PORTUGALIJA

JŪSŲ GERIAUSIAM MEDAUS MĖNESIUI

Jei turite galimybę ją aplankyti – nė nesvarstykite, tiesiog vykite. Tai tarsi kiekvieno keliautojo svajonės išsipildymas. Čia rasite auksinius smėlio paplūdimius, žavingus miestelius ir kaimelius, didingas pilis, puikų maistą ir kas svarbiausia prieinamas kainas.

Kainos priklauso nuo Jūsų pasirinktos konkrečios kelionės datos.

Skrydžiai vykdomi su persėdimu, įmanomi kasdien pagal Jūsų pageidavimą.

TOP kaina 2017 04 10- 2017 04 17 d.
Skrydžio informacija:
2017 04 10 Varšuva – Lisabona 13:05- 16:15
2017 04 17 Lisabona – Varšuva 16:40- 21:40

Netoli Cascaiso galima aplankytį žymųjį Cabo da Roca kyšulį, kuris yra labiausiai į vakarus nuotolęs Europos žemyninės dalies taškas.

Maždaug už 2 km nuo Cascaiso taip pat verta aplankyti Boca do Inferno, arba Pragaro burną – nuo pakrantėje įrengtos apžvalgos aikštelės čia atsiveria vaizdinga ola uoloje. Ties šia vieta lūžta ir siaučia šaltos Atlanto bangos.

Viešėdami Cascais taip pat nepraleiskite progos aplankyti Lisabonos ir Sintros.

Lisabona
Prie gražiosios Tagus upės žiočių įkurtas Lisabonos miestas yra ne tik didžiausias šalies miestas, Portugalijos sostinė, bet ir pagrindinis šalies uostas. Siauromis gatvelėmis vaikščiojant žvilgsnius traukia didingi architektūros statiniai. O portugališka kultūra ir istorija žada nepamirštamus įspūdžius. Tai nuostabus miestas, kuriame galima turiningai praleisti laiką.
Senovinę tvirtovę primenantis Belemo bokštas – žinomiausias Portugalijos istorinis paminklas. 16 amžiuje jis buvo pastatytas Tagus upėje tam, kad būtų kontroliuojamas laivų patekimas iš jūros į miestą. Belemo bokštas yra išpuoštas dantytomis sienomis, o bokšto terasoje esanti Dievo Motinos skulptūra nuo seno į jūrą išlydi jūreivius.
Šiaurės vakarų pusėje nuo Portugalijos sostinės Lisabonos stovi rokoko architektūros šedevras – Nacionaliniai Keluso rūmai. Tai viena iš populiariausių lankytinų vietų Portugalijos sostinėje. Nuostabi architektūra ir istorija, pasivaikščiojimas po prancūziško stiliaus sodus sužavės visus čia apsilankiusius.
Lisabonos centre esantis Edvardo VII parkas yra didžiausias visame mieste. Visa teritorija yra padalinta į tris dalis, su centriniu vejos plotu, kuriame yra geometriškai išsidėstę gyvatvorės ir du iš abiejų pusių sutvarkyti sodai. Šiaurės rytų pusėje sukurtas nedidelis spalvingas sodas, kuriame stovi daugybė statulų. Netoli yra istorinis paviljonas, o pietvakarių pusėje įrengtas vandens tvenkinys.

Populiariausioje Restauradores aikštėje nuolat šurmuliuoja minios žmonių. Tai mėgstama miesto gyventojų susitikimų vieta. Joje stovi obeliskas, kuris simbolizuoja Portugalijos laisvę. Taip pat čia stūkso didžiausias miesto statinys – baroko stiliaus Fuz rūmai.

Portugalijos sostinę puošia XIX amžiuje įkurtas Sao Pedro de Alcantara parkas. Jame yra įrengta apžvalgos aikštelė nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Lisabonos centrą, Laisvės prospektą, Nacionalinį Portugalijos panteoną ir Tagus upę.

Vienas iš įdomiausių Lisabonos miesto lankytinų objektų – Aguas Livres akvedukas yra įspūdingo dydžio inžinerinis statinys, kuris nuolat traukia turistus. Tai Lisabonos vandens sistemos dalis. 1731 metais pastatytas Akvedukas tęsiasi į Lisabonos šiaurės vakarų pusę ir kerta Alcantara upę.

Lisabonos miesto Madalena rajone stovinti Conceicao Velha bažnyčia yra viena iš seniausių Portugalijos bažnyčių. Tai puikus manuelizmo stiliaus architektūros pavyzdys: neįprasti dekoro elementai, raižytas medis, dekoruotos kolonos. Nepraleiskite progos apsilankyti bažnyčios vidiniame kiemelyje, kuriame atsispindi to laikotarpio dvasia.

