Fiesta Americana Condesa Cancun 5*

Šalia vieno gražiausių miesto paplūdimių, įsikūrusiame poilsio komplekse galėsite naudotis puikiais patogumais ir prabangiomis SPA paslaugomis.
Čia yra puikus lauko baseinas su užkandžių baru ir gultais bei skėčiais, taip pat yra sauna, masažo paslaugos, grožio salonas, sporto salė, tinklinio, vandensvydžio, krepšinio ir mini olimpiados užsiėmimai. Svečiai taip pat gali lankyti meksikietiško maisto gaminimo pamokas, išmokti gaminti kokteilius, prisijungti prie jogos užsiėmimų ar majų kalbos pamokų. Viešbutyje taip pat rengiami tekilos degustacijos vakarai su gyva muzika.
Iš viešbučio atsiveria puikūs Nichupte lagūnos vaizdai.
Šeimoms pritaikytą kompleksą „Fiesta Americana Condesa Cancun“ sudaro trys pagrindiniai pastatai, prie kiekvieno kurių pastatyta pavėsinė.
Viešbutyje veikia keletas maitinimo įstaigų, tarp jų restoranas „San Telmo“, kuriame tiekiami argentiniečių virtuvės valgiai, restoranas „Trattoria and Pizzeria“, kuriame siūlomi klasikiniai italų patiekalai, „Sushi Corner“, restoranas „Cantina“, kuriame ruošiami meksikietiški valgiai, restoranas „The Grill“, iš kurio atsiveria gražus vaizdas, ir baras „La Cevichería“, kuriame kviečiama užkąsti bei pagurkšnoti gaivinančių gėrimų, stebint, kaip vaikai žaidžia piratų laive. Kavinė „Deli & Gift Shop“ yra atsipalaidavimo kampelis, kuriame svečiai gali mėgautis puodeliu kavos, pyragaičiu ir gera knyga. Viešbučio „Fiesta Americana“ SPA centre „Miiluma“ siūlomi masažai ir grožio procedūros. Komplekse taip pat yra moderni sporto salė, vedami jogos užsiėmimai.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

PATINKA? ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link