MALTA

JŪSŲ GERIAUSIAM MEDAUS MĖNESIUI

Kad Malta muziejus po atviru dangumi – žinome visi. Ir tie, kurie galvoja, kad be muziejų ir bažnyčių lankymo, saloje nėra daugiau ką veikti, smarkiai klysta.
Mažytė sala, gyvybinga ištisus metus, su nuostabiu klimatu ir ilgiausiu vasaros sezonu, vilioja turistus ne tik istorija ir architektūra, bet ir įvairiausiais renginiais, festivaliais, degustacijomis vietiniuose vynuogynuose bei ūkiuose.

Kainos priklauso nuo Jūsų pasirinktos konkrečios kelionės datos.

Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš Vilniaus su Ryanair aviakompanija sekmadieniais, o nuo 2017 03 30  bus vykdomi ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

Valeta

Valeta (malt. Il-Belt Valletta, angl. Valletta) – Maltos sostinė, įsikūrusi Maltos salos šiaurės rytiniame krante. Valeta kartu yra ir pagrindinis uostamiestis bei šalies kultūros ir verslo centras.
Valetos pavadinimas kildinamas nuo miesto įkūrėjo, Šv. Jono ordino magistro Jean Parisot de la Valette, vardo. Miestas įkurtas 1566 m.
Valeta 1980 m. buvo įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Valetoje verta aplankyti:

 • Maltiečių ordino magistrų rūmai − Maltos Parlamento rūmai
 • Katedra su riterių kapais
 • Gubernatoriaus rezidencija
 • Karališkieji operos rūmai
 • Casa Rocca Piccola – privati rezidencija, viešai atidaryta visuomenei
 • Šv. Erazmo fortas
 • Šv. Jokūbo fortas
 • Aukštutiniai Barrakka sodai
 • Žemutiniai Barrakka sodai
 • Valetos uosto rajonas
 • Šv. Jurgio aikštė
 • Šv. Jono aikštė
 • Hastingso sodai
 • Castellania, buvęs Maltos riterių teismo pastatas
 • Tritono fontanas

Mdina  

Mdina – tai nedidelis miestas Maltos saloje, dažnai vadinamas tyliuoju, kadangi gyvenimo tempas čia labai . lėtas. Be to, Mdina yra senoji Maltos sostinė ir laikoma seniausiu salos miestu, archeologai teigia, kad šioje vietoje pirmoji gyvenvietė buvo įkurta maždaug prieš 6 tūkstančius metų. Išvertus iš arabų kalbos, Mdina (arabiškai medina) reiškia “miestas”.
Mdina įsikūrusi ant kalvos ir yra apjuosta gynybine siena. Tad iš tolo masyvių mūrų juosiamas miestas atrodo kaip tikras pasakų miestas. Patekti į Mdiną galima pro vienus iš trejų vartų. Mdinos senamiestis yra labai gražus – čia tradiciškai rasite siauras viduramžiškas gatveles, dailius pastatus. Mieste automobiliais leidžiama važinėti tik vietiniams gyventojams.

Lankytinos vietos Mdinoje:
Barokinė Šv. Pauliaus katedra yra tarsi miesto širdis
Vilhenos rūmai stebina įmantriu barokiniu fasadu

Rabat
Šv. Pauliaus katakombos – tai tipinis tarpusavyje sujungtų požeminių kapaviečių kompleksas, naudotas iki IV a.
Šios katakombos yra netoli senosios romėnų sostinės Mdinos, kadangi romėnų teisė drausdavo laidoti miesto ribose.
Šv. Agotos katakombos/St. Agatha’s Catacombs ( šalia Pauliaus katakombų)
II-IV a. kalkakmenio uolienose išskobtas urvas, kuriame buvo laidojami krikščionys. Vaikščiodami šiose katakombose galėsite apžiūrėti Šv. Agotos kriptą, kurią Maltos gyventojai laikė šventa vieta, įvairaus dydžio kapus, 1200-1480 m. ant uolienų tapytas freskas bei koplyčią, kuri, manoma, yra pati seniausia iš akmens išskirsta koplyčia Maltoje. Šioje vietoje pamatysite altorių, kuriame yra viena svarbiausių 4 a. pieštų freskų, simbolizuojančių gyvenimo pradžią ir pabaigą, dangų ir amžiną gyvenimą.

