NICA

JŪSŲ GERIAUSIAM MEDAUS MĖNESIUI

Švelniomis vasaros naktimis – tankus viduramžių gatvelių ir pastatų labirintas ir populiarusis Cours Saleya rajonas pradeda aidėti jaunų ir senų, vietinių ir turistų balsais. Nors Nica yra penktas pagal dydį Prancūzijos miestas, čia vyrauja mažo miestelio atmosfera, o iš kart už miesto įsikūręs centrinis turgus stebina spalvomis, kvapais ir Provanso užmiesčio stebuklais. Auksinę erą, kai Nica buvo madingiausias Europos kurortas, atspindi ryškiai rožinės ir geltonos spalvos elegantiški itališkos architektūros fasadai.

Kainos priklauso nuo Jūsų pasirinktos konkrečios kelionės datos.

Skrydžiai tiesioginiai vykdomi iš Vilniaus trečiadieniais ir sekmadieniais.

Musee Matisse. Tai žymiajam prancūzų tapytojui Henri Matisse ir jo darbams skirtas muziejus, įsikūręs dailioje 17 amžiaus viloje.

Vieux Nice. Nicos senamiestyje ne tik apstu senovinių namų, bet ir architektūros šedevrų, tokių kaip Chapelle de la Miséricorde – įspūdinga baroko stiliaus bažnyčia, vienas geriausių religinio baroko pavyzdžių Prancūzijoje.

Anglų promenada, arba Promenade des Anglais – tai viena svarbiausių gatvių Nicoje. Ties šia gatve, kuri driekiasi keletą kilometrų ties Angelų įlanka, susispietę svarbiausi Nicos viešbučiai, madingiausi restoranai. Gatvė buvo dedikuota anglams, būtent jų dėka 18 amžiuje suklestėjo Prancūzijos Žydrosios pakrantės kurortai. 19 amžiaus pabaigoje čia mėgdavo lankytis pati Anglijos karalienė Viktorija.

Cours Saleya. Bene žymiausias Nicos turgus, Cour Saleya, ankstyvą rytmetį prisipildo kvapų, garsų ir spalvų. Čia pūpso kruopščiai išdėliotos šviežios daržovės, skintos gėlės ir kitos gėrybės.

Modernaus ir šiuolaikinio meno muziejus. Šis muziejus, kuris sutrumpintai dar vadinamas tiesiog MAMAC, skirtas avangardinio meno atstovų kūriniai, daugiausia 6-ojo dešimtmečio darbai.

Masenos aikštė – pagrindinė miesto aikštė, kurią supa raudonos spalvos Italų architektūros pastatai. Joje yra septynios kabančios skulptūros, kurios simbolizuoja septynis pasaulio žemynus. Aikštė yra pagrindinė įvairių renginių vieta. Kiekvienais metais vasario mėnesį joje vyksta Corso Carnavalesque karnavalo paradas, o liepos 14 dieną minima Bastilijos diena. Masenos aikštėje daug kavinių, barų ir restoranų. Taip pat galima apsipirkti čia įkurtose parduotuvėlėse.

Pilies kalnas, dar vadinamas Colline du Chateau, yra aukščiausia vieta Nicoje, iš kurios atsiveria Nicos senamiesčio ir uosto panorama. Į jį galima patekti einant iš senamiesčio pėsčiomis ir kopiant 213 laiptelių. Jeigu Jums tai atrodo per sunku, tai pasinaudokite funikulieriumi, kuris yra Ponchettes gatvės pabaigoje. Pakilus ant Pilies kalno galima apsilankyti jūrų muziejuje, apžiūrėti griuvėsius ir kapines. Įspūdingai atrodo krioklys ir gamta.

Rossetti – uždara pėsčiųjų aikštė įkurta Nicos senamiesčio centre. Čia galima pajusti tikrąją istorinę miesto dvasią. Raudonos ir geltonos spalvos pastatai primena senuosius laikus. Apsilankius Rossetti aikštėje karštą dieną galima užsukti į čia esančią Fenocchio ledainę, kuri yra viena iš geriausių ledainių mieste. Čia siūloma net 99 ledų rūšys. Taip pat aikštėje yra baroko stiliaus Sainte – Reparate katedra, kuri yra įtraukta į istorinių paminklų sąrašą.

Garibaldžio aikštė. Baroko stiliaus Garibaldžio aikštė išsiskiria architektūra ir istorija. Ji pavadinta garsiojo Italijos herojaus Džiuzepės Garibaldžio vardu. Jis buvo Italijos karinis ir politinis lyderis bei revoliucionierius, kuris kovojo už Nicos susivienijimą su Italija. Aikštės centre stovi jo statula.

Cimiez yra ant kalvos įsikūręs madingas Nicos kvartalas. Verta aplankyti seną Notre-Dame-de-Cimiez vienuolyną. Nusileidus žemiau yra Les Arenes, romėnų gyvenvietės liekanos. Kasinėjimų radinius galima apžiūrėti archeologijos muziejuje. Cimiez kalvos papėdėje stovi Musee Chagall muziejus.

