VESTUVĖS BALIO SALOJE

Beribės ryžių plantacijos,  šimtai šventyklų, ugnikalniai, kalnų ežerai, paplūdimiai lyg iš paveiksliuko, šamanų ir magijos kultas  tai – Balis: taškelis žemėlapyje, kur užlieja ramybė. Naujų patirčių ieškotojams siūlome simbolinę pagal salos papročius rengiamą labai spalvingą vestuvių ceremoniją.
Daugiau informacijos apie Bali salą galite paskaityti mūsų blog’e, o jeigu domina vestuvės šiame unikaliame kampelyje, kreipkitės į mus per kontaktų formą arba facebook.com/pasauliokeliones

Simbolinė ceremonija ( tik simbolinės vestuvės, santuoka Lietuvoje negalioja)

Detalus ceremonijos planas
Anglakalbis ceremonijos vedėjas ir mokesčiai jam
Susitikimas su vedybų planuotoja Jūsų viešbutyje ir jos pagalba ceremonijos metu
Gėlių puokštė jaunajai
Butonjerė jaunikiui
Raudonų rožių žiedlapiai gėlių dušui
2 Balio mergaitės tradiciniais kostiumais pagalbai ceremonijos metu
Standartinis fotografijos paketas (50 atspausdintų nuotraukų albumas + CD)
Kaina: 2050 EUR

Tradicinė Balio salos ceremonija ( tik simbolinės vestuvės, santuoka Lietuvoje negalioja)

Detalus ceremonijos planas
Pemangu (induistų šventiko) dalyvavimas
Simbolinė tradicinė vestuvių procesija
3 dalių (gėlių, vaisių, smilkalų, šventinto vandens ir maisto) aukojimo ceremonija
Paprastas tradicinis ceremonijos vietos dekoravimas (stalas, kėdės, skėčiai ir gėlės)
Šukuosena, makiažas jaunajai
Tradicinis tortas arba „tumpeng“ patiekalas
Šokis skirtas jauniesiems, atliekamas grojant bambukiniais instrumentais
Muzika prieš ir po ceremonijos
Raudonų rožių žiedlapiai gėlių dušui
2 Balio mergaitės tradiciniais kostiumais pagalbai ceremonijos metu
Standartinis fotografijos paketas (fotosesija trunka apie 2 valandas, 50 atspausdintų nuotraukų albumas + CD)
Susitikimas su vedybų planuotoja Jūsų viešbutyje ir jos pagalba ceremonijos metu
Kaina: 2620 EUR

P.S. Į vestuvinio paketo kainą skrydis ir apgyvendinimas neįskaičiuotas. Kadangi vestuvių datą kiekvienas renkasi individualiai, kainos skaičiuojamos taip pat individualiai, priklausomai nuo kelionės datos, trukmės, viešbučio kategorijos ir maitinimo.

Balio šventyklos – esant Balyje siūlome ne tik ilsėtis, bet ir pažinti salos kultūrą ir tikėjimus – visą tai, kas šią salą daro išskirtinę ir magišką. Siūlome Jums apvažiuoti Balį susipažįstant su išskirtinio grožio hindu šventyklomis, pastatytomis netikėčiausiose salos vietose – ant uolų skardžių, vandenyne ir kt. Aplankykite septynias svarbiausias šventyklas – Besakih, Tanah Lot, Pura Luhur, Tirta Empul, Ulun Danu, Goa Lavah, Taman Ayun. Tai penas akims ir sielai, bei dalelė kultūros, kurią parsivešite kartu su savimi, o Balis taps ne tik nuostabių balto smėlio paplūdimių ir tropinių vaizdų sala, bet ir svarbus tikėjimų ir kultūros centras, iki šiol turintis žymią įtaką visai šaliai.