Dingli
Dinglio uolos

Gražiausias Dinglio uolų, krentančių į žydrus Viduržemio jūros vandenis, vaizdas atsiveria plaukiant aplink salą laivu, netoli Dinglio kaimelio salos pietvakarinėje pusėje.
Nedidelė Šv.Marijos Magdalietės koplyčia stovi aukščiausioje salos vietoje, kuri virš jūros lygio iškilusi 250 m.

Busketa

Buskett Gardens

Šie sodai vienintelė miškinga vieta Maltoje. Sodai pasodinti riterių, siekiant praplėsti medžioklės plotus. Čia auga vietinės Viduržemio jūros pušys, plyti apelsinmedžių, citrinmedžių, alyvmedžių ir vynuogių sodai. Žydi įvairios gėlės, kurios lankytojus žavi įvairiomis spalvomis. Tai puiki vieta pasivaikščioti, pasidaryti iškylą arba tiesiog pasislėpti po medžiu nuo kaitrios vasariškos saulės. Sodų pakraštyje pamatysite Verdala rūmus (Verdala Palace), pastatytus 1586 m. Tai dviejų aukštų pastatas su penkiais bokštais kiekviename kampe. Šiuo metu jie naudojami kaip Maltos prezidento vasaros rezidencija. Lankytojai rūmuose apsilankyti negali, tačiau juos apžiūrėti iš išorės tikrai verta.

Paola

Hal Saflynio požemis (Burial Street, Paola, Malta)

Vienas paslaptingiausių pasaulio statinių atrastas prieš daugiau nei šimtmetį Maltoje. Statant gyvenamųjų namų kvartalą Paolos mieste buvo aptiktas požeminė šventykla-nekropolis, kurį sudaro per 20 tarpusavyje sujungtų patalpų. Šiuose urvuose, kurių bendras plotas viršija 500 kv.m, buvo rastos krūvos žmonių kaulų. Vos už keleto kilometrų nuo sostinės Valetos esanti vieta laikoma viena didžiausių paslapčių, kurias paliko Akmens amžiuje gyvenę žmonės. Trijų aukštų požemį sudaro iš vientisos uolos iškaltos patalpos, tarpusavyje sujungtos koridoriais, paįvairintos kolonomis, nišomis. Giliausiai esanti patalpa yra maždaug 10 metrų giliau žemės paviršiaus.
Iki šių dienų nėra tiksliai žinoma, kokia buvo šių po žeme iškaltų taisyklingų formų urvų, pasižyminčių gera akustika, funkcija. Juk tuometiniai žmonės neturėjo nei sudėtingų matavimo prietaisų, nei atitinkamų įrankių. Spėjama, jog čia maždaug prieš 5500 metų buvo įsikūręs salos orakulas. Dėl idealios akustikos net pašnibždomis kuždami žodžiai puikiai girdisi visoje patalpoje. Matyt, anuomet tai turėjo magišką reikšmę. Be gausybės žmonių kaulų Hal Saflieni požemyje buvo aptikta ir statulėlių, vaizduojančių miegančias moteris. Archeologai spėja, jog tai gali būti tam tikra miego kulto vieta. Taip pat rasta keramikos dirbinių, amuletų. Radiniai saugomi Maltos nacionaliniame archeologijos muziejuje Valetoje.  Maltos salose senoji civilizacija gyvavo iki 3500 m.pr.Kr. Vėliau salos dėl neaiškių priežasčių buvo apleistos. Į jas žmonės atsikraustė tik Bronzos amžiuje.  Aptikus mįslingąjį tunelį kurį laiką čia buvo ribojamas lankytojų skaičius, baiminantis, kad jų iškvėptas oras gali pridaryti žalos per tūkstančius metų po žeme tarsi „užkonservuotiems“ urvams. Ir šiandien į UNESCO saugomą objektą įleidžiama tik po 80 lankytojų per dieną. Tad planuojant apsilankymą reiktų iš anksto (kartais tai tenka daryti gerokai iš anksto, iki apsilankymo likus kelioms savaitėms ar net daugiau) rezervuoti įėjimo bilietus. http://www.heritagemalta.org/visiting/visiting.html

