Pažintis su Portugalija

Lisabona • Koimbra • Aveira • Portas • Gimarainsas • Peso da Regua • Lamegas • Fatima • Batalha • Alkobasa • Nazarė • Lisabona Puikiai suplanuotas maršrutas tinkantis ne tik pirmai pažinčiai su Portugalija, bet ir norintiems dar kartą sugrįžti į fado tėvynę. Programoje – gražiausi Portugalijos miestai, UNESCO paminklai, religinės vietos ir garsūs Portugalijos vynuogynai. Sostinė žavi savo unikalia atmosfera, Portas – miestas ant kalvos. Tuo tarpu Aveiros miesto žavesį paryškina spalvingi moliceiros laivai, o Koimbroje senovė susitinka su dabartimi, Fatima – religinis piligrimų traukos centras.

Kelionės data: 2024 10 26 – 2024 11 01 – 1479 EUR/ asmeniui

Į kainą įskaičiuota
• Ekskursinė programa
• Apgyvendinimas: 6 nakvynės*** viešbučiuose, dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais
• Maitinimas: 6 pusryčiai, 5 vakarienės
• Skrydžiai: Vilnius – Lisabona – Vilnius (gali būti su persėdimu), rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai autobusu/mikroautobusu vietoje
• Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos

Į kainą neįskaičiuota
• Privalomas turizmo mokestis (mokamas vietoje viešbutyje): 1,50 – 2,00 EUR/para/asm.
• Įėjimo bilietai į lankomus objektus apie 70 EUR/asm. Mokama vietoje (kainos gali keistis priklausomai nuo sezoniškumo)
• Fado koncertas kartu su vakariene apie 80 EUR/asm.
• Kruizas laivu Duero upe apie 18 EUR/asm.
• Gėrimai vakarienių metu
• Gydymo išlaidos ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų
• Asmenininės išlaidos

PASTABOS

1. Gali keistis programos dienų ar lankomų objektų eiliškumas, mokamų objektų skaičius ar kainos
2. Skrydžiai gali būti su persėdimu

KELIONĖS PROGRAMA

1. DIENA.
Dalyvių susirinkimas oro uoste. Skrydis į Lisaboną. Pervežimas į viešbutį, vėlyva vakarienė, nakvynė.

2. DIENA. LISABONA
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po LISABONĄ. Aplankomas žavingas Lisabonos pakrantės rajonas Belemas, kuriame telkiasi Portugalijos aukso amžiaus palikimas: Šv. Jeronimo vienuolynas, į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas Mino meno šedevras ir šalia esanti bažnyčia, kurioje palaidotas Vasco da Gama. Pasivaikščiojimo po Belemą metu pamatysite paminklą skirtą geografiniams atradimams, kuris buvo pastatytas jūreivio Henriko 500-osioms mirties metinėms ir vieną iš miesto įžymybių Belemo bokštą. Vyksite į centrą ir senoviniu tramvajumi kilsite į kalvą ant kurios stūgso Šv. Jurgio pilis. Iš Miradouro de Santa Luzia apžvalgos aikštelės pasigrožėsite miesto panorama. Pasivaikščiojimas siauromis galvelėmis po seniausią Lisabonos kvartalą – Alfamą. Aplankoma: katedra, Šv. Vincento bažnyčia, kuri yra puikus baroko architektūros pavyzdys, Nacionalinis Pantenonas saugantis žymių Portugalijos žmonių kapus. Pėsčiomis aplankoma katedra, prekybos aikštė – Plaza de Commerce, pagrindinė Lisabonos promenada -Rua Augusta, Santa Justa keltuvas ir apžvalgos aikštelė. Taip pat aplankoma Šv. Roko bažnyčia bei karmelitų bažnyčios liekanos. Laisvalaikis. PASIRINKTINAI vakare (už papildomą mokestį vietoje): Fado koncertas su vakariene. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

