VESTUVĖS KRETOJE

JŪSŲ IŠSKIRTINEI ŠVENTEI

Garantuotai saulėtos dienos, įspūdingos vietovės ir puikus maistas – tai tik pirmieji dalykai laukiantys Jūsų šioje saloje. Kreta stebina kontrastinga gamta: aukštais kalnais ir juose įsikūrusiais mažyčiais kaimeliais, derlingais slėniais, alyvmedžių giraitėmis, bananų plantacijomis ir, žinoma, dieviško grožio paplūdimiais. Uolėtus krantus čia skalauja krištolinis smaragdo spalvos Viduržemio jūros vanduo.

Ideali sala Jūsų vestuvėms – nuotraukos bus lyg iš atviruko.

Vestuvių paketas  (oficialios vestuvės, santuoka galiojanti Lietuvoje)

Ceremonijos vietos užsakymas ir nuoma:
– ceremonijos vieta paplūdimyje
Ceremonijos vietos papuošimas:
-gėlės, baltas audeklas paviljonui, žibintai
Vestuvių datos ir laiko patvirtinimas
-atstovas iš metrikacijos ir liudininkai
Mokesčiai, susiję su Graikijos santuokos licenzija ir pažymėjimas
Vestuvių ceremonija anglų kalba
Vestuvių koordinatoriaus paslaugos
Puokštė nuotakai ir butonjerė jaunikiui
Butelis šampano simboliniam tostui
Vestuvinis tortas
Fotografo paslaugos +  CD su nuotraukomis ( 1 val.)
Pervežimas į ceremonijos vietą ir atgal

Vestuvinio paketo kaina 3600 EUR

P.S. Į vestuvinio paketo kainą skrydis ir apgyvendinimas neįskaičiuotas. Kadangi vestuvių datą kiekvienas renkasi individualiai, kainos skaičiuojamos taip pat individualiai, priklausomai nuo kelionės datos, trukmės, viešbučio kategorijos ir maitinimo.

Heraklionas
Kretos sostinė, penktas pagal dydį Graikijos miestas, išlaikęs senosios Mino civilizacijos pėdsakus. Tai gražus uostamiestis, kurio prieplaukoje puikuojasi ir modernūs keltai, ir žvejybinės valtelės. Jį sudaro dvi dalys. Pirmoji – naujoji – su šiuolaikinėmis parduotuvėmis, parkais ir aikštėmis. Antroji – senamiestis su venecijiečių fontanais, lodžija, turgumi, senomis ir šiuolaikinėmis gražiomis gatvėmis. Gyvybingas miesto aikštes puošia žaluma, akį traukia Morozinio liūtų fontanas, pastatytas 1626 m. Didelį susidomėjimą kelia Archeologijos muziejus, kuris yra pačiame miesto centre, Laisvės aikštėje. Jame eksponuojami Knoso rūmų freskų originalai, daugybė unikalių pasaulinės reikšmės archeologinių radinių nuo neolito iki Romos imperijos laikų. Muziejus savo lankomumu aplenkia Atėnų nacionalinį muziejų. Taip pat jūsų dėmesio nusipelno Heralkliono istorijos muziejus, kuriame saugomi du žymaus dailininko El Greko originalūs paveikslai.

Knoso rūmai
Vos už 5 km nuo Herakliono centro rasite senovės miesto Knoso liekanas. Tai Mino civilizacijos sostinė, kuri susikūrė prieš keturis tūkstančius metų ir tapo europinės civilizacijos lopšiu. Sakoma, kad jei bandysite išvykti iš Kretos, nepamatę Knoso rūmų, jūsų paprasčiausiai neišleis. Šiandien tai bene gausiausiai turistų lankoma Kretos vieta. Kadaise rūmai, savo išsidėstymu primenantys labirintą, buvę net penkių aukštų, turėję apie 1400 freskomis išpuoštų menių ir kambarių. Pasak legendos, būtent čia gyveno mitologinė būtybė Minotauras – pusiau žmogus, pusiau jautis. Kad lankytojai galėtų bent įsivaizduoti, kaip tie rūmai atrodė, juos atradęs archeologas Artūras Evansas iš dalies rekonstravo.

Santorino sala
Sakoma, kad tai viena gražiausia ir įspūdingiausia vieta pasaulyje, kurioje gyvena ir patys Dievai. Ant ugnikalnio lavos įsikūrusi sala pasitinka kvapą gniaužiančiais vaizdais, nesuskaičiuojama gausybe spalvų Egėjo jūros. Santorinio salos miestų architektūrai būdingos viduramžių laikų sienos, didingos krikščionių bažnyčios, siauros bizantiškos gatvelės, klasikinio stiliaus pastatai, išsiskiriantys prabangia apdaila, ir tradiciniais Kretos namais su mėlynais stogais, įsiliejančiais į vaizdinga dangaus ir jūros mėlio peizažus.

