Malaizijos brangakmeniai

Kasdien išskyrus ketvirtadienius

Per šią aštuonių dienų kelionę po Malaizija, sužinosite viską apie istoriją, kultūrą, gamtą ir pramogas, kurias gali pasiūlyti Malaizija. Iš didžiųjų miestų nusikelsite į laukinę gamtą ir tropinę aplinką. Aplankysite Kuala Lumpur, Melaka, Kamerono aukštumų ir Penang salos lobius.

1 diena. Kvala Lumpuras
Atvykus ir praėjus visus oro uosto formalumus, vyksite į viešbutį.  Įsikuriate, laisvas laikas. Atgaukite jėgas po ilgo skrydžio arba pradėkite savarankišką pažintį su miestu.
Nakvynė Kvala Lumpure.

2 diena. Kvala Lumpur – Melaka  (152km – 2,20 val.) Pusryčiai.
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vykstate į Melaką. Prieš pradėdami pažintį su šiuo miestu, įsiregistruosite viešbutyje.
Melaka – autentiškiausias kolonijinis uostamiestis. Kadaise čia klestėjo galingiausias Malaizijos sultonatas, bet išlikusios raudonos bažnyčios ir fortai mena vėlesnius XVI ir XVII amžius, kai dėl miesto kovėsi portugalai, olandai ir britai. Kolonijinėje konkurencijoje galop triumfavo britai. Perėmė ne tik Melakos sąsiaurio uostamiesčius, bet ir pavertė visus malajų sultonus savotiškais vasalais. Kontraversiškiausia britų “dovana” – kinai ir indai, suvežti į Malaizijos pusiasalį darbams ir sudarantys atitinkamai ~25% ir ~7% žmonių. Kinų ir indų rajonai įdomūs pažiūrėti, žavios budistinės pagodos ir hinduistų dievų statulėlėmis aplipdytos šventyklos.Apsilankysite Šv. Jono uoste iš kur atsiveria nuostabi panorma, pasigrožėję vaizdu aplankysite seniausią miesto dalį  Bandar Hilir. Šv. Pauliaus kalnu kopsite iki Santjago forto.
Metas pietums ( pietūs savarankiški, neįskaičiuota).
Po pietų apsilankysite Cheng Hoon Teng šventykloje, Tranquerah mečetėje, Šv. Petro bažnyčioje ir Bukit Cina, senovės Kinų laidojimo vietoje.
Nakvynė Melakoje.

3 diena Melaka – Kvala Lumpur  (152km – 2,20 val.) Pusryčiai.
Pradėkite dieną nuo pusryčių viešbutyje. Po pusryčių galėsite pasimėgauti Melaka upės kruizu. Apsilankysite ant upės kranto įsikūrusioje Villa Sentosa. Tai privatus muziejus įsikūęs Kampong Morten, Melaka miesto centre, namas turi istoriją, susijusią su 1920 m. Didžiosios Britanijos žemės reformos įstatymu. Lankytojai gali pamatyti intriguojančius kostiumų rinkinius, malajiečių siuvinėjimus, baldus, musketus ir įdomių relikvijų asortimentą. Toliau tęsiate kelionę į Kvala Lumpurą.
Nakvynė Kvala Lumpure.

4 diena. Kvala Lumpuras – Kamerono aukštumos (245 km – 4,5 val.) Pusryčiai.
Pusryčiai viešbutyje. Važiuodami aplankykite Gua Tempurungą, įspūdingą urvą ir buvusią komunistų partizanų slėptuvę. „Gua Tempurung“ yra įspūdingas urvas su gražiais stalagmitais, stalaktitai ir kalcitų kristalais.
Stabtelsite pietums Tapah(neįskaičiuota,pietūs savarankiškai).
Tęsite kelionę link Kamerono aukštumų, kurios yra maždaug 1500 metrų aukštyje virš jūros lygio, todėl čia puikus klimatas arbatos auginimui. Stabtelsite prie Iskandar krioklių keletui nuotraukų, vėliau sutitiksite su aborigenais jų namuose.Atvykstate ir įsiregistruojate viešbutyje. Laisvas vakaras. Nakvynė  Kamerono aukštumose.

