Santorino sala: unikaliausia vieta žemėje ir jaunavedžių svajonė

2019-05-08

Santorino sala: unikaliausia vieta žemėje  ir jaunavedžių svajonė

Graikijos idilė

Santorinas gali pasigirti vienu unikaliausių Egėjo peizažų ir yra daugelio mėgstamiausia Graikijos sala. Oficialus salos pavadinimas – Tira, tačiau viduramžiais suteiktas vardas – iškraipyta šv. Irenos forma, palikta italų – vartojama dažniau.
Vasaros mėnesiaisi šią nedidukę salą užkariauja didžiulės minios turistų, kurie laimei, neužtrunka  ilgiau nei kelioms valandoms.
Saloje nustatytas didelis vulkaninis aktyvumas ir sklando hipotezė, neva Santorinas esąs mitinės nuskendusios Atlantidos liekana. Derlingoje vulkaninėje dirvoje klesti  net trisdešitm šešios skirtingos  vynuogių rūšys. Santorine gaminamas  puikus baltas vynas, mėgstamas visur.
300 metrų virš indigo spalvos jūros yra mažytis miestukas, laikomas viena gražiausių  Viduržemio regiono gyvenviečių, kurio kalkėmis nubalinti  kubo formos nameliai išsibarstę ant taurės formos kalderoje stūkstančių uolų.
Paviešėkite Santorino saloje ilgiau. Išlįskite iš  vėsių, kone urvuose  įkurtų apartamentų ar viešbučių ir siurbčiokite kokteilį,  grožėdamiesi vaizdais, panašiaisi į Didžiojo Kanjono, tik dar labiau pritrenkiančiais. Santorino saloje yra daug aukštos klasės  viešbučių, kaip ir kitose salose,  tačiau niekur kitur nepamatysite tokio  nuostabaus saullėlydžio, kaip iš šių paprastų  ir elegantiškų urvinių namelių.
Vietiniai sako, kad sala turi stipriai plakančią širdį, kuri priverčia kalnus, žemę ir jūrą virpėti. Žmonių širdys arba pradeda plakti su ja tuo pačiu ritmu ir čia pasilieka, arba niekada nesusitinka ir išeina…
Legenda, byloja, kad susituokus Santorino saloje, santuoka bus laiminga ir meilė tęsis iki gyvenimo pabaigos, gal dėl to lankantis Santorino saloje nepamatyti vestuvių tiesiog  neįmanoma.

Vestuvės Santorino saloje

Santorino saloje gausu kvapą gniaužainčių vietų vestuvėms: nuo jaukių koplytėlių , viešbučių  iki aukšto lygio vyninių ir prabangių privačių terasų, skirtų tik vestuvių šventėms. Visos jos, žinoma, privačios ir su ne kukliu mokesčiu, tačiau žinant, kad čia plūsta jaunavedžiai iš viso pasaulio, ceremonijų vietos užsipildo akimirksniu.
Nesvarbu kurią ceremonijos vietą pasirinksite- įspūdingas vaizdas su nenusakomo grožio panorma garantuotas. Visos smulkmenos taip pat apgalvotos. Kiekviena jų siūlo atskirus įėjimus jaunajam su svečiais ir atskirą įėjimą jaunąjai,  daugelyje vietų įrengti jaunosios kambariai. Nuomojantis ceremonijos vietą, į kainą daugelį atveju būna įskaičiuotas paviljonas su baltu audeklu, taurės šampanui, indai ir įrankiai tortui, jeigu nesamdote muzikantų, yra galimybė paleisti muzikos įrašą. Viskas privatu ir jokių aplink zujančių smalsuolių.
Nors daugelyje vietų dominuoja balinti namukai, kerintis vaizdas į vulkaną ar koplytėlės mėlynais stogais, tačiau kiekviena vieta unikali ir turinti savo išskirtinumą.  Visų lokacijos ir panašios, ir skirtingos, o atsiveriantis vaizdas kitu kampu atrodo jog nukėlė jus į visiškai kitą vietovę.
Visai nesvarbu ar norite pabėgti ir ramiai, jaukioje aplinkoje susituokti tik dviese ar norite „ didelių ir storų graikiškų“ vestuvių. Santorino sala turi ką pasiūlyti ir gali išpildyti visus jūsų pageidavimus.
Aukšto lygio fotografai  ir nuotraukos lyg atvirukai, restoranai su nežmoniškai skaniu maistu ir išskirtiniu aptarnavimu  tik jums ir tik jūsų svečiams. Viską kas jus gali padaryti laimingais jums svarbiausią gyvenime dieną – rasite šioje mažytėje baltutėleje saloje.
Vienintelis dalykas, ką vertėtų prisiminti, kad šiam svajonės pildymui „paskutinė minutė“ nelabai įmanoma.
Pasiūlymas vestuvėms Santorino saloje

© Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link