Pažintinė kelionė į Vietnamą

Kelionės datos pasirenkamos individualiai ir konkreti kaina priklauso nuo pasirinktos datos.
Kreiptis dėl sąlygų ir kainų.

Kelionės kaina: nuo 1639 EUR/ asmeniui, keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje
Tai yra individuali ir privati kelionė. Kiek bus grupėje žmonių, priklauso nuo jūsų, t. y. jeigu keliaujate dviese, tai viso turo metu keliausite dviese, jeigu turite kartu keliaujančių draugų, tai keliaus tik jūsų grupelė žmonių.

Į programos kainą įskaičiuota:
privatus transportas pagal programą;
maitinimas pusryčiai ir pietūs pagal programą ir pusryčiai, pietūs vakarienė kruizo metu;
angliškai arba rusiškai kalbantis gidas;
įėjimo mokesčiai į lankytinus objektus;
išvykos laivu pagal programą;
8 nakvynės viešbučiuose ir laive pagal programą;
Hanoi – Hue vietinis skrydis su registruotu bagažu iki 20 kg
Danang – Ho Ši Minas vietinis skrydis su registruotu bagažu iki 20 kg:

1 diena. Skrydis Vilnius – Hanojus.
2 diena: Atvykimas į Hanojų.
Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Laivas vakaras ir nakvynė viešbutyje.

3 diena: Hanojaus apžvalginis turas. Pusryčiai ir pietūs.

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite į kaimelį Bat Trang. Tai tradicinis porceliano ir keramikos kaimelis turintis ilgą istoriją. Bat Trang laikomas seniausiu keramikos gamybos kaimu Vietname. Nors Bat Trang keramikos kaimo Hanojaus istorijos įrašai teigia, kad jis buvo įkurtas XIV ar XV amžiuje, manoma, kad kaimas atsirado dar anksčiau.
Kai imperatorius Ly Thai To (pirmasis Ly dinastijos imperatorius) nusprendė perkelti sostinę į Dai La (dab. Hanojus), daugybė amatininkų pasekė jį, kad įsikurtų ir įkūrė savo verslą naujoje sostinėje. Penkios didelės keramikos šeimos pasirinko Bat Trangą, nes ši vieta buvo netoli Raudonosios upės, todėl jos galėjo lengvai pasiekti vandens transportą. Šioje srityje taip pat buvo daug baltojo molio.
Bat Trang keramikos kaimas išgyveno keletą istorijos pakilimų ir nuosmukių. Vis dėlto kaimo gyventojai vis dar gerai išlaiko savo protėvių tradicijas. Šiuo metu „Bat Trang“ yra populiariausias prekės ženklas Vietname ir Azijoje, kai kalbama apie keramikos gaminius.

Pietūs vietiniame restorane.
Po pietų, grįšite į Hanojų ir susipažinsite su Vietnamos sostine. Aplankysite buvusio Vietnamo prezidento Ho Chi Minh‘o memorialinį kompleksą, apžiūrėsite Ba Dinh aikštę, o vėliau tęsite kelionę prie vaizdingo Vakarų ežero esančios seniausios Vietnamo pagodos Tran Quoc, kuri  pastatyta dar 541 m. Joje galima pamatyti retą, į nirvaną įeinančio Budos statulą. Pagodos sode galėsite prisiliesti prie bodhi – „Atbudimo“ medžio. Jis, anot pasakojimų, buvo išaugintas iš mažos šakelės, nuskintos nuo medžio, po kuriuo įvyko Budos praregėjimas.
Vėliau aplankysite Literatūros šventyklą, kurioje nuo 1076 m. iki pat 1775 m. veikė Vietnamo universitetas, skleidęs Konfucijaus išmintį.
Po Hanojaus senamiestį pravažiuosite rikšomis, o vakare jūsų laukia užburiantis lėlių spektaklis ant vandens.
Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

4 diena: Hanojus – Halong įlanka. Pusryčiai, pietūs, vakarienė

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių laukia 3 valandų kelionė į Vietnamo ikona tapusia Halongo įlanką.
Ha Longo įlanka yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą, tai vienas nuostabiausių gamtos stebuklų. Joje yra apie 1600 salų ir salelių, kurios sudaro įspūdingą kalkakmenio stulpų jūros peizažą.
Atvykus jus pasitiks laivo įgula, o vėliau laukia pietūs laive. Pietų metu laivas plaukia pro mažus žvejų kaimelius. Aplankysite įvairias grotas, galėsite išsimaudyti ir paplaukioti baidarėmis, kad iš arčiau galėtumėte apžiūrėti namus ir saleles.
Vakare, galėsite mėgautis pramogomis laive, pamatysite vietinio maisto gaminimo demonstraciją.
Vakarienė ir nakvynė laive.

