Pažintinė kelionė - Visas Vietnamas

Kelionės datos pasirenkamos individualiai ir konkreti kaina priklauso nuo pasirinktos datos.
Kreiptis dėl sąlygų ir kainų.

Kelionės kaina: nuo 2650 EUR/ asmeniui, keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje
Tai yra individuali ir privati kelionė. Kiek bus grupėje žmonių, priklauso nuo jūsų, t. y. jeigu keliaujate dviese, tai viso turo metu keliausite dviese, jeigu turite kartu keliaujančių draugų, tai keliaus tik jūsų grupelė žmonių.

Į programos kainą įskaičiuota:
privatus transportas pagal programą;
maitinimas pusryčiai ir pietūs pagal programą ir pusryčiai, pietūs vakarienė kruizo metu;
apžvalginis skrydis virš Halong įlankos
angliškai kalbantis gidas;
įėjimo mokesčiai į lankytinus objektus;
išvykos laivu pagal programą;
9 nakvynės viešbučiuose ir 2 laive pagal programą;
Hanoi – Hue vietinis skrydis su registruotu bagažu iki 20 kg
Danang – Ho Ši Minas vietinis skrydis su registruotu bagažu iki 20 kg:

1 diena. Skrydis Vilnius – Hanojus.
2 diena: Atvykimas į Hanojų.
Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Laivas vakaras ir nakvynė viešbutyje.

3 diena: Hanojaus apžvalginis turas. Pusryčiai ir pietūs.

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite į kaimelį Bat Trang. Tai tradicinis porceliano ir keramikos kaimelis turintis ilgą istoriją. Bat Trang laikomas seniausiu keramikos gamybos kaimu Vietname. Nors Bat Trang keramikos kaimo Hanojaus istorijos įrašai teigia, kad jis buvo įkurtas XIV ar XV amžiuje, manoma, kad kaimas atsirado dar anksčiau.
Kai imperatorius Ly Thai To (pirmasis Ly dinastijos imperatorius) nusprendė perkelti sostinę į Dai La (dab. Hanojus), daugybė amatininkų pasekė jį, kad įsikurtų ir įkūrė savo verslą naujoje sostinėje. Penkios didelės keramikos šeimos pasirinko Bat Trangą, nes ši vieta buvo netoli Raudonosios upės, todėl jos galėjo lengvai pasiekti vandens transportą. Šioje srityje taip pat buvo daug baltojo molio.
Bat Trang keramikos kaimas išgyveno keletą istorijos pakilimų ir nuosmukių. Vis dėlto kaimo gyventojai vis dar gerai išlaiko savo protėvių tradicijas. Šiuo metu „Bat Trang“ yra populiariausias prekės ženklas Vietname ir Azijoje, kai kalbama apie keramikos gaminius.

Pietūs vietiniame restorane.
Po pietų, grįšite į Hanojų ir susipažinsite su Vietnamos sostine. Aplankysite buvusio Vietnamo prezidento Ho Chi Minh‘o memorialinį kompleksą, apžiūrėsite Ba Dinh aikštę, o vėliau tęsite kelionę prie vaizdingo Vakarų ežero esančios seniausios Vietnamo pagodos Tran Quoc, kuri  pastatyta dar 541 m. Joje galima pamatyti retą, į nirvaną įeinančioBudos statulą. Pagodos sode galėsite prisiliesti prie bodhi – „Atbudimo“ medžio. Jis, anot pasakojimų, buvo išaugintas iš mažos šakelės, nuskintos nuo medžio, po kuriuo įvyko Budos praregėjimas.
Vėliau aplankysite Literatūros šventyklą, kurioje nuo 1076 m. iki pat 1775 m. veikė Vietnamo universitetas, skleidęs Konfucijaus išmintį.
Po Hanojaus senamiestį pravažiuosite rikšomis, o vakare jūsų laukia užburiantis lėlių spektaklis ant vandens.
Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

