TENERIFĖ

JŪSŲ TOBULOMS ATOSTOGOMS

Saulėje žibantis smėlis, intensyviai žalios spalvos palmės, apsnigta Teidės ugnikalnio viršukalnė, spalvingos papūgos Loro parke – tai Tenerifės – pažadėtosios turistų iš viso pasaulio žemės, – ikonos, čia kur atostogos trunka visus metus. Nesibaigiančios fiestos šalyje visada yra laiko geram laiko praleidimui ir atsipalaidavimui, o unikalus salos klimatas leidžia visapusiškai mėgautis amžino pavasario salos privalumais.

Kelionės organizatorius: Itaka LT
Kelionės datos: 
skrydžiai užsakomaisiais reisais vykdomi ketvirtadieniais
Kelionės trukmės: 7 arba 14 nakvynių

Gran Tour iš salos pietų — kelionė prasideda didingu vaizdu į garsiąsias Los Gigantes uolas. Toliau maršrutas tęsiasi iki Icod de los Vinos, kur galite grožėtis amžinu medžiu Drago, kurio violetinės sultys buvo naudojamos karališkiems drabužiams dažyti. Sustojimas apžvalgos punkte netoli Garahico – iš dalies lavos užtvindyto miesto. Vėliau – važiavimas į Orotavos slėnį su nuostabiu vaizdu. Po to galėsite grožėtis kraštovaizdžiu kaip mėnulyje – važiavimas į Teidės nacionalinį parką. Parke dominuoja Teidės ugnikalnis – aukščiausias Ispanijos kalnas (3718 m). Pietūs, laisvas laikas arba važiavimas keltuvu į Teidės viršūnę. Grįžimas į viešbutį išilgai vakarinės parko pusės. Visos dienos išvyka. Kaina – apie 57 EUR.

Gran Tour, Los Gigantes apylinkės — kelionė prasideda didingu vaizdu į garsiąsias Los Gigantes uolas. Toliau maršrutas tęsiasi iki Icod de los Vinos, kur galite grožėtis amžinu medžiu Drago, kurio violetinės sultys buvo naudojamos karališkiems drabužiams dažyti. Sustojimas apžvalgos punkte netoli Garahico – iš dalies lavos užtvindyto miesto. Vėliau – važiavimas į Orotavos slėnį su nuostabiu vaizdu. Po to galėsite grožėtis kraštovaizdžiu kaip mėnulyje – važiavimas į Teidės nacionalinį parką. Parke dominuoja Teidės ugnikalnis – aukščiausias Ispanijos kalnas (3718 m). Pietūs, laisvas laikas arba važiavimas keltuvu į Teidės viršūnę. Grįžimas į viešbutį išilgai vakarinės parko pusės. Visos dienos išvyka. Kaina – apie 56 EUR.

„Gran Tour“ iš šiaurinės salos pusės — kelionė prasideda Icod de Los Vinos, kur galėsite grožėtis amžinu medžiu „Drago“, kurio violetinės sultys buvo naudojamos karališkiems drabužiams dažyti. Sustojimas apžvalgos punkte netoli Garahico – iš dalies lavos užtvindyto miesto. Vėliau – didingas vaizdas į garsiąją Los Gigantes uolą. Toliau programoje – grožėjimasis Mėnulio kraštovaizdžiu – važiavimas į Teidės nacionalinį parką išilgai jo vakarinės pusės. Parke dominuoja Teidės ugnikalnis – aukščiausias Ispanijos kalnas (3718 m). Pietūs, laisvas laikas arba važiavimas keltuvu į Teidės viršūnę. Pabaigai, važiavimas į Orotavos slėnį su nuostabiu apžvalgos punktu. Visos dienos išvyka. Kaina – apie 57 EUR.

