VESTUVĖS BARBADOSE

JŪSŲ IŠSKIRTINEI ŠVENTEI

Barbadosas – maža valstybė su didele širdimi Karibų vandenyse. Čia susijungusi angliška tvarka ir architektūra su Karibų nuotaikomis. Žmonės nepaprastai paslaugūs. Mes siūlome Jums surengti santuokos ceremoniją egzotiškuose soduose arba ant jūros kranto.

Vestuvinis paketas (oficialios vestuvės, santuoka galiojanti Lietuvoje)

 • Vestuvių koordinatoriaus pagalba
 • Visi administraciniai mokesčiai
 • Pervežimas į Vidaus reikalų ministeriją santuokos licencijai gauti
 • Santuokos licencijos mokesčiai ir žyminis mokestis
 • Mokestis ceremonijos vedėjui
 • Liudininkai
 • Vieno aukšto vestuvinis tortas
 • Butelis putojančio vyno
 • Nuotakos puokštė iš tropinių gėlių
 • Butonjerė jaunikiui
 • Santuokos liudijimo originalo siuntimas

Vestuvinio paketo kaina: 1920 EUR

P.S. Į vestuvinio paketo kainą skrydis ir apgyvendinimas neįskaičiuotas. Kadangi vestuvių datą kiekvienas renkasi individualiai, kainos skaičiuojamos taip pat individualiai, priklausomai nuo kelionės datos, trukmės, viešbučio kategorijos ir maitinimo.

Švento Nikolo abatija Jakobinų plantacijos namas su veikiančiu nendrėms malti malūnu. Taip pat ir romo distiliavimo zona, kurioje galėsite paskanauti šiuo gėrimu ir nusipirkti jums patikusio. Be to, nepražiopsokite 1930-ųjų filmo apie gyvenimą Barbadose, kuris bus dar įdomesnis su šmaikščiais vakaro vedėjo komentarais.

Arlington House muziejus
Šis, labai puošnus aštuoniolikto amžiaus muziejus yra įsikūręs name, kuriame rasite gausybę vaizdajuosčių, kuriuose yra įamžintas Speightstown‘o žmonių šiuolaikinis gyvenimas. Taip pat yra ir interaktyvių ekranų ir žaidimų, kurie sujungia praeitį su dabartimi. Speightstown anksčiau buvo vadinamas Mažuoju Bristoliu, nes šis miestelis labai panašus į Bristolį Anglijoje.

Harrison‘o urvas
Su vagonais pasivažinėsite per požemius, kuriuose rasite upelių, ežerėlių ir krioklių. Tikrai įspūdinga, nors valandos trukmės ekskursija vyksta gana lėtai.

Welchman Hall griovys Jeigu manote, kad Barbadoso kraštovaizdis yra tiesiog cukranendrių laukai, tuomet klystate. Šis gilus Welchman Hall griovys yra įkomponuotas įspūdingame tropikų miške. Taigi, pamatysite nuostabias palmes, bambukus, mohikanus, baobabus ir kitokius medžius bei augalus. Be to, jūs gausite lankstinuką-žemėlapį, su kuriuo bus patogiau klajoti po slėnį.

Andromeda botanikos sodai Šie turtingi sodai yra rytinėje pakrantėje. Yra du skirtingi keliai, kuriais galite viską apžiūrėti. „Iris kelias“ turi daugiau skirtingų objektų, o „Džono kelias“ pereina per pačius įspūdingiausius objektus, pavyzdžiui, itin platų figų medį, kurio šaknys yra labai storos. Taip pat galite pamatyti žalių beždžionių, ypač jeigu ateinate į parką labai anksti arba labai vėlai.

Barbados Concorde Experience Didysis Concorde G-BOAE angaras yra tik už trijų minučių kelio pėsčiomis nuo oro uosto. Įžymiausios ekspozicijos – aviacijos galerija, taip pat lėktuvo šou su įspūdingomis šviesomis ir garsu. Jeigu turite šiek tiek laiko iki savo skrydžio, tuomet galite čia užsukti valandėlei – bus tikrai įdomiau, negu naršyti po „duty-free“ parduotuvėles.

