Pažintinė kelionė į Šri Lanką

Kelionės datos pasirenkamos individualiai ir konkreti kaina priklauso nuo pasirinktos datos.
Kreiptis dėl sąlygų ir kainų.

Kelionės kaina: nuo 1650 EUR/ asmeniui, keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje
Tai yra individuali ir privati kelionė. Kiek bus grupėje žmonių, priklauso nuo jūsų, t. y. jeigu keliaujate dviese, tai viso turo metu keliausite dviese, jeigu turite kartu keliaujančių draugų, tai keliaus tik jūsų grupelė žmonių.

 

 Į kainą įskaičiuota:

8 nakvynės 4* viešbučiuose su pusryčiais ir vakariene
kelionė komfortišku, kondicionuojamu automobiliu
angliškai kalbantis vairuotojas/gidas
įėjimo mokesčiai į lankytinus objektus
safaris džipais Minerijos nacionaliniame parke
safaris džipais Yala nacionaliniame parke
pilnas paketas Habaranos kaimelio turui

1 diena. Skrydis Vilnius – Kolombas.

2 diena. Colombo – Negombo – Dambulla

Atvykus ir praėjus visus oro uosto formalumus, atvykimo salėje susitiksite su gidu ir  keliausite į Negombą – pakrantės miestelį, garsėjantį gyvybingu žuvies turgumi. Čia turėsite galimybę pasinerti į vietinę žvejybos kultūrą ir stebėti, kaip žvejai traukia šviežius laimikius.
Apžiūrėję Negombą, tęsite kelionę į nuostabius Pinnawala dramblių našlaičių namus, kur galėsite iš arti pamatyti šias nuostabias būtybes. Stebėkite, kaip jie laisvai vaikšto ir net išsimaudo netoliese esančioje upėje. Pinnawala dramblių našlaičių namai – pradėti apgyvendinti 1975 m. apleistiems ir sužeistiesiems. Šiandien našlaičių namai išaugo į didelę šeimą. Šiuo metu dramblių yrai daugiau nei 40, įskaitant iš įvairių vietovių atvežtus dramblių jauniklius, taip pat gimusius kūdikius dėl veisimo nelaisvėje programos.
Tęsiate kelionę į Dambulla, kur įsiregistruosite puikiame 4* viešbutyje, siūlančiame patogų ir užtarnautą poilsį.

3 diena. Dambulla – Sigiriya – Minneriya – Dambulla

Po puikių pusryčių viešbutyje, diena prasidės aplankant milžinišką Sigirijos uolų tvirtovę. Ši senovinė citadelė, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, jaudinantis pakilimas į patį viršų, kurio metu apžiūrėsite nuostabias freskas ir kvapą gniaužiančius aplinkinių kraštovaizdžių vaizdus.
Sigiriya – tai  5-ojo amžiaus „Tvirtovė danguje“, kuri yra bene fantastiškiausias salos stebuklas. Jis taip pat žinomas kaip Liūto uola dėl didžiulio liūto, kuris stovėjo prie įėjimo į tvirtovę. Didžiulė uola pakyla beveik iki 500 pėdų aukščio. Jos viršūnėje yra kažkada buvusių puikių ir prabangių rūmų ir sodų su baseinu pamatai. Vienoje iš pakopų išliko vienintelis žinomas senovinis sinhalų pasaulietinės tapybos kūrinys – natūralaus dydžio merginų freskos su visu savo pirminės spalvos šviežumu ir subtilumu.

Po pietų leisitės į jaudinančius safario nuotykius Minnerijos nacionaliniame parke. Čia turėsite galimybę pamatyti įvairią Šri Lankos laukinę gamtą, įskaitant dramblius, leopardus ir įvairias paukščių rūšis.
Šis 8889 hektarų ploto nacionalinis parkas garsėja didele dramblių populiacija, 100–150 bandų, besisukančių džiunglėse ar matomų ežero baseine. Drambliai, laukiniai buivolai, šernai, dėmėtieji elniai, tinginiai, sambūrai, leopardai, krokodilai, šakalai, 9 varliagyvių rūšys, 25 roplių rūšys, 160 paukščių rūšių, 26 žuvų rūšys, 78 drugeliai užfiksuoti iš Minnerijos nacionalinio parko.

Dienai baigiantis grįšite į viešbutį.

