Vestuvės Seišeliuose - garantuotas pasirinkimas

2017-01-02

Vestuvės Seišeliuose
Seišeliai – tobulai nuglūdintas Indijos vandenyno smaragdas.  Tai vieta atsipalaiduoti, pabūti kerinčio grožio gamtoje, kur vandenynas skalauja minkštutėlį smėlį nuošaliame paplūdimyje, kuriame tik jūsų pačių pėdsakai. Sunku rasti gražesnę ar labiau gundančią  vietą vestuvėms. Seišeliai apsvaigina savo nepaliestos gamtos grožiu, kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu, neįtikėtinai skaidriu vandeniu , baltais ir minkštutėliais lyg milteliai smėlio paplūdimiais, snaudžiančiomis įlankėlėmis… Neabejotinai tai romantiškiausia vieta žemėje.

Vieta, kur nėra pavojingų ir nuodingų padarų, tropinių ligų, ciklonų, stichinių nelaimių, nusikaltimų ar skurdo. Politiškai stabili, socialiai darni, žinoma šiltas ir draugiškas požiūris į kiekvieną žmogų. Tai salos, turbūt vienintelės pasaulyje, kur žmogus gali laisvai gyventi harmonijoje.

Romantiškos vestuvės privačiame sodelyje,  baltame smėlio paplūdimyje, prabangioje jachtoje besisupančioje šiltame  turkio spalvos vandenyne, kalno viršūnėje su kerinčiais vaizdais ir besikeičiančia panorama ar net po vandeniu..

Akį veriančios vestuvių dekoracijos su gėlių arkomis ar subtiliai puoštais paviljonais, žiedlapiais nubarstytą takelį palydintys gėlių fakelai ir kriauklių viražai, įmantriai įkomponuoti vestuviniai žiedai susiglaudę kokosų drožlių pataluose ir gausybė gerai apgalvotų smulkmenėlių, kurios tik suteikia vietai prabangaus jaukumo.

Gausybė svaiginančių vietų vestuvinėms nuotraukoms, į kurias vėliau žvelgiant lydės neapsakomas jausmas lyg viskas vyko sapne. Dramatiškos ir unikalios kompozicijos, pagautas natūralus jausmas ir nuotaika, užfiksuota laimingiausia šypsena ar džiaugsmo ašara, tikroviškai  atsispindės nuotraukose iš Jūsų įsimintiniausios gyvenime dienos.

Seišelių salos – viena iš geriausiai saugomų žemės paslapčių…

© Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link