Vestuvės užsienyje: mada ar sumanus pasirinkimas

2016-03-21

Sužadėtuvių džiaugsmą greitai pakeičia malonūs vestuvių organizavimo rūpesčiai. Būsimi jaunavedžiai ieško patarimų, idėjų, kartu su vestuvių planuotojais ieško jų gyvenimo šventei tinkamiausių sprendimų. Vienas sudėtingiausių pasirinkimų, ribojamas įvairių kriterijų ir kartu diktuojantis vestuvių scenarijų – vietos šventei pasirinkimas. Vis dažniau poros iš Lietuvos renkasi vestuves užsienyje. Šis pasirinkimas – mada ar originalus sprendimas, suteikiantis naujas galimybes?

Vestuvės užsienyje – ne tik dviems

Dar visai nauja mada atšvęsti vestuves užsienyje pirmiausiai ėmė populiarėti kaip alternatyvus pasirinkimas dideliai šventei su daugybe giminaičių. Kelionėms tapus prieinamu malonumu, poros rinkdavosi vestuves užsienyje švęsti dviese, vienu šūviu nušaunant du kiškius: patirti malonumą keliaujant ir įamžinti jausmus vienos kelionės metu. Toks pasirinkimas vertintas skirtingai: buvo manančių, kad toks sprendimas savanaudiškas, o kartu ir teigiančių, kad tik dviems skirta šventė tampa daug jaukesne, natūralesne ir atspindi modernų šiuolaikinį požiūrį į gyvenimą.

Kad ir kaip bebūtų, vis dėlto šiuolaikinėse vestuvių tendencijose pastebima, kad vestuves užsienyje vis dažniau kelia ir poros, norinčios savo šventę atšokti su svečiais. Vestuves Graikijoje, Maldyvuose ar Italijoje pasirinkusios švęsti poros džiaugiasi savo sprendimu. Visų pirma, iš tikrųjų tokia šventė, palyginti su kainomis Lietuvoje, neturi tokio ryškaus skirtumo, kaip gali pasirodyti. Be to, šventė užsienyje suteikia neribotas galimybes. Tai galimybės rinktis iš nuostabiausių pasaulio kampelių, užsitikrinti puikų orą lemtingai dienai ir galimybė turėti nepakartojamas bei originalias vestuvių nuotraukas.

Ar vestuvės užsienyje – mada?

Gerėjant turizmo infrastruktūrai, o pigių skrydžių bendrovėms sumaniai plečiant savo paslaugų spektrą, pasaulis tampa ranka pasiekiamas. Tai leidžia vestuves užsienyje švęsti be didesnių sunkumų. Pagalvokite, kiek laiko užims kelionė autobusu iš vieno Lietuvos krašto į kitą ir per kiek laiko lėktuvu pasiektumėte, pavyzdžiui Graikijos salas. Antrasis variantas ne tik greitesnis, bet ir patogesnis, tad kodėl reikėtų save varžyti?

Be to, vestuvės užsienyje visada yra kitokios, įdomesnės ir įtraukia kelionės nuotaika. Dar daugiau – dažnai tai puiki galimybė pakeliauti artimiesiems, kurie neturi keliavimo įgūdžių ir vieni niekada nesileistų į kelionę. Vestuves užsienyje pasirinkusios švęsti poros neabejotinai dovanoja įspūdžius ir sau, ir savo svečiams. Žinoma, čia galioja sąlyga, kad visais organizaciniais klausimais reikėtų atidžiai pasirūpinti, taip užtikrinant, kad viskas vyktų sklandžiai.

Net ir didžiausi skeptikai, kurių nuomone vestuvės užsienyje tėra mada, o ne įdomi kitokios šventės patirtis, neturėtų nusivilti. Kiekvienos poros šventėje svarbiausi jausmai ir nuoširdumas, o pasirinkta vieta – tik antraplanis dalykas. Šventusiųjų savo ar kitų vestuves užsienyje atsiliepimai visada būna puikūs, o geri atsiminimai išlieka ilgam. Tai puikus įrodymas, kad vestuvės užsienyje – puikus poros polėkį atskleidžiantis pasirinkimas.

© Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link