Vestuvių tendencijos 2020 metams

2019-11-21

Mados nuolat kinta, keičiasi ir keičiasi, suteikdamos galimybę kiekvieną kartą išbandyti ką nors naujo ir skirtingo. Ypatingai tai aktualu vestuvėms, tad nekantraujančiomis akimis ir širdimis laukiame naujų tendencijų. Žinoma, kažkas persikelia iš 2019 metų į 2020 metus, kažkas yra pritaikoma, o kažkas įgauna naują atspindį.
Tačiau nepriklausomai nuo to, kokias vestuves pasirinksite, ar jos būtų ekologiškos, minimalistinės, kaimiškos ar modernios- svarbiausia, kad jos būtų tokios apie kokia svajojate Jūs.

Spalvos ir dekoras – svarbiausi elementai.

Tamsių spalvų paletės

Naujos vestuvių tendencijos atneša naujus pokyčius. Ne kiekviena nuotaka nori tradicinių visiškai baltų ar ryškių dekoracijų vestuvėms. Kai kurios poros ir vestuvių dekoratoriai renkasi unikalesnę paletę ir tai, kas gali geriau atspindėti poros asmenybę. Pavyzdžiui, spalvų paletė, kurią sudaro juoda, dramblio kaulas ir merlotas. Jei norite madingų ir naujų vestuvių idėjų, apsvarstykite šį spalvų derinį.

Išskirtinės gėlių arkos

Gėlių instaliacijos pastaruoju metu buvo vestuvių dekoro įkvėpimo šaltinis ir tai tikrai išliks ateityje.
Gėlių arkų kūrimas šiek tiek pasikeitė – nuo įprastų auginamų gėlių, pavyzdžiui, žolių, laukinių gėlių ir rožių iki unikalesnių ir išskirtinesnių gėlių ir augalų. Tikimasi, kad 2020 m. pamatysite daug daugiau kambarinių gėlių, džiovintų gėlių, kviečių ir t.t. Origami gėlės taip pat gali pasirodyti dažniau.

 Balionų dekoracijos

Balionai paprastai siejami su gimtadieniais – tačiau iš jų galima sukurti ir nuostabias vestuvių dekoracijas! Tai viena iš naujausių ir beprotiškiausių tendencijų. Pažvelkite į šiuos spalvingus vestuvių balionų dekoravimo pavyzdžius! Argi jie nėra nuostabūs?
Balionus galima panaudoti arkoms, kolonoms kurti, taip pat takelio dekoracijoms. Puiki mintis, nes tinka ir lauko, ir vidaus dekorui.

Koralas

2019 metų spalva buvo koralas ir neabejotinai ji persikels ir į 2020 metus. Ši šilta ir kartu ryški spalva – puikus pasirinkimas, nes yra universali – tinka rūbams,  gėlių dekoracijoms, šviesos instaliacijoms, vestuviniams tortams ar net gi pramogoms. Elegancijos ir ramybės suteikianti koralo spalva yra puikus fotografijų fonas, ji įneša prabangos dvelksmą net iš minimalių detalių.

Sidabrinis šalavijas, garstyčios ir dulkėta rožė

Norisi  būti originaliems, bet nesate pasirengę atsisakyti svajonės apie tradicines baltas vestuves? Pridėkite keletą spalvos elementų! Kiekvienas vestuvių dekoro elementas ir kiekviena net smulkiausia detalė atrodo stilingesnė su papildomų spalvų elementais.
Sidabrinis šalavijas, garstyčios ir dulkėta rožė – tobuliausios spalvos 2020 metams. Galbūt dabar sunku įsivaizduoti, kaip jas įtraukti ir panaudoti savo vestuvių dizaine, tačiau verta pasklaidyti nuotraukas. Nustebsite, kaip įspūdingai atrodo šie spalvų viražai.

Metalinės detalės

Dar viena kitų metų tendencija – metalinės detalės. Nesvarbu, kurį metalą nusprendėte pasirinkti kaip pagrindinę temą. Tiesiog įsitikinkite, kad visos detalės yra tos pačios spalvos. Auksas, sidabras, varis, rožinis auksas, platina, titanas – visos šios metalo spalvos yra 2020 metų vestuvių tendencijų sąraše.
Pažvelkite tik į keletą pavyzdžių – šios spindinčios vestuvių dekoro idėjos suteiks šiek tiek įkvėpimo!
Vis dėlto, jei norite sužinoti, kurios yra geriausios – varis ir bronza yra metalo spalvos, kurios galioja 2020. Šiltas vario blizgesys suteikia jaukumo, o bronza suteikia šiek tiek viduramžių stiliaus dvelksmo.

Baltos ir žalios minimalizmas

Minimalistinis dizainas ir ekologiškumas yra vienos svarbiausių ne tik 2019,   bet ir 2020 metų tendencijų. Tad nenuostabu, kad šių dviejų spalvų derinys, naudojamas vestuvių dekoracijose išlieka toks pat populiarus kaip niekada. Ypač populiarus yra kiaušinio lukšto arba alebastro balto ir miško ar paparčio žalio derinys. Tai prideda stiliaus ir elegancijos jūsų tobuloms vestuvėms.
Be to, jis yra gana patogus, nes turi labai aiškų projekto kontūrą, kurio lengva laikytis. Baltos ir žalios spalvos minimalizmas prideda stiliaus bet kokioms vestuvėms ir yra vienas universaliausių dizaino modelių. Boho vestuvės, vestuvės paplūdimyje, modernios ar vestuvės miesto rotušėje – galite pritaikyti šį dizainą kiekvienam įmanomam stiliui.

Skaidrus akrilas

Planuojate ypač madingas vestuves? Skaidrūs akrilo elementai pridės stiliaus. Šie dizaino elementai atrodo ypač dailūs. Nustebtumėte sužinoję, kad jie taip pat yra patvaresni nei tradicinis stiklas. Šios dekoracijos ir elementai yra lengvi ir gali atrodyti trapūs, tačiau jų praktiškai neįmanoma sugriauti.
Skaidrūs akrilo elementai sukuria brangių vestuvių įspūdį. Be to, jie pridės stiliaus bet kokio tipo vestuvėms. Tai suteiks elegancijos minimalistiniam, rafinuotam renginiui.

 

Nuotraukų šaltiniai:  Sarah-Jane Ethan Photography, inijephoto via Instagram, Belluxe Photography,  laurenfair via Instagram, Lindsay Hackney Photography, romanivanov_photo via Instagram,  Paula Visco Photography, Vicky Baumann, Brooke Schultz Photography,  honeylovecakery via Instagram, Mango Studios, Especially Amy, Anna Duncan Photography, Brad And Jen Photo, Duepunti Wedding Photography,  mangostudios via Instagram, Olegs Samsonovs Photography, lk.photo via Instagram,  nuanci via Instagram, katiebeverleyphoto via Instagram, Jasmine Star,   mksadler, the.mclachlans, missruthanne, greenweddingshoes via Instagran, kreate_photography via Instagram, laura_made_it via Instagram

© Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link