Mauricijus: ko čia važiuoti arba kam jis labiausiai tinka?

2016-03-31

Vestuvėms

Jeigu ieškote architektūrinių stebuklų, istorinių vietų, didelių muziejų- Mauricijus tikrai ne jums. Į šią salą reikia važiuoti ilsėtis ir mėgautis gamta. Mauricijuje gražūs, balto, švelnaus smėlio  paplūdimiai, labai kontrastinga gamta ir karališkas aptarnavimas, Todėl ši sala puikiausiai tinka vestuvėms ar povestuvinėms kelionėms.
Susituokti čia galima visur. Viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų ir galimybių – paplūdimyje, jachtoje ar po vandeniu. Sutuoktuvių ceremonija, apsikeitimas žiedais vyksta 6 metrų gylyje. Tačiau tokiu atveju, nuotaką pabučiuoti teks per skafandrą.Mauricijus yra trejetuke pasaulio šalių, kuriose tuokiasi atvykėliai iš kitų kraštų.

Žvejybai

Mauricijus – svajonė žvejų, kurie nori sugauti mėlynąjį marliną. Čia plūsta užkietėję žvejai iš viso pasaulio.  Žvejams siūlomi kateriai, jachtos su visomis meškerėmis ir kabliukais, tad vežtis iš namų nereikia nieko. Trokštantiems nuotykių- galima į žvejybą susiruošti ne su oficialiais firmos atstovais, o su vietiniais kaimo žvejais. Tada pajusite tikros žūklės skonį, o ir kainuos gerokai pigiau.
Mauricijuje vyksyta ir marlinų gaudymo pasaulio čempionatai.

Žirgų lenktynėms

Mauricijiečiai aistringi žirgų lenktynių mėgėjai ir nuo gegužės iki lapkričio Šam dio Mar  hipodromas sausakimšas entuziastingų lažybininkų. Šioje saloje net 23 kartus per metus vyksta žirgų lenktynės. Hipodromas, kuriame telpa 30 000 žiūrovų- vienas iš seniausių pasaulyje, pastatytas 1812 metais. Tais pat metais įkurtas ir jojimo klubas „ Mauritius Turf“.

Paplūdimių mylėtojams

Paplūdimiai Mauricijuje fantastinio grožio. Baltas smėlis su kur ne kur pabarstytais juodais lavos akmenukais, kurie suteikia gyvybės. Visi paplūdimiai priklauso valstybei ir yra vieši. Vietiniai gyventojais mėgsta juose lankytis ir ypač savaitgaliais leisti laiką su draugais ar visa šeima Viešbučių paplūdimius saugo apsaugininkai ir vietiniai į juos nesiveržia. Visi paplūdimiai labai švarūs- iš jų kasdien surenkamos šiukšlės, koralų nuolaužos ar vendenyno išmetamos šiukšlės.

© Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link