VESTUVĖS SEIŠELIUOSE

OFICIALI SANTUOKA PAPLŪDIMYJE

Vestuvės Seišeliuose – tai vieta atsipalaiduoti, pabūti kerinčio grožio gamtoje, kur vandenynas skalauja minkštutėlį smėlį nuošaliame paplūdimyje, kuriame tik jūsų pačių pėdsakai. Sunku rasti gražesnę ar labiau gundančią vietą vestuvėms. Vestuvės užsienyje – tai lyg didžiausios svajonės išsipildymas – o vestuvės Seišeliuose – bus ta išsipildžiusi svajonė, kuri lydės jus visą gyvenimą. Seišeliai – tobulai nuglūdintas Indijos vandenyno smaragdas.
Sala apsvaigina savo nepaliestos gamtos grožiu, kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu, neįtikėtinai skaidriu vandeniu, baltais ir minkštutėliais lyg milteliai smėlio paplūdimiais, snaudžiančiomis įlankėlėmis… Neabejotinai tai romantiškiausia vieta žemėje.

Akį veriančios vestuvių dekoracijos su gėlių arkomis ar subtiliai puoštais paviljonais, žiedlapiais nubarstytą takelį palydintys gėlių fakelai ir kriauklių viražai, įmantriai įkomponuoti vestuviniai žiedai susiglaudę kokosų drožlių pataluose ir gausybė gerai apgalvotų smulkmenėlių, kurios tik suteikia vietai prabangaus jaukumo.
Dažniausiai užduodami klausimai apie vestuves užsienyje ir atsakymai į juos – mūsų blog’o straipsnyje čia, kainų skirtumai ir jų svarba labai žmogiškai aprašyta čia. Taip pat mūsų blog’e rasite įvairių patarimų ir rekomendacijų apie vestuves.
Video apie vestuves Seišeliuose rasite facebook.com/pasauliokeliones

Vestuvinis paketas  (oficialios vestuvės Seišeliuose ir santuoka galiojanti Lietuvoje)

Vestuvių ceremonija balto smėlio paplūdimyje
Pervežimas iš viešbučio į ceremonijos vietą ir atgal
Vestuvių vietos puošyba iš gėlių, palmių dekoracija arba kitos dekoracijos
Puoštas ceremonijos staliukas
Didelė kriauklė vestuviniams žiedams
Žiedlapiais barstytas takelis, vedantis link paviljono
Puokštė nuotakai ir butonjerė jaunikiui
Vestuvinis tortas
Butelis putojančio vyno
Oficialus ceremonmeisteris santuokai paplūdimyje
Vestuvių koordinatorė
Liudininkai
Visi valstybiniai mokesčiai susiję su civiline santuoka Seišeliuose
Oficialus dokumentų tvarkymas legaliai santuokai
Santuokos liudijimas anglų kalba su apostile
Vestuvių fotografo paslaugos ceremonijos metu + nuotraukos laikmenoje, fotosesija apie 1 val. trukmės
Dokumentų sutvarkymas Lietuvoje ( apostilės ir vertimai)

Vestuvinio paketo kaina 2100 EUR/ 2 asmenims
Į vestuvinio paketo kainą yra įskaičiuotos visos privalomos išlaidos – daugiau jokių papildomų mokesčių!

 

Pagal pageidavimą, papildomai galima užsakyti šukuoseną, makiažą, video ir kt. paslaugas.

 

P.S. Į vestuvinio paketo kainą skrydis ir apgyvendinimas neįskaičiuotas. Kadangi vestuvių datą kiekvienas renkasi individualiai, kainos skaičiuojamos taip pat individualiai, priklausomai nuo kelionės datos, trukmės, viešbučio kategorijos ir maitinimo.

Seišeliai yra atogrąžų vieta, kurioje ištisus metus vyrauja šiltas ir drėgnas klimatas. Vidutinė temperatūra Seišeliuose svyruoja nuo 24°C iki 32°C, todėl tai ideali vieta svajojantiems apie vestuves paplūdimyje. Oro sąlygoms įtakos turi du pagrindiniai vėjai – pietryčių ir šiaurės vakarų vėjai.

