VESTUVĖS SICILIJOJE

JŪSŲ IŠSKIRTINEI ŠVENTEI

Sicilija kaip ir visa Italija gali pasigirti kultūriniu, istoriniu bei architektūriniu palikimu. Geografinė padėtis įtakojo, jog sala tapo kultūrų sankryža, menanti senovės Romos laikus, arabų valdymo laikotarpį, vokiškąjį Šventosios Romos imperijos laikotarpį ir kt.

Tiesiog kaip graži moteris, Sicilija yra įnoringa ir negali būti lengvai suprasta ir pažinta. Tačiau Jūs galite tai padaryti – leiskite sau būti suviliotais.

Vestuvių paketas (oficialios vestuvės, santuoka galiojanti Lietuvoje)

Ceremonijos vietos užsakymas ir nuoma
Ceremonijos vietos papuošimas
Vestuvių datos ir laiko patvirtinimas
Mokesčiai, susiję su santuokos licenzija ir pažymėjimas
Vestuvių ceremonija anglų kalba
Vestuvių koordinatoriaus paslaugos
Puokštė nuotakai ir butonjerė jaunikiui
Butelis šampano
Fotografo paslaugos 2 val. +  CD su nuotraukomis ( 100)
Pervežimas į ceremonijos vietą ir atgal

Vestuvinio paketo kaina – 4960 EUR

Pagal pageidavimą užsakomos papildomos paslaugos

Makiažas ir šukuosena su pabandymu– 580 EUR
Akustinė gitara ir vokalistas – 500 EUR
Klavišiniai ir sopranas – 550 EUR
DJ paslaugos – 700 EUR

P.S. Į vestuvinio paketo kainą skrydis ir apgyvendinimas neįskaičiuotas. Kadangi vestuvių datą kiekvienas renkasi individualiai, kainos skaičiuojamos taip pat individualiai, priklausomai nuo kelionės datos, trukmės, viešbučio kategorijos ir maitinimo.

Lankytinos vietos Sicilijoje
(maršrutas automobiliu)

Trapanis – kur visas gražiąsias bažnyčias ir rūmus apžiūrėti pakaks ir vieno vakaro. Vienas iš svarbiausių – Annunziata kompleksas– suformuotas iš bažnyčios ir vienuolyno bei šalia esančio Pepoli muziejaus; bažnyčios viduje rasite ir miesto globėjo Šv. Alberto sidabrinę statulą ir Trapanio Šv. Mergelės Marijos marmurinę skulptūrą.
Trapanis taip garsėja savo antikiniais pastatais – rūmais, svarbiausi iš jų – Palazzo della Giudecca arba Ciambra Palazzo Senatorio (arba Cavarretta) atpažįstamas iš 2 laikrodžių (Torrearsa – Corso Vittorio Emanuele kampe), Palazzo Riccio di Morana (Garibaldi gatvė) ir t.t.
Taip pat pamatykite Ligny bokštą, esantį pačiame Trapani miesto smaigalyje– vieną iš miesto simbolių.

Erice – nuostabus miestelis ant kalno, važiuojant į kurį automobiliu atsiveria vaidai į Trapanio miestą, jūrą, salas ir į Cofano kalną.
Atvažiavus į patį miestelį dar nuostabiau – viduramžių stiliaus miestelis su senoviškomis gatvelėmis kur iš kiekvieno kampelio atsiveria vis kita panorama. Palikę automobilį vienintelėje automobilių stovėjimo aikštelėje, pradėkite nuo pagrindinės miestelio bažnyčios – Chiesa Madre- kuri pastatyta ne tik kaip kulto, bet ir kaip gynybinė tvirtovė. Gatvelėmis su suvenyrų ir saldumynų parduotuvėlemis nueisite iki normandiškos Veneros pilies, nuo kurios panorama – pati gražiausia. Taip pat pastebėkite ir miestelį nuosiančias gynybines sienas.

San Vito lo Capo turi vieną iš gražiausių ir ilgiausių salos paplūdimių. Čia galite išsimaudyti arba paragauti kuskuso, kuriuo ši vieta garsėja.

