Tailandas. Į šiaurę nuo Bankoko.

Ketvirtadieniais ir sekmadieniais

Atraskite istorinius ir gamtinius Tailando stebuklus šios įspūdingos kelionės metu. Apsilankykite pagrindinėse šalies paveldo vietose, tokiose kaip Ayutthaya ir Phitsanulok, susitikite su tikruoju džiunglių karaliumi dramblių stovykloje Chiang Mai , susipažinkite su garsiuoju Auksiniu Trikampiu. Prisijunkite prie šio įsimintino turo ir patirkite įspūdžių kupiną kelionę.

1 diena. Atvykimą į Bankoką.
Atvykus ir praėjus oro uoto formalumus, būsite pasitikti vietinio atstovo ir pervežti į viešbutį. Įsikurkite ir pailsėkite po ilgo skrydžio. Laisvas laikas jūsų poilsiui ar savarankiškai pažinčiai su miestu.
Nakvynė Bankoke.

2 diena. Bankokas.
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių jūsų laukia ekskursija po Bangkoką. Bankokas turtingas savo budistine architektūra – mieste yra daugiau nei 400 tajų šventyklų, dar vadinamų “wat”. Aplankysite tris populiariausias budistų šventyklas. Pradėsite nuo apsilankymo Karalių rūmuose – puikaus architektūrinio šedevro.Tai įspūdingas pastatų kompleksas įsikūręs Bankoko senamiestyje.  Šie rūmai 150 metų buvo oficiali Tailando karalių rezidencija. Šiandien šie rūmai yra naudojami karališkoms ceremonijoms ir kitoms oficialioms funkcijoms. Be jokios abejonės tai labiausiai lankoma Bankoko vieta, kurios praleisti nevalia.
Apsilankysite seniausioje  Wat Po ( Gulinčio Budos) šventykloje ir Wat Trimit šventykloje, kurioje pamatysite net 5,5 tonų sveriantį auksinį Budą.
Laisvas vakaras. Galite pasimėgauti tradiciniu Tailando masažu, praleisti vakarą besimėgaudami skaniu maistu ir stebėdami saulėlydį viename iš Bankoko dangoraižių  barų.
Nakvynė Bankoke.

3 diena. Bankoko plaukiojantis  ir geležinkelio turgūs.
Tailando plaukiojantys turgūs yra vadinami “talat nam”. Jie yra ko gero labiausiai fotografuojama šalies įžymybė. Apsilankymas juose leis kur kas artimiau susipažinti su Tailando kultūra. Garsiausi Tailando plaukiojantys turgūs yra už Bankoko ribų, aplankysite didžiausią ir žinomiausią Damnoen Saduak Tailando plaukiojantį turgų. Pakeliui į turgų apsilankysite kokosų cukraus ūkyje, pamatysite kaip apdorojami kokosai ir turėsite progą paragauti šviežios produkcijos.
Plaukiojantys turgūs puiki pramoga  turistams, kurių gimtosiose valstybėse nėra nieko panašaus. Iš valčių prekiaujama įvairiausiomis prekėmis. Čia rasite vaisius, daržoves, rankų darbo dirbinius, drabužius, avalynę ir pan. Toks prekybos būdas išpopuliarėjo tuo metu, kad vandens transportas vaidino svarbų vaidmenį kasdieniame gyvenime tokiose šalyse, kaip Tailandas, Vietnamas, Indonezija.
Laikas pietums.
Sekanti stotelė – Maeklong geležinkelio turgus. Tai yra unikalus turgus, vykstantis tiesiog ant naudojamų geležinkelio bėgių, greta geležinkelio stoties Meklonge, nedideliame mieste Samut Songkhram provincijoje. Tailande šis turgus gerai žinomas kaip Talad Rom Hub. Turgaus pavadinimas išvertus iš tajų kalbos pažodžiui reiškia “Suskleidžiamų skėčių turgus”. “Talad” reiškia “Turgus”, “Rom” reiškia “Skėtis”, o “Hub” reiškia “Uždaryti arba Suskleisti”.
Vaizdas, kuomet prekeiviai suskleidžia savo skėčius ir atlaisvina kelią traukiniui patraukdami savo prekes nuo geležinkelio bėgio prieš pat traukiniui atvažiuojant, tikrai įspūdingas.
Grįžtate į viešbutį Bankoke.