5 diena: Halongas – Hanojus. Pusryčiai

Nepatingėkite atsikelti anksti ryte ir pasižiūrėti nuostabaus grožio saulėtekio. Tekanti saulė virš jūroje esančių uolų, išties atrodo nepakartojamai. Esant noriu, galėsite sudalyvauti Taichi treniruotėje.
Pusryčiai laive.
Po pusryčių grįšite į prieplauką, o plaukimo metu dar turėsite pakankamai laiko pasidairyti ir pasigrožėti kraštovaizdžiu, nes grįžimas į prieplauką vyksta vaizdingu maršrutu.
Prieplaukoje jus pasitiks vairuotojas, su kuriuo grįšite į Hanojaus viešbutį.
Vakaras ir nakvynė Hanojuje.

6 diena.: Hanojus – Ninh Binh. Pusryčiai, pietūs

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių laukia kelionė vaizdingu maršrutu į Glimmering Bai Ding pagodos kompleksą. Keletas trumpų sustojimų apžvalgai ir poilsiui.
Glimmering Bai Ding pagoda yra didžiausia ne tik Vietname, bet visoje Pietryčių Azijoje. Vaizdingoje vietoje, įsikūrusi ant Dinh kalno papėdės kalvos, apsuptos nuostabių vaizdų į žemiau esantį išskirtinį upės slėnį, išmargintą kalkakmenių, kuris užgniaužia kvapą.
Šis pagodų kompleksas stulbinamas ir  gali pasigirti masyviausios ir nuostabiausios vietnamiečių tradicijos architektūra, kuri kada nors buvo sukurta masyve, todėl viską apžiūrėti prireikia visos dienos. Taigi aplankysite kai kuriuos svarbiausius nacionalinius objektus: 500 akmeninių „La Han“ (Arhatų) statulų, 2 didžiulius bronzinius varpus, vienas sveria 27 tonas, kitas sveria 36 tonas. Aplankykite Quan Yin statulą su tūkstančiais rankų ir akių, aplankykite Gautamos Budos statulą.
Pietūs vietiniame restorane.
Po pietų vyksite į Trang An grotas – išskirtinio grožio natūralų ir didingą masyvą, kurio plotas 20 kvadratinių kilometrų, smarkiai iškilęs virš ryžių laukų. Iškilios kalnų grandinės ir mistinių slėnių vietos, daugybė gėlo vandens tvenkinių ir džiunglių.
Leisitės į tradicinę sampaną, irkluodami išskirtine upe per daugybę urvų: Lam urvą, Vạng urvą, Đại urvą, Thánh Trượt urvą ir Cao Sơn šventyklą, Suối Tiên šventyklą, Vũ Lâm šventyklą.
Vėliau atvyksite Mua urvą ir pradėsite nuostabų žygį į Ngoa Long kalno viršūnę, kopdami galėsite gėrėtis įspūdingą ryžių slėnį ir fantastišką kraštovaizdį.
Nakvynė viešbutyje.

7 diena.: Ninh Binh – Hanojus – Hue. Pusryčiai, pietūs.

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių keliausite į Cuc Phuong Nacionalinį parką. Pirmiausia aplankysite langūrus ir beždžiones bei gibonus nykstančių primatų gelbėjimo centre ir pamatysite juos natūralioje aplinkoje. Čia profesionalūs darbuotojai saugo ir prižiūri juos nuo išnykimo.
Po to mėgaujatės tipiškais pietumis džiunglių restorane.
Po pietų leiskitės į žygį į pačią džiunglių širdį. Aplankysite Tūkstančio metų medį, o tada – priešistorinio žmogaus urvą. Vėliau tęsite kelionę į Hanojaus oro uostą kur jūsų lauks skrydis į Hue. Tai ramybe dvelkiantis miestelis ant Kvapniosios upės kranto. Jis garsėja savo didinga Citadele, rūmais ir kitais istoriniais pastatais, įtrauktais į UNESCO paveldo sąrašą.
Atvykus į Hue, pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį.
Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Hue – Hoian. Pusryčiai, pietūs