Batur vulkanas – šiaurės rytuose esantis Batur vulkanas kartais paskendęs rūkuose, o kartais pozuojantis pravažiuojantiems keliautojams. Nuostabi vulkano panorama atsiveria, kuomet keliaujate iš salos pietų į salos šiaurę. Pietrytinėje vulkano dalyje stūkso Kalderos ežeras. Tai iki šiol veikiantis vulkanas, dėl savo išsiveržimų suformavęs specifinį kraštovaizdį, su lavos laukais. Tai graži vieta trumpam sustoti, pailsėti ir pasigrožėti, galbūt papietauti, stebint šią išskirtinę panoramą. Norintiems čia pabūti ilgiau, siūlome kopti į vulkaną: tai pakankamai trumpa ir nesudėtinga trasa.

Lovina – tai miestelis esantis pačioje salos šiaurėje. Lovina patogi vieta įsikurti, jei planuojate patyrinėti salos šiaurę ilgėliau. Jei Balio pietus randame pakankamai triukšmingus – su aktyviu naktiniu gyvenimu, paplūdimiais, aktyviais turistų srautais, tai salos šiaurė kur kas ramesnė ir pasyvesnė. Lovina visai šalia vandens, tačiau paplūdimiai čia pilkos ar juodos lavos spalvos, su švariu ir skaidriu vandeniu. Esant Lovinoje anksti ryte galite išsiruošti į delfinų stebėjimo kelionę, kuri trunka apie valandą. Anksti ryte, dar saulei auštant mažas laivelis nuplukdys Jus toli nuo kranto, kur netikėtai išvysite šuoliuojančius delfinus. Pasitikus įspūdingą saulėtekį ant vandens, galite vykti į netolimai esantį Munduk miestelį, kuris garsus aukštu kriokliu, ar į didelį budistų vienuolyną, pulsuojantį ramybe ir meditacija.

Ubudas – apsuptas ryžių terasų, Ubudas yra vienas iš svarbiausių traukos objektų pietų Balyje. Kitaip jis įvardijamas kaip kultūrinio turizmo vieta, su nuostabiais šokių ir muzikos pasirodymais, rankdarbiais, šventyklomis ir dar daugeliu kitų gražių dalykų. Daugelis žmonių į Ubudą užsuka dienai ar dviems, tačiau nusprendžia pasilikti ilgėliau, todėl čia nesunku rasti įrengtą poilsio ir laisvalaikio infrastruktūrą. Tai vieta kurioje galite geriau pažinti Balio kultūrą. Miestą supa šventyklos, senovinės vietovės ir kaimai, kurie daugiausia užsiima rankdarbių gamyba, todėl pačiame Ubude ir aplink, rasite daugybę įvairių ir įdomių meno vertybių, suvenyrų ir dovanų artimiesiems.

Uluvatu – esantis Bukit pusiasalyje, pačiuose salos pietuose, viena gražiausių salos vietų. Atrodo, nieko tokio labai jau ypatingo viso Balio kontekste, tačiau nepakartojami statūs skardžiai, vandenyno bangų mūša, čia esanti ramybė, išskirtinio grožio uolėti paplūdimiai, daro šią vietą labai ypatingą. Ant stačių skardžių įsikūrę prabangūs viešbučiai, spa, restoranai ir kt., byloja, jog tai prabangiojo turizmo vieta. Išskirtinės vertės paplūdimiai metai iš metų sutraukia banglenčių sporto mėgėjus ir profesionalus, kurie diena iš dienos gaudo galingas Indijos vandenyno bangas. Ieškantiems kultūrinių renginių, patariame aplankyti Uluvatu šventyklą, esančią visiškai ant vandenyno skardžio (prižiūrėkite daiktus ir saulės akinius, vietos šeimininkės beždžionės pasinaudos pirma pasitaikiusia proga nugvelbti ką nors brangaus ar skanaus). Taip pat, vieta žymi išskirtinio grožio balto smėlio paplūdimiais – Balangan, Bingin, Dreamland, Padang-Padang ir Suluban.