4 diena: Hanojus – Halong įlanka. Pusryčiai, pietūs, vakarienė

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių laukia 3 valandų kelionė į Vietnamo ikona tapusia Halongo įlanką.
Halongo įlanka yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą, tai vienas nuostabiausių gamtos stebuklų. Joje yra apie 1600 salų ir salelių, kurios sudaro įspūdingą kalkakmenio stulpų jūros peizažą.
Atvykus jus pasitiks laivo įgula, o vėliau laukia pietūs laive. Pietų metu laivas plaukia pro mažus žvejų kaimelius. Aplankysite įvairias grotas, galėsite išsimaudyti ir paplaukioti baidarėmis, kad iš arčiau galėtumėte apžiūrėti namus ir saleles.
Vakare, galėsite mėgautis pramogomis laive, pamatysite vietinio maisto gaminimo demonstraciją.
Vakarienė ir nakvynė laive.

5 diena: Halongas – Hanojus. Pusryčiai, pietūs, vakarienė

Nepatingėkite atsikelti anksti ryte ir pasižiūrėti nuostabaus grožio saulėtekio. Tekanti saulė virš jūroje esančių uolų, išties atrodo nepakartojamai. Esant noriu, galėsite sudalyvauti Taichi treniruotėje.
Pusryčiai laive.
Plaukiate apžiūrėti Titop salos, kuri labiausiai žinoma dėl pusmėnulio formos paplūdimio. Laikas saulės vonioms ir pramogoms. Vėliau grįšite į laivą pietauti, o po pietų dar apžiūrėsite keletą įspūdingo grožio uolų ir įlankėlių.
Vakare jūsų laukia prabangi vakarienė ir pramogos laive.

6 diena: Halongas – Hanojus. Pusryčiai

Ryte vėl galėsite pasitikti nuostabų saulėtekį, sudalyvauti Taichi treniruotėje, o po pusryčių jūsų lauks nepamirštamų įspūdžių suteikiantis 25 minučių apžvalginis skrydis virš Halongo įlankos. Tai kuo grožėjotės iš arti, galėsite apžvelgti iš paukščio skrydžio.
Grįšite į prieplauką, kur jus pasitiks vairuotojas, su kuriuo grįšite į Hanojaus viešbutį.
Vakaras ir nakvynė Hanojuje.

7 diena.: Hanojus – Ninh Binh. Pusryčiai, pietūs

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių laukia kelionė vaizdingu maršrutu į Glimmering Bai Ding pagodos kompleksą. Keletas trumpų sustojimų apžvalgai ir poilsiui.
Glimmering Bai Ding pagoda yra didžiausia ne tik Vietname, bet visoje Pietryčių Azijoje. Vaizdingoje vietoje, įsikūrusi ant Dinh kalno papėdės kalvos, apsuptos nuostabių vaizdų į žemiau esantį išskirtinį upės slėnį, išmargintą kalkakmenių, kuris užgniaužia kvapą.
Šis pagodų kompleksas stulbinamas ir  gali pasigirti masyviausios ir nuostabiausios vietnamiečių tradicijos architektūra, kuri kada nors buvo sukurta masyve, todėl viską apžiūrėti prireikia visos dienos. Taigi aplankysite kai kuriuos svarbiausius nacionalinius objektus: 500 akmeninių „La Han“ (Arhatų) statulų, 2 didžiulius bronzinius varpus, vienas sveria 27 tonas, kitas sveria 36 tonas. Aplankykite Quan Yin statulą su tūkstančiais rankų ir akių, aplankykite Gautamos Budos statulą.
Pietūs vietiniame restorane.
Po pietų vyksite į Trang An grotas – išskirtinio grožio natūralų ir didingą masyvą, kurio plotas 20 kvadratinių kilometrų, smarkiai iškilęs virš ryžių laukų. Iškilios kalnų grandinės ir mistinių slėnių vietos, daugybė gėlo vandens tvenkinių ir džiunglių.
Leisitės į tradicinę sampaną, irkluodami išskirtine upe per daugybę urvų: Lam urvą, Vạng urvą, Đại urvą, Thánh Trượt urvą ir Cao Sơn šventyklą, Suối Tiên šventyklą, Vũ Lâm šventyklą.
Vėliau atvyksite Mua urvą ir pradėsite nuostabų žygį į Ngoa Long kalno viršūnę, kopdami galėsite gėrėtis įspūdingą ryžių slėnį ir fantastišką kraštovaizdį.
Nakvynė viešbutyje.

