5 priežastys vestuvėms Mauricijuje

2019-10-30

Mes žinome, kodėl jūsų vestuvės turi vykti Mauricijuje. Paskaitę, sužinosite ir jūs.

1.  Aukšto lygio aptarnavimas ir saugumas

Turizmas yra vienas svarbiausių pajamų šaltinių Mauricijuje.  Vietiniai žmonės yra draugiški, turistai čia gerbiami, keliauti po salą gali nors ir naktį- niekas čia jūsų neužkabins ar neapvogs. Žmonės atsipalaidavę ir bendraujantys, visi stengiasi padėti. Gatvės ar paplūdimio prekeivių yra, bet ne daug ir jie neįkyrus. Gali pirkti ką jie siūlo, gali bendrauti, o jeigu nenori su jais prasidėti- jie tikrai į akis nelįs. Bet jeigu su jais kalbi, jie gali ir pusę dienos su tavim parkalbėti, pamiršdami ką daro iš tikrųjų.
Kaip sako patys Mauricijaus gyventojai – sala yra draugiška, o saloje ne tik žmonės, bet ir visi gyvūnai draugiški ir čia nėra nei pavojingų plėšrūnų, nei pavojingų žmonių.
Viešbučiuose personalo požiūris į svečią išskirtinis. Patars, pasiūlys, paklaus kaip sekasi ir padarys viską, kad iš tiesų pasijustumėte lyg rojuje.
Prie įvažiavimo į kiekvieną viešbutį yra apsaugos postas. Jei nesi viešbučio svečias ar suderinęs vizito, į viešbutį nepateksi. Taigi viešbučio svečiai gali būti ramūs, kad po viešbučio teritoriją nevaikšto jokie piktavaliai, nors kaip ir minėjau vargiai ar ten tokių vietinių apskritai yra.

2. Vestuvių koordinatoriai

Dažniausiai vestuvės vyksta viešbučiuose, o visi viešbučiai turi vestuvių koordinatorius. Asmeninis susitikimas su vestuvių koordinatoriumi suteikia tikėjimo ir prieš vestuves taip reikalingo ramumo. Net jeigu pamiršote pagalvoti apie kai kurias detales, pergyventi dėl to nereikia, nes  išskirtinis dėmesys ir pagalba skirta tik jums net ir dieną prieš ceremoniją. Palikę administracinius darbus tvarkyti vestuvių koordinatoriui, galite laisvai ilsėtis ir ramiai laukti svarbiausios dienos. Personalas padarys viską, kad jūsų ypatinga diena praeitų sklandžiai ir taip, kaip suplanuota.

3. Vienos vestuvės per dieną

Vestuvės yra svarbiausia gyvenimo šventė ir natūralu, kad visos poros trokšta būti svarbiausi šią dieną. Visuose viešbučiuose vyksta tik vienos vestuvės per dieną, tam, kad porai būtų užtikrintas išskirtinis dėmesys, visos pajėgos sutelktos tik į juos vienus ir, kad galėtų būti garantuota visa reikiama pagalba. Tai ypač svarbu nuotakai, kuriai reikia atskiro pasiruošimo, o galbūt net ramaus pokalbio su koordinatore.  Personalas rūpinasi ceremonijos vietos dekoracijomis, gėlėmis, muzika ir t.t. Koordinuojamos tik Jūsų šventės detalės ir susikoncentruojama tik į jus vienus.
Vestuvių ceremonija dažniausiai vyksta pavakare apie 16 val. taigi yra daug laiko nuotakos pasiruošimui ir pasimėgavimui bei atsipalaidavimui tam tikromis SPA procedūromis prieš didžiąją akimirką.

4. Viešbučiai kiekvieno biudžetui

Mauricijus turtingas ne tik fantastine gamta, tačiau ir didele pasiūla įvairiausio lygio viešbučių. Atrodo mažytė salytė, tačiau pasiūlyti gali ir pačių prabangiausių ir gerokai kuklesnių apgyvendinimo variantų. Vadinasi, jeigu svajojate susituokti Mauricijuje, nebūtina turėti “milijonų” kišenėse, viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir galimybių. Durys atviros ir visi nuoširdžiai laukiami.
Įdomu yra tai, kad 3* viešbučiai taip pat yra labai tvarkingi ir gražiai įrengti, kas šiek tiek stebina geraja prasme. Dažniausiai, egzotiniuose kraštuose esantys 3* viešbučiai smarkiai nuvilia ir ypač vestuvėms jų niekada nesinori rekomenduoti. Tačiau Mauricijus gali pasigirti net ir žemesnės kategorijos viešbučių lygiu ir tvarka. Žinoma, prabangos tikėtis juose nereikėtų, tačiau jeigu labai labai norisi vestuvių Mauricijuje, o biudžetas labai ribotas- variantas vistik įmanomas.
Norintiems išskirtinio poilsio, modernių kambarių, prabanga alsuojančios atmosferos- Mauricijus kupinas lux klasės prabangių viešbučių net patiems išrankiausiems.

5.  Tinkamas oras – ištisus metus

Mauricijaus klimatas jūrinis tropinis, karštas, bet lengvai ištveriamas. Vidutinė temperatūra Mauricijaus vasaros mėnesiais (lapkritį – balandį) 25 – 30 laipsnių. Žiemos mėnesiais (gegužę – spalį) būna vėsiau apie 25 laipsnius. Šalta čia nebūna niekuomet. Dažniausiai lyja nuo gruodžio iki kovo, bet lietūs trumpalaikiai, gali pusvalanduką palyti, o po to šviesti saulė visą dieną.

Mėgaukitės svajonių vestuvėmis Mauricijuje. Puiki galimybė nors kartą gyvenime pasijusti, kaip rojuje ir nuostabius prisiminimus parsivežti ilgam.

Vestuvių Mauricijuje pasiūlymai

© Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link