Tarxien

Taršyno šventyklos (Neolithic Temples Street, Ħal Tarxien, Malta)

Taršyno (Tarxien) šventyklos – tai didžiulis priešistorinis megalito kompleksas, iškilęs neolito amžiuje centrinėje Maltos dalyje. Unesco saugomos Taršyno šventyklos yra vienos iš Maltos megalito šventyklų.
Manoma, jog Taršyno megalito šventyklos buvo pastatytos apie 2800 m.pr.Kr. Jų liekanos buvo atsitiktinai aptiktos tik prieš 100 metų.
Šventyklas sudaro keturios pagrindinės megalito struktūros. Ši vietovė, kaip manoma, buvo naudojama sakralinėms apeigoms. Archeologai čia aptiko ne tik aukojimų altorių, bet ir gyvūnų kaulų netoli jo.

Marsaxlokk
Marsaxlokk – tai antras pagal dydį natūralus uostas Maltoje. Be to, tai puiki vieta norintiems pamatyti tradicinius spalvinguosius maltiečių žvejybinius laivus, vadinamus luzzu.
Šie laiveliai išsiskiria tuo, jog ant jų pirmgalio nupiešta Ozyrio akis. Tikima, kad ši akis apsaugo nuo pavojų. Maltos salos pietrytinėje pusėje įsikūręs uostas yra vienas iš pagrindinių Maltos žvejybinių uostų. Iš čia žuvis tiekiama visai šaliai. Čia šviežių jūros gėrybių galima įsigyti tiesiai iš žvejų, o pagrindinė turgaus diena yra sekmadienis.

Ghar Dalam urvas (Żejtun Road, Birżebbuġa, Malta)
Għar Dalam maltiečių kalba reiškia „Tamsos urvas“. Jame buvo rasta nenuginčijamų įrodymų, kad saloje jau prieš 7400 m. gyveno žmonės. Be jų pėdsakų, čia rasta daugybė gyvūnų kaulų bei kitų priešistorinių laikų radinių.  Negalime nepaminėti, jog šioje vietoje buvo rasta nykštukinių dramblių, begemotų, elnių, lokių kaulų iš įvairių laikotarpių. Nykštukiniai begemotai išnyko maždaug prieš 180 000 m., o nykštukiniai elniai maždaug prieš 18 000 m.

Prieš leidžiantis į urvą galėsite apžiūrėti muziejų, kuriame eksponuojami čia rasti kaulai bei kiti radiniai. Nors urvas yra 144 metrų ilgio, lankytojams atviras  tik 50 m tunelis. Dirba: pirm. – sekm. 9:00 –  17:00

Žydroji grota
Natūraliai susiformavusi Žydroji grota lankytojus žavi povandeninio pasaulio ir žydro vandens atspindžiais.
Iš Wied iz-Zurrieq plaukiančiais laiveliais galima aplankyti net kelias įspūdingo grožio grotas. Plaukiant laiveliu galima ne tik pasigrožėti nuostabiomis pakrantėmis, bet ir išvysti Filfos salą, kuri britų valdymo laikais buvo naudojama karinėms pratyboms. Plaukimas: 8 eurai

Megalito šventyklos
Megalito šventyklos − tai septyni megalito ansambliai, esantys Maltos ir Gozo salose. Šios megalito šventyklos yra įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Maltos saloje yra kiti megalito ansambliai: Hadžar Ymas, Mnaidra (ją sudaro trys šventyklos), Ta Hadžratas (dvi šventyklos), Skorba, Taršynas.

