Mauricijus - rojaus žemėje beieškant

2016-11-24

Mauricijus – rojaus žemėje beieškant….

Indijos vandenyne, netoli Afrikos krantų surasite tikrą rojų žemėje. Mauriciajaus sala – ideali vieta atostogoms. Jos krantus skalauja turkio mėlynumo vanduo, kai kuriose vietose, netgi kelių mėlynumo atspalvių, balto, švelnaus smėlio paplūdimiai, kuriuose kur ne kur pūpso lavos juodumo akmenys, pridedantys savo akcentą ir taip pagražindami kraštovaizdį. Jeigu nors kartą čia apsilankysite, drąsiai galėsite teigti, kad pabuvojote rojuje, į kurį vis norisi sugrįžti.

Mauricijus – labai kontrastinga sala, tiek oru, tiek savo gamta. Klimatas- mums lietuvaičiams labai palankus. Mauricijuje yra tik du sezonai: vasara ir žiema. Žiema puikus laikas aplankyti šią salą, nes nėra drėgmės, o šilumos pakanka į valias. Taigi jeigu nesate karščių mėgėjai- keliaukite žiemą (gegužės – spalio mėn.) kuomet temperatūra yra apie 25 laipsnius šilumos. Oras palankus ir keliavimui, ir pasyviam laikui paplūdimyje. Vanduo taip pat puikiai tinka maudymuisi, tad diskomforto tikrai nejusite. O jeigu esate karščių mėgėjai- tuomet keliaukite vasarą ( lapkritį – balandį), kuomet temperatūra pasiekia 30 laipsnių, tačiau turėkite omeny, kad drėgmė tuomet būna gan didelė.
Dėl tokio klimato sala yra gana žalia, daug įvairiausių augalų, gėlių. Žinoma, tiek palankus klimatas, tiek patys gyventojai sodina ir puoselėja augalus. Netoli sostinės Port Luiso, yra Pamplemousse miestelis, visama pasaulyje garsus savo botanikos sodais. Šie karališkieji sodai dabar užima apie 30 ha plotą ir yra pavadinti „Sir Seewoosagur Ramgoolam“. Čia galėsite pasigrožėti didžiuliais baobabais, įvairių rūšių palmėmis, didžiuliais gėlynais. Tačiau labiausiai visus lankytojus vilioja  Amazonės lelijos.

Turizmas yra vienas svarbiausių pajamų šaltinių Mauricijuje.  Vietiniai žmonės yra draugiški, turistai čia gerbiami, keliauti po salą gali nors ir naktį- niekas čia jūsų neužkabins ar neapvogs. Žmonės atsipalaidavę ir bendraujantys, visi stengiasi padėti. Gatvės ar paplūdimio prekeivių yra, bet ne daug ir jie neįkyrus. Gali pirkti ką jie siūlo, gali bendrauti, o jeigu nenori su jais prasidėti- jie tikrai į akis nelįs. Bet jeigu su jais kalbi, jie gali ir pusę dienos su tavim parkalbėti, pamiršdami ką daro iš tikrųjų.
Kaip sako patys Mauricijaus gyventojai – sala yra draugiška, o saloje ne tik žmonės, bet ir visi gyvūnai draugiški ir čia nėra nei pavojingų plėšrūnų, nei pavojingų žmonių.
Viešbučiuose personalo požiūris į svečią išskirtinis. Patars, pasiūlys, paklaus kaip sekasi ir padarys viską, kad iš tiesų pasijustumėte lyg rojuje.
Prie įvažiavimo į kiekvieną viešbutį yra apsaugos postas. Jei nesi viešbučio svečias ar suderinęs vizito, į viešbutį nepateksi. Taigi viešbučio svečiai gali būti ramūs, kad po viešbučio teritoriją nevaikšto jokie piktavaliai, nors kaip ir minėjau vargiai ar ten tokių vietinių apskritai yra.

Mauricijuje galima veikti ką tik nori: puikiausiai paplūdimiai, kruizai jachtomis, lavais. Norite pažaisti tenisą, golfą? Prašom- viskas puikiai paruošta. Norite išvykų į gamtą? Jūsų laukia džiunglės, kriokliai, užgesusių ugnikalnių krateriai, uolos, kalnai.

© Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link