HSM S’Olivera ****

Už 300 metrų nuo Pagueros Palmira paplūdimio įsikūrusiame viešbutyje „HSM Hotel S’Olivera“ yra sezoninis lauko baseinas ir sodo apsuptyje įrengta atvira terasa. Apsistoję čia žiemą galėsite nemokamai paplaukioti uždarame baseine, pagulėti sūkurinėje vonioje ir pasikaitinti saunoje.

Šviesiomis spalvomis apipavidalintuose „HSM Hotel S’Olivera“ numeriuose su plytelėmis išklotomis grindimis rasite oro kondicionierius, balkonus, palydovinius kanalus rodančius televizorius ir vonios kambarius su plaukų džiovintuvais.

Erdviame viešbučio savitarnos restorane patiekiami įvairūs karšti ir šalti valgiai bei naminiai desertai. Vasarą veikia prie baseino įrengtas baras.

Vos už 250 metrų nuo „HSM Hotel S’Olivera“ yra Pagueros pajūrio alėja, kurioje gausu parduotuvių, barų ir restoranų. Eidami pajūriu nukeliausite iki Santa Ponsos, Palmanovos ir Magalufo kurortų.

Atstumas nuo viešbučio iki Maljorkos Palmos – 22 km, o iki į miesto centrą kursuojančių autobusų stotelės – viso labo 250 metrų.

Maitinimas: be maitinimo, pusryčiai ir vakarienė arba viskas įskaičiuota
Kaina: standartinio tipo kambarys nuo 110 EUR / 2 asmenims / už vieną nakvynę.

PATINKA? ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link