Jordanija. Nuo Biblinių vietų iki Mėnulio peizažų

Datos pasirenkamos individualiai

Kelionės organizatorius: We travel

Kelionės datos pasirenkamos individualiai

Kelionės kaina (asmeniui dviviečiame kambaryje):

 • nuo  759 € + skrydis, kai viešbutis 3*
 • nuo  819 € + skrydis, kai viešbutis 4*
 • nuo  999 € + skrydis, kai viešbutis 5*

 Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį ir atgal;
 • 7 nakvynės viešbučiuose pagal pasirinktą viešbučio kategoriją Amane, Petroje, Ramo Vadės dykumoje, prie Negyvosios jūros;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • angliškai kalbančio vietinio gido paslaugos;
 • privatus transportas su oro kondicionieriumi;
 • Jordanijos viza.

 Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Amaną ir  atgal;
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • Kai kasdienybė atsiduria toli toli…
 • Nuo biblinių vietų iki Mėnulio peizažų
 • Ir sveikatai, ir sielai

1 DIENA. AMANAS

Atskridę į Jordanijos sostinę Amaną, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus, gausite vizas ir, lydimi agentūros atstovo, vyksite į viešbutį. Jums bus pasiūlyta popietinių ekskursijų už papildomą mokestį.

2 DIENA. AMANAS–ADŽLUNAS–DŽARAŠAS–AMANAS (P)

Po pusryčių vyksite apžiūrėti Adžluno pilies (Qalat Rabadh), ji yra už 45 min. kelio nuo Amano. Pilis pastatyta XII a. ant aukštų kalvų, nuo kurių atsiveria didingas Jordano upės slėnis. Per alyvuogių giraites ir pušų miškus pasieksite senovės graikų ir romėnų miestą Džarašą. Kartu su gidu keliausite kolonijinio stiliaus gatvėmis, matysite amfiteatrus, bažnyčias, šventyklas, Didįjį Romos forumą. Grįšite į Amaną.

3 DIENA. AMANAS–MADABA–NEBO KALNAS–PETRA (P)

Po ankstyvų pusryčių vyksite į Madabą ir Nebo kalną – vieną iškiliausių piligrimų centrų nuo ankstyvosios krikščionybės laikų. Pasak Senojo Testamento, ant Nebo kalno, dar vadinamo Pisga (hebr. פִּסְגָּה), užkopęs Mozė pažvelgė į Pažadėtąją žemę. Šiame kalne Mozė buvo tariamai palaidotas paties Dievo, todėl jo kapavietė nėra žinoma. Vyksite į Madabą, gyvuojančią jau 3 500 metų ir garsėjančią senomis mozaikomis. Karalių keliu pasieksite Kerako miestą-tvirtovę – buvusią biblinę Moabo karalystės sostinę. Šiame mieste geriausiai išlikusios kryžiuočių pilys. Vakarop pasieksite Petrą.

4 DIENA. PETRA–RAMO VADĖS DYKUMA (P, V)

Sakoma, kad į Jordaniją verta važiuoti vien dėl Petros. 2011 m. lapkričio 11 d. Petra buvo priskirta Naujiesiems septyniems pasaulio stebuklams. Siko upės slėnyje tarp kalnų uolose išskaptuoti statiniai į keliautojų atmintį įsirėžia ne tik kaip neįtikėtinas žmogaus rankų darbo, bet ir kaip gamtos stebuklas. Smiltainiai čia saulės spinduliuose nusidažo unikalia rožine spalva, tad Petrą daugybė žmonių vadina Rausvuoju miestu. Vakarop pasieksite Ramo Vadės dykumą.

5 DIENA. RAMO VADĖS DYKUMA (P, V)

Po pusryčių jūsų laukia 2 val. išvyka visureigiais į Ramo Vadės dykumą, apsuptą įspūdingų uolų. Ši vieta dar vadinama Mėnulio slėniu, tad ne veltui joje buvo kuriamas filmas „Marsietis. Natūraliai susiformavusios uolos, 18 m aukščio tiltas – visa tai tiesiog pribloškia. Ramo Vadė garsėja ir nuostabaus grožio saulėlydžiais, kurie priverčia pasijusti tarsi kitoje planetoje, o pati populiariausia pramoga – vakarienė ir nakvynė dykumoje palapinėse.

6 DIENA. RAMO VADĖS DYKUMA–NEGYVOJI JŪRA (P)

Po pusryčių išvyksite prie Negyvosios jūros. Tai žemiausias planetos taškas – šis vandens telkinys yra 423 m žemiau jūros lygio. Negyvosios jūros baseinas vadinamas didžiausiu pasaulio SPA.

7 DIENA. NEGYVOJI JŪRA (P)

Laisva diena poilsiui.

8 DIENA. NEGYVOJI JŪRA–AMANAS–VILNIUS (P)

Po pusryčių būsite nuvežti į Amano oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius; kelionės organizatorius gali keisti kelionės trukmę, keliaujančių žmonių skaičių, lankytinas vietas, jei to pageidauja turistas, kaina perskaičiuojama;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • nakvynių skaičius –7;
 • apgyvendinimą galima rinktis aukštesnės kategorijos viešbučiuose, teirautis agentūroje;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2 asmenys, vykstant daugiau negu 2 turistams, kaina mažėja;

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji!
  Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link