Takalio kaimas/Ta‘Qali village
Kažkada Takalio kaimelis buvo Antrojo pasaulinio karo karinis aerodromas. Dabar tai nedidelis amatininkų kaimelis, esantis centrinėje Maltos salos dalyje, vos 2 km nuo istorinio Mdinos miesto. Kaimelis garsėja amatais. Čia apsilankę pamatysite stiklo, puodžių, stalių ir kitų amatininkų darbus, kurie gamina tradicinius maltietiškus dirbinius. Tai puiki proga namo parsivežti suvenyrą iš pūsto stiklo ar keramikos.

Takalio kaime yra įsikūręs Aviacijos muziejus, kuriame apžiūrėsite įvairių lėktuvų modelius, o netoliese galėsite aplankyti Nacionalinį Maltos stadioną.

Gozo sala (plaukimas iš Cirkewwa)

Džgantija ir Ta’ Kola Windmill
Džgantija (Ggantija) – tai megalito ansamblis Gozo saloje. Tai didžiulė neolito amžiaus konstrukcija, kurios pavadinimas maltiečių kalba reiškia „priklausanti milžinams“.
Pasak legendos, šventyklas statė milžinai. Šventyklos buvo pastatytos maždaug 5500 m. pr. Kr., t.y. anksčiau negu Egipto piramidės. Kai kurie mokslininkai teigia, jog šis megalito ansamblis yra seniausias pasaulyje savarankiškai stovintis statinys.
Spėjama, jog Džgantija buvo Motinos Deivės vaisingumo kulto vieta.

Ta’Kola malūnas/Ta’Kola Windmill
Aplankę Ta’Kola malūną, sugrįšite į laikus, kada Gozo saloje klestėjo malūnininkų verslas ir vietinė prekyba. 1725 m. pastatytas malūnas pavadintas čia gyvenusio ir dirbusio malūnininko garbei. Iš dvylikos malūnų, kuriuos pastatė riteriai, išliko tik šis. 15 m aukščio statinys yra stačiakampio formos su apvaliu bokštu. Apsilankę muziejuje, išvysite gyvenamąsias patalpas, kuriose atkurti tradiciniai, tam laikmečiui būdingi, baldai ir daiktai.

Kalipsės ola
Netoli Xaghros, ties Ramlos paplūdimiu esanti Kalipsės (Calypso) ola apipinta legendų. Anot Homero „Odisėjos“, šioje oloje gražioji nimfa Kalipsė septynerius metus buvo įkalinusi legendinį keliautoją Odisėją. Iš šios grotos atsiveria kvapą gniaužianti pakrantės panorama.

Druskų laukai
Gozo salos pakrantėse driekiasi druskų laukai, kuriuose išgaunama jūros druska. Druskų laukai – tai seklių pakrančių uolose iškirstos talpyklos, kuriose renkasi jūros vanduo. Vandenį po truputį garina saulė, palikdama tik baltas liekanas, kurios vėliau surenkamos ir apdorojamos. Ši druskos išgavimo technologija praktiškai yra nedaug pakitusi nuo romėnų laikų.
Bene labiausiai lankomi druskų laukai yra Qbajjar, esantys netoli Marsalforno Gozo saloje.

Žydrasis langas
Tieqa Zerqa uola, arba „Žydrasis langas“, stūkso ties antra pagal dydį Maltos Gozo sala, netoli Sent Lorenso miestelio. Virš šio gamtos suformuoto „lango“ gulinti uola lygi tarsi stalo paviršius. Arkos aukštis – daugiau nei 22 metrai. Ši Maltos vietovė yra populiari nardytojų tarpe. Deja, arką sudaranti uola po truputį trupa ir manoma, jog po keliolikos metų jos gali nebelikti.

Grybo uola
Grybo uola (malt. Il-Ġebla tal-Ġeneral – „Generolo uola“, angl. Fungus Rock) – tai visiškai nedidelė salelė prie Dveiros įlankos. Netoliese yra žymusis Maltos lankytinas objektas “Žydrasis langas”. Sala paskelbta gamtos draustiniu.