Džordžo Vašingtono namai Tai namas, kuriame pirmasis JAV prezidentas gyveno kartu su savo pusbroliu 1751 metais. Šis namas buvo įspūdingai atrestauruotas, nors baldai čia nėra originalūs. Antrame aukšte rasite įdomų muziejų, kuriame galėsite susidaryti nuomonę, ką Vašingtonas manė apie vergavimą, rasių maišymą, plantacijas ir ekonomiką, taip pat sužinosite, kaip jo trumpas laikas, praleistas Barbadose, galėjo jam padėti susikurti kitokį požiūrį. Džordžo Vašingtono namas yra Barbadoso Garrison vietovėje, kurioje gausu istorinių pastatų, tarp kurių yra ir senovinių tunelių, kuriuose galima nuo 2013 metų jau vaikščioti ir lankytojams.

Pietinio kranto takai Platus, iš medžio lentelių sukonstruotas šaligatvis aplink vakarinės Accra paplūdimio dalies krantą į Hastings‘ą. Tai maždaug pusantro kilometro ilgio šaligatvis, kuris puikiai tiks tiek užsiimti jogos pratimais, tiek ir pasivaikščiojimams. Šalia yra ir neblogų Tapas užeigų. Šis takas buvo sukurtas vos prieš porą metų toje vietoje, kur anksčiau žmonės retai lankydavosi, tad šį patrauklų šaligatvį sugalvojo tam, kad vakarinė paplūdimio dalis ir vėl pagyvėtų.

Sunbury plantacijos namai Tai elegantiškas namas su žaliomis langinėmis – jis buvo pastatytas dar 1660 metais. Galite peržiūrėti visus jame esančius kambarius su nuostabiai atrestauruotais antikvariniais baldais: stalais, supamosiomis kėdėmis, lovomis su baldakimu. Vis dėlto originalūs baldai dabar yra tik plantacijos vadovo kambaryje – visur kitur baldai buvo sudegę per 1995 metais vykusį gaisrą. Rūsyje rasite nemažą įvairių sendaikčių kolekciją. Beje, galite šiuose plantacijos namuose ir papietauti, nes čia veikia bufetas, galintis jums pasiūlyti nemažai skirtingų Barbadoso nacionalinės virtuvės gėrybių, o ypač platus pasirinkimas būna sekmadieniais.

Istorinis Bridgetown miestas Daugelis žmonių į Barbadoso sostinę atvyksta dėl „duty-free“ parduotuvių. Tačiau šis mažas miestas yra nuostabus ir savo kultūriniu paveldu: visai šalia yra Garrison – senoji Bridgetown miesto dalis, kuri dabar yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, kaip išskirtinis britų kolonijų architektūros pavyzdys.

Vienas žymiausių statinių – Šv. Marijos bažnyčia, senovinis gruziniškas pastatas netoli „Cheapside“ parduotuvės ir elegantiški, neogotikiniai 19 amžiaus parlamento pastatai, kurių viename rasite ir puikųjį Parlamento muziejų, kuriame yra eksponuojama visa Barbadoso politinė istorija ir kelionė į autonomiją. Taip pat verta pamatyti ir Bridgetown sinagogą. Ji pastatyta dar 1650 metais ir yra viena iš dviejų seniausių sinagogų vakariniame pusrutulyje. Nidhe Izraelio muziejus, kuriame galite sužinoti apie žydų tautybės žmonių svarbą Barbadoso istorijai, yra visai šalia šios sinagogos.

