Šri Lanka - viskas ką būtina pamatyti

kasdien

Kelionės organizatorius: We travel
Kelionės datos:
 kasdien

Kelionės kaina: 559 EUR + skrydis

(asmeniui dviviečiame kambaryje)

 Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 5 nakvynės 3 * viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 5 pusryčiai, 5 vakarienės;
 • angliškai kalbančio vairuotojo gido paslaugos pažintinio turo metu;

Papildomos išlaidos:

 • skrydis į Šri Lanką ir atgal (nuo 590 EUR);
 • Šri Lankos viza (nuo 35 USD);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • UNESCO objektas Sigirijos kalnų tvirtovė
 • Kvapios arbatos skynimas savo rankomis
 • Laukiniai žvėrys Jalos nacionaliniame parke

1 DIENA. KOLOMBAS-VAIKALAS (V)

Savarankiškai atvyksite į Kolombą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite pasimėgausiti poilsiu prie vandenyno.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. VAIKALAS– PINAVELA– SIGIRIJA (P, V)

Po pusryčių vyksite į drambliukų našlaičių prieglaudą Pinaveloje. Galėsite stebėti, kaip laukinės gamtos apsaugos darbuotojai rūpinasi mažaisiais našlaičiais, juos maitina, treniruoja, maudo greta esančioje upėje. Vėliau kopsite į nepaprasto grožio Sigirijos kalnų tvirtovę, į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą architektūros paminklą Liūto uolą, pastatytą 500 m. karaliaus Kašypajos garbei. Nuo tvirtovės atsiveria nuostabi panorama. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Sigirijoje.

3 DIENA. SIGIRIJA–DAMBULA–MATALĖ–KANDIS (P, V)

Po pusryčių vyksite į Dambulą ir aplankysite penkias uolose iškaltas šventyklas. Tai įspūdingos budistų šventyklos, kai kurios jų išliko dar nuo I a. pr. Kr. Čia išvysite iki 150 Budos statulų ir įdomių freskų. Vėliau vyksite į Kandį. Pakeliui aplankysite aromatais užburiantį prieskonių sodą Matalėje. Galėsite pasigrožėti salos augalija, įsigyti tradicinių prieskonių, įvairių žolelių, grožio terapijos priemonių. Lankysitės batikos manufaktūroje, stebėsite, kaip medžiagoje gimsta nepakartojami ornamentai, galėsite įsigyti puikių batikos dirbinių. Vėliau vyksite į Kandį, kuriame jūsų lauks apžvalginė miesto ekskursija. Velorikšomis pasivažinėsite po kalnuotą miestą ir apžiūrėsite žymiasias vietas. Vakare vyks pramoginis renginys su nacionaliniais šokiais. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandyje.

4 DIENA. KANDIS–PERADENIJA– ARBATOS PLANTACIJOS–NUVARA ELIJA (P, V)

Po pusryčių aplankysite vieną svarbiausių Šri Lankos religinių objektų – Budos danties šventyklą. Prie įėjimo būtinai nusipirkite gėlių ir, jas padėję švenčiausioje vietoje, palinkėkite sėkmės sau ir artimiesiems. Vyksite į karališkuosius Peradenijos botanikos sodus. Šiuose soduose auga daugiau nei 5000 rūšių medžių, augalų ir vijoklių. Vėliau kilsite aukštyn, kol pajusite arbatos kvapą. Rambodos arbatmedžių plantacijoje gausite krepšelį, kurį turėsite pripildyti nuskintais arbatmedžių lapais. Sužinosite, kaip ir kokie lapeliai skinami, kiek per dieną jų turi priskinti vietiniai. Po šios pamokos tęsdami kelionę į Nuvarą Eliją, pakeliui aplankysite Rambodos krioklius. Šie kriokliai užima 11-ą vietą pagal aukštį Šri Lankoje.  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Nuvara Elijoje.

5 DIENA. NUVARA ELIJA–ELA–JALA (P, V)

Po pusryčių vyksite į Nuvarą Eliją – Šri Lankos Mažąją Angliją. Pakeliui aukštai kalnuose atsivers nuostabi slėnių, krioklių ir arbatmedžių plantacijų panorama. Nuvara Elija yra viena iš šalčiausių salos vietų. Visame mieste galima jausti britų kultūros įtaką. Čia namai atrodo tarsi kaimo kotedžai ar karalienės Anos stiliaus dvarai. Pakeliui į Jalą, jūsų laukia apžvalginė ekskursija Eloje.  Ela – viena gražiausių Šri Lankos vietovių, kur kalnai nukloti smaragdine žaluma. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Jaloje.

6 DIENA. JALA–GALĖ–POILSIO VIEŠBUTIS arba  ORO UOSTAS (P)

Anksti ryte visureigiais vyksite į safarį po Jalos nacionalinį parką, 300 km nutolusį nuo Šri Lankos sostinės Kolombo. Į nacionalinį parką ši vietovė buvo performuota 1938 metais. Tai pats žinomiausias ir geriausiai išplėtotas salos nacionalinis parkas, kuriame galima stebėti laukinius paukščius ir gyvūnus, vieni jų – gražuoliai flamingai. Šiame parke išvysite, jei pasiseks, ir laukinių buivolų bei dramblių. Vėliau išvyksite į Galę – patį seniausią Šri Lankos uostą, kuris iki pastatant Kolombo uostą buvo ir pats svarbiausias. Miestas dar garsėja savo nėriniais, juodmedžių drožiniais ir brangakmenių pjaustymu bei poliravimu. Vėliau būsite nuvežti į poilsio viešbutį arba į oro uostą.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius –5;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • priemoka už rusiškai kalbantį gidą – 200 EUR;
 • priemoka už vienvietį kambarį – 165 EUR;
 • priemoka šventiniam periodui nuo 2020 m. gruodžio 16 iki 2021 m. sausio 15 d.– nuo 55 EUR;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji!
  Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link