Chagall muziejus. Tai didžiausia Marco Chagallo kūrinių kolekcija, kurią sudaro paveikslai, piešiniai, skulptūros, vitražai ir mozaikos. Įspūdingiausios yra 17 dailininko Biblinės žinios drobių.

Musee des Beaux Arts. XIX a. Ukrainos kunigaikštienės rūmuose eksponuojami kūriniai, kuriuos Napoleonas III atsiuntė į Nicą, kai italai užleido miestą Prancūzijai 1860 m. Čia taip pat yra impresionistų ir postimpresionistų, tokių kaip Reinoras, Monet ir Dufy, kūrinių.

Cathedrale Orthodoxe Russe St. – Nicolas. 1912 m. pastatytas soboras skirtas caraičiui, kuris 1865 m.Nicoje mirė nuo džiovos. Pastato išorė iš rausvų plytų ir pilko marmuros su įmantriomis mozaikomis. Vidus tviska ikonomis ir puikiais medžio dirbiniais.

Musee de Arts Asiatiques. Azijos meno kolekcija ekponuojama Kenzo Tange sukurtoje balto marmuro ir stiklo aplinkoje.

SIŪLOMI VIEŠBUČIAI

Adagio Nice Promenade des Anglais **** 5

Adagio Nice Promenade des Anglais ****

Promenade des Anglais pakrantės alėjoje, priešais paplūdimį įsikūrusiame apartamentų viešbutyje „Adagio Nice Promenade des anglais“ įrengti numeriai su oro kondicionieriais ir vaizdais į jūrą arba miestą, veikia nemokamas belaidis internetas.

Maitinimas: be maitinimo
Kaina: Studijos tipo kambarys nuo 137 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Best Western Roosevelt *** 5

Best Western Roosevelt ***

Viešbutis „Best Western Roosevelt Nice“ įsikūręs pačioje Nicos širdyje, vos už 10 minučių kelio pėstute nuo Promenade de Anglais alėjos. Šiame 3 žvaigždučių viešbutyje yra visą parą dirbanti registratūra, o svečių numeriuose veikia oro kondicionieriai ir nemokamas belaidis internetas.

Maitinimas: be maitinimo
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 198 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

HI Hotel Eco SPA & Beach Nice **** 2

HI Hotel Eco SPA & Beach Nice ****

Šiame ekologiškame išskirtinio dizaino viešbutyje svečiams siūloma naudotis ant stogo įrengtu baseinu, iš kurio atsiveria Nicos panorama, bei nemokamu belaidžiu internetu ir nemokamai lankytis garų pirtyje. Už papildomą mokestį galima poilsiauti privačiame paplūdimyje.

Maitinimas: be maitinimo
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 219 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Hyatt Regency Nice Palais de la Mediterranee ***** 3

Hyatt Regency Nice Palais de la Mediterranee *****

Šiame Promenade des Anglais alėjoje įsikūrusiame Art deco stiliaus viešbutyje įrengtas kazino, vidaus-lauko baseinas, hamamas, sauna ir terasa, iš kurios atsiveria Angelų įlankos panorama.

Maitinimas: be maitinimo
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 416 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Nice Riviera **** 3

Nice Riviera ****

Šis 4 žvaigždučių viešbutis įsikūręs Nicos centre, už 750 metrų nuo Castel paplūdimio ir Promenade des Anglais alėjos. Viešbutyje įrengta treniruoklių salė ir sveikatingumo centras, kuriame yra šildomas baseinas, sūkurinė vonia bei sauna.

Maitinimas: pusryčiai
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 181 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Radisson Blu Hotel Nice **** 5

Radisson Blu Hotel Nice ****

Promenade des Anglais pajūrio alėjoje įsikūrusiame viešbutyje „Radisson Blu Hotel Nice“, iš kurio atsiveria panoraminiai Viduržemio jūros vaizdai, yra privatus paplūdimys, baseinas ant stogo, treniruoklių salė ir soliariumas.

Maitinimas: be maitinimo
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 368 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Residhome Nice Promenade *** 2

Residhome Nice Promenade ***

Vos už 3 minučių kelio pėsčiomis nuo Promenade des Anglais pakrantės alėjos įsikūrusiame apartamentų viešbutyje „Residhome Nice Promenade“ svečiams siūloma apsistoti apartamentuose ir studijose su balkonais. Per 15 minučių iš viešbučio nueisite iki Rusijos stačiatikių bažnyčios.

Maitinimas: be maitinimo
Kaina: Studijos tipo kambarys nuo 125 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Windsor *** 13

Windsor ****

Viešbutis „Windsor“ įsikūręs Nicos centre, XIX a. name. Svečiai kviečiami atsipalaiduoti atogrąžų soduose su baseinu bei sporto ir sveikatingumo centre, kuriame įrengtas hamamas, sauna bei atliekamos masažo procedūros.

Maitinimas: be maitinimo arba su pusryčiais
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 173 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

© 2019 Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Pirk keliones išsimokėtinai su   

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji!
Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link