Lengvi nuotykiai Balio saloje

Kasdien

Atraskite šios salos gamtos grožį, susipažinkite su  kultūra, pabendraukite su vietiniais, sužinokite apie vietines tradicijas. Pavažinėkite po salą senoviniu automobiliu, atraskite vietinius kaimelius, leiskitės į žygį po džiungles, gėrėkitės ugnikalnių vaizdais. Pasimėgaukite balietišku gyvenimo būdu kultūriniuose renginiuose ir paskanaukite išskirtinių vietinės virtuvės patiekalų.

1 diena. Denpasaras – Petulu – Ubud ( 50 km, 2 val.)
Atvykus ir praėjus visus oro uosto formalumus, vyksite į Ubudą. Šis žavingas kaimas yra gerai žinomas kaip Bali meno centras, patogiai geografiškai įsikūręs salos centre, kuriame gyvena daug žinomų menininkų, tiek vietinių,  tiek užsienio.
Įsiregistravimas viešbutyje. Pasiruoškite įsimintinai popietei.   Vėlyvą popietę aplankome Petulį, kuris garsėja baltųjų garnių prieglobsčiu. Šie įdomūs padarai suka lizdus visame kaime.
Grįžimas į Ubudą, kad prieš sugrįždami į viešbutį  dar spėtumėte pasimėgauti saulėlydžiu ir viliojančia vakaro atmosfera.
Nakvynė Ubude.

2 diena. Ubudas ir nuotaykiai senoviniu automobiliu ( 60 km, 3 val.) Pusryčiai ir pietūs.
Pasimėgaukite skaniais pusryčiais viešbutyje ir pradėkite nepamirštamus nuotykius, tyrinėdami Ubudą ir jo apylinkes, važiuodami nuostabiu senoviniu automobiliu. Važiuokite vaizdingais Ubud keliais senoviniu klasikiniu automobiliu, kuris retai čia matomas! Aplankysite nuostabų kaimelį  Tampak Siringą neaplenkdami ir  Keliki Sebali, gražaus kaimo,  esančio šiaurinėje Ubudo dalyje. Pakeliui pasigrožėkite nuostabiais  vaizdais į sodrius ryžių laukus. Tęsdami kelionę link Tampak Siring’u, žymiu  savo vandens šventykla, kuri garsi savo šventu vandeniu.Čia rasite  ir Balio stiliumi įrengtą  maudymosi baseiną su natūraliu šaltiniu. Toliau nuvažiuosime į retai lankomą senovinę Goa Garba šventyklą, esančią Pekrisan upės pakrantėje. Jei esate dvasingas, galite lengvai pajusti šios senosios olos stebuklingos galios aurą.
Po to vietiniame restorane patiekiami skanūs pietūs.  Po pietų  apsilankykite „Goa Gajah“, vadinamoje dramblio oloje, kuri yra reikšminga indų archeologinė vietovė. Čia  galite pasigrožėti paslaptingomis olos relikvijomis bei  senoviniu baseinu. Grėsmingas įėjimas į Goa Gajah atrodo kaip demono burna, o tai reiškia, kad jūs pateksite į požemį tarsi į tamsos karalystę.
Grįžtame į Ubudą, kur pasivaikščiosite jaukiai įrengtomis gatvėmis prieš sugrįždami į viešbutį.
Nakvynė viešbutyje Ubude.

3 diena. Ubud – Penglipuran – Ubud ( 75 km, 4 val), pusryčiai ir pietūs.
Anksti  ryte susitinkate su gidu ir vykstate Guliang Kawan kaimą, esanti Bali centre. Šiltas kaimiečių pasveikinimas ir kvietimas pasimėgauti paprastais vietiniais pusryčiais. Po to galėsite susipažinti su  kaimo gyvenimo veikla, kuri leis geriau suprasti  dirbančio ūkininko gyvenimą ryžių laukuose! Priklausomai nuo sezono, sužinosite, kaip auginti, persodinti ar išauginti ryžius. Jūs taip pat turėsite galimybę sužinoti daugiau apie „Subak“, Bali tradicinę drėkinimo sistemą, kuri yra UNESCO pripažintas tvaraus ūkininkavimo būdas.
Apsilankysite vietinėje mokykloje ir susipažinsite su vietinio mokymo metodais. Vėliau jūsų laukia puikūs pietūs namelyje su nuostabiais vaizdais į ryžių laukus.
Po pietų apsilankykite tradiciniame kaime „Penglipuran“, kuris vis dar išlaiko tradicinę Bali namų architektūrą. Grįžimas į viešbutį ir laisvas laikas.
Vakare, jūsų gidas pasiruošęs pakviesti i į epišką Bali Kekako šokio spektaklį. Mėgaukitės įspūdingu šou, kuris pasakoja epišką meilės pasaką.
Nakvynė viešbutyje Ubude.
4 diena. Ubud – Bongkasa – Bedugul- Munduk ( 95 km, 4 val.), pusryčiai ir pietūs.
Po pusryčių  vykstate į Bongkasą kaimą, kur jūsų laukia neįkainojamas nuotykis dviračiais. Po trumpo instruktažo, galėsite mėgautiss įspūdingu dviejų valandų dviračių nuotykiu per nepaliestas ryžių terasas ir kaimus, su tradiciniais namais ir šventyklomis. Stabtelsite pabendrauti su draugiškais vietiniais gyventojais, sužinosite apie vietinę kultūrą, pasidarysite stulbinamų nuotraukų.
Toliau tęsite kelionę į į Puri Taman Sari, tradicinį Bali kompleksą , priklausantį karališkosios šeimos nariui Mengawi. Pradėkite šį naują nuotykį su tradiciniais pietumis Balio saloje.
Apsilankykite Bedugulyje, maloniame kalnų kaime ant Bratan ežero kranto. Apžiūrėsite botanikos sodus ir turgų. Tęsiate kelionę į šiaurinę Bali dalį kalnų kurortą Munduk pakeliui pravažiuodami  nuostabius ežerus  Buyan ir Tamblingan. Įsiregistruosite viešbutyje. Laisvas laikas.
Nakvynė viešbutyje Munduk.

