Vietnamas. Nuo šiaurės iki pietų

Sekmadieniais

Kelionės organizatorius: We travel
Kelionės datos: sekmadieniais
. Geriausias laikas keliauti – vasaris, kovas, balandis, gegužė, birželis

Kelionės kaina nuo 1265 EUR + skrydis  (asmeniui dviviečiame kambaryje)

* Galutinė kaina priklauso nuo sezono.

Imperatorių miestai, menantys praeities didybę, pribloškiančios šventyklos, neįtikėtino grožio gamta ir užburiantis Mekongas. O kur dar vietiniai Vietnamo žmonės, kupini geranoriškumo, pozityvios energijos ir troškimo gyventi. Atraskite pasaulį, kuriame patirsite kontrastus, pulsuojančią gyvybę ir, tikime, niekada jo nepamiršite.

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą (pervežimai oro uostas–viešbutis–oro uostas pritaikyti prie „Vietnam Airlines“ skrydžių);
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose pažintinio turo metu;
 • 1 nakvynė 3* kruiziniame laive;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 6 pusryčiai, 3 pietūs, 1 vakarienė;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietai į Vietnamą ir atgal ;
 • vietiniai skrydžiai Hanojus–Hujė, Da Nangas–Ho Či Minis (nuo 230 EUR);
 • Vietnamo viza (nuo 25 USD);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • programoje nenumatytos papildomos ekskursijos;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos

Kelionėje:

 • Du skirtingo charakterio Vietnamo didmiesčiai – Hanojus ir Ho Či Minis
 • Gamtos stebuklas Ha Longo įlanka
 • Hujė – imperatoriškojo Vietnamo dvelksmas
 • Didingos Čampos valstybės atgarsiai
 • Mekongo deltos gyvenimo ritmas

1 DIENA. HANOJUS

Savarankiškai atskridę į Hanojų ir sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, būsite pasitikti vairuotojo ir nuvežti į viešbutį. Registracija į viešbutį atvykus. 12.30 val. susitiksite su gidu ir lydimi jo susipažinsite su gyvybe pulsuojančia Vietnamo sostine Hanojumi: matysite Ba Din aikštę, Ho Či Minio namą, muziejų ir mauzoliejų, Literatūros šventyklą – pirmąjį šalies universitetą, įkurtą dar 1070 m. ir retą tradicinės vietnamiečių architektūros pavyzdį. Elegantišku „Kylančios saulės“ tiltu, pastatytu klasikiniu Vietnamo stiliumi, eisite į Ngok Son šventyklą, stūksančią garsiojo Hanojaus ežero saloje. Ji skirta generolui Tran Hung Dao, kuris XIII a. nugalėjo mongolus, gydytojų globėjui La To ir literatūros globėjui Van Xuong. Šventykloje apžiūrėsite keramikos dirbinius, gongą, senovinius varpus. Pagrindinis šventyklos eksponatas – milžiniška vėžlio iškamša, sverianti daugiau nei 200 kilogramų. Ji laikoma Hoan Kiemo ežero šeimininke ir yra paminėta legendose apie Magiškąjį kardą. Matysite originalios architektūros Vienos kolonos šventyklą, taip pat gražiausią bei seniausią, 541 m. statytą, Tran Quoc pagodą. Senamiestyje pasivažinėsite velorikšomis, susipažinsite su gyvybe pulsuojančiu senuoju 36 gildijos gatvių Hanojaus kvartalu. Paragaukite gatvės maisto, žinomo ir mėgstamo daugybės keliautojų. Tai, ko gero, vienas geriausių būdų susipažinti su vietos kultūra. Svarbu: maistas visada šviežias, ką tik pagamintas, tad paskanaukite garsiosios vietnamietiškos Fo sriubos ir specifinės kiaušinių kavos. Vakare apsilankysite unikaliame vandens lėlių teatre, sukurtame daugiau kaip prieš tūkstantį metų valstiečių, dirbančių ryžių laukuose. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

Dienos akcentas Hanojaus kultūrinis paveldas – šurmulingas ir jaukus miesto senamiestis.

2 DIENA. HANOJUS–HA LONGAS (P, Pi, V)

Po pusryčių keliausite į Ha Longo įlanką, kurios pavadinimas, išvertus iš vietnamiečių kalbos, reiškia „Drakoną, nusileidžiantį į jūrą“. Atvykę į prieplauką, leisitės į kruizą. Ši rojų primenanti vieta užima 1 500 kv. km plotą ir yra sudaryta iš daugiau kaip 3 tūkst. salelių bei uolų, išsibarsčiusių smaragdinės spalvos vandenyje. Ha Longo įlanka laikoma Vietnamo gamtos stebuklu bei įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Grožėsitės pasakiškais vaizdais, matysite plaukiojantį kaimelį. Vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive.