Palermo miestas turi labai daug lankytinų vietų: Palermo katedra (Corso Vittorio Emanuele), visada šurmuliuojantys Vucciria ir Ballaro turgūs, Palatina koplyčia ir Normandų rūmai, arabiška Martorana bažnyčia, San Giovanni degli Eremiti bažnyčia , Palermo katakombas, kur rasite mumifikuotus senuosius garbingus ir vagršus Palermo gyventojus.

Monrealė – beveik sujungta su Palermu, garsėja savo nuostabia katedra (Piazza Duomo) ir vienuolyno kiemu su ypatingai gražiai ir spalvingai puoštomis kolonomis.

Cefalu – labai romantiškas miestelis 68 km nuo Palermo, tarp jūros ir įspūdingos kalvos. Cefalu, nors ir mažas, turi ką pasiūlyti svečiams – nėra abejingų jo smėlėtiems paplūdimiams, vingiuotoms gatvelėmis, pilnoms įvairiausių parduotuvių, puikiems restoranams, kuriuose ruošiama itin šviežia žuvis ir, žinoma, įstabiajai normanų laikų katedrai (Duomo di Cefalù). Taip pat privaloma pakilti ir į La Ricca uolą.

Taormina – pats prabangiausias ir brangiausias Sicilijos kurortas, sudarytas iš senosios dalies ir turistinės pakrantės. Patį gražiausią vaizdą pamatysite nuo antikinio graikų teatro, nuo kurio matysis ir jūra, ir Etnos ugnikalnis.
Daug kas nežino, kad Taorminoje galite apžiūrėti ir labai gražų Taorminos savivaldybės parką (Villa Comunale), priklausiusį anglų ledi Florence, kuri jį vėliau padovanojo Taorminos miestui. Jame pamatysite angliško stiliaus sodą su daugybe retų augalų.
Viena iš gražiausių vietų – Piazza IX aprile aikštė – išpuošta bažnyčia, laikrodžio bokštu, gražiu grindiniu ir puikiu vaizdu.Taip pat leidžiantis nuo kalvos ant kurios išsidėstęs senamiestis patenkame prie Isola Bella salos (arba pusiasalio, priklausomai nuo jūros lygio), tai labai graži Taorminos gamtos dalis.

Etna – tai didžiausias veikiantis Europos ugnikalnis; apytikriai 160 km perimetro ugnikalnio papėdė yra Londono dydžio. Siūlome važiuoti prie Etnos iš pietų pusės (Nicolosi miestelis, nuo kurio automobiliu galite nuvažiuoti iki 1900 m. lygio (rasite viešbutį – restoraną Rifugio Sapienza pavadinimu). Iš 1900 m. funikulieriumi galima pasikelti į 2500 m. aukštį, iš ten organizuojamos įvairios ekskursijos specialiu tranportu.

Sirakūzai – mielas, gražiausias graikų pastatytas miestas. Ortigia – taip vadinamas šio miestelio senamiestis saloje, sujungtoje tiltu su kita miesto dalimi.
Sirakūzuose galite pamatyti labai daug: pirmiausia visą archeologinį parką (Il Parco Archeologico della Neapolis , kuriame išvysite romėnišką amfiteatrą, graikų teatrą, ivairių uolų ir grotų.
Miesto šiaurės vakaruose esančioje archeologinėje vietovėje, yra išlikęs stulbinantis skaičius gerai išsilaikiusio graikų ir romėnų paveldo. Pagrindinis objektas, be abėjonės, yra Graikų teatras, pastatytas maždaug V a. pr. Kr. Jis yra didžiausias kada nors pastatytas tokio pobūdžio objektas, kurio 59 eilėse galėjo sutilpti iki 15,000 žiūrovų. Kiekvienais metais nuo gegužės mėn. vidurio iki birželio mėn. pabaigos šiame teatre vyksta kasmetis Graikų teatro festivalis.
Kiek tolėliau stūkso seno akmens karjerai. Nors šiandien čia yra žavus ir aromatingas citrinmedžių sodas, tačiau senovėje šie karjerai turėjo visiškai kitą paskirtį. Po 413 m. Sicilijos ekspedicijos šioje vietoje buvo laikoma 7000 belaisvių.
Labiausiai turistus dominantis objektas – „Dioniso ausis“ – 20 metrų aukščio ir 65 metrų gylio smailios arkos urvas. Pavadinimą arkai 1608 metais davė italų menininkas Karavadžo. Pagal legendą, tikima, kad arkoje Dionisas laikė savo didžiausius priešus.
Dar viena įdomi lankytina vieta Sirakūzų archeologiniame parke – vienas didžiausių pasaulyje romėnų amfiteatrų, kurio ilgis siekia 140 metrų. Objektas statytas III a. Jame vykdavo žiaurios gladiatorių ir laukinių žvėrių kovos.