Loro parkas — salos šiaurėje išsidėstęs zoologijos-botanikos parkas, kurio plotas 13 tūkst m², didžiausias Kanarų salose ir vienas didžiausių Europoje. Ypatingas gėlių ir daugelio egzotinių augalų rūšių turtingumas daro jį tikru rojaus sodu. Čia galima stebėti unikalų, vieną didžiausių pasaulyje spalvotų papūgų kolekcijų. Nepamirštamą įspūdį sukuria delfinų, jūrų liūtų ir milžiniškų orkų, kurių akvariumas yra didžiausias ir moderniausias pasaulyje, įgūdžių demonstravimai. Parko teritorijoje taip pat gyvena flamingai, krokodilai, gorilos ir tigrai. Dar viena neįprasta lankytina vieta – „Pingvinų planeta“, kuriame paukščiai gyvena tiksliai atkurtame arktiniame kraštovaizdyje. Parkas yra viena didžiausių turistinių vietų saloje Visos dienos išvyka. Kaina svečiams iš salos pietų – apie 53 EUR.

Kruizas į La Gomera — laukinė, žalia, labiausiai neatspėjama iš visų archipelago salų, kurios plotas yra vos 379 km². Kelionė keltu iš Tenerifės į San Sebastianą, La Gomeros sostinę, kur išliko Kristupo Kolumbo vizito laikų paminklai. Kelionė į salos centrą, kur galėsite grožėtis senoviniu mišku nacionaliniame Garajonay parke. Gomeros miškai yra įtraukti į UNESCO pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą. Pietūs restorane ir unikalios švilpimo kalbos demonstracija. Visos dienos išvyka. Kaina svečiams iš salos pietų – apie 75 EUR (įskaitant pietus), svečiams iš salos šiaurės – apie 85 EUR (įskaitant pietus).

La Gomera – Jeep Safari — La Gomera iš visiškai kitokios perspektyvos. Kelionė keltu iš Tenerifės į San Sebastianą, La Gomeros sostinę, kur išliko Kristupo Kolumbo vizito laikų paminklai. Vėliau – persėdimas į 4×4 automobilius, į jaudinantį „Jeep Safari“! Važiavimas pro salos centrą, kur galėsite grožėtis senoviniu mišku nacionaliniame Garajonay parke. La Gomeros miškai yra įtraukti į UNESCO pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą. Vaizdingi kraštovaizdžiai, žavingi kaimai ir švilpimo kalbos demonstracija – tai tik nedaugelis iš šios išvykos atrakcijų. Grįžimas keltu į Tenerifę. Kaina – apie 92 EUR iš pietinės salos dalies, maždaug 97 EUR iš salos šiaurės (įskaitant pietus).

Žygis Masca tarpekliu — ekskursija prasideda vaizdingame Masca kaime, esančiame tarp įspūdingų vulkaninių kalvų, kurių aukštis apie 600 m virš jūros lygio Žygio trasa veda palei kalnų tarpeklį ir baigiasi prie vandenyno, prie įėjimo į tarpeklį (atstumas apie 8 km). Trumpas poilsis tamsiame, vulkaniniame paplūdimyje ir kruizas į Puerto Santiago, plaukiant šalia garsiųjų Los Gigantes uolų. Pusdienio ekskursija Kaina svečiams iš salos šiaurės – apie 51 EUR; svečiams iš Puerto de La Kruso apylinkių – apie 51 EUR; svečiams iš Playa La Arena apylinkių – apie 38 EUR; svečiams iš Playa de Las Americas/Costa Adeje apylinkių – apie 46 EUR (įskaitant užkandį ir mineralinį vandenį).

Reisas katamaranu — unikalus kruizas patogiu katamaranu. Išvyka ieškant Tenerifės pakrantės vandenyse gyvenančių banginių ir delfinų. Sustojimas vienoje iš nuostabių įlankų, laikas maudynėms ir nardymui. Pusdienio ekskursija Kaina svečiams iš salos šiaurės – apie 62 EUR (įskaitant pietus); svečiams iš Playa La Arena/Los Gigantes – apie 43 EUR (įskaitant pietus); svečiams iš Playa de Las Americas/Costa Adeje – apie 41 EUR (įskaitant pietus).

Povandeninis laivas — neįprasta kelionė į Atlanto vandenyno dugną povandeniniame laive. Apie 20 m gylyje galėsite pasigrožėti povandeniniu vandenyno pasauliu: žuvų būriais, įdomiomis uolienų formacijomis ir laivo nuolaužomis. Nepaprastą įspūdį kuria narų maitinamos rajos, kurios priplaukia prie laivo langų. Laivas yra su oro kondicionieriumi, erdvus, o kelionė saugi. Pusdienio ekskursija Kaina – apie 53 EUR.

