Penkios dažniausiai daromos klaidos, renkantis šalį vestuvėms

2019-07-29

Jei svajojate apie vestuves užsienyje ir norite, kad šventė būtų tobula, svarbiausia tinkamai išsirinkti šalį šventei. Jei pasirinksite netinkamai, gali kilti daug nenumatytų problemų. Todėl dalinamės penkiomis klaidomis, kurias dažniausiai daro jaunieji, rinkdamiesi savo vestuvių vietą.

1.Svarbiausia – „viskas įskaičiuota“

Tie magiški žodžiai „viskas įskaičiuota“… Rinktis šalį svarbiausiai gyvenimo šventei pagal galimybę gauti viešbutį su „viskas įskaičiuota“ maitinimu yra didžiausia klaida. Tokiu būdų eliminuojami gražiausi pasaulio kampeliai, fantastinės vietos fotosesijoms, aptarnavimo kultūra ir paslaugų kokybė.

Pasaulyje yra daug gražių šalių, kuriose įmanoma rengti vestuves, tačiau tikrai ne visos jos užpildytos viešbučiais su „viskas įskaičiuota“ maitinimu. Tad, pirmiausia, patiems reikėtų atsakyti į klausimą: kas yra svarbiau – vestuvių ceremonija ar sprogstantys pilvai?

2. Mažiausia vestuvinio paketo kaina

Dažniausiai, visose šalyse yra sudaryti standartiniai klasikiniai vestuviniai paketai, į kuriuos įtrauktos pagrindinės paslaugos, be kurių nėra įmanomos vestuvės (dokumentų tvarkymas, metrikacijos mokesčiai, nuotakos puokštė, fotografo paslaugos, tam tikros dekoracijos ir pan.). Natūralu, kad paslaugų kainos kiekvienoje šalyje yra skirtingos, todėl ir vestuvinių paketų kainos skiriasi pagal šalis.

Tačiau yra didelė klaida manyti, kad pasirinkus šalį, kurioje siūlomas vestuvinis paketas už mažiausią kainą, sutaupysite. Pirmiausia, reikia turėti omenyje, kad vestuvių ceremonijos vietos dažniausiai kainuoja papildomai ir jos nebūna įtrauktos į standartinį paketą, nes jų kaina priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Vestuvių vietų nuomos kainos siekia kelis šimtus eurų, o kai kur – ir tūkstančius.

Dekoracijos taip pat visur skirtingos. Vienose šalyse į paketą įskaičiuotos dekoracijos su gėlėmis, kitur dekoracijomis vadina tiesiog staliuką su balta staltiese, o norint papuošimų iš gėlių, teks mokėti papildomai. Tokiu atveju, viską sudėjus, galutinis variantas bus  gana brangus.

Todėl renkantis šalį neverta koncentruotis į mažiausią paketo kainą.

3. Sezoniškumas

Nusprendus tuoktis vienoje iš Europos šalių, kaip ir daugumai suprantama, kad tinkams laikas nuo pavasario antros pusės iki beveik spalio pabaigos daugelyje Europos šalių. Tačiau keblesnė situacija su egzotiniais kraštais, kur vieni turi ryškesnius, kiti mažesnius savo sezoniškumus. Galbūt tuokėsi draugai, galbūt pakerėjo fantastinės nuotraukos internete, o galbūt tiesiog tai Jūsų svajonių šalis vestuvėms, todėl žūt būt norite savo vestuves švęsti ten nepaisant, kad Jūsų pasirinktu laiku yra lietingiausias sezonas. Visi per savo vestuves tikisi saulėto, šilto oro. Tai užsitikrinti Lietuvoje kur kas sudėtingiau dėl to viena iš priežasčių kodėl vestuves nusprendžiate švęsti svetur yra garantuotai saule tviskanti diena.
Jeigu turite svajonių šalį vestuvėms – pasidomėkite, paklausykite vestuvių organizatorių patarimų dėl sezoniškumo, būkite lankstesni datos klausimu. Juk nenorite svarbiausios savo šventės švęsti merkiant tropiniam lietui ir dar nuskridus kelis tūkstančius kilometrų.

4.Tiks ir simbolinės vestuvės

Svajojate apie vestuves užsienyje, naršote internete ieškodami tinkamos vietos, grožitės nuotraukomis lyg iš pasakos, tačiau neretai pamirštate, kad oficiali santuoka yra įmanoma ne visur. Esate stipriai pakerėti stebuklingų vaizdų, kad galiausiai pamirštate pirminį tikslą – oficialią santuoką ir nusprendžiate rinktis simbolines vestuves, kad tiktai vyktų svajonių šalyje. Kodėl?

Ar jums neatrado, kad simbolinė santuoka yra teatras, eilinė fotosesija su vestuviniais rūbais, krūvos nuotraukų, kuriomis galėsite pasigirti draugams?  Tai užtruks pora valandų, džiaugsmas ir pasaka baigsis, o grįžus į Lietuvą minsite civilinės metrikacijos slenkstį, kad sudarytumėte tikrą santuoką. Organizavimas ir visi planavimo rūpesčiai niekur nedings, išlaidų nepamažės, o šventinis džiaugsmas bus jau praėjęs.

Svajonių šalis niekur nedings, po keleto metų galima joje atnaujinti įžadus, įgyvendinti svajonę su stipresniu jausmu ir tvirtesniu ryšiu. Tačiau pirminės idėjos – vestuvių, tikrų oficialių vestuvių, renkantis šalį neverta pamiršti.

5.Formalumai- mūsų darbas

Dokumentų tvarkymas, reikalavimai legaliai santuokai ir visi kiti nuobodūs, tačiau būtini dalykai, labai dažnai apkartina svajonės įgyvendinimą. Ieškote kur viską padaryti galima greičiau, paprasčiau ir lengviau. Ieškodami informacijos apie vestuvių formalumus kitose šalyse, sugaištate daug laiko, pasiskaitote forumų su krūva neteisingos informacijos ir svarbiausia pasirenkate šalį, kurioje santuoka paprasčiausia. Tačiau ar tai Jūsų svajonių vestuvių vieta?

Rinktis vestuvių vietos nederėtų pagal dokumentų paprastumą, nes atminkite, kad dokumentų paruošimas ir visų formalumų tvarkymas yra ne jūsų darbas, o jūsų vestuvių koordinatoriaus.

Vestuvių užsienyje pasiūlymus rasite čia

© Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link