Tanzanija

Kelionės datos pasirenkamos individualiai

Įspūdžių kupina kelionė po geriausius Tanzanijos parkus. Daug laukinės gamtos, didysis Afrikos gyvūnų penketas: drambliai, liūtai, raganosiai, buivolai, leopardai,  nesuskaičiuojama gausybė paukščių, įvairių primatų, zebrai, žirafos, antilopės, krokodilai ir t.t. Kelionės pabaigoje poilsis Zanzibaro saloje.

1 diena. Skrydis Vilnius – Dar Es Salaam.

2 diena. Anksti ryte atvykstate į Dar Es Salaam oro uostą, praėjus visus formalumus, Jus pasitiks vietinis gidas su kuriuo leisitės į nuotykių kupiną išvyką po Tanzanijos parkus.
Nuo oro uosto iki parko laukia kelionė visureigiu iki Mikumi nacionalinio parko. Atvykus įsikursite kempinge, laikas poilsiui, pietūs.
Vakare jūsų laukia  pirmoji pažintis su natūralia laukine gamta ir jos gyvūnais – vakarinis safaris po Mikumi nacionalinį parką.
Vakarienė ir nakvynė Camp Bastian Mikumi.
Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė.

3 diena. Visos dienos safaris po Mikumi nacionalinį parką.
Mikumi parke yra visa laukinė gamta ir gyvūnija, kurią tik galima įsivaizduoti, įskaitant keturis iš didžiojo penketo – liūtai, leopardai, drambliai ir buivolai. Taip pat čia galima pamatyti nykstančių Afrikos laukinių šunų bei žinoma būriai žirafų, zebrų, krokodilų.
Dienos metu jūsų laukia klasikiniai safario peizažai nuo žolėtų lygumų, miškų bei kerintys toliai su baobabais –  nuostabiai traukiančiais afrikiečių nacionaliniais medžiais. Sudėkite viską ir greitai suprasite kodėl kartais Mikumi parką dar vadina „Mažuoju Serengečiu“.
Vakarienė ir nakvynė Camp Bastian Mikumi.
Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė.

4 diena. Udzungwa kalnų nacionalinis parkas.
Vargu ar patikėsite, kad esate pietryčių Tanzanijoje, būdami  Udzungwa kalnų nacionaliniame parke. Jausmas, kad esi kažkur kitur apima todėl, kad sausringų lygumų, kurias matėte Makumi parke, šioje šalies dalyje niekur nematyti.
Atvykus į parką, žygį pradėsite nuo Sanje krioklių, kuriuos turėsite galimybe išsimaudyti. Toliau tęsite žygį po parką, kur būsite apsuptyje vešlių miškų ir kalnų, klausysitės raminančios muzikos, kurią atlieka didelė įvairovė ryškiaspalvių paukščių, taip pat čia galima sutikti net 10 skirtingų primatų rūšių, dėl kurių šis Tanzanijos kraštovaizdis yra dar patrauklesnis.  Puikūs vaizdai lydės jus nuolat, todėl liks tik mėgautis.

Udzungwa kalnų nacionalinis parkas yra vienas iš nedaugelio likusių laukinės gamtos brangakmenių, su kuriais susidursite Tanzanijoje. Jis užima 1990 kvadratinių kilometrų plotą ir yra į pietus nuo Mikumi nacionalinio parko.
Jis geriausiai žinomas dėl didžiausio aukščio miškų visoje Rytų Afrikoje, kurioje yra saugi buveinė įvairiai florai ir faunai, įskaitant beveik 410 skirtingų paukščių rūšių, įvairių primatų, daugiau nei 2450 skirtingų augalų rūšių bei įvarių žinduolių.
Aukščiausia šio parko viršūnė yra Luhomero, kuri yra 8450 pėdų aukštyje virš jūros lygio. Parko kalnų grandinės susideda iš atogrąžų miškų, savanų augmenijos ir stepių.
Ankstyvieji šioje vietovėje apsilankę vokiečiai parką pavadino „Wadsungwa“ žmonių, kurie buvo viena iš kalno šlaite gyvenusių bendruomenių (genčių), vardu. 1992 m. Nyderlandų princas Bernardas paskelbė jį nacionaliniu parku, kai čia dalyvavo safaryje.
Vakarienė ir nakvynė Camp Bastian Mikumi.
Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė.

5 diena. Ruaha nacionalinis parkas.
Po pusryčių paliekate Mikumi nacionalinį parką ir vykstate link Ruaha parko. Kelionė truks apie keturias valandas. Atvykus jūsų laukia popietinis/vakarinis safaris po Ruaha nacionalinį parką.
Ruaha nacionalinis parkas tai vienas didžiausių Tanzanijos parkų ir užima daugiau nei 20 000 km². Pavadintas nuo Ruahos upės, tekančios palei jo pietrytinę sieną. Upė parką nuolat aprūpina vandeniu, o sausuoju metų laiku jos krantuose stebina gyvūnų koncentracija.
Vakarienė ir nakvynė Ruaha Cottage.
Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė.

6 diena. Visos dienos safaris po Ruaha nacionalinį parką.
Būsite tiesiog apsupti margaspalvių paukščių,  žinduolių įvairovės, kurie gyvena Ruahoje. Ruaha parko pasididžiavimas – didžiulė populiacija liūtų. Neįmanoma, kad liūtai išgyventų be grobio, todėl čia taip pat išvysite daug žirafų, begemotų, zebrų. Taip pat pamatysite daug dramblių ir buivolų, bei išskirtinius paukščius. Skirtingai nuo kitų parkų, kuriuose gausu laukinės gamtos, čia atvyksta nedaug kitų keliautojų, o tai reiškia, kad galėsite mėgautis tyla ir nepertraukiamai stebinančiais vaizdais.
Vakarienė ir nakvynė Ruaha Cottage.
Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė.

7 diena. Mikumi ir Masajų kaimas
Vykstate į Mikumi. Atvykus poilsis kempinge, vakarop išvyka į Masajų kaimą.
Vakarienė ir nakvynė Camp Bastian Mikumi.

8 diena. Skrydis į Zanzibarą.
Vykstate į Dar es Salaam oro uostą skrydžiui į Zanzibarą.
Atvykus į Zanzibarą, pasitikimas ir pervežimas į pasirinktą viešbutį poilsiui.

9- 11 dienos. Poilsis Zanzibare.
12 diena. Pervežimas į oro uostą, skrydis į Vilnių.

Kelionės kaina: 2340 EUR/ asmeniui, keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje
Pastaba: kelionės individuali. Keliausite tik jūs ar jūsų grupelė. Minimalus keliautojų skaičius – 2 asmenys.

Į kainą įskaičiuota:
pažintinė programa ir transportas pagal programą
profesionalus anglakalbis gidas/vairuotojas
nacionalinių parkų mokesčiai
4 nakvynės Mikumi nacionaliniame parke
2 nakvynės Ruaha nacionaliniame parke
vanduo kiekvieno safario metu
maitinimas pusryčiai, pietūs ir vakarienė nurodyti programoje
vietinis skrydis Dar Es Salaam – Zanzibaras
4 nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais Zanzibare

Į kainą neįskaičiuota:
tarptautinis skrydis Vilnius – Dar Es Salaam/ Zanzibaras – Vilnius ( nuo 650 EUR)
arbatpinigiai gidui ( 10 USD/ diena)
Tanzanijos viza ( galima gauti atvykus oro uoste, kaina 50 EUR)
kelionės medicininių išlaidų draudimas
asmeninės išlaidos

Pastabos:

 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės trukmė ir kaina gali keistis;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link