Nardymas — nardymo bazėje, prižiūrint profesionaliam treneriui, galite susipažinti su nuostabiu povandeniniu pasauliu. Tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems asmenims. Nardytojams su sertifikatais – galimybė nardyti įdomiose vietose (laivų nuolaužos, urvai). Kaina – apie 65 EUR; DSD Atraskite nardymą (pirmasis PADI kursas) – vienos dienos kursas, kuris baigiamas sertifikato išdavimu – apie 99 EUR.

Siam Park — kelionė į naujausią ir didžiausią Tenerifės vandens parką. Išsidėstęs dideliame plote, apsuptas žalumos, garantuoja nepamirštamas pramogas visai šeimai! Drąsiausiems, be kita ko, yra paruošta 28 metrų, beveik vertikali čiuožykla „Tower of Power“, taip pat čiuožykla „Volcano“ ir „Dragon“, kurios taip pat suteiks nepamirštamą patirtį. Tiems, kurie nori atsipalaiduoti, laukia plaukimas pontonais Mai Thai upe, taip pat poilsis gražiame dirbtiniame paplūdimyje su baltu smėliu, šalia didžiulio baseino su kelių metrų banga. Kaina – apie 37 EUR (įskaitant įėjimo bilietą). Įvažiavimas į parką nemokamu autobusu iš salos pietų, iš salos šiaurės – savarankiškas atvykimas.

Siam parkas ir Loro parkas — du garsiausi Kanarų salų pramogų parkai – puikus pasiūlymas šeimos nuotykiui! Zoologijos-botanikos Loro parkas yra salos šiaurėje, 13 ha ploto, jis yra didžiausias Kanarų salose ir vienas didžiausių Europoje. Šiame rojaus sode galite grožėtis nepaprastu gėlių ir daugybės egzotinių augalų rūšių gausumu, taip pat stebėti unikalias, vienas didžiausių pasaulyje spalvotų papūgų šeimas. Vaikai džiaugsis stebėdami delfinų, papūgų, jūrų liūtų ir didžiulių orkų, gyvenančių didžiausiame ir moderniausiame akvariume pasaulyje, demonstruojamus sugebėjimus. Parko teritorijoje taip pat gyvena flamingai, krokodilai, gorilos ir tigrai. Dar viena neįprasta lankytina vieta – „Pingvinų planeta“, kuriame paukščiai gyvena tiksliai atkurtame arktiniame kraštovaizdyje. Parkas yra viena didžiausių turistinių vietų saloje Siam Park – naujausias ir didžiausias Tenerifės vandens parkas, išsidėstęs tarp žalumos, didžiulėje teritorijoje – tai puikios, aktyvios pramogos visai šeimai garantija. Drąsiausius tikrai sugundys 28 metrų, beveik vertikali čiuožykla „Tower of Power“ ar kvapą gniaužiančios čiuožyklos „Volcano“ ir „Dragon“. Vis norintys atsipalaiduoti, pailsės per Mai Thai River kruizą ir gražiame dirbtiniame paplūdimyje su baltu smėliu, kuris yra šalia didelio baseino su kelių metrų banga. Kaina – apie 64 EUR (įskaičiuota: įėjimo į Loro parką ir Siam parką bilietai, neįskaičiuotas savarankiškas važiavimas: nemokamas traukinys į Loro parką iš Puerto de la Cruz rajono ir nemokamas Siam Park autobusas iš salos pietų).

Informaciją apie ekskursijas Jums suteiks ITAKA Lietuva atstovas informacinio susitikimo metu. Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas. Ekskursijų organizatorius pasilieka teisę keisti kelionių laikus, kainas ir programą.