Dienos akcentas Ha Longo įlanka su nesuskaičiuojama daugybe salų, UNESCO objektas.

3 DIENA. HA LONGAS–HANOJUS–HUJĖ (P, Pi)

Prieš pusryčius nepatingėkite atsikelti anksčiau ir skirti kelias minutes tai či sveikatingumo mankštai. Tai tradicinė gimnastika, kurią Rytų šalių gyventojai, ypač kinai ir vietnamiečiai, praktikuoja jau daugiau kaip 3000 metų. Tęsite kruizą Ha Longo įlanka. Aplankysite Staigmenų urvą. Jame per milijonus metų formuojantis stalaktitams ir stalagmitams išaugo tikri gamtos šedevrai. Galėsite sudalyvauti ypatingoje vaisių drožinėjimo pamokėlėje. Po pietų (fiksuotas meniu) vyksite į Hanojaus oro uostą ir skrisite į centrinio Vietnamo Hujės miestą, kuris 1802–1945 m. buvo Nguen dinastijos sostinė. Atskridę būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Hujėje.

4 DIENA. HUJĖ (P)

Po pusryčių leisitės į romantiškiausią Vietnamo miestą, įsikūrusį prie Huongo, dar kitaip vadinamos Kvapniosios upės, kuri dalina miestą į dvi dalis – istorinę ir šiuolaikinę. Tokį pavadinimą upė gavo dėl į ją sukrentančių aukščiau Hujės auginamų vaismedžių žiedų ir suteikiančių tekančiam vandeniui malonų kvapą. Nors per Amerikos karo bombardavimus daug miesto gražiausių pastatų buvo sunaikinta, imperatoriškosios šlovės dvelksmas jaučiamas iki šiol. Ne veltui Hujė laikomas pačiu svetingiausiu ir geranoriškiausiu miestu visame Vietname. Pamatysite Imperatoriaus rūmus. Tai tarsi istorinis karališkas miestas mieste, iš trijų pusių aptvertas sienomis. Taip pat išvysite Uždraustąjį purpurinį miestą, kurį imperatorius pastatė kaip atsaką Kinijoje, Pekine, esančiam Uždraustajam miestui. Abu objektai įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kruizas Kvapniąja upe iki Hujės simbolio – vienos seniausių miesto pagodų Thien Mu (XIV a.). Užsuksite į imperatorių Khai Dinh ir Minh Mang mauzoliejus. Nakvynė viešbutyje Hujėje.

Dienos akcentas Hujė – imperatorių miestas prie Kvapniosios upės.

5 DIENA. HUJĖ–DA NANGAS–HOI ANAS (P, Pi)

Po pusryčių išvyksite į Hoi Aną, mažą tradicinį UNESCO saugomą centrinio Vietnamo miestelį. Važiuosite per Hai Vano (Vandenyno debesų) perėją. Stabtelėję Da Nange apsilankysite Čampos kultūros muziejuje. Čampa – istorinė valstybė, nuo pirmųjų amžių po Kr. iki XIX a. pradžios egzistavusi Vietnamo vidurio dalies pajūrio lygumose. Spėjama, kad šios kultūros atstovai atkeliavo iš šiaurės Kalimantano ir buvo dabartinių čamų protėviai. Galinga Čampos imperija garbino induistų dievus, o būdama strategiškai geroje vietoje užėmė svarbią prekybinę vietą tarp Indijos ir Kinijos, kovojo su gretimomis valstybėmis. Dabar Vietname gyvena apie 100 tūkst. čamų. Jie sudaro vieną ir 53 etninių Vietnamo grupių. Pasigrožėsite Marmuro kalvomis. Kadaise čia tyvuliavo jūra ir penki gryno marmuro kalnai atrodė lyg penkios salelės. Vandeniui atsitraukus, lygumoje iškilo kalvos, kurių viršūnes šiandien puošia sodri atogrąžų augalija. Kiekvienas kalnas turi savo vardą: Ugnies, Vandens, Žemės, Metalo ir Medžio. Anksčiau čia buvo kasamas marmuras, bet, siekiant išsaugoti gamtos turtus, darbai sustabdyti. Šiais laikais turistai gali įsigyti nedidelių marmurinių statulėlių ar kitokių rankdarbių. Pasiekę Hoi Aną, dėl vakarinio apšvietimo dažnai vadinamą žibintų miestu, turėsite progą pabuvoti šilko fabrike. Nakvynė viešbutyje Hoi Ane.

