastų: banglenčių sporto ir burlenčių sporto, o nardymo taškai prie Nungwi ir Kiwengwa paplūdimių – tai mėgstamiausios nuotykių ieškotojų ir turistų susitikimų vietos. STOUNTAUNAS Akmeninis miestas, pilnas paslapčių, seniausias Zanzibaro sostinės rajonas, įrašytas į UNESCO sąrašą. Kiekvienas pastatas, kiekvienas langas ir kiekvienos durys pasakoja savo istoriją. Tai spalvingas stilių ir kultūrų derinys, kiekviename žingsnyje matosi turtinga praeitis bei arabų, indų ir europiečių įtaka. Būtinos aplankyti vietos Stountauno žemėlapyje: senovinis vergų turgus, XVII a. arabų fortas, Senoji vaistinė, Stebuklų namai arba Sultono Barghasho rūmai. PRIESKONIŲ SALA Zanzibaras yra pasaulinio lygio prieskonių eksportuotojas, dėl puikaus klimato čia yra gvazdikėlių, cinamono, muskato, pipirų plantacijos, vietiniame turguje galima rasti čili pipirų, kardamono, ciberžolės, citrinžolių, imbiero, vanilės, anyžių ar kalendros – oras čia kvepia prieskoniais! SUSITIKIMAS SU KOLOBU Pasivaikščiojimas atogrąžų miške, nacionaliniame parke Jozani – didžiausiame Zanzibare miško plote – tai puiki galimybė pamatyti rudąjį kolobą , žavią beždžionę su būdingais ilgais plaukais ant galvos, kuri noriai pozuoja nuotraukoms. Parke gyvena daugiau kaip 40 retų egzotinių paukščių rūšių, 50 rūšių drugelių, čia yra didžiuliai baobabai, fikusai ir mangrovių miškai. PRISON ISLAND Apsilankymas istorinėje Changuu, arba Prison Island saloje – tai tikras nuotykis! Anksčiau tai buvo kalėjimas, dabar čia gyvena didieji Aldabros vėžliai, seniausiam iš jų beveik 200 metų. Čia taip pat yra nedidelis paplūdimys ir rifas, o vietiniame restorane būtina išbandyti jūros gėrybes. JŪROS SAFARIS Išvykite į kelionę tradicine valtimi dhow, kelionės metu galėsite grožėtis smėlėtomis salų ir lagūnų pakrantėmis ir pamatyti delfinus. Sustokite viename iš rojaus paplūdimių, pasinerkite į skaidrų vandenyno vandenį ir pamatykite spalvingą povandeninį pasaulį. O desertui pasidarykite tikrą puotą su žuvų, omarų ir atogrąžų vaisių patiekalais. PASAKYKITE „TAIP!“ ZANZIBARE Begaliniai, palmių apsupti balti paplūdimiai, pasaulinio lygio viešbučių SPA centrai, romantiškos vakarienės prie saulėlydžio ir tylus vandenyno ošimas – puikus scenarijus pasakiškoms sužadėtuvėms ir išsvajotam medaus mėnesiui. KĄ NUSIPIRKTI? Saują prieskonių: kardamono, gvazdikėlių, cinamono, muskato riešutų, tradicinių papuošalų, rankdarbių ir spalvingų kaklaskarių, kaukių, skulptūrėlių, tinga-tinga paveikslų, batikos, pvz., marškinėlių ir pareo. DIDYSIS PENKETAS SELOUS Selous – tai didžiausias Afrikos rezervatas, įsikūręs pietrytinėje šalies dalyje. Čia gyvena dauguma Tanzanijos dramblių. Čia sutiksite hipopotamų, krokodilų, liūtų, antilopių ir juodųjų raganosių.

Vietinės ekskursijos: jas pagal savo nustatytas sąlygas organizuoja vietinės turizmo agentūros. Tam tikra ekskursija gali būti nesuorganizuota dėl per mažo norinčiųjų skaičiaus.

