Pažintinė kelionė į Peru

Datos pasirenkamos individualiai

Kelionės organizatorius: We travel

Kelionės datos: pasirenkamos individualiai

Kelionės kaina nuo 1 399 EUR + skrydis (asmeniui dviviečiame kambaryje)

 Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 9 nakvynės 3*  viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 9 pusryčiai; 1 pietūs;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos ekskursijų metu.

 Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Limą ir atgal (nuo 970 EUR);
 • vidinių skrydžių Lima–Arekipa, Kuskas–Lima bilietai;
 • išvykimo mokesčiai, mokami oro uostuose (apie 50 USD);
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • Geltonasis miestas – Peru sostinė Lima
 • 2 300 m aukštyje esanti Arekipa
 • Aukščiausiai pasaulyje telkšantis Titikakos ežeras
 • Altiplanas – aukščiausias pasaulyje plokščiakalnis
 • Lamos, alpakos ir elegantiškosios laukinės vikunijos
 • Kuskas ir jo apylinkių inkų šventyklos bei tvirtovės
 • Prarastasis inkų miestas Maču Pikču

1 DIENA. LIMA

Savarankiškai atskridę į Limą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Limoje. Lima: 154 m virš jūros lygio.

2 DIENA. LIMA–AREKIPA (P)

Po pusryčių būsite nuvežti į oro uostą ir skrisite į Arekipą, antrą pagal dydį Peru miestą, dar vadinamą „šviesiuoju“, nes dauguma namų pastatyti iš akinamo baltumo vulkaninių uolienų. Arekipos vietovė garsėja giliausiais pasaulyje kanjonais, kondorais ir mumijomis, rastomis aukštai kalnuose. Atskridę važiuosite į viešbutį, laisvas laikas aklimatizacijai. Nakvynė viešbutyje Arekipoje. Arekipa: 2 360 m virš jūros lygio.

3 DIENA. AREKIPA–KOLKOS KANJONAS–ČYVAJUS (P)

Po pusryčių vyksite į Kolkos kanjoną. Guinesso rekordų knygoje Kolkos kanjonas pažymėtas kaip giliausias pasaulio tarpeklis, tačiau apie jį nėra plačiai žinoma. Taip yra tikriausiai todėl, kad kanjonas yra nuo pasaulio atsiskyrusioje Andų vietovėje. Pakeliui lankysitės Vikunijų nacionaliniame rezervate, kur Kanahuasio aukštumose gyvena apie 1 800 vikunių. Vikunijos ir guanakai yra dvi laukinių kupranugarių rūšys, gyvenančios Anduose. Vikunijos smulkesnės už guanakus, o jų elgsena ir gyvenimo būdas panašūs. Manoma, kad vikunijos gali būti naminių alpakų protėviai. Vikunijų vilna žinoma ir labai vertinama visame pasaulyje. Tęsite kelionę ir gėrėsitės panoraminiu Baltosios Kordiljeros kalnagūbrio vaizdu. Vykdami per Toros aukštikalnes, matysite Patapampos perėją (4 889 m) ir grožėsitės nuostabiais vaizdais, regiono augalija ir gyvūnija. Nakvynė viešbutyje Čivajuje. Nuvažiuotas atstumas apie 180 km. Kolka: 3 650 m virš jūros lygio.

Dienos akcentai Giliausias pasaulio tarpeklis Kolkoje ir grakštūs Peru laukiniai kupranugariai.

4 DIENA. KOLKOS KANJONAS –ČIVAJUS–PUNAS (P)

Anksti ryte vyksite į apžvalgos aikštelę „La Cruz Del Condor Mirador“, kur galėsite grožėtis neįtikėtinu Kolkos kanjono grožiu ir didingu kondoro skrydžiu aukštai virš kanjono. Tai stambiausias Vakarų pusrutulio skraidantis paukštis ir stambiausias plėšrusis paukštis. Kondoras gali pakilti į 5 500 m aukštį ir sklandyti ore valandų valandas neplasnodamas sparnais. Grįždami atgal į Čivajų, matysite vadinamuosius kabančius kapus „Tumbas de Choquetico“. Manoma, kad šios indėnų aimarų genties kapinės Kolkos kanjono uolienoje atsirado apie 1200 metus. Grožėsitės jaukiais Kolkos slėnio miesteliais Pinčioljo, Maka i Jankė su bažnyčiomis ir tipiškomis aikštėmis. Po pietų autobusu vyksite į Puną. Kelionės trukmė – apie penkias valandas. Stebėsite besikeičiantį gamtovaizdį. Poilsis ir nakvynė Pune. Nuvažiuotas atstumas apie 320 km. Punas: 3 827 m virš jūros lygio.

Dienos akcentai Kolkos kanjono grožis ir didingas kondoro skrydis aukštai virš kanjono.