5 diena.Munduk – Pemuteran (70 km 4 val.), pusryčiai ir pietūs.
Po pusryčių laukia lengvas žygis po Munduk. Sugrįšite prie ežerų dvynių, pasimėgausite pasivaikščiojimu po atogrąžų mišką. Siauras takelis nuves jus iki ežero pakrantės, pasižvalgysite po įdomias plantacijas ir sužinosite apie Bali vaistinių augalų paveldą. Pasiplaukiosite tradicine medine valtele po ežerą.
Pietūs viešbutyje ir laisvas laikas.
Nakvynė viešbutyje Pemuteran.

6 diena. Pemuteran – Menjangan sala – Pemuteran ( 30 km, 2 val.)
Pusryčiai viešbutyje.
Šokame į tradicinį medinį laivą ir plaukiame į Menhangan salą.  Mėgaukitės krištolo skaidrumo  vandenimis, būkite atidūs jūs turite galimybę pamatyti vėžlius, sudėtingus koralų sodus, ungurius, ryklius ir kitas jūros įdomybes. Jei jaučiatės drąsūs, galite skirti laiko paviršiniam nardymui. Atvykus į salą galite ramiai mėgautis paplpūdimyje, tęsti paviršinį nardymą ar tyrinėti džiungles. Apsilankę saloje, tyrinėkite ramius paplūdimius ir džiungles arba tęskite vandens nuotykius plaukdami ir nardydami. Prieš išvykstant į viešbutį, patiekiami  pietūs.
Laisvas laikas
Nakvynė viešbutyje Pemuteran.

7 diena. Pemuteran – Vakarinis Bali Nacionalinios parkas- Kintamani – Kandidasa ( 160 km, 6 val) pusryčiai ir pietūs.
Pasimėgaukite pusryčiais viešbutyje prieš pradedant naują nuotykį, tyrinėjantį Vakarų Bali nacionalinį parką. Pasiekite Jayaprana ir Layonsari šventyklos kompleksą – vietą, kuri garsi poros amžinąją meilės istoriją. Nueikite iki monsono miško,patyrinėkite džiungles. Sužinokite apie gydomuosius lapus ir grožėkitės geriausiais panoraminiais salos vaizdais. Perženkite mažą upę, kur vanduo teka tik per lietingą sezoną. Būkite atidūs ieškodami laukinių gyvūnų, tokių kaip driežai, laukiniai viščiukai, įvairūs paukščiai ir beždžionės. Patyrinėję mišką, tęsiate kelionę  į Kintamani. Dienos akcentas – mėgaukitės puikiais vaizdais iš vis dar aktyvus Mount Batur ugnikalnio. Vėliau jūsų laukia pietūs restorane su vaizdu į vulkaną.
Po pietų  tęsiate kelionę  į rytinę Bali pakrantę, vykstate į viešbutį Kandidasoje.

8 diena. Kandidasa – Raftingas – Besakih – Sanur ( 90 km, 5 val.), pusryčiai ir pietūs.
Šiandien diena yra kupina malonumo ir jaudulio!  Raftingas( plaukimas pripučiame valtimi upe) yra vienas populiariausių užsiėmimų Bali ir šiandien turite galimybę jame dalyvauti. Vykstate  į „Rendang“, kur susitiksite su patyrusių vietiniu vadovu, instruktažas. Šis nepamirštamas 14 km ilgio raftingas baigiamas įspūdingais kriokliais.Pasiekus finišo tašką, pats metas papietauti.
Toliau vykstate  į Motinos šventyklą Besakih, esančią ant Agung kalno, aukščiausio Bali vulkano. Besakihas yra didžiausias šventyklos kompleksas ir laikomas svarbiausia ir šventiausia Bali indų religijos šventykla. Pasibaigus dienai, pervežimas į Sanurą, gražų paplūdimio miestą Balio rytinėje pakrantėje. Sanur populiarus savo paplūdimiais, kultūra, ramia aplinka. Nuostabūs saulėtekiai plačioje balto smėlio apkrantėje įkvėps jus visai dienai.
Nakvynė viešbutyje Sanur.

9 diena. Sanur. Pusryčiai.
Poilsio diena kurorte.

10 diena.
Pusryčiai. Pervežimas į Denpasaro oro uostą skrydžiui.

Kaina:
standartinės kategorijos viešbučiai ( 2-3*) – nuo 959 EUR/ asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje
superior kategorijos viešbučiai( 4-5*)  – nuo 1235 EUR/ asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje

Į kainą įskaičiuota:
angliškai kalbantis gidas
gidas žygiui dviračiu
9 nakvynių apgyvendinimas
9 pusryčiai ir 9 pietūs
pervežimai iš/į oro uostą
transportas pagal programą
įėjimas į visus lankytinus objektus ir numatytos pramogos pagal programą

Į kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai ( nuo 700 EUR/ asmeniui)
arbatpinigiai gidui ir vairuotojui
kelionės draudimas
maistas ir gėrimai nenurodyti programoje

 

© 2019 Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Pirk keliones išsimokėtinai su   

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji!
Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link