7 diena.: Ninh Binh – Hanojus – Hue. Pusryčiai, pietūs.

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių keliausite į Cuc Phuong Nacionalinį parką. Pirmiausia aplankysite langūrus ir beždžiones bei gibonus nykstančių primatų gelbėjimo centre ir pamatysite juos natūralioje aplinkoje. Čia profesionalūs darbuotojai saugo ir prižiūri juos nuo išnykimo.
Po to mėgaujatės tipiškais pietumis džiunglių restorane.
Po pietų leiskitės į žygį į pačią džiunglių širdį. Aplankysite Tūkstančio metų medį, o tada – priešistorinio žmogaus urvą. Vėliau tęsite kelionę į Hanojaus oro uostą kur jūsų lauks skrydis į Hue. Tai ramybe dvelkiantis miestelis ant Kvapniosios upės kranto. Jis garsėja savo didinga Citadele, rūmais ir kitais istoriniais pastatais, įtrauktais į UNESCO paveldo sąrašą.
Atvykus į Hue, pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį.
Nakvynė viešbutyje.

9 diena: Hue – Hoian. Pusryčiai, pietūs

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių kelionė laivu Kvapniąja upe, kurios metu pamatysite seniausią Hue pagodą  Thien Mu. Vakariniame upės krante išvysite karaliaus Minh Mang kapavietę, sudarytą iš pastatų komplekso, sujungto tiltais. Jis laikomas didingiausiu iš visų Nguyen dinastijos karališkųjų kapų, Minh Mang kapas yra 40 konstrukcijų kompleksas: rūmai, šventyklos, paviljonai ir kt. Daugelis sako, kad tai gražiausias Hue žmogaus sukurto ir gamtos derinys, kur architektūra harmoningai įsilieja į aplinkinį kraštovaizdį.
Po pietų ekskursija po Citadelę, kurioje 1802–1945 m. valdė Nguyenų dinastija ir Imperatoriškąjį miestą, pastatytą XIX a. pagal „Uždraustojo miesto“ projektą. Po karo su amerikiečiais iš 148 rūmus sudariusių pastatų liko tik 20. Tačiau net iš to, kas išlikę ir restauruota, galima susidaryti vaizdą apie paskutinės imperatoriškosios dinastijos didybę.
Vėliau vykstate į Hoianą. Tai šviesų ir žibintų miestas, kuris jau apie 500 metų skaičiuoja savo, kaip pirklių, šilko, tekstilės ir transkultūrinio miesto istoriją.
Atvykimas į viešbutį ir nakvynė Hoian mieste.

10 diena: turas po Hoian. Pusryčai, pietūs

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių pažintis su Hoian miestu. Aplankysite čerpėmis dengtą Japoniškąjį tiltą, kuris per šimtmečius nepakito ir išlaikė japoniškąjį stilių, pasigrožėsite Kinų šventykla. Rausvų plytų ir glazūruotų žalių koklių derinys, papuoštas mitinių drakonų ir vienaragių atvaizdais tikrai išsiskirs iš bendro miesto vaizdo. Taip pat aplankysite vieną iš neįkainojamų kelis šimtus metų skaičiuojančių medinių namų, kuris nuo seno priklausė kinų pirkliams ir dabar yra valdomas jų ainių.
Vėliau vyksite į Cam Thanh kaimą, susipažinsite su vietiniais žvejais ir jų kasdienybe.
Paplaukite bambukiniu krepšiu/valtimi iki vandens kokosų miško, pasigrožėkite ir bent trumpai susipažinkite su jų istorija.
Nakvynė viešbutyje.