Noto miestelis – sicilietiško baroko sostinė – tai miestelis su viena svarbiausiaja visiems turistams gatve – Corso Vittorio Emanuele. Čia susitelkęs visas UNESCO saugomas paveldas. Įeinate pro Porta Reale – miesto vartus, ir už kelių šimtų metrų randame tris aikštes, esančias viena po kitos, kiekvienoje iš jų po nuostabią bažnyčią ir kitų barokinių statinių.

Modica – čia verta nueiti atstumą tarp dviejų įspūdingų bažnyčių – nuo San Giorgio (Via San Michele 5) iki San Pietro (Corso Umberto I ), pakeliui pamatysite įspūdingus architektūrinius viso senojo miesto peizažus. Būtinai paragaukite garsiojo Modikos šokolado mažose parduotuvėlėse – pavyzdžiui I Sapori Degli Iblei – adresas: Corso Umberto I, 115

Agrigento mietas. Scala dei Turchi (Turkų laiptai) – baltos klintmolio uolos laiptų pavidalu besileidžiančios į žydrą Viduržemio jūrą – labai gražus spalvų kontrastas. Pasakojama, jog kadaise prie šios natūraliai susiformavusios laiptuotos uolos atplaukdavo piratai iš Turkijos ir Šiaurės Afrikos. Jie šioje pakrantėje rasdavo ramų prieglobstį, be to, tai buvo vienintelis būdas išsilaipinti pakrantėje ir, vietinių gyventojų nelaimei, pasiekti ant skardžio toliau nuo jūros įsikūrusius miestukus. Iš čia ir kilęs „Turkų laiptų“ pavadinimas.
Valle dei Templi (Šventyklų slėnis) – kitas Sicilijos stebuklas – pati seniausia Sicilijos graikiškosios epochos archeologinė zona, t.y. Šventyklų slėnis. Dieną griuvėsiuose paprastai yra daug turistų, todėl vertėtų atvykti čia prieš uždarymą – taip išvengsite spūsčių.
Agridžente stovi unikalios Junonos Lakinijos ir Konkordijos šventyklos, prie kurių yra pirmųjų krikščionių katakombos, Dzeuso, Hefaisto ir Heraklio šventyklos, Asklepijaus šventykla, oloje esanti ikihelenistinė šventykla, prie Demetros šventyklos ir Šv. Mykolo bažnyčia.

SIŪLOMI VIEŠBUČIAI

Acacia Resort **** 15

Acacia Resort ****

Žalumos apsuptame, Campofelice di Roccella miestelio pajūryje įsikūrusiame viešbutyje „Acacia Resort Parco dei Leoni“ įrengtas didelis lauko baseinas, treniruoklių salė, teniso aikštė ir dirba animatoriai. Svečiai taip pat kviečiami atsipalaiduoti nuosavame paplūdimyje ir SPA centre.

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė

Arathena Rocks **** 4

Arathena Rocks ****

Ant jūros kranto. Atstumas iki smėlio paplūdimio yra apie 600 m. Atstumas iki kurorto centro yra apie 1 km (Džiardinio Nakso). Viešbutis yra ramioje kurorto dalyje. Kambarių skaičius – 52. Bevielis internetas (tam tikrose patalpose).

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė

Atahotel Naxos Beach **** 7

Atahotel Naxos Beach ****

Ant jūros kranto. Atstumas iki kurorto centro yra apie 1,5 km (Džiardinio Nakso). Iki kurorto centro nustatytomis valandomis organizuojamas transportas (Taormina Maro, mokama). Kompleksą sudaro pagrindinis pastatas ir vilos. Kambarių skaičius – 642.