3. DIENA. KOIMBRA
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Išvykimas į Koimbrą. Apžvalginė ekskursija po miestą. Aplankoma: seniausias šalies universitetas, įkurtas 1290 m., su įspūdinga baroko stiliaus biblioteka, senoji katedra, gražiausias romėnų stiliaus pastatas Portugalijoje, Šventojo Kryžiaus bažnyčia su renesanso skulptūromis. Žymioji rašytoja J. K. Rowling kurį laiką gyveno Portugalijoje, o Koimbroje galima rasti nuorodas į burtininko romane aprašytas vietas. Išvykimas į AVEIRĄ – miestą ant vandens, kuriamo kraštovaizdį puošia išsiraizgęs kanalų labirintas. Pasivaikščiojimas po miesto centrą, kuriame išlikę žvejų namai. Pasiplaukiojimas miesto kanalais tradicinėmis valtimis – moliceiromis. Apsilankymas vaizdingame Aveiros pakrantės rajone, Kosta Novoje, su spalvingais, dryžuotais namais. Išvykimas į PORTĄ. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4. DIENA. PORTAS – GIMARAINSAS
Pusryčiai. Pažintis su kontrastų miestu PORTU, vaizdingai įsikūrusiu ant kalvos virš Duero upės. Istorinis miesto centras yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Apsilankymas Lello ir Irmao knygyne. Ekskursija pėsčiomis, kurios metu aplankoma: katedra, Šv. Pranciškaus bažnyčia, Sao Bento stotis, išklota azulechomis. Taip pat aplankoma: Dvasininkų bažnyčia su baroko stiliaus bokštu ir varpine, Aliados aikštė, Karmelitų bažnyčios puoštos azulechomis. PASIRINKTINAI (už papildomą mokestį vietoje): kruizas laivu Duero upe. Apsilankymas rūsiuose, kur gaminami ir brandinami portugališki vynai, portveino degustacija. Išvykimas į GIMARAINSĄ, kuris vadinamas Portugalijos lopšiu. Pasivaikščiojimas siauromis viduramžių miesto gatvelėmis, kuris nuo 2001 m. yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

5. DIENA. PESO DA REGUA – LAMEGAS – FATIMA
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Išvykimas į PESO DA REGUA miestą, esantį Duero upės vyno kelyje, kuris garsėja kaip portvaino gamybos regionas. Apsilankymas Quinta do Seixo vyninėje, gaminančioje puikius portugališkus vynus, vyno degustacija. Išvykimas į LAMEGO miestelį, garsėjantį putojančio vyno „Raposeira“ gamyba. Apsilankymas viename pagrindinių šalies piligrimystės centrų – Nossa Senhora dos Remedios, kuris garsėja stebuklingais išgijimais. Išvykimas į FATIMĄ. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6. DIENA. FATIMA – BATALHA – ALKOBASA – NAZARĖ – LISABONA
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pažintis su FATIMOS mietu – Marijos pamaldumo centu į kurį atvyksta daugybė piligrimų. Apsilankymas Švč. Mergelės Marijos šventovėje, Piligrimų aikštėje, bazilikoje, kurioje palaidoti palaimintoji Liucija, Jacinta, Pranciškus, Apsireiškimų koplyčioje. Išvykimas į BATALHĄ. Apsilankymas Dominikonų Dievo Motinos abatijoje, kuri laikoma Portugalijos gotikinės architektūros šedevru ir yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Abatijoje aplankoma: bažnyčia, Jono I-ojo ir jo sūnų koplyčia, vienuolynas, Nežinimo kareivio kapas, nebaigta statyti koplyčia. Išvykimas į ALKOBASĄ. Apsilankymas viename svarbiausių Portugalijos monumentų – cistersų vienuolyne ir bažnyčioje, kurioje yra nelaimingų įsimylėjėlių karaliaus Petro I ir Inesos de Kastro kapai. Vienuolynas yra žymus gotikinės architektūros pavyzdys bei yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Išvykimas į NAZARĖ – nuostabų kurortinį miestą prie Atlanto vandenyno, kur iki šiol puoselėjamos senosios žvejų tradicijos. Ant uolos stūgso Švč. Mergelės Marijos bažnyčia apipinta daugybe legendų. Laisvas laikas prie vandenyno. Išvykimas į Lisaboną. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7. DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į Lisabonos oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link