Vidinė jūra

Ties Dwejra esanti lagūna, praminta Vidine jūra (Inland Sea), susiformavo prieš milijonus metų. Šia seklią lagūną su jūra jungia 100 metrų ilgio tunelis-ola. Juo ramiu oru galima praplaukti link Viduržemio jūros.

Viktorija (Rabatas)
Pačiame Gozo salos centre įsikūrusi Viktorija, dar vadinama Rabatu, yra pagrindinis Gozo miestas. Praktiškai iš bet kurios salos vietos matosi Viktorijos viduramžių citadelė, iškilusi ant kalvos. Ir atvirkščiai, nuo citadelės sienų atsiveria visos salos panorama.
Viktorijos vardas miestui suteiktas tik XIX a. pabaigoje Anglijos karalienės Viktorijos garbei, tuo tarpu Rabato pavadinimas yra labiau įsisenėjęs. Rabatas, išvertus į lietuvių kalbą, reiškia „priemiestis“, kadangi miestas formavosi kaip Citadelės priemiestis. Citadelėje įsikūręs Archeologijos muziejus, čia taip pat galima aplankyti Senąjį kalėjimą, kuris buvo naudotas nuo viduramžių iki pat XX a. pr. Be to, citadelės Milite Bernardo gatvėje įsikūręs Folkloro muziejus, supažindinantis su senųjų salos gyventojų buitimi.

Comino sala (plaukimas iš Cirkewwa)
Apsilankysime Mėlynojoje lagūnoje, kurią sudaro du nedideli paplūdimiai. Čia vaizdas primins paveikslėlį iš atviruko – šviesiai mėlynas krištolo skaidrumo vanduo su balto smėlio dugnu. Seklus ir labai skaidraus vanduo traukte traukia vietinius gyventojus bei turistus, kurie dažnai šią lagūną įrašo į lankytinų vietų sąrašą. O dėl keleto urvų ir įvairiaspalvių žuvelių – lagūna labai populiari nardytojų tarpe.

SIŪLOMI VIEŠBUČIAI

Be. Hotel **** 2

Be. Hotel ****

Keturių žvaigždučių viešbutis „be.HOTEL“ įsikūręs turistiniame komplekse „Baystreet“, vos už 200 metrų nuo smėlėto Šv. Jurgio įlankos paplūdimio. Svečiai kviečiami atsipalaiduoti aštunto aukšto stogo terasoje su dideliu panoraminiu baseinu.

Maitinimas: be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 85 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Cavalieri Art Hotel **** 2

Cavalieri Art Hotel ****

Sent Džulianso paplūdimyje įsikūrusiame viešbutyje „Cavalieri“ įrengta pakrantės terasa ir baseinas. Visuose svečių numeriuose yra oro kondicionieriai, o pro langus atsiveria jūros vaizdai.

Maitinimas: pusryčiai ar pusryčiai ir vakarienė
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 118 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Corinthia Palace & SPA ***** 12

Corinthia Palace & SPA *****

Ramioje Maltos salos centro vietoje įsikūrusiame viešbutyje „Corinthia Palace Hotel & Spa“ yra vidaus ir lauko baseinai, sveikatingumo centras, treniruoklių salė ir siūloma daug įvairių kitų paslaugų bei patogumų.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė
Kaina: deluxe tipo kambarys nuo 149 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Dolmen **** 8

Dolmen ****

Šv. Pauliaus įlankos pajūryje įsikūrusiame atostogų viešbutyje „Dolmen“ svečiams siūloma pasigėrėti jūros panorama, nemokamai lankytis privačiame paplūdimyje, paplaukioti viename iš 4 baseinų bei užsukti į SPA centrą, kuriame yra sūkurinė vonia, sauna ir treniruoklių salė.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė ar viskas įskaičiuota
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 129 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Golden Tulip Vivaldi **** 5