Siam parkas ir Loro parkas iš salos pietų — du garsiausi Kanarų salų pramogų parkai – puikus pasiūlymas šeimos nuotykiui! Zoologijos-botanikos Loro parkas yra salos šiaurėje, 13 ha ploto, jis yra didžiausias Kanarų salose ir vienas didžiausių Europoje. Šiame rojaus sode galite grožėtis nepaprastu gėlių ir daugybės egzotinių augalų rūšių gausumu, taip pat stebėti unikalias, vienas didžiausių pasaulyje spalvotų papūgų šeimas. Vaikai džiaugsis stebėdami delfinų, papūgų, jūrų liūtų ir didžiulių orkų, gyvenančių didžiausiame ir moderniausiame akvariume pasaulyje, demonstruojamus sugebėjimus. Parko teritorijoje taip pat gyvena flamingai, krokodilai, gorilos ir tigrai. Dar viena neįprasta lankytina vieta – „Pingvinų planeta“, kuriame paukščiai gyvena tiksliai atkurtame arktiniame kraštovaizdyje. Parkas yra viena didžiausių turistinių vietų saloje Siam Park – naujausias ir didžiausias Tenerifės vandens parkas, išsidėstęs tarp žalumos, didžiulėje teritorijoje – tai puikios, aktyvios pramogos visai šeimai garantija. Drąsiausius tikrai sugundys 28 metrų, beveik vertikali čiuožykla „Tower of Power“ ar kvapą gniaužiančios čiuožyklos „Volcano“ ir „Dragon“. Vis norintys atsipalaiduoti, pailsės per Mai Thai River kruizą ir gražiame dirbtiniame paplūdimyje su baltu smėliu, kuris yra šalia didelio baseino su kelių metrų banga. Ekskursija galima iš viešbučių salos pietuose ir Los Gigantes regione. Kaina – apie 80 EUR (įskaičiuota: įėjimo į Loro parką ir Siam parką bilietai, važiavimas į Loro parką – autobusas kursuoja sekmadieniais, neįskaičiuotas važiavimas į Siam parką – galimybė atvykti nemokamu autobosu).

Gidas: turistais rūpinasi mūsų atstovas iš Lietuvos, į kurio užduotis įeina pagalba atvykstant, išvykstant ir atostogaujant, taip pat registravimas į vietines ekskursijas.

Skrydžio laikas: Vilnius – Tenerifė – apie 7 val.

Vietos laikas: Lietuvos laikas minus 2 valandos.

Kalba: ispanų, taip pat galite bendrauti anglų ir vokiečių kalbomis.

Salos sostinė: Santa Kruzas.

Įtampa: 220 V.

Valiuta: euras (EUR).

Kainos viešbutyje ir restorane: pietūs – nuo 16 EUR, vanduo – apie 3 EUR, alus – apie 2 EUR, vynas – apie 10 EUR.

Susisiekimas: gana efektyvus ir nebrangus (taksi, vietiniai autobusai).

Paplūdimiai: nemokamas įėjimas, paplūdimio paslaugos (2 gultai + skėtis) – apie 15 EUR/diena.

Bendra informacija: Didžiausia iš Kanarų archipelago salų. Ji yra tik 300 km nuo Afrikos pakrantės, ir nors ši sala yra ispaniška ir europietiška, joje jaučiama egzotika. Neįprastai įvairus kraštovaizdis ir klimatas, turi dvi aiškiai skirtingas dalis, kurias atskiria kalnų grandinė: šiltesni, labiau saulėti pietūs su smėlio paplūdimiais ir vėsesnė šiaurė, su vešlia tropine augmenija, bananų plantacijomis ir natūraliais paplūdimiais su juodai-pilku smėliu. Pagrindinis Šiaurės Tenerifės turizmo centras yra Puerto de la Krusas. Čia verta pamatyti senamiestį su daugybe paminklų, bažnyčių ir koplyčių, San Felipe tvirtovę, Taoro parką su moderniu rūmų kazino ir zoologijos sodą Loro park. Garsiausias paplūdimys šiaurėje yra Las Teresitas, maždaug 1 km ilgio, su aukso spalvos Sacharos smėliu. Pietinės Tenerifės, kur saulė šviečia ištisus metus, sostinė yra Playa de las Americas – modernus kurortas su daugybe viešbučių ir šurmuliuojančiu naktiniu gyvenimu bei su garsiąja promenada, kilometrais besitęsiančia išligai vandenyno. Ji jungia Playa de las Americas su tradiciniu Los Cristianos ir elegantišku Playa del Duque. Paplūdimiai su tamsiu vulkaniniu smėliu švelniai nusileidžia į vandenyną. Daug ramesnis, nei Playa de las Americas, yra jo rajonas Costa Adeje, ypač rekomenduojamas atostogoms šeimoje. Čia yra gražus paplūdimys ir promenada su barais ir restoranais. Nuostabius paplūdimius taip pat rasite Puerto Santiago ir Los Gigantes. Čia išsiskiria paplūdimys Playa de la Arena su natūraliu, visiškai juodu smėliu.