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių kelionė laivu Kvapniąja upe, kurios metu pamatysite seniausią Hue pagodą  Thien Mu. Vakariniame upės krante išvysite karaliaus Minh Mang kapavietę, sudarytą iš pastatų komplekso, sujungto tiltais. Jis laikomas didingiausiu iš visų Nguyen dinastijos karališkųjų kapų, Minh Mang kapas yra 40 konstrukcijų kompleksas: rūmai, šventyklos, paviljonai ir kt. Daugelis sako, kad tai gražiausias Hue žmogaus sukurto ir gamtos derinys, kur architektūra harmoningai įsilieja į aplinkinį kraštovaizdį.
Po pietų ekskursija po Citadelę, kurioje 1802–1945 m. valdė Nguyenų dinastija ir Imperatoriškąjį miestą, pastatytą XIX a. pagal „Uždraustojo miesto“ projektą. Po karo su amerikiečiais iš 148 rūmus sudariusių pastatų liko tik 20. Tačiau net iš to, kas išlikę ir restauruota, galima susidaryti vaizdą apie paskutinės imperatoriškosios dinastijos didybę.
Vėliau vykstate į Hoianą. Tai šviesų ir žibintų miestas, kuris jau apie 500 metų skaičiuoja savo, kaip pirklių, šilko, tekstilės ir transkultūrinio miesto istoriją.
Atvykimas į viešbutį ir nakvynė Hoian mieste.

9 diena: turas po Hoian. Pusryčai, pietūs

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių pažintis su Hoian miestu. Aplankysite čerpėmis dengtą Japoniškąjį tiltą, kuris per šimtmečius nepakito ir išlaikė japoniškąjį stilių, pasigrožėsite Kinų šventykla. Rausvų plytų ir glazūruotų žalių koklių derinys, papuoštas mitinių drakonų ir vienaragių atvaizdais tikrai išsiskirs iš bendro miesto vaizdo. Taip pat aplankysite vieną iš neįkainojamų kelis šimtus metų skaičiuojančių medinių namų, kuris nuo seno priklausė kinų pirkliams ir dabar yra valdomas jų ainių.
Vėliau vyksite į Cam Thanh kaimą, susipažinsite su vietiniais žvejais ir jų kasdienybe.
Paplaukite bambukiniu krepšiu/valtimi iki vandens kokosų miško, pasigrožėkite ir bent trumpai susipažinkite su jų istorija.
Nakvynė viešbutyje.

10 diena: Danang – Ho Ši Minas.

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių pervežimas į oro uostą skrydžiui į Ho Ši Miną.
Vėliau skrydis į Vilnių.

Į programos kainą įskaičiuota:
privatus transportas pagal programą;
maitinimas pusryčiai ir pietūs pagal programą ir pusryčiai, pietūs vakarienė kruizo metu;
rusiškai kalbantis gidas;
įėjimo mokesčiai į lankytinus objektus;
išvykos laivu pagal programą;
8 nakvynės viešbučiuose ir laive pagal programą;
Hanoi – Hue vietinis skrydis su registruotu bagažu iki 20 kg
Danang – Ho Ši Minas vietinis skrydis su registruotu bagažu iki 20 kg

 

 Į kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietas Vilnius – Hanojus- Ho Ši Minas – Vilnius
gėrimai ir kitas programoje nenurodytas maitinimas
arbatpinigiai gidui ir vairuotojui
asmeninės išlaidos
kelionės medicininių išlaidų draudimas
pagal pageidavimą pasirenkamas poilsis pakrantės viešbučiuose
Vietnamo viza ( Lietuvos piliečiai gali gauti e-vizą užpildę prašymą internetu). Pildymo forma vizai: https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/en_US/web/guest/khai-thi-thuc-dien-tu/cap-thi-thuc-dien-tu

Atostogas siūlome pratęsti Phan Thiet kurorte arba nuostabioje  Fukoko saloje.

Reikalavimai ir informacija, keliaujantiems į Vietnamą.

 

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2 keliautojai;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: dėl vizų pratęsimo, įėjimo į objektus mokesčių, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link