Festas
Maždaug 60 km nuo Herakliono įsikūręs antras pagal archeologinę svarbą Festo miestas, kuris buvo garsus Mino civilizacijos prekybos ir religijos centras. Jame esantis rūmų kompleksas daugelio nuomone yra dar įstabesnis Mino civilizacijos laikotarpio architektūros pavyzdys nei Knoso rūmai. Čia archeologai rado Festo diską – galbūt šiuolaikinio kalendoriaus prototipą. Keliaujant verta užsukti ir į Zaro kalnų miestelį, aplankyti Gortys vietovę – kadaise klestėjusią romėnų laikų sostinę su didingu akropoliu.

Lasičio plokščiakalnis
Rytinėje Kretoje esantis Lasičio plokščiakalnis garsus tuo, kad jo oloje, kaip byloja legendos, gimė vyriausiasis graikų dievas Dzeusas. Pėsčiomis ar ant asiliukų pasiekus aukštai kalnuose esančią „Dikti“ olą, galima nusileisti į jos vidų ir pasižvalgyti į stalaktitus ir stalagmitus. Čia vinguriuoja ir požeminė upė. Slėnis vadinamas tūkstančio malūnų slėniu, nes kažkada čia buvo gausu malūnų. Dabar jų išlikę nedaug. Čia galima aplankyti ir Lasičio liaudies meno muziejų Agijos Džordžijos mies¬telyje.

Spinalongos sala
Iš Kretos salos šiaurės rytinės pakrantės mažu laiveliu galima nuplaukti į Spinalongos salą, esančią Elundos įlankos dalyje, netoli Kretos krantų. Čia stūksanti tvirtovė yra vienas ryškiausių Kretos istorijos paminklų. Ji padėjo saugoti senovinį Olundos miestą – dabartinę Elundą – nuo priešų. Saracėnų laikais krikščionys čia slapstėsi nuo persekiotojų. Nuo seno raupsuotiesiems nebuvo leidžiama gyventi miestuose, juos visi vydavo šalin, laikydavo nešvariais ir nuodėmingais, todėl maždaug iki 1955 metų čia buvo paskutinė Europoje raupsuotųjų kolonija.

Samarijos tarpeklis
Tik apsilankius viename ilgiausių Europos tarpeklių galima pamatyti visą Kretos kalnų grožį. Nors kelionė per tarpeklį pėsčiomis trunka apie 5 valandas, kelias neprailgsta, nes vaizdai tokie, kad jų ilgai nepamiršite. Samarijos tarpeklis susiformavo maždaug prieš 14 mln. metų, kai kalnų upė išsigraužė vagą uolose. Taip atsirado apie 16 km ilgio tarpeklis, kurio plotis siauriausioje vietoje tesiekia 3,5 m. Tai viena įspūdingiausių mūsų planetos vietų. Pasigrožėsite Samarijos kiparisų miškais, pereisite išdžiūvusią upę, atsigaivinsite iš švariausių kalnų šaltinių, akmenuotu taku nusileisite prie pat Libijos jūros kranto. Šioje saugomoje teritorijoje gyvena daugybė retų gyvūnų, auga apie 450 rūšių augalų. Tarpeklis turistams atviras nuo gegužės 1 d. iki spalio 31 d. Planuojantys pereiti tarpeklį turi iš anksto pasirūpinti specialia kalnų arba storapade sportine avalyne.

Chanija
Kretos vakaruose įsikūrusi Chanija – antras pagal dydį salos miestas, kuris iki 1970 m. buvo Kretos sostine. Šis miestas visada buvo politinių įvykių centre: nuo čia prasidėdavo salos užkariavimai, čia pirmą kartą buvo iškelta Graikijos vėliava, čia už 20 km nuo miesto, nedideliame kaimelyje 1941 m. prasidėjo viena iš svarbiausių Antrojo pasaulinio karo užuomazgų – Kretos mūšis.
Chanija – maža Venecijos kopija. Uostas, kuris kvepia ne jūra, o jazminais. Jam iš dešinės – ilgas molas ir senas švyturys, iš kairės – Firkaso tvirtovė, viduryje – kavinės, parduotuvėlės, tavernos ir lyg voratinklio tinklas siauros, jaukios gatvelės. Chanijoje gausybė muziejų: archeologijos, architektūros, etnografijos paminklų. Jums nepakaks ir visos dienos, kad viską apžiūrėtumėte!