Aktualią informaciją apie saugumą valstybėje bei reikalavimus keliavimui į šią šalį rasite– https://keliauk.urm.lt/

SIŪLOMI VIEŠBUČIAI

Sea view lodge hotel Zanzibaras

Sea View Lodge 4*

Įsikūręs prie gražaus, smėlėto paplūdimio, apsuptas atogrąžų sodu – tai išsvajota vieta romantiškoms atostogoms dviese. Rami aplinka, suprojektuotas „Boutique“ stiliumi, jame yra tik 18 numerių, dėl ko jis idealiai tinka poilsiui ir atsipalaidavimui. Svečiai gali naudotis baseinu su hidromasažu, baru ir restoranu prie paplūdimio, kur patiekiami puikūs itališki ir išskirtiniai vietiniai valgiai.

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė

UROA BAY BEACH RESORT

Uroa Bay Beach Resort 4*

Įsikūręs ramioje vietoje, prie gražaus smėlio paplūdimio, tai puikus pasiūlymas romantiškam poilsiui dviems. Erdvūs, patogiai įrengti numeriai ir malonus personalas užtikrina patogią ir nerūpestingą viešnagę. Taip pat svečiai gali atsipalaiduoti gerai prižiūrimuose baseinuose, o aktyvaus poilsio mėgėjus nudžiugins teniso kortai ir galimybė pasinaudoti vietinių jėgos aitvarų ir nardymo mokyklų pasiūlymais.

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė

KILINDINI RESORT & SPA

Kilindini Resort & SPA 5*

Visur augančių kokoso palmių šešėlyje, po skėčiais, o galbūt tropiniame sode? Čia galima tinginiauti beveik visur – ši vieta tiesiog sutverta tam! Ji vilioja gražia augmenija ir, šalia viešbučio esančiu, nuostabiu smėlio paplūdimiu, viešbutis suprojektuotas laikantis vietinio stiliaus, kas dar labiau paryškina neįprastą atostogų atmosferą. Modernus interjeras, erdvūs numeriai su oro kondicionavimu, taip pat baseinas ir sveikatingumo centras puikiai papildys poilsį šioje egzotiškoje aplinkoje. Nuotraukose pateikiama viešbučio vizualizacija.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Kiwengwa Beach Resort Zanzibaras

Kiwenga Beach Resort 4*

Gražioje vietoje, vos keli žingsniai nuo paplūdimio su švelniu, šviesiu smėliu, apsuptas kokoso palmėmis – tai ideali vieta romantiškoms atostogoms dviese. Afrikietišku stiliumi pastatytų namų kompleksas išpuoselėtame atogrąžų sode sukuria jaukią atmosferą ir užtikrina privatumą. Sode yra baseinas, iš kurio galėsite mėgautis vaizdu į vandenyną. Viešbutis yra žinomas dėl savo puikios virtuvės, vietiniai patiekalai – tai egzotiškos virtuvės mėgėjų rojus.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Baobab Village Adults Only Club Zanzibaras

Baobab Village Adults Only Club 4*

Naujausia „Sultan Sands Island Resort“ viešbučio dalis yra paruošta specialiai suaugusiems svečiams – „Baobab Village Adults Only Club“ tai stilingi ir patogūs numeriai, 2 atskiri baseinai su baru ir tropinis sodas, užtikrinantis privatumą ir visišką atsipalaidavimą. Prestižinei „Bluebay Hotels Zanzibar“ grupei priklausantis viešbutis yra įsikūręs nuostabiame paplūdimyje, skalaujamame turkio spalvos vandenyno. Svečius žavi nuostabi vieta, bei aukštas viešbučio virtuvės lygis. Labai graži architektūra ir tradiciniai personalo kostiumai pabrėžia egzotišką Afrikos atostogų pobūdį.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Zanzibar Queen Zanzibaras

Zanzibar Queen 4*

Puikiai įsikūręs prie vieno gražiausių Zanzibaro paplūdimių, skalaujamo turkio spalvos Indijos vandenyno bangų, puiki vieta ieškantiems poilsio ir egzotikos.Nepamirštamą patirtį garantuoja prabangi virtuvė, romantiška atmosfera ir ypatingas aptarnavimas.Svečių patogumui yra baseinas, SPA centras ir gražiai įrengti, elegantiški numeriai.

