Kaip sutaupyti rengiant vestuves

2019-08-08

Planuodamos vestuves, poros dažniausiai ieško būdų kaip sutaupyti. Norėdami palengvinti jums dalią, pateikiame keletą patarimų kaip sumažinti šventės biudžetą.  Tačiau tik jūs patys galite nuspręsti, kas jums ir jūsų partneriui yra svarbiausia…

1. Samdykite planuotoją

Sutaupote pinigų išleisdami planuotojui? Skamba lyg ir  priešingai, tačiau vestuvių planuotojai:

– nevengia derybų ir nesigėdija dėl to;

– remiasi ilgamete patirtimi, dirbdami su nuotakomis;

– palaiko darbinius santykius su paslaugų ir produktų pardavėjais, dėl to kainas turi geresnes nei susitarsite patys.

2. Pasinaudokite sezonu ir vieta

Prisitaikykite prie sezono ir vietinių visais atvejais. Rinkitės tai šaliai būdingas gėles, žydinčias tuo metu kai jūsų vestuvės. Sutaupysite krūvą pinigų gėlių dekoracijoms jeigu nereikės iš anksto užsakinėti egzotinių tai šaliai gėlių, vežti jų iš kitų šalių ir t.t. Rinkitės tradicinį tos šalies maistą šventei. Vietinė tradicinė virtuvė yra daug kartų pigesnė nei europinė/ tarptautinė. Produktai gali atrodyti pigūs, tačiau vietiniai šefai žino savo gudrybes, laikosi tradicijų ir iš paprastų ingredientų jums gali patiekti aukščiausio lygio vakarienę.

3. Pasirinkite tinkamą avalynę

Pirkdami vestuvinius batelius pagalvokite, kad juos galėtumėte avėti ne tik vestuvių metu. Šiais laikais yra sukurta gausybė modelių, todėl išsirinkti nebus sunku. Pasirinkus tinkamus, po šventės nereikės jų laikyti spintoje ar pardavinėti facebooke už pusę kainos.

4. Nesivaikykite mados

Galvodami, kaip pradžiuginti svečius, išleidžiate daug pinigų to net nesuvokdami. Užsakote smulkias dovanėles svečiams, kurios dabar „madingos“ ir  iš pažiūros atrodo kainuoja nedaug, tačiau iš tiesų jeigu dalyvauja ne mažai svečių, sudaro apvalią sumą. Svečiai to nevertina, tai daiktai, kurie renka dulkes namuose, o didelė dalis svečių, grįžus namo tai išmeta.

5. Gėrimai buteliuose

Vienas didžiausių pinigų švaistytojų – šampanas išpilstytas taurėse. 50 % žmonių jo nelies, o  25 % gurkšnos tik dėl to, kad jis išpilstytas.

6. Atsisakykite svečių knygos

Užuot pirkę brangią svečių knygą, kuri vėliau rinks dulkes knygų lentynoje,  įrėminkite portretą, ant kurio svečiai gali pasirašyti. Pasinaudokite savo nuotraukomis. Vėliau turėsite puikią interjero detalę savo namams ir visada matomą prisiminimą.

7. Pagalvokite apie dvigubą gėlių ir įvairių dekoracijų panaudojimą.

Gražios ceremonijos kėdės, gėlių kompozicijos, universalios nešiojamos dekoracijos galėtų būti lengvai perkeliamos iš ceremonijos vietos į priėmimo/šventės vietą.

8. Atsisakykite graviruotų daiktų

Būkime sąžiningi, jums nereikia graviruoti kiekvieno posakio ar žodžio iš medžio ar stiklo. Spausdinti ant daiktų yra daug pigiau, nei graviruoti, o atrodyti jie gali taip pat elegantiškai ir stilingai.

9. Atsisakykite mažų smulkmenų

Susikoncentruokite į pagrindines detales ir neapsigaukite su įvairiomis smulkmenėlėmis. Ar jums tikrai reikia atskiro saldaus stalo ar desertų baro, įvairiausių stendų su nuorodomis, atskirų kortelių ir pan. Kad ir kaip tai gražu, tačiau tas mažas smulkmenas pastebėsite tik jūs ir jūsų partneris.

10. Pasirinkite tinkamą dieną vestuvėms

Šeštadienis yra pati populiariausia diena, kai galima surengti vestuves. Aišku, tai yra vienintelės savaitės diena, kai visi yra laisvi ir svečiams nereikia skubėti į darbą kitą rytą. Tačiau išvengiant šeštadienių, gerokai sumažinsite išlaidas ir šventės vietai, ir aptarnaujančiam personalui.

Vestuvių užsienyje pasiūlymus rasite čia

© Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link