11 diena: Danang – Ho Ši Minas. Pusryčiai, pietūs

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių pervežimas į oro uostą skrydžiui į Ho Ši Miną.
Atvykus pasitikimas oro uoste ir kelionė link Cu Chi tunelių komplekso, kurį Vietnamo Išlaisvinimo Pajėgos įrengė kovoms prieš Amerikos armiją. Trijų lygmenų, 250 km požeminių tunelių tinkle buvo įrengti miegamieji, susitikimų kambariai, ligoninės ir netgi socialiniai centrai.
Vėliau grįšite į Ho Ši Miną. Nakvynė viešbutyje.

12 diena.: Mekongo Delta. Pusryčiai, pietūs.

Vyksite į My Tho miestą, apie 75 km, kelionė truks apie 1 val. 30 val. Unikali patirtis pamatyti Mekongo deltą – važiuoti provincijos keliais pietiniame Vietnamo regione per ryžių laukus, sodus ir mažus kaimelius. Atvykę į My Tho miestą, plauksite vietine motorine valtimi, perplauksite Mekongo upę (didžiausia upė Azijoje, tekanti per Kiniją, Mianmarą, Tailandą, Laosą, Kambodžą ir Vietnamą, jos ilgis apie 4800 km). Laive mėgaujatės šviežiomis kokosų sultimis. Jūsų pirmasis apsilankymas Vienaragio saloje, kur paragausite natūralaus gryno bičių medaus, bičių žiedadulkių ir bičių pienelio. Antrasis jūsų apsilankymas laivu yra Ben Tre, kur galite pamatyti, kaip vietiniai žmonės gamina kokoso saldainius. Tai ypatingas produktas Ben Tre provincijoje. Keliaudami po kaimą vietinėmis transporto priemonėmis (Tuk Tuk arba arklių vežimu) važiuosite apie 1,5 km aplink kaimą. Atvykus į sodą galėsite skanauti atogrąžų vaisius  ir pasimėgauti tradicinės liaudies muzikos garsais, vadinamos „Cai Luong“.
Toliau, plaukdami sampan, irkliniu laivu, maždaug 2 km, vandens kokoso džiunglėse galite atrasti vietinių žmonių kaimo kasdienybę. Papietausite vietiniame restorane su ypatingu maistu.
Grįštate atgal į uostą, pasitikimas ir pervežimas atgal į Ho Ši Miną. Nakvynė viešbutyje.

13 diena: Skrydis į Vilnių.
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių pervežimas į oro uostą skrydžiui į Vilnių arba atostogas siūlome pratęsti Phan Thiet kurorte arba nuostabioje  Fukoko saloje.

 

Į programos kainą įskaičiuota:
privatus transportas pagal programą;
maitinimas pusryčiai ir pietūs pagal programą ir pusryčiai, pietūs vakarienė kruizo metu;
apžvalginis skrydis virš Halong įlankos
angliškai kalbantis gidas;
įėjimo mokesčiai į lankytinus objektus;
išvykos laivu pagal programą;
9 nakvynės viešbučiuose ir 2 laive pagal programą;
Hanoi – Hue vietinis skrydis su registruotu bagažu iki 20 kg
Danang – Ho Ši Minas vietinis skrydis su registruotu bagažu iki 20 kg:

 

Į kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietas Vilnius – Hanojus – Ho Ši Minas – Vilnius
gėrimai ir kitas programoje nenurodytas maitinimas
arbatpinigiai gidui ir vairuotojui
asmeninės išlaidos
kelionės medicininių išlaidų draudimas
pagal pageidavimą pasirenkamas poilsis pakrantės viešbučiuose
Vietnamo viza ( Lietuvos piliečiai gali gauti e-vizą užpildę prašymą internetu). Pildymo forma vizai: https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/en_US/web/guest/khai-thi-thuc-dien-tu/cap-thi-thuc-dien-tu

Atostogas siūlome pratęsti Phan Thiet kurorte arba nuostabioje  Fukoko saloje.

Reikalavimai ir informacija, keliaujantiems į Vietnamą
https://keliauk.urm.lt/location/vietnamas

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link