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė

Bluebay Beach Resort & Spa Zanzibaras

Bluebay Beach Resort & Spa 5 *

Pasakiškai įsikūręs prie balto, minkšto smėlio paplūdimio, skalaujamo turkio spalvos vandenyno su siūbuojančiomis vandenyje tradicinėmis valtimis. Įkurtas vietiniu stiliumi, įspūdingos spalvos ir vietinės žaliavos yra derinamos su šiuolaikiniais patogumais. Stilingi „bungalow“ tipo nameliai su „makuti“ stogais ir gražus baseinas yra puikiai integruoti į išpuoselėtą atogrąžų sodą su tūkstančiais palmių. Viešbutis yra valstybės apdovanojimo laureatas už ypatingą aplinkos apsaugą ir modernių, ekologiškų technologinių sprendimų naudojimą. 2020 m. viešbučiui buvo suteikta ITAKA BURĖ už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Neptune Pwani Beach Resort & Spa Zanzibaras

Neptune Pwani Beach Resort & Spa 5*

Aukščiausias pasaulinis lygis, viskas, kas įspūdingiausia Zanzibaro gamtoje ir architektūroje, įeina į šį prabangų, fantastiškai įrengtą viešbutį. Gražiausi etniniai motyvai ir išskirtinai raižyti baldai puošia patogius numerius su moderniais vonios kambariais. Idealiai išpuoselėtame, sodriai žaliame sode laukia poilsis didžiausiuose Zanzibaro baseinuose! Nuostabus balto smėlio paplūdimys ir smaragdinis vandenynas įspūdingais vaizdais hipnotizuoja ne tik romantikus. Gražiai įrengti SPA centrai kviečia į procedūras, atliekamas profesionalių darbuotojų iš Tailando. Svečiai iš viso pasaulio puikiai vertina viešbučio virtuvę bei malonų ir profesionalų aptarnavimą. „Asante Sana Neptune“ – taip, atsisveikindami suahili kalba, sako vietiniai. 2020 m. viešbučiui buvo suteikta ITAKA BURĖ už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

ROYAL ZANZIBAR BEACH RESORT Zanzibaras

Royal Zanzibar Beach Resort 5*

Išskirtinis, puikus šiuolaikiškumo ir „swahili“ – tradicinės Zanzibaro architektūros – derinys.
Įsikūręs prie gražaus paplūdimio, puikiai suprojektuotame tropiniame sode su vejomis, upeliais ir fontanais.
Įspūdingas baseinų kompleksas – vienas iš jų yra „infinity“ tipo: sudaro optinę susiliejimo su vandenynu iliuziją.Prabangūs numeriai: rafinuotas paprastumas, vietinės detalės, šiltos spalvos ir visi įmanomi patogumai.Ideali vieta visiškam atitrūkimui nuo pasaulio ir poilsiui pasakiškos gamtos apsuptyje.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Meliá Zanzibar, Zanzibaras

Melia Zanzibar 5*

Idealus pasirinkimas romantiškoms atostogoms žavingame tropinės gamtos fone.Gražioje vietoje, šalia pasakiško balto paplūdimio, apsuptas augmenijos, garantuoja puikias sąlygas patogiam ir įsimintinam poilsiui. Svečių patogumui yra „infinity“ tipo baseinas su vaizdu į vandenyną, baras paplūdimyje, keletas restoranų ir elegantiškas SPA centras.Skoningai įrengti, erdvūs numeriai yra aprūpinti visais reikiamais patogumais.Priklauso „Meliá“ viešbučių tinklui, garantuoja profesionalų aptarnavimą ir aukštą paslaugų kokybę.2020 m. viešbučiui buvo suteikta ITAKA BURĖ už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link