4 diena. Dambulla – Polonnaruwa – Village Tour in Habarana – Dambulla

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite apžiūrėti senovės Polonnaruwa stebuklų – miesto, persunkto istorija ir pasipuošusio gerai išlikusiais praėjusių šimtmečių griuvėsiais. Pasigrožėkite įmantriai raižytomis statulomis ir stupomis, sužinokite apie turtingą Šri Lankos paveldą.
Polonnaruwa – buvo viduramžių Šri Lankos sostinė. Didysis politinis, ekonominis ir socialinis atgimimas šalyje buvo pasiektas Polonnaruvos karalių Vijayabahu 1, Parakramabahu 1 ir Nissankamalla laikotarpiu. Šios vietovės paminklai yra geriau išsilaikę nei Anuradhapuroje. Parakramos statula, karališkieji rūmai, publikos salės, Vata-da-ge, Thuparama, Rankoth Vehera, Kiri-Vehera, Gal-Vihara, Lankathilaka ir kt.

Po pietų pasinerkite į vietinę kultūrą ekskursijoje po Habaraną. Bendrausite su šiltais kaimo gyventojais, dalyvausite tradicinėje veikloje ir paragausite autentiškos Šri Lankos virtuvės patiekalų. Po šios praturtinančios patirties grįšite į Dambulla dar vienai nakčiai.
Turas po Habarana kaimelį apima:  pasiplaukiojimas „Bullock“ vežimėliu, pasiplaukiojimas valtimi, apsilankymas kaimo namuose, vietiniai pietūs ir pasivažinėjimas tuk-tuk.
Bullock Cart Ride – paprastai šis 3 valandų žygis prasideda Bullock Cart Ride į Hiriwadunna per vietinius kaimo takelius. Karutį tempia 2 jaučiai ir važiuoja nuo 15 min iki 30 min. Pasivažinėjimai baigiasi netoli Hiriwadunna ežero, kur išlipate iš vežimėlio ir prisijungiate prie katamaranų pasiplaukiojimo. Plaukimas katamaranu valtimi vyksta Hiriwadunna ežere. Keliausite kruizu grožėdamiesi nuostabiais vaizdais šalia ežero, iš kurio taip pat atsiveria vaizdas į Sigiriya ir Pidurangala uolas. Ekskursijos pabaigoje laivas prisišvartuoja prie nedidelio kaimelio kitoje kranto pusėje.
Pietus kaimelyje. Galite stebėti tradicinį tikro kaimo kasdienį gyvenimą. Vėliau vyks nedidelis pristatymas, kaip iš kokoso lapų pasidaryti stogelį ir kaip naudojant kulla ir mirisgalą atskirti ryžių sėklas nuo lukštų ir šiaudų.
Ekskursijos po kaimą pabaigoje tuk-tuk važiuosite keletą mylių atgal iki pagrindinio Habaranos kelio.

5 diena. Dambulla – Kandy

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite į Kandį – miestą, garsėjantį savo kultūrine reikšme ir vaizdinga aplinka. Atvykę turėsite galimybę aplankyti gerbiamą Danties šventyklą – šventą budistų vietą, kurioje saugoma Budos danties relikvija. Miestą juosia Mahavelio upė, aplink veši arbatos plantacijos, bananų ir kokoso palmių giraitės. Atvykę į Kandį dar kartą įsitikinsite, kokia gali būti skirtinga ir įvairi tokia maža šalis – šiame kalnų miestelyje visai kitokia gamta, nei tropinėje jos dalyje – net oras čia kvepia kitaip.
Aplankysite žavias Kandy gatves, kuriose gausu gyvybingų turgų ir istorinių paminklų. Vakare įsiregistruosite puikiame 4* viešbutį Kandyje, kur galėsite atsipalaiduoti ir pasiruošti ateinančioms dienoms.

