Dusit Thani Maldives 5*

Ba Atole, pirmajame ir vieninteliame UNESCO saugomame Maldyvų biosferos draustinyje, įsikūrusiame prabangiame poilsio komplekse „Dusit Thani Maldives“ rasite 94 vilas bei rezidencijas. Čia įrengtą vieną didžiausių Maldyvuose bekraščių panoraminių baseinų supa gražūs koraliniai rifai ir turkio spalvos lagūna. Svečiams siūloma leisti laiką privačiame paplūdimyje, nemokamai naudotis numeriuose veikiančiu belaidžiu internetu ir lankytis tarp medžių viršūnių įrengtame SPA centre.

Salą iš visų pusių supa rifas. Darbuotojai bendrauja anglų, rusų, arabų, japonų, tailandiečių ir kinų mandarinų kalbomis. Šiuolaikiškose tajų stiliaus vilose yra palydovinės televizijos kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai su filmų nuomos funkcija ir „Bose“ erdvinio garso sistemos. Čia taip pat rasite vyno šaldytuvus, mini barus ir kavos virimo aparatus.

Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti vonioje ar atsigaivinti po atviru dangumi įrengtame lietaus duše. Svečiams suteikiamos dantų ir nagų priežiūros bei skutimosi priemonės ir kiti nemokami higienos reikmenys. Iš Malės tarptautinio oro uosto iki „Dusit Thani Maldives“ vandens lėktuvu nuskrisite per 35 minutes.

Unikaliame ant medžių kybančiame SPA centre „Devarana“ yra šešios medžių viršūnėse įrengtos procedūrų kabinos, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai. Sveikata besirūpinantiems svečiams siūloma lankytis nemokamuose paplūdimyje rengiamuose jogos užsiėmimuose, kuriuos veda komplekse gyvenantis instruktorius. Viešnagės metu taip pat galėsite sportuoti šiuolaikiškoje treniruoklių salėje, naudotis paviršinio nardymo įranga ir dviračiais bei žaisti tenisą dviejuose apšviestuose kortuose. Svečiams siūloma lankytis trijuose restoranuose ir mėgautis vakarienėmis po atviru dangumi, leisti laiką dviejuose baruose bei užsiimti giluminiu ir paviršiniu nardymu.

Komplekse taip pat rasite biblioteką, vaikų klubą, fotografijos studiją, veiklos centrą, kuriame vykdomos ĮSA programos, suvenyrų parduotuvę ir galėsite mėgautis kasdien rengiamomis pramoginėmis programomis. Restorane „The Market“ patiekiami tarptautiniai valgiai, o ant vandens įrengtame restorane „Benjarong“ siūlomi tailandietiški patiekalai. Paplūdimio restorane „Sea Grill“ galėsite mėgautis ant grotelių ruoštomis jūros gėrybėmis ir kepsniais. Baruose „Sand“ ir „Sala“ patiekiami gėrimai ir užkandžiai. Sočių pusryčių metu siūloma skanauti kiniškų gardumynų bei kitų valgių.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

PATINKA? ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link