Matala
Kretos saloje būtina aplankyti Matalos kaimelį ir jame esantį paplūdimį. Jus nustebins įspūdinga smiltainio uola. Ji nėra didelė, apie 250–300 metrų pločio, tačiau labai įdomi. Jau iš tolo ji atrodo tarsi skylėtas sūris. Uolėtuose smiltainio skardžiuose juoduoja urvai. Senovėje (I–II mūsų eros amžiuje) čia buvo laidojami romėnų kareiviai. Nuo 1960 m. į šiuos urvus suvažiuodavo hipiai iš viso pasaulio. Paplūdimys šalia kaimelio gana platus, smėlėtas, sėdint jame malonu stebėti kaimelio gyvenimą, žvalgytis į mažas gatveles, atbėgančias prie jūros, į jūroje besisūpuojančius laivelius.

Elafonisis
Tai dar vienas neprilygstamo grožio paplūdimys, esantis vakarinėje salos dalyje. Nuo paplūdimio galite nubristi į civilizacijos nepaliestą smėlio salelę. Netoli Elafonisio yra vienuolynas, kurio pavadinimas, išvertus į lietuvių kalbą, būtų „Auksinio laiptelio vienuolynas“. Sakoma, kad žmogus, radęs tame vienuolyne auksinį laiptelį, taps šventuoju.

SIŪLOMI VIEŠBUČIAI

Aldemar Knossos Royal ***** 10

Aldemar Knossos Royal *****

Ant jūros kranto. Šalia žvyro paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 2 km (Chersoniso). Atstumas iki oro uosto yra apie 22 km (Herakliono). Viešbutis yra ramioje kurorto dalyje. Renovuota 2007 m. Vasarnamių kompleksas – 40. Kambarių skaičius – 373.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė, viskas įskaičiuota

Aquila Rethimna Beach ***** 4

Aquila Rethimna Beach *****

Ant jūros kranto. Šalia smėlio – žvyro paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 6 km (Retimno). Atstumas iki oro uosto yra apie 75 km (Herakliono). Viešbutį sudaro 3 pastatų ir 6 priestatų (1 yra kitoje kelio pusėje). Kambarių skaičius – 561.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė, viskas įskaičiuota (Premium)

Elounda Ilion **** 4

Elounda Ilion ****

Atstumas iki uolėto paplūdimio yra apie 250 m. Atstumas iki kurorto centro yra apie 2 km (Elundos). Atstumas iki oro uosto yra apie 67 km (Herakliono). Viešbučio teritorija išsidėsčiusi ant kalno šlaito. Kambarių skaičius – 88.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė

Ikaros Beach Luxury Resort SPA ***** 13

Ikaros Beach Luxury Resort SPA *****

Ant jūros kranto. Šalia smėlio paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 2 km (Malijos). Atstumas iki oro uosto yra apie 29 km (Herakliono). Viešbutis renovuotas 2009 m. Kambarių skaičius – 249.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

Sensimar Minos Palace ***** 1

Sensimar Minos Palace *****

Ant jūros kranto. Šalia smėlio – uolėto paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 2 km (Agijos Nikolajos). Atstumas iki oro uosto yra apie 59 km. Viešbutis yra ramioje kurorto dalyje, ant uolos. Iš dalies renovuota 2011-2014 m. Kambarių skaičius – 148.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė, pusryčiai, pietūs, vakarienė +

Sentido Vasia Resort SPA **** 7

Sentido Vasia Resort SPA ****

Ant jūros kranto. Šalia uolėto paplūdimio. Atstumas iki smėlio – žvyro paplūdimio yra apie 150 m. Atstumas iki kurorto centro yra apie 200 m (Sisi). Atstumas iki oro uosto yra apie 45 km (Herakliono). Iki paplūdimio nustatytomis valandomis organizuojamas transportas (apie 1.8 km iki viešojo kurorto paplūdimio). Kambarių skaičius – 250.

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota

Silva Beach **** 4

Silva Beach ****

Ant jūros kranto. Šalia smėlio – žvyro paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 2 km (Chersoniso). Atstumas iki oro uosto yra apie 25 km (Herakliono). Viešbutį nuo paplūdimio skiria pėsčiųjų alėja. Viešbutis atidarytas 1986 m., renovuotas 2010 m. Kompleksą sudaro pagrindinis pastatas ir priestatas kitoje gatvės pusėje.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji!
  Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link