Dienos akcentas Čampų valstybės galia ir marmurinių kalvų didybė.

6 DIENA. HOI ANAS (P)

Po pusryčių – ekskursija pėsčiomis po senąjį Hoi Ano kvartalą: apsilankysite istoriniame muziejuje, kinų šventykloje, pereisite japonų tiltu. 1999 m. Hoi Ano senamiestis buvo pripažintas UNESCO pasaulio paveldo objektu kaip pavyzdinis XVII–XIX a. Pietryčių Azijos prekybinis miestas. Čia galite ne tik valandomis vaikščioti senoviniais miesto kvartalais, bet ir vienoje iš daugybės siuvyklų per dieną pasisiūti suknelę ar kostiumą, pasirinkę modelį iš madų žurnalo. Ekskursiją baigsite sename gyvenamajame name, kurį saugo UNESCO. Laisvas laikas poilsiui. Nakvynė viešbutyje Hoi Ane.

Dienos akcentas Hoi Ano senamiestis – gyvas muziejus po atviru dangumi.

7 DIENA. HOI ANAS–DA NANGAS–HO ČI MINIS (P)

Po pusryčių vyksite į Da Nango oro uostą ir skrisite į Ho Či Minį. Šis miestas stebina savo prancūzišku išdėstymu: gatvės plačios ir, nors judėjimas labai intensyvus, čia jis gerokai tvarkingesnis nei kituose Vietnamo miestuose. Ekskursija po miestą. Apžiūrėsite centrinį paštą, projektuotą gerai paryžiečiams žinomo Gustave’o Eiffelio, istorinį muziejų, Nefritinio Imperatoriaus šventyklą, matysite Dievo Motinos katedrą, Vienybės rūmus, Operos teatrą. Užsuksite į Ben Thanh vietinį turgų ir lako fabriką. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

Dienos akcentas Ho Či Minis – Prancūzijos dvelksmas Azijoje.

8 DIENA. HO ČI MINIS–MEKONGO DELTA–HO ČI MINIS (P, Pi)

Po pusryčių keliausite Mekongo deltos link. Užsuksite prie budistų pagodos Vinh Trang. Graži pagodos struktūra atspindi Kinijos, Vietnamo ir Kambodžos architektūros stilių mišinį. Ypač gražios dvi triumfo arkos, dekoruotos stiklo ir porceliano fragmentais bei puikiai iliustruojančios Budai skirtas legendas. Pagodos fasadui būdinga tiek Azijos, tiek Europos architektūra: renesanso laikotarpio elementai, prancūzų dekoratyvinės gėlės ir japoniškos emaliuotos plytelės. Mekongas vinguriuoja per šešias Azijos valstybes ir maitina apie šimtą milijonų žmonių. Tai pati ilgiausia Pietryčių Azijos upė, plukdanti savo vandenis net 4 350 kilometrų. Pasiekusi Vietnamą, upė suskyla į kelias atšakas, sudarančias 40 tūkst. kv. km deltą. Šie milžiniški vandens plotai drėkina pievas bei ryžių laukus, patręšia juos vertingu dumblu. Per metus čia nuimami trys, o kartais net keturi ryžių derliai. Vietiniai Mekongą vadina savaip – Devynių drakonų upe, ir gyvena tokiu ritmu, kokį jiems siūlo upė. Sakoma, kad būtent čia reikia ieškoti tikrojo Vietnamo veido. Stabtelėsite ir aplankysite vietines šeimas. Galėsite įsigyti rankų darbo kokosinių saldainių. Pietūs restorane, o po jų – pasiplaukiojimas Ba Lai upe. Plaukdami siaurais džiunglių kanalais, galėsite stebėti gerai prisitaikiusių ir puikiai pagal gamtos ciklus gyvenančių vietinių kerinčią kasdienybę. Vakare Ho Či Minyje pasimėgaukite pėdų masažu (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

Dienos akcentas Mekongo delta – dosniausia Vietnamo maitintoja.

9 DIENA. HO ČI MINIS–TARPINIS ORO UOSTAS–VILNIUS (P)

Po pusryčių vyksite į oro uostą. Skrydis Ho Či Minis–tarpinis oro uostas–Vilnius.

Yra galimybė pagerinti viešbučių kategoriją ir (arba) papildomai pasirinkti poilsį kurorte prie jūros.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2 keliautojai, prie grupės prisijungia turistai iš kitų šalių;
 • nakvynių skaičius- 8;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: dėl vizų pratęsimo, įėjimo į objektus mokesčių, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – 275 EUR;
 • viešbučių kategorijos nurodytos pagal  Vietnamo viešbučių klasifikavimo sistemą;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link