Geriausias laikas keliauti į Seišelius yra balandžio, gegužės ir spalio, lapkričio mėnesiai, nes paprastai šiais mėnesiais oro sąlygos yra pačios palankiausios, iškrenta mažai kritulių ir būna labai šilta. Laikotarpis nuo birželio iki rugsėjo taip pat yra geras laikas keliauti į Seišelius, tik tuomet galima tikėtis šiek tiek didesnio vėjo.

Labai išskirto lietaus sezono Seišeliuose nėra, tačiau verta paminėti, kad didžiausias kritulių kiekis iškrenta gruodžio ir sausio mėnesiais. Šiuo laikotarpiu yra didelė drėgmė, galimi trumpi, bet stiprūs lietūs, tačiau oro temperatūra gana aukšta.

Mahė yra didžiausia Seišelių sala, kurioje yra sostinė Viktorija. Saloje vyrauja atogrąžų klimatas, temperatūra svyruoja nuo 24°C iki 30°C. Mahe daugiausia kritulių iškrenta nuo lapkričio iki vasario, per mėnesį vidutiniškai iškrenta 400 mm kritulių. Saloje yra gana aukštas drėgmės lygis ir kartais gali kilti atogrąžų audros. Tačiau oras Mahe ištisus metus yra šiltas ir malonus.

Praslin yra antra pagal dydį sala Seišeliuose ir yra į šiaurės rytus nuo Mahės. Saloje vyrauja panašus atogrąžų klimatas kaip ir Mahe, temperatūra svyruoja nuo 24°C iki 30°C. Prasline daugiausia kritulių iškrenta nuo lapkričio iki vasario, per mėnesį vidutiniškai iškrenta 375 mm kritulių. Saloje yra šiek tiek mažesnis drėgmės lygis nei Mahe ir yra žinoma dėl nuostabių paplūdimių ir skaidrių turkio spalvos vandenų.

La Digue yra mažesnė sala, esanti į rytus nuo Praslin ir turi panašų atogrąžų klimatą kaip ir kitose Seišelių salose. Saloje temperatūra svyruoja nuo 24°C iki 30°C, o daugiausia kritulių iškrenta nuo lapkričio iki vasario, per mėnesį vidutiniškai iškrenta 350 mm kritulių. La Digue yra žinomas dėl savo nuostabių paplūdimių ir nepaliesto gamtos grožio.

Vidutinė temperatūra ir kritulių kiekis Seišeliuose:

Sausio mėn.: vidutinė temperatūra 27°C, vidutinis kritulių kiekis – 329 mm

Vasaris: vidutinė temperatūra 27°C, vidutinis kritulių kiekis – 234 mm

Kovas: vidutinė temperatūra 28°C, vidutinis kritulių kiekis – 195 mm

Balandis: vidutinė temperatūra 28°C, vidutinis kritulių kiekis – 146 mm

Gegužės mėn.: vidutinė temperatūra 28°C, vidutinis kritulių kiekis – 121 mm

Birželis: vidutinė temperatūra 27°C, vidutinis kritulių kiekis – 87 mm

Liepa: vidutinė temperatūra 26°C, vidutinis kritulių kiekis – 67 mm

Rugpjūtis: vidutinė temperatūra 26°C, vidutinis kritulių kiekis – 89 mm

Rugsėjis: vidutinė temperatūra 27°C, vidutinis kritulių kiekis – 121 mm

Spalis: vidutinė temperatūra 27°C, vidutinis kritulių kiekis – 179 mm

Lapkritis: vidutinė temperatūra 27°C, vidutinis kritulių kiekis – 217 mm

Gruodis: vidutinė temperatūra 27°C, vidutinis kritulių kiekis – 334 mm

Mahé sala

Mahe – pagrindinė ir didžiausia sala Seišeliuose. Be jokios abejonės, tai viena iš gražiausių ir labiausiai stulbinančių vietų pasaulyje. Ši ilga, siaura, netaisyklingos formos sala, maždaug 16 mylių ilgio ir 8 mylių pločio, centrinėje dalyje vešliai apaugusi ir kalnuota, o vaizdingose pakrantėse balto smėlio, palmių apsuptus, paplūdimius, atrodančius tarsi iš atviruko, pagyvina įspūdingo dydžio granito luitai. Aukščiausio salos taško, Morn Seišelua (Morne Seychellois), iškilusio beveik į 3 000 pėdų aukštį virš jūros lygio, viršūnę dažnai gaubia debesys. Dauguma seišeliečių gyvena čia, šiauriniame ir rytiniame salos krantuose. Daugelis poilsiautojų į salą atvyksta tik, kad persikeltų į kitose salose įsikūrusius viešbučius, tačiau, jei tik turite laiko ir nusiteikimo, Mahė iš tiesų nusipelnė didesnio dėmesio.
Rytiniame Mahė krante įsikūręs Viktorijos (Victoria) mietas – Seišelių sostinė. Miestas vertas apsižvalgyti ir pabūti, kad pajustumėte kasdienio gyvenimo Seišeliuose ritmą.
Pagrindinis Mahė turizmo centras – Bo Vajonas (Beau Vallon), vakarinėje pakrantėje, tiesiai priešais Viktoriją. Bo Vajonas garsėja nuostabiais paplūdimiais bei puikiomis galimybėmis aktyviai pailsėti: galite buriuoti, plaukioti, slidinėti vandens slidėmis, sklandyti parašiutu virš vandens ir paplaukioti banano formos pripučiamomis valtimis.
Vienas iš Mahė įžymybių – nuostabus Morn Seišelua (Morne Seychellois) nacionalinis parkas apima 20 proc. salos ploto, jame atrasite nepaprastą gamtos įvairovę: nuo pakrantės mangrovių miškų iki aukščiausios šalies viršūnės Morn Seišelua (905 m).
Mahė salą supa virtinė satelitinių salelių, iš kurių šešios yra visai šalia rytinio kranto ir suformuoja natūralų Viktorijos uostą.
Sent An (Sainte Anne), didžiausia iš šešių, – tai penkių žvaigždučių Sainte Anne kurortas. Il o Serf (Ile au Cerf) kadaise gyveno romanistas Vilburas Smitas (Wilbur Smith). Il Muojen (Ile Moyenne) saloje slypi dviguba paslaptis – piratų lobiai ir senos moters šmėkla, kuri čia gyvena su savo šunimis. Il Liongas (Ile Longue), buvęs karantino punktas, dabar yra kalėjimas. Il Kašė (Ile Cachee) – tai viso labo tik taškelis vandenyne, o pagrindinė Il Rond (Ile Ronde) salos įžymybė – aukščiausio lygio restoranas Chez Gaby, įsikūręs senoje raupsuotųjų stovykloje.

Praslin sala

Nors ir antra pagal dydį Seišeliuose, Praslin yra mažutė (maždaug 7½ mylių ilgio ir 3 mylių pločio) sala, atitinkanti daugelių žmonių susikurtą idiliško, nesugadinto tropikų rojaus kampelio su nuostabiais smėlio paplūdimiais, apaugusiais palmėmis, koralų rifais ir krištolo skaidrumo, skirtingo mėlio vandenimis vaizdą. Praslin sala ne tokia kalnuota kaip Mahė (aukščiausia viršūnė viso labo tik 1 100 pėdų), bet turi panašias granito atodangas, raudoną dirvožemį ir vešlią tropikų augmeniją.
Tarsi šelmė viliokė Praslin sala siūlo daug pagundų: stilingi apartamentai, aukštos kokybės restoranai, tiekiantys šviežiausias žuvis, aksominių džiunglių raizgalynė, vingiuojančios kalvos neriančios į skaidrius vandenis, nuostabios smėlio juostos, įrėmintos palmių, ir sulėtintas gyvenimo ritmas.
Praslino saloje yra Valė dio Mė (Valee de Mai) – UNESCO pasaulio paveldo objektas ir vienas iš nuostabiausių Seišelių gamtos turtų.
Beje, Praslin sala siūlo aplankyti ir daugiau patrauklių vietų, pavyzdžiui gražų Bė Sent An (Baie Ste Anne) kaimelį, kurį galima būtų vadinti vienu iš salos „sostinių” ir pirmąja aplankyta vieta saloje, jei į salą atplauksite laivu. Kot Doras (Cote d’Or), dar žinomas kaip Ans Volber (Anse Volbert), pagrindinis salos turizmo centras – tai nuostabūs paplūdimiai, saugios maudynės ir ideali paviršinio nardymo vieta. Nesuskaitoma daugybė viešbučių, svečių namų, restoranų, teikiančių susisiekimo paslaugas laivų ir suvenyrų parduotuvių suteikia Kot Dorui pagal Seišelių standartus santykinai daug gyvybės ir šurmulio.

