Vietnamo akvarelės

Datos pasirenkamos individualiai

Kelionės organizatorius: We travel
Kelionės datos: 
pasirenkamos individualiai. Geriausias laikas keliauti – spalis, lapkritis, gruodis, sausis, vasaris, kovas, balandis, gegužė.

Kelionės kaina 985 EUR + skrydis  (asmeniui dviviečiame kambaryje)

Vietnamas stebina, džiugina, vaišina, lepina, perkrauna, hipnotizuoja ir traukia. Šiaurės Vietnamo gamtos grožis ir Mekongo upės kultas – viskas yra nepaprastai įdomu ir egzotiška. Sunku patikėti, kad ištvėrę tragiškus istorijos įvykius žmonės turi tiek geranoriškumo, energijos, noro gyventi ir nesmerkti – tai galima apibūdinti kaip tautos charakterio pagrindinį bruožą.

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • vietinis skrydis Hanojus–Ho Či Minis;
 • 5 nakvynės 3* viešbučiuose pažintinio turo metu;
 • 1 nakvynė 3* kruiziniame laive;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 6 pusryčių, 6 pietūs, 1 vakarienė;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietai į Vietnamą ir atgal ;
 • Vietnamo viza (nuo 25 USD);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • programoje nenumatytos papildomos ekskursijos;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos

Kelionėje:

 • Gamtos stebuklas Ha Longo įlanka
 • Mekongo deltos gyvenimo ritmas
 • Skaudžią istorijos žaizdą menantys Ku Či tuneliai – vietnamiečių stiprybės simbolis

1 DIENA. HANOJUS (Pi)

Savarankiškai atskridę į Hanojų ir sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, būsite pasitikti vairuotojo ir nuvežti į viešbutį. Standartinė registracija į viešbutį nuo 14 valandos. Po trumpo poilsio lydimi gido susipažinsite su gyvybe pulsuojančia Vietnamo sostine Hanojumi: matysite Ho Či Minio muziejų ir mauzoliejų, Literatūros šventyklą – tai pirmas šalies universitetas, įkurtas dar 1070 m. ir retas tradicinės vietnamiečių architektūros pavyzdys. Aplankysite etnologijos muziejų, kur susipažinsite su 54 oficialiai pripažintų Vietnamo etninių grupių gyvenimo būdu ir kultūra. Elegantišku „Kylančios saulės“ tiltu, pastatytu klasikiniu Vietnamo stiliumi, eisite į Ngok Son šventyklą, stūksančią garsiojo Hanojaus ežero saloje. Ji skirta generolui Tran Hung Dao, kuris XIII a. nugalėjo mongolus, gydytojų globėjui La To ir literatūros globėjui Van Xuong. Šventykloje apžiūrėsite keramikos dirbinius, gongą, senovinius varpus. Pagrindinis šventyklos eksponatas – milžiniška vėžlio iškamša, sverianti daugiau nei 200 kilogramų. Ji laikoma Hoan Kiemo ežero šeimininke ir yra paminėta legendose apie Magiškąjį kardą. Pietūs ekskursijos metu. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

Dienos akcentas Hanojaus kultūrinis paveldas.

2 DIENA. HANOJUS–HA LONGAS (P, Pi, V)

Po pusryčių, apie 8 val., keliausite su kitais bendrakeleiviais į Ha Longo įlanką. Atvykę į prieplauką, leisitės į kruizą. Ši rojų primenanti vieta užima 1 500 kv. km plotą ir yra sudaryta iš daugiau kaip 3 tūkst. salelių bei uolų. Ha Longo įlanka laikoma Vietnamo gamtos stebuklu, be to, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Plaukdami grožėsitės tūkstančiais salelių. Aplankysite Staigmenų urvą. Jame per milijonus metų formuojantis stalaktitams ir stalagmitams išaugo tikri gamtos šedevrai. Turėsite 1 val. pasiplaukioti kajakais netoli žvejų kaimelio – galėsite iš arti stebėti vietinės bendruomenės gyvenimo būdą. Romantiškas vakaras laive: kalmarų žvejyba, karaokė arba tiesiog naktinio dangaus virš didingos upės stebėjimas… Nepraleiskite laive vyksiančios maisto gaminimo pamokos – matysite, kaip gaminamas kuris nors iš tradicinių Vietnamo patiekalų (daržovių suktinukai arba kt.). Vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive.

Dienos akcentas Ha Longo įlanka ir jos salos bei salelės, UNESCO objektas.

