Šri Lanka

Kelionės datos pasirenkamos individualiai ir konkreti kaina priklauso nuo pasirinktos datos.
Kreiptis dėl sąlygų ir kainų.

Kelionės kaina: nuo 1769 EUR/ asmeniui, keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje

 Į kainą įskaičiuota:

 • 11 nakvynės *** viešbučiuose: 3 Sigirija/Anuradhapura apylinkėse, 1 Kandžio apylinkėse, 1 Nuvara Ilajos apylinkėse, 6 Panadura arba Waikkala apylinkėse, dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais,
 • maitinimas: 11 pusryčių, 11 vakarienės
 • skrydis
 • kelionė autobusu
 • kelionė motorikša Kandyje
 • gido paslaugos.

Kelionėje:

Unikalios uolinės šventyklos, trys senovės Ceilono sostinės, maršrutas, besidriekiantis užburiančios salos vietomis, kuriose Tolimųjų Rytų tradicijos persipina su moderniuoju pasauliu. Turtingoje ir įvairialypėje programoje taip pat numatytas safaris po nacionalinį parką, apsilankymas dramblių prieglaudoje ir vaizdingi arbatos – Ceilono nacionalinio turto – plantacijų peizažai. Egzotiška sala keri vešlia augmenija, žaliuojančiomis tankiomis džiunglėmis, kriokliais ir nuostabiais paplūdimiais. Po savaitės, pilnos nuotykių ir nepamirštamų įspūdžių, verta pratęsti savo atostogas ir kelias dienas pailsėti vandenyno pakrantėje įsikūrusiame viešbutyje. Bendras maršruto po Šri Lanką ilgis: apie 900 km.

Pažintinė kelionė Šri Lanka

1 DIENA.
Dalyvių susirinkimas oro uoste. Skrydis maršrutu: Lietuva – Kolombas.

2 DIENA. PINAVALA – DAMBULA.

Skrydis į Šri Lanką. Pervažiavimas į PINAVALA vietovę. Tai pirmasis pasaulyje dramblių ūkis ir prieglauda, atkreipęs pasaulio dėmesį į mažėjančio šių gražių gyvūnų populiacijos problemą. Vykimas DAMBULĄ. Apsilankymas uolų šventyklų komplekse, įtrauktame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai vienos gražiausių šventyklų Šri Lankoje. 2000 m² plote galima išvysti 150 sieninės tapybos kūrinių, sukurtų XVIII a., ir vieną didžiausių pasaulyje Budos atvaizdų, iškaltą uoloje. Vykimas į viešbutį Sigiriya / Anuradhapura apylinkėse. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

3 DIENA. ANURADHAPURA.

Pusryčiai. Vykimas į ANURADHAPURA – buvusią Ceilono sostinę, kuri geriausiais savo laikais turėjo daugiau kaip 2 mln. gyventojų. Miestas išgarsėjo ne tik dėl savo dydžio, bet visų pirma dėl nuostabios architektūros. Iki šių dienų lankytojai nepaliauja žavėtis Anuradhapuros šventyklomis. Apsilankymas: šventasis medis Sri Maha Bohdhi, kilęs iš skiepo medžio, po kuriuo meditavo Buda, kai pasiekė nušvitimą. Tai seniausias pasaulyje,paminėtas rašytiniuose šaltiniuose, medis, kuriam jau daugiau nei 2200 metų. Toliau programoje – įspūdingi II a. prieš mūsų erą egzistavusių Bronzinių rūmų griuvėsiai, monumentalioji Ruanvelio Didžioji stupa ir IV a. Budos statula, laikoma viena švenčiausių medituojančio Budos skulptūrų visame Ceilone. Paskutinis kelionės punktas yra Isurumuniya – uolinė šventykla, išlikusi nuo III amžiaus prieš mūsų erą, žinoma dėl garsiųjų uolinių raižinių. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

4 DIENA. POLONARUVA – MINERIJOS NACIONALINIS PARKAS.

Pusryčiai. Vykimas į kadaise Ceilono sostine buvusį POLONARUVĄ, įkurtą viduramžių laikais. Visa archeologinio parko teritorija yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Apsilankymas didinguose buvusios sostinės griuvėsiuose: karališkuosiuose rūmuose, auditorijoje, pirtyse, induistų šventyklose ir Atadage šventykloje, dar žinomoje kaip Budos danties šventykla. Vykimas į vieną didžiausių ir įdomiausių Šri Lankos nacionalinių parkų – MINNERIJĄ, kurios teritorijoje driekiasi didžiulės pelkės – namai įvairioms gyvūnų rūšims: laukiniams drambliams, egzotiniams paukščiams (daugiau nei 160 rūšių), ropliams ir įvairiaspalviams drugeliams. Popietinis safaris parke – nepamirštamas nuotykis laukinės gamtos apsuptyje. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

5 DIENA. SIGIRIJA – MATALĖ – KANDIS.

Pusryčiai. Vykimas į vieną įdomiausių programos punktų – uolinės tvirtovės SIGIRIJOS griuvėsius. Stulbinančio grožio tvirtovė – dar vienas paminklas iš UNESCO paveldo sąrašo – stūkso ant didžiulės uolos ir, nepaisant laiko tėkmės, nepaliauja žavėti savo Veidrodžio siena, Vandens sodais ir senesnėmis nei 1500 metų freskomis. Trumpas kopimas į fortą. Vykimas į KANDĮ su sustojimu MATALĖJE: apsilankymas Prieskonių sode. Kandis yra paskutinė senovinio Ceilono sostinė, kultūros, meno ir amatų lobynas. Apsilankymas šventykloje, kurioje saugoma budistų relikvija – Budos dantis – ir pasivaikščiojimas po vietinį turgų. Vakare tradicinių šokių pasirodymas. Apgyvendinimas viešbutyje Kandžio apylinkėse, vakarienė, nakvynė.

6 DIENA. KANDIS – NUVARA ILAJA.

Pusryčiai. Ekskursija po Kandį motorikšomis, vadinamaisiais „tuktukais“, kurie yra pagrindinė transporto priemonė Šri Lankoje. Kelionė Į NUVARA ILAJĄ, labiausiai lankomą Šri Lankos kalnų turistinę vietovę. Maršrutas veda tarp šimtų, terasomis išsidėsčiusių, arbatos, pagrindinio salos eksporto produkto, plantacijų. Pasivaikščiojimas po gražias apylinkes ir žavų britų kolonijinio stiliaus miestelį. Apsilankymas vienoje iš arbatos plantacijų. Apgyvendinimas viešbutyje Nuvara Ilajos apylinkėse, vakarienė, nakvynė.

7 DIENA. PANADURA/WAIKKALA.

Pusryčiai. Išvykimas link KITULGALOS, kur buvo filmuojamas „Oskarą“ pelnęs filmas „Tiltas per Kvai upę“. Panoraminių vaizdų pilna kelionė autobusu per Kolombą. Pervežimas į PANADURA arba WAIKKALA apylinkes, apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

8-12 DIENA. POILSIS.

Pusryčiai. Laisvalaikis poilsiui. Vakarienė, nakvynė.

13 DIENA.

Pusryčiai paketo pavidalu. Išsiregistravimas iš viešbučio, vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Grįžimas į Lietuvą.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai ir vietiniai gidai: apie 215 USD; arbatpinigiai: apie 5 USD/asm/d.
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Reikalavimai ir informacija keliaujantiems į Šri Lanką

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link