5 diena. Kamerono aukštumos. Pusryčiai.
Pusryčiai viešbutyje. Kamerono autkštumų regionas garsus dėl arbatos plantacijų. Čia išauginama daugiausia arbatos visoje Malaizijoje. Regionas nusėtas mažų miestelių ir kaimelių.
Šiandien leisitės į arbatos plantacijų turą. Kamerono aukštumos tai vienas mažiausių Pahango region, tačiau čia yra vienas iš Malaizijos stebuklų – garsiausias kalnų kurortas šalyje. Šis aukštumų rojus vis dar išlaiko daug angliško kaimo žavesio. Kamerono aukštumose žavi  ne tik arbatos plantacijų nesuvokiami plotai, bet ir  gėlių „sodai“ kokių niekur kitur nepamatysite. Egzotiškiausių gėlių spalvos užburia.
Laisvas laikas. Siūlome savarankiškai  pasivaikščioti po apylinkes ir pakvėpuoti gaiviu Kamerono aukštumų oru.

6 diena. Kamerono aukštumos – Penangas  (263 km – 4,5 val.) Pusryčiai.

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių leidžiatės į Perak provinciją, kuri išgarsinta didžiulių alavo telkinių atradimu. Apsilankysite Sultono Azlano Shah galerijoje, kuri buvo perstatyta iš senovės pilies, vadinamos Istana Ulu arba Istana Kota.Čia eksponuojami sultono asmeniniai daiktai, dokumentai, šeimos nuotraukos, trofėjai.
Kitas yra apsilankymas Ubudijos mečetėje, turbūt geriausia Malaizijos mečetė; Ubudijo mečetė karališkame Kuala Kangsaro mieste yra laikoma gražiausias Malaizijos mečetė. Ją sudaro keturi minaretai ir auksinis kupolas, sukurtas britų architekto Arthuro Benisono Hubako vadovaujant Sultanui Idrisui Mushidul Azam Shahui. Sultonas pažadėjo sukurti didžiulę grožią mečetę kaip padėką po “atsikėlimo” iš ligos patalo. Šiandien tai yra didžiulis pasididžiavimo simbolis visiems musulmonams, gyvenantiems Perako provincijoje.
Stabteljimas pietums vietiniame restorane(neįskaičiuota,pietūs savarankiškai).
Keliaujant į Penangą, kirsite Penango tiltą, kuris tęsiasi net 13,5 km. Įsiregistravimas viešbutyje. Nakvynės Penange.

7 diena. Penangas. Pusryčiai.
Penangas − valstija Vakarų Malaizijoje, šalia Malakos sąsiaurio. Valstiją sudaro Penango sala, kur yra sostinė Džordžtaunas, ir Seberang Perajus Malakos pusiasalyje. Tai antra mažiausia pagal plotą Malaizijos valstija. Penangas įtrauktas į UNESCO  paveldo sąrašą. Kasdieniame gyvenime žmonės čia praktikuoja  tradicinius amatus. Puoselėjimi  rankų darbo gaminiai, kurių mašinos niekada nesugebės pakeisti,  tai kažkas jaudinančiai brangaus ir unikalaus. Apsilankysite vietiniame turguje, kur turėsite unikalią galimybę susipažinti su vietiniais meistrais – “legendomis”  . Čia gausybė ir vietinių restoranėlių, kuriuose galėsite paragauti unikalių tradicinių patiekalų.
Nakvynė Penange.

8 diena. Penangas – Kvala Lumpūras. Pusryčiai
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą skrydžiui arba galima pratęsti kelionę poilsio dienomis.

Kaina:
superior kategorijos viešbučiai( 4*)  – nuo 816 EUR/ asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje

Į kainą įskaičiuota:
angliškai kalbantis gidas
7 nakvynių apgyvendinimas
7 pusryčiai
pervežimai iš/į oro uostą
transportas pagal programą
įėjimas į visus lankytinus objektus ir numatytos pramogos pagal programą

Į kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai ( nuo 700 EUR/ asmeniui)
arbatpinigiai gidui ir vairuotojui
kelionės draudimas
maistas ir gėrimai nenurodyti programoje

Kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas,   gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios.

© 2019 Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Pirk keliones išsimokėtinai su   

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji!
Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link