Vietines ekskursijas savo nustatytomis sąlygomis organizuoja vietos kelionių agentūros. Tam tikra ekskursija gali būti nesuorganizuota dėl per mažo dalyvių skaičiaus.

Aktuali informacija apie saugumą valstybėje – http://keliauk.urm.lt/location

SIŪLOMI VIEŠBUČIAI

LA QUINTA PARK SUITES & SPA

La Quinta Park Suites & SPA ****

Viešbutis įsikūręs ramioje vietovėje, žaliame 24 tūkst. m² ploto tropikų sode – žvelgiantis į vandenyno pusę, jis gali pasigirti fantastiškais vaizdais į Atlantą, „Teidės„ ugnikalnį ir „Orotavos“ slėnį.Viešbutis siūlo erdvius numerius su virtuvės kampeliais, esančius pagrindiniame pastate arba bungalow tipo nameliuose.Originalus baseinas su kaskada bei kruopščiai prižiūrimas sodas – tai ideali vieta atsipalaidavimui su kokteiliu rankoje.Gerai įrengtas SPA – vienas pirmųjų šioje salos dalyje – kviečia pasinaudoti gydomosiomis ir grožio procedūromis.
Kainos: nuo 609 EUR/ asmeniui 7 nakvynės

Maitinimas: pusryčiai

MUTHU ROYAL PARK ALBATROS

Muthu Royal Park Albatros ***+

Šis svečių puikiai įvertintas viešbutis, tai puiki vieta šeimoms ir golfo mėgėjams!Apsuptas išpuoselėto žalio sodo, įsikūręs viešbučių rajone netoli vietovės centro – tai puikus pasirinkimas atostogoms su vaikais.Įvairūs pramoginiai renginiai ir mini klubas užtikrina pramogas ir turiningą poilsį jauniausiems poilsiautojams.Per šį laiką tėvai gali atsipalaiduoti nuostabiame baseine ir atsigaivinti skaniais gėrimais. Viešbutis yra netoli 27 duobučių golfo aikštyno, kuris taps patrauklia golfo mylėtojų pramoga.Erdvūs ir puikiai įrengti numeriai su virtuvėlėmis užtikrina komfortą ir patogumą, o draugiškas personalas rūpinasi gera svečių savijauta bei poilsiu be rūpesčių.
Kainos: nuo 649 EUR/ asmeniui 7 nakvynės

Maitinimas: pusryčiai

BLUE SEA INTERPALACE

Blue Sea Interpalace ****

Įsikūręs ramioje, gražioje vietovėje su tropiniais sodais šiaurinėje pakrantėje, puiki vieta romantiškoms atostogoms dviese. Profesionaliai valdomas ir puikiai prižiūrimas, siūlo patogius numerius su pagrindiniais patogumais. Viešbutyje yra restoranas su regioninės ir tarptautinės virtuvės patiekalais ir 3 barai. Svečiai čia ras 2 baseinus, iš jų vienas dengtas, teniso kortus ir mini golfą. Verta aplankyti centrą su gausybe parduotuvių ir restoranų.
Kainos: nuo 659 EUR/ asmeniui 7 nakvynės

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė

Bahia Flamingo Tenerifė

Bahia Flamingo ***

Puiki vieta gražių vaizdų mėgėjams! Iš viešbučio terasos atsiveria puikus vaizdas į vandenyną ir La Gomera salą. Viešbutis įsikūręs šalia gražaus, juodo vulkaninio smėlio paplūdimio ir didingų Los Gigantes – tai pagrindinis viešbučio privalumas. Svečiai čia ras baseiną, teniso kortus bei du barus ir restoraną. Netoli esantis centras su parduotuvėmis ir barais vilioja vakariniams pasivaikščiojimams, taip pat verta išsinuomoti automobilį ir aplankyti garsųjį „Loro Park“.
Kainos: nuo 679 EUR/ asmeniui 7 nakvynės