Vallee de Mai draustinis

Vallée de Mai gamtos draustinis – Seišelių gamtos brangenybė, kur galima pamatyti visas šešias šalies endemines palmių rūšis. Visas 18 hektarų plotas, iki 1930-ųjų metų nepaliestas žmogaus gamtos kampelis, vis dar išsaugojo pirmykštį beveik natūralų palmių mišką. Šis draustinis – tai UNESCO pasaulio paveldo saugomas gamtos objektas.
Palmių miške auga anomalinė palmė, vadinama jūros kokosu, žymituo, kad užaugina didžiausius riešutus pasaulyje. Subrendęs vaisius sveria tarp 15 ir 30 kg, o jame slepiasi didžiausia sėkla visoje augalų karalystėje.
Be to, Valė dio Mė – tai savotiškas gamtos muziejus, čia galima išvysti tropinį palmių mišką, koks augo ir kitose pasaulio vietose prieš atsirandant labiau išsivysčiusių augalų rūšims. Taigi šioje vietoje galite susipažinti su puikiu pavyzdžiu, atskleidžiančiu ankstyvąją pasaulio floros raidos stadiją.

La Digue sala

O, Lia Digas. Atsimenate tą tropikų rojų pavaizduotą nesuskaičiuojamose reklamose ir blizgančiose kelionių brošiūrose? Čia kaip tik tokia vieta – nefrito žalumo vanduo, žavingos įlankėlės, nusėtos kvapą gniaužiančio grožio paplūdimiais, žaliuojančios kalvos, slepiančios pinklias džiungles ir aukštus medžius. O vietos vinis – tai vakariniame krante esantis Ans Sūrs Daržan (Anse Source d’Argent), kuris tarsi paveikslas su neįtikėtinomis per daugybę metų jūros nugludintomis ledynų suformuotomis uolomis. Ir lyg to dar būtų maža, pati Lia Digo padėtis yra ideali, ji tarsi tramplinas į aplinkines salas, įskaitant Felicitės (Félicité), Grand Sioro (Grande Sœur) ir pasakišką Il Koko (Île Cocos).
Nepaisant nepaprasto grožio, Lia Digas kažkaip sugebėjo išvengti turizmo plėtros, kuri palietė Mahe (Mahé) ir Praslin salas, todėl saloje yra tik viena gyvenvietė La Passe. Žinoma, tai nėra dar neatrasta vieta, o neseniai įkurtas mažas kazino sukėlė vietos gyventojų, susirūpinusių tradicinio salos gyvenimo būdo išsaugojimu, pasipiktinimą.
Tačiau gyvenimas Lia Dige kur kas labiau nesuvaržytas, nei kitose salose. Lia Digo saloje, kaip ir anksčiau, gyvenama tradiciškai seišelietiškai. Žuvų turgus Lia Pase visuomet gyvas, jame žvejai parduoda savo šviežią laimikį, o pagrindinis transportas – jaučių traukiami vežimai.
Čia laikas slenka lėtai, o atmosfera raminanti ir atpalaiduojanti, todėl tai tikras rojus gamtos mylėtojams, o ne prabangą mėgstantiems turistams. Poilsiautojai, ieškantys dvasios ramybės ir taikos, buvimui su savimi lengvai galės rasti visiškai tuščias, be žmonių, anse (įlankas).

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Seišeliuose viešbučių pasirinkimas labai platus, todėl atrinkome ir svetainėje publikuojame tik mūsų rekomenduotinus. Nuo prabangiausių variantų, ieškantiems išskirtinio poilsio iki paprastesnių variantų, tačiau tikrai ne prasčiausių, o tiesiog turintiems mažesnį biudžetą ir svajojantiems apie vestuves Seišeliuose.
  Jeigu šiame mūsų sąraše neradote Jums patinkančio viešbučio, nedvejokite ir kreipkitės, mes visiems surasime geriausiai poreikius atitinkantį variantą.

