Adaaran Prestige Vadoo 5*

Sveiki atvykę į prestižinį 5* „Premium“ viskas įskaičiuota viešbutį. Išskirtinio grožio sala, esanti gausios jūros gyvybės apsuptyje ir išsiskiria tuo, kad joje buvo pirmasis virš vandens pastatytas viešbutis Maldyvuose.
Tik suaugusiesiems skirta sala ir viešbutis su nuostabia atmosfera: kvapą gniaužianti gamtos aplinka, kuri sukuria puikų foną intymiam ir romantiškam pabėgimui.
Viešbutis idealiai tinka jaunavedžiams ir jų povestuvinei kelionei ar tiesiog poroms, trokštančioms romantikos.

Viešbutis įsikūręs Pietų Malės atole ir iš oro uosto pasiekiamas greitaeigiu kateriu per 15 minučių.
Šioje saloje yra geriausias rifas ir Vadoo urvai visame atole, čia gausu povandeninės faunos ir floros: nuo spalvingų žuvų iki gyvybingų koralų ir kitų žavių gelmių būtybių. Tai puiki vieta nardytojams tiek pažengusiems, tiek pradedantiesiems.

 

Adaaran Prestige Vadoo yra prabangus Maldyvų viešbutis, siūlantis 50 vandens vilų, iš kurių 6 įkvėptos elegantiško japoniško dizaino, atspindinčio prekės ženklą Nihono elegantiško paprastumo principus, sumaišytus su disciplinuota prabanga. Visos vilos yra ant vandens, o aromatinių aliejų kvapas, sklindantis ore, pažadins jūsų pojūčius vos tik atvėrus jos duris.
Aptarnaujantis liokajus išpildys visas jūsų užgaidas, o jūs galėsite mėgautis visais teikiamais malonumais.
Visose vilose yra tikmedžio medinės grindys, patogios lovos, saulės terasos ir/ar baseinėliai, iš kurių atsiveria vaizdas į Indijos vandenyną.
Vilose veikia nemokamas belaidis internetas, yra kondicionierius, TV, minibaras, seifas.

Viešbučio restoranuose būsite palepinti kulinarijos pasirinkimu. Naudodami šviežias jūros gėrybes, gautas tiesiai iš aplinkinių vandenų bei sezoninius ingredientus iš Malės ir viso pasaulio, personalas užtikrina, kad kiekvienas svečias turėtų galimybę paragauti egzotiškų ir skanių patiekalų prabangiuose viešbučio restoranuose, kartu su rinktiniais vynais iš viso pasaulio.
Mėgaukitės gurmaniška virtuve su puikiais pietumis ir rafinuotu aptarnavimu restorane „Farivalhu“, o restorane „Kithajima“ – japonų virtuvės patiekalais ir šviežiausiomis jūros gėrybėmis – išskirtiniais kurorto delikatesais.
Pagrindinis baras įrengtas ant vandens. Jame yra atskira trijų pusių medinė terasa, kurioje galėsite mėgautis gėrimais po žvaigždėtu Maldyvų dangum.

Tiesioginis viešbučio tinklapis: https://www.adaaran.com/

Maitinimas: premium viskas įskaičiuota

PATINKA? ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link