Padangbai – įsikūręs mažytėje įlankoje, miestelis yra patogi sustojimo vieta vykstantiems iš Balio į Lomboko salą. Padangbai maža, rami ir graži vieta stebėti saulėtekius, leisti laiką paplūdimyje, o vakarais tiesiog išmėginti vietinę virtuvę šalia esančiose kavinukėse ir restoranuose. Jie čia išsidėstę vienas greta kito, todėl tikrai bus iš ko pasirinkti – nuo vis populiarėjančios vakarų virtuvės šedevrų iki paprastų vietinius gardumynus siūlančių lauko kavinukių.

SIŪLOMI VIEŠBUČIAI

Ayodya Resort Bali **** 15

Ayodya Resort Bali ****

Palei balto smėlio Nusa Dua paplūdimį įsikūrusiame komplekse „Ayodya Resort Bali“ įrengti patogūs numeriai, iš kurių atsiveria gražūs vaizdai, 300 metrų ilgio privatus paplūdimys ir didelis lauko baseinas.

Maitinimas: pusryčiai

Bali Tropic **** 7

Bali Tropic ****

Viešbutis „Bali Tropic“ įsikūręs Nusa Dua paplūdimyje, atogrąžų sodų apsuptyje. Viešbutyje įrengtas lauko baseinas, 3 maitinimo įstaigos ir 5 barai, rengiami įvairūs vandens sporto užsiėmimai bei kultūriniai balietiški pasirodymai. Vestibiulyje veikia nemokamas belaidis internetas.

Maitinimas: pusryčiai

Grand Hyatt Bali ***** 16

Grand Hyatt Bali *****

Nusa Dua kurorte įsikūrusiame viešbutyje „Grand Hyatt Bali“ svečiams siūloma apsistoti erdviuose numeriuose su balkonais, paplaukioti 5 lauko baseinuose, lankytis puikiai įrengtame SPA centre ir 8 maitinimo įtaigose bei pasistatyti automobilius nemokamoje aikštelėje.

Maitinimas: pusryčiai

Grand Mirage Resort & Thalasso **** 17

Grand Mirage Resort & Thalasso ****

Tanjung Benoa miestelio Nusa Dua paplūdimio pakraštyje įsikūrusiame komplekse „Grand Mirage Resort & Thalasso Bali“ yra apdovanojimų pelnęs restoranas, baseinas su vandens baru ir vandens sporto įranga. Svečiams siūloma naudotis nemokamu belaidžiu internetu.

Maitinimas: pusryčiai

Grand Nikko Bali ***** 10

Grand Nikko Bali *****

Šis atostogų viešbutis su nuošaliu balto smėlio paplūdimiu įsikūręs Nusa Dua kurorte, ant uolos, iš kurios atsiveria Indijos vandenyno vaizdai. Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengti 4 tarpusavyje sujungti lauko baseinai ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Maitinimas: pusryčiai

Novotel Bali Benoa **** 6

Novotel Bali Benoa ****

Viešbutis „Novotel Bali Benoa“ su vaizdu į Tanjung Benoa paplūdimį įsikūręs Tanjung Benoa kaimelio pakraštyje. Šiame Balio salos stiliaus viešbutyje įrengti 3 baseinai su 2 sūkurinėmis voniomis. Svečių numeriuose ir bendrose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.

Maitinimas: pusryčiai

Sheraton Bali Kuta Resort ***** 11

Sheraton Bali Kuta Resort *****

Poilsio komplekse „Sheraton Bali“ siūloma prabangiai pailsėti Balio Kutos regione. Iš netoli prekybos centro „Beachwalk“ įsikūrusio komplekso galėsite gėrėtis Kutos paplūdimio vaizdais, plaukioti lauko baseine ir apsistoti elegantiškuose numeriuose, kuriuose veikia nemokamas belaidis internetas.

Maitinimas: pusryčiai

The Lovina Bali **** 16

The Lovina Bali ****

Lovina viešbučio Bali stiliaus vilos turi privatų baseiną ir vaizdą į vandenyną. Taip pat čia galima pasilepinti SPA procedūromis, veikia nemokamas belaidis internetas visame viešbutyje yra Europos, Viduržemio jūros, kinų ir Balio patiekalų restoranai.

Maitinimas: pusryčiai

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link