Populiariausios vestuvių vietos Santorino saloje

2019-07-22

Įspūdingų saulėlydžių, neįprasto grožio ir vulkaninės energijos sala – Santorinas – viena gražiausių pasaulyje. Ne veltui ją pamėgo jaunavedžiai iš viso pasaulio. Kasmet vis daugiau lietuvių porų Santorino salą pasirenka savo romantiškiausiai šventei. Santorinas jaunavedžius traukia dėl savo vulkaninės kilmės, gamtovaizdžio išskirtinumo ir žymiųjų baltų namelių mėlynais stogais, apdailintais violetiniais medžių žiedais. Saloje gausu nuostabių vietų vestuvių ceremonijai ir Jūsų gražiausiai šventei. O kad vestuvių vietą išsirinkti būtų lengviau, pristatome 6 populiariausias vestuvių vietas Santorino saloje.

Santa Irini

Tai nedidelė vestuvių vieta, esanti Kaldera kelyje tarp Fira ir Pyrgos kaimų. Fantastiniai vaizdai, apsupti tipiškų Kiklados architektūros stiliaus pastatų. Tai viena populiariausių ir vaizdingiausių vestuvių vietų Santorini saloje – ideali vieta jaukiai vestuvių ceremonijai. Ceremoniją galima surengti nuostabioje terasoje, šalia tradicinės baltos Santa Irini koplyčios ant uolos krašto. Puiki aplinka ir įspūdingi vaizdai fotosesijai. Mėlyna jūra ir į vulkaną atsiveriantis vaizdas jūsų atmintyje įstrigs ilgam.
Jeigu nusprendėte tuoktis tik dviese ar turite nedaug svečių – tai ideali vieta. Šioje terasoje galima patogiai susodinti iki 30 asmenų.

Santo vyninė

Tai kerinti vestuvių ceremonijos vieta su panoraminiu vaizdu į visą salą. Ceremonija rengiama didžiulėje terasoje, iš kurios atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į ugnikalnį ir Egėjo jūrą. Šalia terasos esanti vyninė puikiai pasitarnaus svečiams, kurie mėgsta degustuoti vyną.
Į nuomos kainą įskaičiuotas paviljonas baltu audeklu, ceremonijos staliukas su balta staltiese, baltos kėdės svečiams, raudonas kilimas, taurė vyno kiekvienam svečiui.
Santo vyninė puikiai tinka didesnei kompanijai, nes čia patogiai galima susodinti 120 asmenų.

Le Ciel

Tai vestuvių ir renginių vieta Imerovigli kaimelyje. Stulbinantis vaizdas į vulkaną ir stebuklingas saulėlydis.
Ceremonija vyksta didelėje terasoje su vaizdu į jūrą ir vulkaną. Jeigu ieškote vienos vietos ir ceremonijai, ir šventei, Le Ciel yra puikus pasirinkimas.
Vestuvių ceremonijos galimas laikas yra 10:00–24:00, vestuvių šventės – nuo 16:00 iki 01:00.
Į vestuvių ceremonijai skirtos vietos nuomos kainą įskaičiuotas paviljonas baltu audeklu, du žibintai, garso sistema foninei muzikai. Minimali nuomos trukmė – 2 val.
Nuomos laikas vestuvių šventei – 9 valandos. Įskaičiuotos DJ paslaugos, patogiai galima susodinti 80 asmenų.

„Santorini Princess“ viešbutis

Elegantiška vestuvių ceremonija ir šventė viename gražiausių Santorino kaimelių – Imerovigli.
Baseinas, a la carte restoranas, baras, baras prie baseino po atviru dangumi.
Puikus vaizdas į kalderą, nuostabus saulėlydis jūsų vestuvėms suteiks romantikos, tad ši diena bus tikrai nepamirštama.
Viešbutis siūlo net dvi vietas ceremonijai ir šventei. Abiejose vietose gali būti iki 50 asmenų.
Restoranas garsėja puikiu maistu ir vynu. Esant pageidavimui, galimos DJ paslaugos, gyva muzika, graikų šokėjai, fejerverkai ir kitos paslaugos.

„Rocabella“ viešbutis

Romantiškos vestuvės kalderoje su svajingais saulėlydžiais. „Rocabella“ viešbutis yra 11000 kvadratinių metrų ploto vaizdingame Imerovigli kaimelyje, iš kurio atsiveria kalderos, vulkano ir aplinkinių salų vaizdai.
A la carte restoranas, kokteilių baras, keturi baseinai.
Vestuvių ceremonijai siūlomas visiškai naujas, įmantriai suprojektuotas denis, esantis aukštai virš jūros lygio. Fantastinis kalderos įlankos vaizdas, tiesiog ant uolos „kabantis“ denis su stikline tvorele privers jūsų širdis plakti dar stipriau.
Patogiai galima susodinti 80 asmenų.

Santorini Gem

Natūralus salos grožis ir nesenkanti ramybės atmosfera suteiks jūsų šventei ypatingos dvasios.
Erdvi vestuvių terasa, iš kurios atsiveria nenusakomo grožio vaizdai į vulkaną ir jūrą. Panorama aprėpia magiškus vaizdus iki pat Oia kaimelio, garsėjančio puikiais saulėlydžiais.
Santorini Gem – elegantiškos vidaus ir lauko erdvės jūsų šventei.
Į vietos nuomos kainą įskaičiuota paviljonas baltu audeklu, ceremonijos staliukas, kėdės, du žibintai, garso sistema.
Patogiai susodinti galima iki 120 asmenų.

Vestuvės Santorino saloje

© Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link