3 DIENA. HA LONGAS–HANOJUS / HAIFONGAS–HO ČI MINIS (P, Pi)

Prieš pusryčius nepatingėkite atsikelti anksčiau ir skirti kelias minutes tai či sveikatingumo mankštai. Tai tradicinė gimnastika, kuria Rytų šalių gyventojai, ypač kinai ir vietnamiečiai, praktikuoja jau daugiau kaip 3000 metų. Tęsite kruizą Ha Longo įlanka. Grožėsitės pasakiškais vaizdais, matysite perlų kultivavimo ūkį. Kultivuoti perlai, kaip ir natūralūs, auginami moliuskuose. Jie skiriasi tuo, kad smiltelė į dvigeldžių moliuskų kriauklę patenka ne natūraliai, o yra „įsodinama“. Apvaisintas moliuskas įleidžiamas į vandenį specialiuose krepšiuose ir kelerius metus augina perlą. Pietus laive. Po kruizo vyksite į oro uostą ir skrisite į Ho Či Minį. Šis miestas stebina savo prancūzišku išdėstymu: gatvės plačios ir, nors judėjimas labai intensyvus, čia jis gerokai tvarkingesnis nei kituose Vietnamo miestuose. Atvykę į Tan Son Nhat oro uostą Ho Či Mine, būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Po registracijos į viešbutį (standartinis registracijos laikas nuo 14 val.) laisvas vakaras savarankiškai pasižvalgyti po miestą. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

4 DIENA. HO ČI MINIS–KU ČI TUNELIAI–HO ČI MINIS (P, Pi)

Po pusryčių jūsų lauks ekskursija po miestą. Apžiūrėsite centrinį paštą, projektuotą gerai paryžiečiams žinomo Gustave’o Eiffelio, matysite Dievo Motinos katedrą, Vienybės rūmus, karo muziejų. Po to vyksite į garsiuosius Ku Či tunelius (apie 70 km nuo centro) ir sužinosite daugiau apie legendinę tunelių sistemą, kurią partizanai naudojo per karą su amerikiečiais. Turėsite galimybę nusileisti į tunelį ar pašaudyti išlikusiais ginklais. Po ekskursijos grįšite į miestą. Pietūs. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

5 DIENA. HO ČI MINIS–KAN TO (MEKONGO DELTA) (P, Pi)

Po pusryčių išvyksite iš Ho Či Minio ir keliausite į Kan To miestelį, esantį Mekongo deltoje. Grožėsitės nesibaigiančiais ryžių laukais, užsuksite prie budistų pagodos Vinh Trang. Vietinių gyvenimas Mekonge teka kitokia vaga, todėl jie sako, kad būtent čia reikia ieškoti tikrojo Vietnamo veido. Plauksite Mekongo deltos upe, stebėdami žvejų kaimelius, vaisių plantacijas, namukus ant polių. Pietūs Vėžlių saloje orchidėjų sode, o po jų – pasiplaukiojimas Ba Lai upe ir jos natūraliais kanalais. Plaukdami siaurais džiunglių vandens takais daugiau sužinosite apie puikiai prie vietos sąlygų prisitaikiusių ir pagal gamtos ritmą gyvenančių žmonių kerinčią kasdienybę. Vietinio ūkininko namuose paskanausite saldumynų, gamintų iš kokosų, arbatos su medumi ir egzotiškų vaisių. Būsite nuvežti į Kan To miestelį. Nakvynė viešbutyje Kan To.

Dienos akcentas Mekongo delta – dosniausia Vietnamo maitintoja.

6 DIENA. KAN TO (MEKONGO DELTA)–HO ČI MINIS (P, Pi)

Po pusryčių leisitės į lengvą kruizą – tyrinėsite vaizdinguosius Žemutinės Mekongo upės (Basako) intakus ir apsilankysite Kai Rango plaukiojančiame turguje. Tai tikras ant vandens įsikūręs pasaulis: namukai, daržai, valtys ir net visas turgus plūduriuoja, žmonės bendrauja, pasakoja naujienas, juokauja ir šūkauja, derasi, vaišinasi kava, valgo sriubą – žodžiu, gyvena dabar taip, kaip prieš gerus šimtą metų… Galėsite užsukti į ryžių makaronų fabrikėlį, veikiantį čia pat ant kranto, ir sužinoti, kaip gaminama svarbiausia garsiosios Fo sriubos sudedamoji dalis. Laisvas laikas ramiai pasivaikščioti po gretimą kaimą ir išbandyti save, jei išdrįsite pereiti „beždžionių tiltu“, padarytu vien iš bambukų stiebų. Po pietų vietos kavinėje grįšite į Ho Či Minį. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

Dienos akcentas Mekongo deltos plaukiojantis turgus – tikras pasaulis ant vandens

7 DIENA. HO ČI MINIS–TARPINIS ORO UOSTAS (P)

Po pusryčių vyksite į oro uostą.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2 keliautojai;
 • nakvynių skaičius- 6;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: dėl vizų pratęsimo, įėjimo į objektus mokesčių, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • viešbučių kategorijos nurodytos pagal  Vietnamo viešbučių klasifikavimo sistemą;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link