Lisabonoje ant kalvos stovi istorinis miesto pastatas – 1389 metais pastatytas Carmo vienuolynas. Gotikos stiliaus architektūrinis paminklas saugo runas. Jos yra viena iš svarbiausių ir gražiausių miesto lankytinų vietų. Šioje išskirtinėje vietoje yra įkurtas Archeologijos muziejus, kuriame saugoma unikali ir vertinga lobių kolekcija.

Penos rūmai Sintroje

Palacio Nacional da Pena rūmai Sintroje – tai karališka vieta. Netoli Lisabonos esančioje Sintroje nuo seno mėgo ilsėtis Portugalijos karaliai – dėl to čia 19 a. buvo pastatyti dailūs da Pena rūmai, romantiškai iškilę ant kalvos. Įvairiom spalvom išdažyti rūmai giedrą dieną matosi net iš Lisabonos, kuri nuo Sintros nutolusi apie 25 km.

SIŪLOMI VIEŠBUČIAI

Cascais Miragem ***** 15

Cascais Miragem *****

Šiame priešais Atlanto vandenyną įsikūrusiame 5 žvaigždučių viešbutyje įrengtas bekraštis panoraminis baseinas, šampano baras, kuriame skambinama pianinu, restoranas atvirame ore ir didelis SPA centras.

Maitinimas: pusryčiai
Kaina: Suite tipo kambarys nuo 689 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.
TOP kaina 2017 04 10- 2017 04 17 d. – 650 EUR/ asmeniui/ 7 nakvynės su pusryčiais, skrydžiu ir pervežimais

Grande Real Villa Italia ***** 1

Grande Real Villa Italia *****

Viešbutis „Grande Real Villa Itália“ įsikūręs Kaškaiše, priešais Atlanto vandenyną stūksančioje buvusioje ištremtų Italijos karalių rezidencijoje, netoli golfo aikštynų. Viešbutyje įrengtas talasoterapijos SPA centras, kuriame atliekamos veido ir kūno procedūros, bei treniruoklių salė.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė
Kaina: Standartinio tipo kambarys nuo 187 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Pestana Cascais Ocean & Conference Aparthotel **** 5

Pestana Cascais Ocean & Conference Aparthotel ****

Keturių žvaigždučių viešbutyje „Hotel Pestana Cascais Ocean & Conference Aparthotel“ yra uždaras baseinas su sūkurine vonia, sauna bei lauko baseinas ir palmių sodas, iš kurių galėsite pasigėrėti Atlanto vandenyno vaizdais.


Maitinimas: pusryčiai
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 102 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.
TOP kaina 2017 04 10- 2017 04 17 d. – 532 EUR/ asmeniui/ 7 nakvynės su pusryčiais, skrydžiu ir pervežimais

Pousada de Cascais ***** 22

Pousada de Cascais *****

Viešbutis „Pousada de Cascais“ įsikūręs priešais Kaškaišo prieplauką esančiame restauruotame XVI a. tvirtovės komplekse. Čia įrengti šviesūs šiuolaikiško interjero numeriai su medinėmis grindimis.

Vila Gale Cascais **** 6

Vila Gale Cascais ****

Šis gero kainos ir kokybės santykio viešbutis įsikūręs priešais jūrą, vos už keleto metrų nuo garsiosios Kaškaišo prieplaukos.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 135 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.
TOP kaina 2017 04 10- 2017 04 17 d. – 615 EUR/ asmeniui/ 7 nakvynės su pusryčiais, skrydžiu ir pervežimais

Vila Gale Estoril **** 6

Vila Gale Estoril ****

Viešbutis „Vila Gale Estoril“ įsikūręs Estorilio pajūryje, už 2 minučių kelio pėsčiomis nuo Tamariz paplūdimio. Viešbutyje įrengtas lauko baseinas, iš kurio atsiveria Kaškaišo įlankos ir Atlanto vandenyno vaizdai.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 142 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.
TOP kaina 2017 04 10- 2017 04 17 d. – 698 EUR/ asmeniui/ 7 nakvynės su pusryčiais, skrydžiu ir pervežimais

Viva Marinha Hotel ***** 15

Viva Marinha Hotel *****

„Viva Marinha Hotel & Suites“ yra įsikūręs gražioje vietoje Quinta da Marinha kurorte. Šis viešbutis, esantis visai šalia Cascais miesto, yra apsuptas gražios gamtos.


Maitinimas: be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 106 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

© 2019 Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Pirk keliones išsimokėtinai su   

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji!
Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link