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė, pusryčiai, pietūs, vakarienė, viskas įskaičiuota

Baia Taormina Grand Palace Hotel ****+ 3

Baia Taormina Grand Palace Hotel ****+

Atstumas iki žvyro paplūdimio yra apie 1 km. Viešbučio teritorija išsidėsčiusi terasomis. Iki kurorto centro nustatytomis valandomis organizuojamas transportas. Iki paplūdimio nustatytomis valandomis organizuojamas transportas. Kambarių skaičius – 122.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė

Bay Palace **** 2

Bay Palace ****

Atstumas iki akmenuoto paplūdimio yra apie 200 m. Atstumas iki kurorto centro yra apie 800 m (Taormina Maro). Viešbučio teritorija išsidėsčiusi ant kalno šlaito. Viešbutis atidarytas 1996 m. renovuotas 2003 m. Kambarių skaičius – 46.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė

Caparena & Wellness Club **** 8

Caparena & Wellness Club ****

Atstumas iki žvyro paplūdimio yra apie 200 m. Atstumas iki kurorto centro yra apie 1 km (Taormina Maro). Iki kurorto centro nustatytomis valandomis organizuojamas transportas (Taorminos). Yra požeminė perėja iki paplūdimio. Kambarių skaičius – 85.

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė

Excelsior Palace **** 1

Excelsior Palace ****

Atstumas iki žvyro paplūdimio yra apie 4 km. Atstumas iki oro uosto yra apie 65 km (Katanijos). Viešbutis yra ant uolos. Viešbutis yra kurorto centre (Taorminos). Iki paplūdimio nusileidžiama keltuvu (mokama). Viešbutis įkurtas istoriniame pastate, pastatytame 1904. Renovuota 2006 m. Kambarių skaičius – 88.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė

Grand Hotel Mazzaro Sea Palace ***** 2

Grand Hotel Mazzaro Sea Palace *****

Ant jūros kranto. Šalia žvyro paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 300 m (Taorminos). Atstumas iki oro uosto yra apie 65 km (Katanijos). Atstumas iki keltuvo yra 150 m. Kambarių skaičius – 88.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė

Grand Hotel Palace ***** 11

Grand Hotel Palace *****

Marsalos miesto pajūryje įsikūrusiame viešbutyje „New Hotel Palace“ įrengtas lauko baseinas ir terasa, iš kurios atsiveria jūros vaizdai. Viešbutyje galėsite paragauti Sicilijos valgių. Chiesa Madre bažnyčia yra už 2,5 km.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė

Hellenia Yachting **** 8

Hellenia Yachting ****

Ant jūros kranto. Šalia žvyro paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 1,5 km (Džiardinio Nakso). Atstumas iki oro uosto yra apie 60 km (Katanijos). Atidaryta 1971 m. Iš dalies renovuota 2012 m. Kambarių skaičius – 112.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė

Hilton Giardini Naxos ****+ 5

Hilton Giardini Naxos ****+

Ant jūros kranto. Šalia žvyro paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 1,5 km (Džiardinio Nakso). Atstumas iki oro uosto yra apie 60 km (Katanijos). Atidaryta 1973 m. Renovuota 2006 m. Kambarių skaičius – 296.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė

La Battigia **** 13

La Battigia ****

„La Battigia“ yra vienintelis viešbutis, įsikūręs smėlėtame Alcamo Marina paplūdimyje. Svečiai kviečiami nemokamai atsipalaiduoti nuosavame paplūdimyje ar baseine ir apsistoti Viduržemio jūros regiono stiliaus numeriuose, kuriuose veikia nemokamas belaidis internetas.

Maitinimas: pusryčiai

Le Calette Cefalu **** 2

Le Calette Cefalu ****

Viešbutis prie privataus paplūdimio mieste Cefalu, yra 2 restoranai (-ų), visas paslaugas teikiantis spa. Nemokami pusryčiai (sotūs), „WiFi“ ryšys ir automobilių stovėjimo aikštelė. 55 svečių kambariai. 2 restoranai. Atviras baseinas. Naktinis klubas. Sveikatingumo klubas.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji!
  Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link