Riu Montego Bay 4*

Viešbutis Riu Montego Bay (Viskas įskaičiuota 24h) įsikūręs salos šiaurės rytuose Montego Bay įlankoje šalia ramaus paplūdimio su turkio spalvos vandeniu. Jis savo klientams siūlo labai platų paslaugų spektrą.

Jeigu Jūs norite susigrąžinti savo sveikatą, Riu Hotel Montego Bay yra vienas geriausių viešbučių, todėl, kad turi gėlo vandens baseiną, sūkurines vonias, sauną, treniruoklių salę ir sveikatingumo centras – SPA „Renova”, kuris siūlo įvairių tipų masažus.

Viešbutis siūlo aukštos kokybės paslaugas, kai klientai ir komfortas yra svarbiausi aspektai. Norėdami, kad turėtumėte galimybę paragauti kuo įvairesnių patiekalų, siūlome daug įvairių teminių restoranų.

Viešbutis skirtas ir šeimoms, ir poroms. Riu Montego Bay galite užsiimti stalo tenisu, tinkliniu, burlenčių sportu, buriavimu, baidarėmis ir nardymu. Be to, jūs galite mėgautis pramogomis dieną ir naktį, gyva muzika ir Jamaikos ritmų diskoteka. Jei norite žaisti golfą, šalia viešbučio rasite keturis laukus su fantastiškais vaizdais.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

PATINKA? ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link