4 diena. Bangkok – Ayutthaya – Phitsanulok (405 km – 6 val.)
Šiandien vykstate į Bang Pa In Tailando karaliaus rūmus, kurie geriaus žinomi kaip Čakri dinastijos karalių vasaros rezidencija. Bang Pa In karaliaus rūmai buvo pastatyti 17 a.
Tęsiate kelionę į buvusią Siamo sostinę Aytthaya. Miestas savo laiku buvo turtingiausias ir didžiausias šalyje, iki jį sunaikinant Birmiečiams. Ajutaja įsikūrusi saloje, apsuptoje trijų upių – Čao Prajos, Lopburio ir Pasako. Ajutajos istorinis parkas yra UNESCO pasaulio paveldo objektas, kuriame galima rasti vis dar stovinčias šventyklas, rūmus ir kitus vis dar gerai išsilaikiusius pastatus. Ajutajos šventyklų ir rūmų griuvėsiai yra Ajutajos istorinio parko, kuris yra UNESCO pasaulio paveldo objektas, dalis. Ajutajos istorinis parkas yra pagrindinė miesto turistų lankoma vieta.
Pietūs restorane Chai Nat. Po pietų tęsite kelionę į Phitsanulok- svarbų istorinį miestą Šiaurės Tailande.
Įsikuriate viešbutyje. Laisvas vakaras.

5 diena. Phitsanulok – Sukhothai – Lampang (410 km – 5.5 val.)
Po pusryčių viešbutyje apsilankysite vienoje iš šventyklų ir  prisijungsite prie vietinių gyventojų rytinėse maldose ir aukojimo ceremonijoje.
Vykstate į Sukotajų. Tai nedidelis miestukas Šiaurės Tailande. Miestas yra žymus savo senovinio Sukotajaus miesto griuvėsiais. Sukotajaus pavadinimas išvertus iš Tajų kalbos reiškia “laimės aušra”.
Istorinis Sukotajaus miestas su susijusiu regionu, kuriame yra dar pora mažesnių senovinių miestų griuvėsių, yra UNESCO pasaulio paveldo objektas. Sukotajaus istorinis parkas apima 70 kv. km plotą, kuriame gali būti randami apie 200 senovinių šventyklų griuvėsiai. Parke esantys tvenkiniai su lotusų žiedais ir visur aplink boluojanti žaluma daro šią vietą itin vaizdinga. Sukothajaus istorinio parko šventyklos didžiuojasi daugybe senovinių Budos statulų, iš kurių didžiausia yra 15 metrų aukščio ir 11 metrų pločio.
Vykstate į viešbutį Lampange.

6 diena. Lampang – Phayao – Golden Triangle – Chiang Rai (470 km – 5.5 val.)
Lampangas įsikūręs šalia Vango upės. Gražaus kraštovaizdžio kraštas yra svarbus ryžių, ananasų ir cukranendrių auginimo centras. Aplankysite Wat Phra That Lampang Luang šventyklą, kuri iš tolo traukia praeivių žvilgsnius. Ypatingai ją pamėgo turistai, nes tai išskirtinė vieta, kurioje puikiai suderinta architektūra ir budizmo stilius. Wat Phra That Chom Ping šventykla buvo pastatyta Lana laikotarpiu. Būtinai užeikite į pagrindinę salę. Joje saugoma Phra Komping Chaimogkol Budos statula. O priešais pagrindinį šventyklos pastatą galima apžiūrėti Budos statulos likusias dalis.
Sekantis sustojimas  Baltoji šventykla  – Wat Rong Khun. Turbūt tai viena populiariausių lankomų vietų visame šiaurės Tailande. Baltoji šventykla išskirtinė tuo, kad buvo pastatyta visai neseniai – 1997 m., ir buvo suprojektuota vietos menininko Chalermchai Kositpipat, kuriam ji ir priklauso. Prieš įeinant į vidų, reikia pereiti tiltą per „kančių jūrą“ – tūkstančius į viršų iškeltų rankų, simbolizuojančų žmonių geismus ir godumą.
Vykstate į Čiangrajų pietums. Vėliau pasieksite Auksinį Trikapmį, čia susikerta  Tailandas, Laosas ir Mianmaras. 1960 metais įgijo nepageidaujamą žinomumą dėl gausaus opiumo auginimo ir kadaise buvo pasaulinis opiumo gamybos ir prekybos centras.
Auksinis trikampis yra žinomas dėl savo gražių peizažų, nes iš ten apžvalgos aikštelės galima matyti tris kaimynines šalis ir galingąją Mekongo upę.
Pasimėgausite kelione laivu  aplink Auksinį Trikampį, sustosite Dono Sao saloje, kuri yra Laoso dalis. Kelionė laivu trunka 45 min. Vėliau aplankysite Opiumo namų muziejų. Sužinosite visą istroriją ir kokį poveikį prekybai turėjp  turėjo vietos bendruomenė.
Nakvynė Čiangrajuje.