Rytinė pakrantė

Burnoe, mažai žinoma ir tyrinėta, tursitų dar neatrasta Rytinė pakrantė – pati gražiausia vieta Barbadose. Ištisus metus Atlanto vilnys daužosi į šią paktantę, sudarydamos nuostabias sąlygas vandens sportui ir atostogų praleidimui, su ižgraužtais erozijos krantais Heklton-Kliff, esančiais ties vešliu tropiniu mišku Andromeda-Botanikal-Gardens. Nors pakrantės peizažas apie Bet ir įlanką Martins svarbiausios šios pakrantės įžymybės, vis tiek yra dar kelios vietos, kurios užsitarnauja turistų dėmesio – pirmoj eilėj patys sodai Andromedo-Botanikal-Gardens, sukurti vietinio botaniko Airio Banoči, nedidelis kurortinis miestelis Bartšeba ir daugelis puikių restranų aplink jį, tylios įlankos ties Kodrington-Koledž su jo nuostabia technologijų mokykla, esančia skardžio viršūnėje ant užlieto Konseto, 300 metrų olos šlaitas Hekklton-Kliff ir uolėtos Skotlando kavos apylinkės, nostalgišku pavadinimu, o taip pat gotikinė bažnyčia Sent-Džon (1836 m.) apylinkėje.

Šiaurinė pakrantė

Barbadoso šiaurė – pati natūraliausia ir mažiausiai apgyvendinta vieta saloje, todėl čionykštiems svečiams gali pasiūlyti didžiulį kiekį įvairių vietų poilsiui ir sportiniams užsiėmimams. Populiariausias objektas čia – gyvos gamtos draustinis Barbadoso apygardoj Sent-Piter (25 km. šiauriau nuo Bridžtauno) vieta, kur galima sutikti šimtus beždžionių, elnių, ūdrų, meškėnų, kaimanų, tropinių paukščių ir kitų egzotinių gyvūnų. Netoliese yra senas ugniagesių bokštas ir gražus Greneid-Coll, o taip pat nuostabus parkas ir tušti griuvėsiai Farli-Hill. Truputį šiauriau galima aplankyti cukraus gamyklą Morgan-Liuis su dirbančiu iki šių laikų vėjo malūnu (paskutinis saloje), abatu Sent-Nikolo (XVII a. vidurys, pats seniausias pastatas Barbadose) ir užaugusį reliktiniais miškais bei uolėtą Čeri-Tri-Hill.

Pietinė pakrantė

Pietvakarių apygarda, žymi kaip Kraist-Čerč, laikoma turistinės šakos gimimo vieta Barbadose. Svarbiausias plentas čia tęsiasi pakrante ir jungia į vieną grandinę daugelį mažesnių kurortų, pristatančių save, kaip laimės kampelį su paprastais balto smėlio paplūdimias, apsupta viešbučių, restoranų ir įvairiausių pramogų. Kiekvienas kurortas turi savo specialųjį stilių, bet geriausius krantus galima rasti Rokle ir Uertinge, patys gyviausi restoranai ir naktinis gyvenimas Sent-Lorens-Gep ir Ostin, tuo laiku dauguma ramių krantų randasi Silver-Sendz. Pietvakarių dalyje pakrantės aplink Sent-Filipa turistinis sektorius išplėtotas žymiai silpniau, bet užtat šios vietos pasižymi kvapą gniaužiančiais peizažais ir uolėtom krantinėm, ypač tinkančiom vandens sportui. Vietinėm įžymybėm priklauso Arra-Byč, paplūdimiai netoli Roklio, apsupti „piratų legendom“, atskirtas Sem-Lords-Kastl (1820 m.) krantas įlankoje Long-Bei, įdomus žvejų miestelis Ostinas su vienintele saloje pilnai išsaugojusia iki mūsų dienų cukranendrių plantacija Sanberi (XVII a.). Vietinis naktinio gyvenimo centras – Sent-Lorens-Gep, mieguistas miestelis Uertingas su nuostabiu paplūdimiu ir turtingom vietinių amatų tradicijom, didžiulė metodistų bažnyčia ir paplūdimys Krein-Byč Foul-Beijuje.

Vakarinė pakrantė

Barbadoso vakarinė pakrantė žinoma kaip „Platininis krantas“ – kraštas įlankų ir įlankėlių, besitęsiančių ties apsauginiu barjeru, skiriantį okeano bangas Karibų pusėje nuo salos krantų. Puikios smėlėtos pakrantės ir šiltas mėlynas vanduo padarė šį rajoną svarbiausiu kurortu saloje. Geriausi krantai yra rajonuose Perspekt, Send-Laine ir Mallins, dauguma kitų paplūdimių, kuriuos išplauna jūra, ir juos nuolat supina iš naujo.

