Lux Le Morne 5*

Prabangus ir ramus viešbutus Le Morne kalno papėdėje kviečia visus dėmesingos prabangos mėgėjus. Šalia balto smėlio paplūdimio įsikūrusiame viešbutyje „LUX* Le Morne Resort“ yra 5 baseinai, SPA centras ir 3 restoranai. Svečiams čia siūloma išbandyti jėgos aitvarų sportą ir paviršinį nardymą.

Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti „LUX* Le Morne“ SPA centro turkiškame hamame, lepintis masažais ir žaisti tenisą. Viešbučio darbuotojai padės užsisakyti nardymo ir burlenčių sporto išvykas ar išsinuomoti dviračius.
Tamsaus medžio baldais puoštuose svečių numeriuose yra baldais apstatytos lauko poilsio zonos. Belaidis internetas nemokamas. Kai kuriuose numeriuose yra internetinės televizijos kanalus rodantys 140 cm įstrižainės interaktyvūs LED televizoriai su vaizdo įrašų nuomos funkcija.
Restorane „Kitchen“ svečių akivaizdoje ruošiamas maistas, rengiamos teminės vakarienės. Viešbučio pajūrio bare siūlomi lengvi užkandžiai ir kokteiliai, vakarais skamba muzika.
Pageidaujantiems ruošiami pietūs išsinešti, tad ši paslauga pravers keliaujant netoliese plytinčiais žygeivių takais. Iš viešbučio „LUX* Le Morne Resort“ per 30 minučių nuvažiuosite iki dviejų golfo aikštynų.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

PATINKA? ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link