Golden Tulip Vivaldi ****

Viešbutis „Golden Tulip Vivaldi“ įsikūręs Sent Džulianso centre, vos už 100 metrų nuo paplūdimių. Iš viešbučio atsiveria panoraminiai Viduržemio jūros vaizdai, o ant stogo įrengtas gultais apstatytas baseinas.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 109 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Marina Corinthia Beach Hotel **** 5

Marina Corinthia Beach Hotel ****

Netoli šurmuliuojančių Paceville rajono naktinio pasilinksminimo įstaigų įsikūrusiame atostogų viešbutyje „Marina“ svečiams siūloma pasigėrėti panoraminiais Maltos Šv. Jurgio įlankos vaizdais, lankytis privačiame paplūdimio klube, nardymo centre bei 9 maitinimo įstaigose ir naudotis visame pastate veikiančiu nemokamu belaidžiu internetu.

Maitinimas: be maitinimo, pusryčiai
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 166 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Paradise Bay **** 2

Paradise Bay ****

Viešbutyje „Paradise Bay“ įrengti 3 lauko baseinai ir erdvios deginimosi terasos. Svečiams siūloma apsistoti numeriuose su palydovinius kanalus rodančiais televizoriais, nedideliais šaldytuvais ir balkonais, iš kurių matosi jūra. Iš viešbučio atsiveria Gozo ir Komino salų vaizdai.

Maitinimas: be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė ar viskas įskaičiuota
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 76 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Radisson Blu Resort ***** 7

Radisson Blu Resort *****

Ramioje Sen Džulianso pajūrio vietoje, Šv. Jurgio įlankoje įsikūrusiame 5 žvaigždučių atostogų viešbutyje „Radisson Blu Resort, Malta St. Julian’s“ įrengti 2 lauko baseinai, šildomas vidaus baseinas bei numeriai, kuriuose yra dideli balkonai ir veikia nemokamas belaidis internetas.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 158 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Ramla Bay Resort **** 6

Ramla Bay Resort ****

Poilsio kompleksas „Ramla Bay Resort“ įsikūręs šiauriausioje Maltos dalyje, priešais Komino ir Gozo salas. Svečiai kviečiami ilsėtis privačiame viešbučio paplūdimyje, vešliuose soduose bei 2 lauko ir 1 vidaus baseinuose.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė ar viskas įskaičiuota
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 96 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Seashells resort at Suncrest **** 13

Seashells Resort at Suncrest ****

Iš šio Kavroje, Šv. Pauliaus įlankos pakrantėje įsikūrusio, komplekso atsiveria Viduržemio jūros vaizdai. Svečiams siūloma naudotis baseinu su vandens masažo zona, sūkuriniu baseinu su čiuožykla ir sveikatingumo centru.

Maitinimas: pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė ar viskas įskaičiuota
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 119 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Solana**** 13

Solana ****

„Solana“ svečiai kviečiami atsipalaiduoti išskirtinėje stogo terasoje su baseinu ir apsistoti šiuolaikiškuose kambariuose bei studijose, kuriuose veikia nemokamas belaidis internetas. Iš viešbučio per 10 minučių nueisite iki Melihos įlankos paplūdimio.

Maitinimas: be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė
Kaina: promo kambarys nuo 60 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Valletta Merisi Suites **** 4

Valletta Merisi Suites ****

Apartamentų kompleksas „Valletta Merisi Suites“ įsikūręs už 200 metrų nuo Valetos Šv. Jono katedros, už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo Aukštutinių Baraka sodų, iš kurių atsiveria Šv. Angelo tvirtovės vaizdai.

Maitinimas: be maitinimo
Kaina: apartamentai nuo 116 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

Victoria **** 2

Victoria ****

Slimos centre įsikūrusiame 4 žvaigždučių prabangiajame viešbutyje „The Victoria Hotel“ yra ant stogo įrengta terasa su baseinu bei prašmatnus SPA centras. Vos per 5 minutes nueisite iki pajūrio alėjos.

Maitinimas: be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė
Kaina: classic tipo kambarys nuo 139 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

© 2019 Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Pirk keliones išsimokėtinai su   

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji!
Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link