5 DIENA. PUNAS–TITIKAKA–PUNAS (P)

Po pusryčių vyksite prie Titikakos – 3 800 m virš jūros lygio esančio aukščiausio pasaulyje laivybai tinkamo ežero. Vietiniams gyventojams šis ežeras turi svarbią religinę reikšmę. Aplankysite dirbtinai iš nendrių padarytą Uros salą, kurioje gyvena aimarų genties indėnai. Čia, kopijuojant inkų plaustų konstrukciją, buvo pastatytas Kon Tikis – plaustas, kuriuo norvegų archeologas ir rašytojas Thoras Heyerdahlas su draugais 1947 m. plaukdamas iš Peru į Taitį įveikė apie pusę Ramiojo vandenyno. Grįždami užsuksite į unikalią Peru vietą, gražios lagūnos apsuptą Sillustanio archeologinę zoną (3 890 m virš jūros lygio), apžiūrėsite senovinius laidojimo paminklus (isp. chuipas), išlikusius nuo inkų ir dar senesnių laikų. Šie laidojimo bokštai statyti aimarų, kolkų ir inkų, todėl yra skirtingi ir nepaprastai įspūdingi. Net ir šiais laikais netoli gyvenančių tautų žmonės šią vietą laiko šventa. Nakvynė viešbutyje Pune. Nuvažiuotas atstumas 300 km. Punas: 3 827 m virš jūros lygio.

Dienos akcentai Aukščiausiai pasaulyje esantis laivybai tinkamas Titikakos ežeras ir nendrių sala Ura.

6 DIENA. PUNAS–RAQCHI–SIKVANIS–KUSKAS (P, Pi)

Po pusryčių autobusu vyksite į Kusko miestą. Kelionės trukmė – 8 valandos. Keliausite per Altiplaną – aukščiausią ir po Tibeto didžiausią pasaulyje plokščiakalnį, esantį 3 300 m aukštyje tarp Andų kalnagūbrių, Peru, Bolivijos ir Čilės. Važiuodami galėsite pasigrožėti aimarų genties indėnų gyvenvietėmis. Aplankysite Kalasajos archeologinį centrą. Papietavę Sikvanio miestelyje, tęsite kelionę. Sustosite archeologinėje vietovėje Raqchi, kur apžiūrėsite įdomios šventyklos Wiracocha griuvėsius – buvusius unikalius pusrutulio formos statinius, visiškai nebūdingus inkų architektūrai. Nakvynė viešbutyje Kuske. Nuvažiuotas atstumas apie 390 km. Kuskas: 3 395 m virš jūros lygio.

Dienos akcentas Andų kalnų didybė ir grožis.

7 DIENA. KUSKAS (P)

Po pusryčių – laisvas laikas. Vėliau – apžvalginė ekskursija po Kuską. Aplankysite Saulės šventyklą, kur inkai švęsdavo pagrindinę ritualinę šventę – Žiemos saulėgrįžos dieną. Vyksite prie religinių apeigų centro šventyklos Kenko, raudonosios tvirtovės Puka Pukara, vandens kulto inkų centro Tambomachay ir architektūrinio komplekso-tvirtovės Saxayuaman. Nakvynė viešbutyje Kuske. Kuskas: 3 395 m virš jūros lygio.

8 DIENA. KUSKAS– AGVASKALJENTESAS–MAČU PIKČU–KUSKAS (P)

Po labai ankstyvų pusryčių vyksite į Olanto geležinkelio stotį, iš kur traukiniu važiuosite į Agvaskaljentesą, įsikūrusį nuostabaus ir paslaptingo Maču Pikču miesto papėdėje. Kelionės trukmė – apie pusantros valandos. Mikroautobusu pakilsite į švenčiausią inkų citadelę Maču Pikču (2 350 m virš jūros lygio). Tai neoficialus Peru simbolis, apipintas legendomis ir pasakojimais, įkurtas Selvos užkariautoje ir rūko jūroje palaidotoje žemėje. Maču Pikču vadinamas prarastuoju inkų miestu, saugomas UNESCO. Maču Pikču garsėja unikaliomis terasomis, apeigų vietomis, saulės laikrodžiu. Paslaptingąjį miestą nuo viso pasaulio skiria 700 metrų ir dar aukštesni skardžiai, jis pastatytas greta gilių tarpeklių, išraustų Urubambos upės, kurios vanduo per potvynį gali pakilti net 12 metrų. Mokslininkai mano, kad miestas buvo pastatytas XV a. kaip aukščiausiojo inkos ir jo žiniuonių slėptuvė. Čia buvo saulės garbinimo ir mistinių apeigų centras. Pusantros valandos pasižvalgę po Maču Pikču, traukiniu ir autobusais grįšite į Kuską. Nakvynė viešbutyje Kuske. Nuvažiuotas atstumas apie 200 km. Maču Pikču: 2 430 m virš jūros lygio.

Dienos akcentas  Miestas, kurio realumu sunku patikėti net čia būnant: Maču Pikču, UNESCO objektas.

9 DIENA. KUSKAS (P)

Pusryčiai ir laisvas laikas. Kuskas: 3 395 m virš jūros lygio.

10 DIENA. KUSKAS–LIMA (P)

Po pusryčių būsite nuvežti į oro uostą skrydžiui į Limą ir namo.

Pasibaigus pažintinei programai, galimas kelionės pratęsimas su papildomais pažintiniais turais:

4 dienų turas apžiūrint įspūdingus Naskos geoglifus bei gėrintis Ballestaso salomis. Turo kaina asmeniui nuo 530 EUR dviviečiame kambaryje;

3 dienų turas po Puerto Maldonado džiungles. Turo kaina asmeniui nuo 990 EUR dviviečiame kambaryje.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų įsigijimo, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 9;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2, jei nenurodyta kitaip;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – nuo 265 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link