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė

BLUE SEA CALLAO GARDEN

Blue Sea Callao Garden ***

Esantis pietvakarinėje salos dalyje, iš viešbučio atsiveria gražus vaizdas į vandenyną, įsikūręs šalia paplūdimio su tamsiu, vulkaniniu smėliu, rekomenduojamas šeimos atostogoms. Erdvūs apartamentai su virtuvėlėmis, restoranas ir baras. Baseinai, pavadinti kaimyninių salų pavadinimais: Fuerteventūra, Lanzarotė ir La Palma bei gražus, prižiūrėtas sodas.Dienos metu pramoginių renginių programos vaikams ir suaugusiems bei sportiniai renginiai. Verta išsinuomuoti dviračius ir apžiūrėti apylinkes.
Kainos: nuo 689 EUR/ asmeniui 7 nakvynės

Maitinimas: viskas įskaičiuota

BLUE SEA LAGOS DE CESAR

Blue Sea Lagos De Cesar ****

Įsikūręs vakarinėje salos dalyje, garsiajame kurorte Puerto de Santiago su daugybe parduotuvių ir restoranų, siūlančių ispaniškus delikatesus. Patogiai įrengtas, garsėja savo erdviais, funkcionaliai įrengtais numeriais ir dideliu baseinu su saulės terasa. Viešbutyje vyrauja rami atostogų atmosfera, laisvalaikį galima leisti ne tik baseine ar ant gulto, bet ir aktyviai pasportuoti treniruoklių salėje. Netoliese yra gražus, smėlėtas „Playa de la Arena“ paplūdimys su tamsiu vulkaniniu smėliu, o žymiąsias Los Gigantes uolas galima pasiekti pėsčiomis.
Kainos: nuo 729 EUR/ asmeniui 7 nakvynės

Maitinimas: viskas įskaičiuota

GF Fanabe

GF Fanabe ****

Pramogos bei nuostabi aplinka garantuos nepamirštamas atostogas Tenerifėje. Viešbutis įsikūręs netoli populiaraus „Fanabe“ paplūdimio bei Costa Adeje centro. Ant U formos pastato stogo yra terasa su 2 nedideliais baseinais ir pagrindinis baseinas su mažu baseinu vaikams. Viešbutis populiarus dėl plačios pramoginių renginių programos, kuria džiaugiasi ir mažiausieji viešbučio svečiai.
Kainos: nuo 759 EUR/ asmeniui 7 nakvynės

Maitinimas: pusryčiai

Melia Jardines del Teide hotel

Melia Jardines Del Teide *****

Modernus ir patogus, priklauso žinomam viešbučio „Meliá“ tinklui. Puikus pasirinkimas aktyvaus poilsio mėgėjams.Viešbutis įsikūręs ant kalvos, nuo kurios atsiveria įspūdingas vaizdas į Playa de las Americas ir Costa Adeje vietoves.Dėl vešbutyje esančių terasų, galima grožėtis apylinkėmis iš visų pusių. Turtinga pramoginių renginių programa, profesionalus aptarnavimas ir puiki virtuvė – tai dar daugiau viešbučio privalumų, užtikrinančių kokybišką poilsį.
Kainos: nuo 939 EUR/ asmeniui 7 nakvynės

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė

FANTASIA BAHIA PRINCIPE TENERIFE

Fantasia Bahia Principe Tenerife *****

Naujas, pastatytas 2018 m., priklauso „Bahia Principe“ tinklui. Tai atostogų rojus visiems, pasiilgusiems saulės ir vandens pramogų.Gražiai suprojektuoti baseinai, vandens parkas vaikams, fontanai, o greta – pasakų pilis- vieta, kuri patiks ne tik vaikams! Elegantiški, modernūs numeriai- ideali vieta atsipalaidavimui ir didelis viešbučio privalumas. Gausus poilsio ir sporto paslaugų pasirinkimas, pramoginiai renginiai ir SPA centras leis pajusti visą atostogų malonumą. Viešbutyje yra keletas barų ir restoranų, įskaitant restoranus „à la carte“, kuriuose galioja „viskas įskaičiuota“ sistema.
Kainos: nuo 1069 EUR/ asmeniui 7 nakvynės

Maitinimas: viskas įskaičiuota

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji!
  Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link