VESTUVĖS UŽSIENYJE

VESTUVIŲ ORGANIZAVIMAS UŽSIENYJE

Vestuvės užsienyje

Vestuviniai paketai, skrydžiai, apgyvendinimas

Dokumentų tvarkymas

Tinkamai parengtais dokumentais rūpinamės mes.

Vestuvių ceremonijos

Oficialios vestuvės ir simbolinės santuokos.

Jei svajojate apie vestuves užsienyje ir norite, kad šventė būtų tobula, svarbiausia tinkamai išsirinkti šalį šventei. Tai pirmas dalykas nuo ko reikia pradėti planuoti.

 

Jūsų noras – vestuvių ceremonija balto smėlio paplūdimyje, gyvenimas dideliame viešbutyje, kur daug įvairios veiklos ir mėgstamų užsiėmimų, viskas įskaičiuota maitinimo sistema, kad niekada nereikėtų galvoti kur pavalgyti – visa tai rasite pasirinkę vestuves Dominikos Respublikoje.

 

Ieškote išskirtinės vietos ir prabangos, fantastiška gamta su kalnais ir snaudžiančiomis įlankėlėmis jums svarbiau nei „viskas įskaičiuota” – rinkitės vestuves Seišeliuose.

 

Turite ribotą biudžetą, tačiau norisi kokybiško poilsio, karališkos vestuvių ceremonijos su romatiška vakariene,  galimybės pakeliauti ir pažintinį vietinį gyvenimą – vestuvės Mauricijuje idealus variantas.

O galbūt jus domina tik simbolinė vestuvių ceremonija, tačiau su vietinėmis tradicijomis, specialiais ir išskirtiniais rūbais ir to kur niekur kitur nepatirsi – rinkitės simbolines vestuves Balio saloje.

 

Turėdami didelę patirtį, suorganizuosime Jums šventę taip, kad realybė pranoks visus lūkesčius. Turėsite gražią istoriją, kurią galėsite papasakoti artimiesiems grįžę į namus ir didžiulį turtą – neišdildomus prisiminimus.
Turite klausimų, rašykite mums užklausą per kontaktų formą arba bendraukime facebook.com/pasauliokeliones.
Daug patarimų, rekomendacijų ar video galite pažiūrėti ir mūsų blog’e.

 

PASIRINKITE VIETOVĘ SAVO ŠVENTEI

Wedding

Šri Lanka

Italija

Italija

© Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link