Holtaunas

Pats seniausias miestas Barbadose, įkurtas XVII a. pradžioje, svarbiausias sraigtas turizmo sferoj saloje – Holtaunas – laikomas „vienu iš pačių barbadosiškiausių miestų saloje“. Svarbiausia įžymybė mieste – Sen-Džeims bažnyčia (XVII-XIX a. pats seniausias kultūros objektas saloje – pirma medinė bažnyčia buvo pastatyta čia 1628 m.), „cukraus muziejus“ Portveile, ištaigingas paplūdimys Folkston-Park ir Jūros muziejus Folkstono parke.

Spaiktaunas

Mažas ir žavus miestelis Spaiktaunas laikomas antru pagal svarbą miestu saloje, pasilikusiu beveik nepaliestu turistų paskutiniais metais. Kadaise buvo vienas iš pačių didžiausių uostų Vest Indijoj (tada jis vadinosi Spaitston), plačiai žinomas gyventojų teisingumu (reikėjo netgi apibrėžti panaudotą dviprasmišką kompilentą), mūsų dienomis prarado savo turėtą įtaką, bet liko vienu iš pačių spalvingiausių miestų saloje. Svarbiausi istoriniai objektai čia – kadaise gynybos uostų gausybė, fortų, iš kurių liko beveik nepaliestas tik Fort-Orandž, kurio patrankos ir mūsų dienom guli jūroje. Taip pat įdomi pagrindinė miesto gatvė – Espleneid, Sent-Piterio (1630 m.) apygardos bažnyčia, o taip pat spalvinga Kuin-Stryt su daugeliu senovinių vietų (viena iš meninių galerijų bendrijos Gang-of-Fo) ir nuostabių restoranų.

Urvai ir požeminiai ežerai

Barbadosas yra lyg gabalėlis sūrio, nes daugelyje vietų pervertas urvais ir karstinėmis sritimis. Pati salos geologija sugeba tai – koraliniai ir klinties uolienos sudaro šį reiškinį saloje. Vanduo lengvai išplauna šias minkštas uolienas, sudarydamas įvairiausio dydžio ir formų urvus, požemines upes ir ežerus, ištekančius į paviršių šimtais šaltinių ir vagų.

Labiausiai žinomas iš urvų – Charisons-Keiv – laikomas viena iš svarbiausių įžymybių saloje. Ši nuostabi galerija iš stalakitų ir stalagmitų dugne, kuriame prateka kristalinio-švaraus vandens srovės, kaikuriose vietose sudaro netgi nedideliu krioklius ir ežerus, esančius 20 tūkstančių metų amžiaus. Lankytojai elektriniais vagonėliais vežami per plačią sistemą urvų pačiame žemiausiame iš galimų taškų urvuose, išlaipina juos prie įspūdingų krioklių, kurie krenta į piltuvus, išeinančius dar giliau į žemės gelmes. Tai lankytina vieta, kuri buvo sukurta specialiai dėl turistų būrių, norint parodyti indėnų kultūros eksponatus, kaidaise buvusius saloje, gali pasiūlyti poilsį po ekskursijų urvuose. Taip pat yra kelios parduotuvėlės, siūlančių amatų gaminius.
Taip pat visoje saloje išsidėstę šimtai smulkių urvų, mažiau civilizuotus, bet jie patys nuo šito nepasidaro mažiau įdomūs aktyviam poilsiui.

Jau 300 metų Barbadose gaminamas vietinis romas, todėl gyventojų kruopštumas išsaugojo visus jo gaminimo atributus, pradedant nuo spirito gamybos (visiškai nepsikeitusio būvio nuo XVII a.) ir pabaigiant nesuskaičiuojamu degtinių rūšių. Taip pat Barbadosas didžiuojasi savo tradicinėm vestuvių ceremonijom – čia registruojami jaunieji iš įvairiausių pasaulio šalių. Vestuvės Barbadose laikomos prestižiniu įvykiu pačių įvairiausių socialinių sluoksnių žmonėms. Atskirose rožinio smėlio įlankose ir nuostabiuose paplūdimiuose siūlomi specialūs numeriai jaunavedžiams, o didelis pramogų pasirinkimas daro salą idelia vieta medaus mėnesiui.