  REKOMENDUOJAMI VIEŠBUČIAI

  Vestuvės užsienyje Seišeliai

  Berjaya Beau Vallon Bay Resort Casino 3*

  Beau Vallon įlankoje, šiaurės vakarinėje Mahe salos pakrantėje įsikūrusiame komplekse „Berjaya Beau Vallon Bay Resort & Casino“ yra lauko baseinas, 3 restoranai, teniso kortas, rengiamos vakaro programos.
  Paprastas tačiau tvarkingas viešbutis, tinkantis neišrankiems poilsiautojams, kurie didesnį dėmesį telkia į vestuvių ceremoniją, o ne į prabangų apgyvendinimą.

  Maitinimas: pusryčiai arba pusryčiai ir vakarienė

  doubletree-allamanda-resort-vestuves-seiseliuose

  Doubletree by Hilton Allamanda Resort 4*

  Poilsio kompleksas  įsikūręs Mahė saloje, Anse Forbans įlankos pakrantėje.
  Svečiams siūlomas privatus paplūdimys, viliojantis bekraštis panoraminis baseinas su vaizdu į vandenyną, SPA centras ir kambariai su nuostabiais vandenyno vaizdais.

  Maitinimas: pusryčiai arba pusryčiai ir vakarienė

  Constance Ephelia ***** 40

  Constance Ephelia 5*

  Mahės saloje įsikūrusį poilsio kompleksą „Ephelia“ supa balto smėlio paplūdimiai ir kalvos. Svečiams siūloma apsistoti prabangiuose liukso numeriuose ir vilose, iš kurių atsiveria Indijos vandenyno vaizdai. Šiame komplekse veikia 5 restoranai, 6 barai, 5 baseinai ir keletas butikų.

  Maitinimas: pusryčiai arba pusryčiai ir vakarienė

  Hilton Northolme ***** 10

  Hilton Northolme 5*

  Prabangus atostogų viešbutis „Hilton Seychelles Northolme“ įsikūręs Mahe saloje stūksančios kalvos pašlaitėje. Svečiams čia siūloma pasigėrėti nuostabiais Indijos vandenyno vaizdais, paplaukioti stulbinančiame bekraščiame panoraminiame baseine, pasilepinti grožio procedūromis.

  Maitinimas: pusryčiai arba pusryčiai ir vakarienė

  Vestuvės užsienyje Seišeliai

  Kempinski Seychelles Resort 5*

  Išskirtinėje Mahės pietinėje dalyje, garsiajame Baie Lazare rajone įsikūrusiame atostogų viešbutyje „Kempinski Seychelles“ svečiams siūloma apsistoti prabangiuose numeriuose su balkonais arba terasomis, paplaukioti lauko baseine bei apsilankyti SPA centre.

  Maitinimas: pusryčiai arba pusryčiai ir vakarienė

  Le Meridiens Fishermans Cove ***** 5

  Le Meridiens Fishermans Cove 4+*

  Įsikūręs tropiniuose soduose ir žiūrintis į nuošalų užutekį kurortas siūlo žaviai dekoruotus būstus su šiaudiniais stogais, papuoštus vietiniu granitu. Taip pat yra baseinas prie jūros ir spa. Visuose „Le Meridien Fisherman’s Cove“ numeriuose yra terasos arba balkonai su vaizdu į jūrą arba sodą.

  Maitinimas: pusryčiai arba pusryčiai ir vakarienė

  Vestuvės užsienyje Seišeliai

  Savoy Resort SPA 5*

  Beau Vallon paplūdimyje įsikūrusiame kurortiniame viešbutyje „Savoy Resort & Spa“ įrengti 3 restoranai ir didelis 700 kv. metrų ploto lauko baseinas. Iki Viktorijos centro nuvažiuosite per 6 minutes. Viešnagės metu galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu ir visą parą dirbančios registratūros paslaugomis.

  Maitinimas: pusryčiai arba pusryčiai ir vakarienė

  ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

   Užsisakykite naujienlaiškį!

   Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

   UŽSISAKYTI

   close-link