6 diena. Kandy – Arbatos plantacijos – Nuwara Eliya

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių leidžiatės į vaizdingą kelionę, kurios metu aplankysite arbatos plantaciją ir gamyklą. Atraskite arbatos gamybos meną – nuo ​​lapų nuskynimo iki virimo proceso. Gurkšnokite šviežiai užplikytos Ceilono arbatos ir mėgaukitės vaizdingu plantacijos grožiu.
Tęsdami kelionę vyksite į Nuwara Eliya, dėl savo kolonijinio žavesio ir vėsaus klimato dažnai vadinamą „Mažąja Anglija“. Nuwara Eliya – įsikūrusi gražių kalnų, slėnių, krioklių ir arbatos plantacijų fone. Manoma, kad tai yra viena šalčiausių salos vietų, tačiau iš tikrųjų tai kaip Anglijos pavasario diena, nors temperatūra naktį nukrenta. Aplink Nuwara Eliya pamatysite britų įtakos įrodymus. Namai yra kaip kaimo kotedžai ar karalienės Annos stiliaus dvarai.
Nakvynė 4* viešbutyje Nuwara Eliya.

7 diena. Nuwara Eliya – Ella

Pusryčiai viešbutyje.
Šiandien jūsų laukia kvapą gniaužianti kelionė į kerintį kalvų miestą Elą. Pakeliui jus lydės žavingi smaragdiniai žaliosios arbatos plantacijų ir pakopinių krioklių vaizdai.
Atvykę užsiregistruokite ir4 viešbutyje Eloje, kur galėsite pasimėgauti ramia atmosfera.

8 diena. Ella.

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien turėsite pakankamai laiko tyrinėti Elos gamtos stebuklus. Pradėsite dieną žygiu į Mažojo Adomo viršūnę – įspūdingą žygį, iš kurio atsiveria panoraminiai vešlių Elos kraštovaizdžių vaizdai. Toliau aplankysite Ravanos krioklį, kur galėsite grožėtis garmančiais purslais į uolėtą prarają.
Elos žavesys tai ir gyvybingos gatvelės ir jaukios kavinės, todėl tai yra ideali vieta atsipalaiduoti ir pasinerti į kalvos šlaite įsikūrusio miesto ramybę.

9 diena. Ella – Yala nacionalinis parkas.

Po pusryčių keliaujate į Yalos nacionalinį parką, garsėjantį nuostabia laukine gamta. Yalos nacionalinis parkas buvo įkurtas 1938 m. Tai garsiausias ir geriausiai išvystytas nacionalinis parkas, kuriame galima stebėti laukinius gyvūnus ir paukščius. Leisdamiesi į jaudinantį safario nuotykį stebėsite nepagaunamus leopardus, dramblius ir daugybę paukščių rūšių, kuriems šis parkas tikrieji namai.
Po įspūdžių kupinos laukinės gamtos pažinčių dienos, atvyksite į jaukų 4* viešbutį netoli Yalos.

10 diena. Yala – Galle – oro uostas arba poilsio viešbutis

Po pusryčių vyksite į istorinį Galle miestą. Apžiūrėsite žavingą Galle fortą, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, pasižymintį olandų kolonijine architektūra ir siauromis akmenimis grįstomis gatvelėmis, kuriose gausu butikų ir kavinių. Pasivaikščiokite palei įtvirtintas sienas ir pasigrožėkite Indijos vandenyno vaizdais.
Vėliau pervežimas į jūsų pasirinktą paplūdimio viešbutį, kur galėsite mėgautis pelnytu poilsiu, paplūdimio veikla ar SPA procedūromis.

 Į kainą įskaičiuota:

8 nakvynės 4* viešbučiuose su pusryčiais ir vakariene
kelionė komfortišku, kondicionuojamu automobiliu
angliškai kalbantis vairuotojas/gidas
įėjimo mokesčiai į lankytinus objektus
safaris džipais Minerijos nacionaliniame parke
safaris džipais Yala nacionaliniame parke
pilnas paketas Habaranos kaimelio turui

Papildomai kainuoja:
skrydžio bilietas Vilnius – Kolombas – Vilnius
arbatpinigiai vairuotojui/gidui
maitinimas nenurodytas programoje ( pietūs)
gėrimai
asmeninės išlaidos
pagal pageidavimą pasirenkamas poilsis pakrantės viešbučiuose

Atostogas siūlome pratęsti idiliškuose pakrantės viešbučiuose Šri Lankoje arba esant pageidavimui, poilsį galime suorganizuoti Maldyvuose.

Poilsinės dalies viešbučiai Šri Lankoje.
Poilsinės dalies viešbučiai Maldyvuose.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Reikalavimai ir informacija keliaujantiems į Šri Lanką

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link