Vestuvės užsienyje: Seišeliai tobuliausia vieta žemėje

2023-05-30

Nuolatinis ir užburiantis bangų ošimas, švelnus vėjas glostantis tavo veidą ir basas pėdas kutenantis švelnus smėliukas. Vaikštai palei pakrantę ir nesustodamas viską fotografuoji, nes atrodo, kad kiekvienas kampelis vertas tavo kadro. O be reikalo, nes reikėtų mėgautis ir semti į save viską, nes tai ką pajusi būdamas ten, to neperteiks net geriausi fotografijos kadrai.
Draugiški žmonės, skanus maistas ir užburianti gamta – idiliška aplinka, kurios net geriausiame sapne nesusapnuosi. Nesunku suvokti, kodėl tiek daug porų svajoja apie vestuves Seišeliuose, išskirtinėje pasaulio vietoje, kuri skleidžia savo romantiškus burtus ir vilioja į rojų.

Vestuvės Seišeliuose – kodėl tai yra ideali vieta šventei?

Geras oras ir saugumas

Svajojant apie vestuves užsienyje, pirmiausia į galvą šovusi mintis ir svarbiausias faktorius yra geras oras ir saugumas. Seišelių salos – tai vieta, kur nėra pavojingų ir nuodingų padarų, tropinių ligų, ciklonų, stichinių nelaimių, nusikaltimų ar skurdo. Politiškai stabili, socialiai darni, žinoma šiltas ir draugiškas požiūris į kiekvieną žmogų. Tai salos, turbūt vienintelės pasaulyje, kur žmogus gali laisvai gyventi harmonijoje. Taip pat Seišeliai yra viena iš nedaugelio šalių, kur oras keliavimui palankus beveik ištisus metus. Čia nebūna ištisinių nuo ryto iki vakaro trunkančių liūčių, oras šiltas ištisus metus ir vidutinė temperatūra Seišeliuose svyruoja nuo 24°C iki 32°C, todėl tai ideali vieta svajojantiems apie vestuves paplūdimyje.
Didžiausia tikimybė lietaus yra gruodžio ir sausio mėn., tačiau palyti gali trumpai, o temperatūra vis tiek yra gana aukšta ir mums komfortiška.

Kiekvienam biudžetui

Nors Seišelių salos nuo Afrikos krantų nutolusios nėra daug, tačiau jeigu kalbame apie aptarnavimo lygį, tai nuo Afrikos valstybių tvarkos jos nutolusios šviesmečiais.
Seišeliuose gausu įvairiausio lygio viešbučių, net ir ekonominį biudžetą turintis keliautojas suras kur apsistoti ir net nepaklojęs tūkstančių, turės tvarkingą ir švarią vietą nakvynei. Net 3* viešbučiai yra gerai įrengti, prižiūrimi ir tvarkingi, išvystytos ir jaukiai apsodintos teritorijos. Žinoma, keliaujant į 3* viešbutį nereikia tikėtis 5* lygio įrengimo, tačiau švarą ir tvarką rasite tikrai. Taigi svajojantys apie vestuves Seišeliuose, tačiau neturintys didelių biudžetų, gali būti ramūs, kad nereikia įspūdingų sumų, kad suorganizuoti įspūdingas vestuves pakrantėje, juo labiau, kad vestuvių ceremonija vyksta ne viešbučio teritorijoje.
Puiki kombinacija – paprastesnis apgyvendinimas, tačiau vestuvių šventei tai įtakos neturi. Vestuvių ceremonija, nepriklausomai nuo to, kokio lygio viešbutį pasirinksite bus surengta fantastiškoje vietoje.
Tačiau, žinoma, kad tiems kas gali leisti sau daugiau – Seišeliai yra vieta, kur visos svajonės gali pranokti net didžiausius lūkesčius. Čia taip pat gausu, aukšto lygio ir prabangių viešbučių, vilų su privačiais baseinais ir asmeniniais patarnautojais. Trokštantys dar didesnės prabangos ar ieškantys privatumo ir ramybės, gali rinktis privačias salas, kuriose galėsite mėgautis visais gyvenime įmanomais malonumais. Privačias salas galima pasiekti privačiais laiveliais iš uostų ar sraigtasparniu tiesiai iš oro uosto.

Oficiali civilinė vestuvių ceremonija ir santuokos liudijimas rankose per keletą dienų

Santuoka užsienyje, galiojanti ir Lietuvoje. Vestuvių organizavimas užsienyje, dažniausiai prasideda nuo pageidaujamo santuokos tipo, nes kiekvienam pagal poreikį tai gali būti civilinė santuoka, kuri galios ir Lietuvoje ar tik simbolinė vestuvių ceremonija gražioje vietoje. Pasirinkus Seišelių salas galima turėti abu dalykus – ceremoniją gražioje vietoje ir santuoką, galiojančią Lietuvoje. Detalus vestuvių planavimas ir visų formalumų tvarkymas yra mūsų rūpestis, o jums tik lieka mėgautis gražiausiomis akimirkomis.
Vestuvės užsienyje yra mūsų kasdienis darbas jau daugiau, kaip 12 metų ir mes žinome kiekvieną žingsnį kur ir ką reikia padaryti bei kokius dokumentus ir kaip paruošti. Mūsų siūlomas vestuvinis paketas Seišeliuose yra jau su įskaičiuotu dokumentų tvarkymu ir vienintelis niuansas ką reikia atlikti patiems – tai pristatyti mums originalius gimimo įrašus.
Po vestuvių ceremonijos, santuokos liudijimą gausite per keletą dienų. Jis bus oficialiai patvirtintas ir paruoštas apskaitai civilinėje metrikacijoje Lietuvoje.

Viena vestuvinė kelionė, o galimybė aplankyti net keletą salų

Seišeliai yra tobula vieta, ne tik pasyvaus poilsio mėgėjams, tačiau ir norintiems daugiau pakeliauti ir pažinti.
Seišelių salynas sudarytas iš daugelio mažų salų, o trys pagrindinės ir didžiausios tai yra Mahe sala, Praslin ir La Digue.  Puikiai išvystyta infrastruktūra sudaro galimybes keliauto po jas visas, aplankant ne tik didžiausias,  bet ir mažesnes ar privačias salas. Ideali vieta, norintiems suderinti romantišką vestuvinę kelionę ir medaus mėnesį aktyviau keliaujant.
Seišelių vizitinė kortelė – taip, nepaprastai gražūs paplūdimiai, mažos snaudžiančios įlankėles ar įspūdingos granito uolos. Tačiau ne tik tai, traukia keliautojus iš viso pasaulio. Tai tikras rojus tiems, kurie ieško nepaliestos gamtos: kerinti La Digue sala, kurioje nėra motorizuoto transporto,  daug vaikščiojimo trasų besidriekiančių per kalnus ir nacionalinius parkus Mahe ir Prasline, galimybė susipažinti su gausia flora ir fauna, pamatyti gigantiškus sausumos vėžlius – nacionalinį Seišelių simbolį. Net 150 000 šių milžiniškų gyvūnų, kurie sveria iki 300 kg, karaliauja visoje Aldabros saloje.

Tai tik keletas priežasčių, kodėl planuojant vestuves užsienyje verta rinktis Seišelius. Tačiau romantiška kelionė priežasčių neieško. Rinktis reikia tai kas miela jūsų širdžiai, tai ypatingai svarbu, jeigu planuojate vestuves dviese – išsirinkite tokią vietą šventei, kurią norėsis prisiminti visą gyvenimą.

Sekite mus facebook.com/pasauliokeliones ir pirmieji sužinokite apie naujienas.

© Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link