Paplūdimiai ir sportas

Barbadosas garsėja savo nuostabiomis balto smėlio pakrantėmis, turkio vandenimis ir palmių giraitėmis, einančiomis išilgai kranto linijos. Aplink sostinę populiariausiomis paplūdinių zonomis laikomas Gibbs-Byč, esantis 16 km. į vakarus nuo Bridžtauno, prašmatnusis Malyns-Bei (ypač populiarus tarp povandeninio nardymo mėgėjų), Peinso įlanka ir Sendi-Bei paplūdimys. Pietvarkariuose geromis paplūdinių zonomis laikomos Sendi-Byč ties Uertingu ir Dybr-Byč į pietus nuo Sent-Lorenso. Pietryčiuose pakrantes gali pasiūlyti Krei-Byč su rožiniu smėliu. Rytinė pakrantė dėl savo uolėto peizažo mažai naudojama vandens sporto rungtims, todėl apsuptas koraliniais rifais vakarų krantas ypatingai tinka paplūdimio poilsiui. Čia susitelkę daugiau kaip trys dešimtys pirmos klasės viešbučių, apsuptų nuostabiomis smėlio kopomis. Beto, šioj zonoj labai turtingas povandeninis pasaulis. Galima suskaičiuoti keli šimtus visai laisvai prieinamų paskendusių laivų, kaikurie iš jų, pavyzdžiui, laivas „Beruin“ ir dar apie 200 laivų, besiilsinčių Karibų jūros dugne, guli visai negiliai. Folkstono Jūros parkas yra labai populiari vieta nardymui, kur galima išvysti paskendusį laivą „Stavronikita“.

Sala turi puikias sąlygas burlenčių sportui – nuo lapkričio iki birželio mėnesio Maksvele ir Silver-Sende pastoviai pučia vėjas, kurio greitis siekia iki 15 mazgų. Puki vieta burlenčių sporto mėgėjams yra Saut-Pointas ir Rokli-Byčas.

SIŪLOMI VIEŠBUČIAI

Accra Beach Hotel SPA **** 10

Accra Beach Hotel SPA ****

Kurorto viešbutis prie paplūdimio mieste Roklėjus, yra visas paslaugas teikiantis spa ir baseinas lauke. Nemokami „WiFi“ ryšys ir automobilių stovėjimo aikštelė. 224 svečių kambariai.

Maitinimas: pusryčiai

Hilton Barbados **** 26

Hilton Barbados ****

4 žvaigždučių kurorto viešbutis prie paplūdimio, yra baseinas lauke, netoliese Brownes paplūdimys. Nemokami „WiFi“ ryšys vestibiulyje ir automobilių stovėjimo aikštelė. 350 svečių kambarių, teritorija, kurioje nerūkoma.

Maitinimas: pusryčiai

Silver Point Barbados **** 2

Silver Point Barbados ****

Viešbutis „Silver Point Villa“ įsikūręs priešais paplūdimį, iš jo atsiveria Womens Bay įlankos vaizdas. Viešbutyje įrengta privati terasa ir lauko baseinas. Bendrose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.

Maitinimas: pusryčiai

The Crane ***** 4

The Crane *****

252 kooperatiniai butai. 5 restoranai ir 3 barai / ištaigingi barai. Visas paslaugas teikiantis spa. 5 atviri baseinai. 2 atviri teniso kortai.

Maitinimas: pusryčiai

Turtle Beach Hotel Barbados **** 9

Turtle Beach Hotel Barbados ****

161 svečių kambarių. 3 restoranai. 2 atviri baseinai. Visą parą veikianti sporto salė. Oro kondicionierius. Kambarių tvarkymas kasdien.

Maitinimas: pusryčiai

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji!
  Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link