7 diena. Čiangrai – Čiangmai ( 220 km- 8,5 val.)
Čiangrajų 1262 m. įkūrė karalius Meng Rai kaip pirmąją Lanos Karalystės sostinę. Vėliau sostinė buvo perkelta į Čiangmajų ir nuo to laiko Čiangrajus buvo nustumtas į antrą planą. Čiangrajų supa senovinės šventyklos, nuostabios džiunglės, puikūs kalnų peizažai. Tad vykstant iki Čiangmajaus tikrai bus kur “paganyti” akis.
Čiangmajus ir jo apylinkės yra pilnas nuostabių senovinių šventyklų, o daugelis iš jų vis dar yra naudojamos pagal paskirtį budistų vienuolių. Aplankysite Wat Phra Tai Doi Suthep yra vieną iš garsiausių ir svarbiausių Čiangmajaus šventyklų. Ši šventa vieta yra kalno viršūnėje, iš čia atsiveria nuostabi panorama, kuria galėsite pasigrožėti. Norint pasiekti šventyklą reikia pakilti 309 laipteliais, arba kitas būdas  funikulieriumi.
Nakvynė viešbutyje Čiangmajuje.

8 diena.Čiangmajus.
Po geros dozės kultūros ir istorijos atėjo laikas laukiniam gyvenimui  ir gamtai bei džiunglėms.
Apsilankysite Tailando dramblių priežiūros centre, kuris buvo įkurtas siekiant rūpintis pagyvenusiais drambliais. Gerbkite šiuos švelnius gigantus, sužinokite daugiau apie jų prigimtį, individualius bruožus, gyvenimo būdą, talentus ir žavesį. Tęsime vizitą sustodami karalienės Sirikito botanikos sode Mae Rim, kuris pirmą kartą buvo atidarytas 1992 metais.Jo tikslas – skatinti botaninius tyrimus ir biologinę įvairovę bei išsaugoti Tailando gamtinius augalų išteklius.„Banana Avenue“ takas atskleis didžiulę daugiau nei 200 skirtingų bananų medžių kolekciją, daugiausia iš Pietryčių Azijos. Apsilankysite drėgnuosiuose atogrąžų miškuose,kuriuose pamatysite įvariausius egzotinius medžius, praeisite ilgiausiu Tailando pėsčiųjų taku su apžvalginėmis stiklo platformomis.Takas tęsiasi apie 370 metrų. Tako pabaigoje būsite apdovanoti fantastiškais vaizdais, kurių tikrai ilgai nepamiršite.Vėliau apsilankysite medienos parduotuvėlėjė, kur galėsite susipažinti su vietinių gaminamais medžio dirbiniais.
Nakvynė Čiangmajuje.

9 diena.
Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas  savarnkiškai miesto apžiūrai. Vėliau pervežimas į oro uostą.

Kaina:
superior kategorijos viešbučiai( 4*)  – nuo 864 EUR/ asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje

Į kainą įskaičiuota:
angliškai kalbantis gidas
8 nakvynių apgyvendinimas
8 pusryčiai, 6 pietūs
pervežimai iš/į oro uostą
transportas pagal programą
įėjimas į visus lankytinus objektus ir numatytos pramogos pagal programą

Į kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai ( nuo +- 600 EUR/ asmeniui)
arbatpinigiai gidui ir vairuotojui
kelionės draudimas
maistas ir gėrimai nenurodyti programoje
vizos

Kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas,   gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios.

© 2019 Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Pirk keliones išsimokėtinai su   

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji!
Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link