Kuba- žemė, saulė ir tabakas

Pirmadieniais

Kelionės organizatorius: We travel
Kelionės datos: 
pirmadieniais

Krokodilo formos ilga ir siaura sala, esanti vakarinėje Karibų jūros dalyje, Kuba yra viena didžiausių salų pasaulyje. Pagal istoriją, kultūrą, kalbą ir papročius ji priklauso Lotynų Amerikos ir Karibų jūros regionui. Amžina vasara, švelni saulė, ugningas afrikiečių, ispanų, prancūzų ir kinų tautybių mišinys atsispindi visur – kraujyje, dainose ir šokiuose. Visa tai – tikroji Kuba ir kubiečiai. Jūsų laukia turininga ir nevarginanti ekskursinė programa istorinėmis salos vietovėmis, po kurios įvertinsite plačius, švelniai nuožulnius balto smėlio paplūdimius!

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • 5 nakvynės 3* viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje numatytus objektus;
 • maitinimas pagal programą;5 pusryčiai, 4 pietūs, 5 vakarienės;
 • rusiškai ir angliškai (dvikalbio) kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Kubą ir atgal ;
 • poilsio viešbutis Varadere;
 • Kubos turistinė kortelė (30 EUR);
 • pervežimas iš Havanos oro uosto ir iš viešbučio Varadere į oro uostą (76 EUR);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • papildomos ekskursijos;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose (jei yra);
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Senoji ir modernioji Havana
 • UNESCO paveldas Trinidade
 • Vaizdingieji Sjenfuegosas ir Santa Klara

1 DIENA. HAVANA (V)

Savarankiškai atvyksite į Kubą ir viešbutį Havanoje. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. HAVANA (P, Pi, V)

Po pusryčių – apžvalginė ekskursija po miestą. Aplankysite apžvalgos aikštelę Morro-Cabaños, pasivaikščiosite po istorinį Havanos centrą ir kultūros paveldu laikomus objektus: Ginklų aikštę, Ofisijos gatvę, Šv. Pranciškaus aikštę. Užsuksite į romo muziejų, kuriame galėsite susipažinti su romo gamybos procesu ir paragauti šio gėrimo. Pasivaikščiosite po Senąją aikštę ir eidami gatve Mercaderes pasieksite viešbutį „Ambos Mundos“, kuriame kadaise gyveno garsus amerikiečių rašytojas Ernestas Hemingway’us. Senojoje Havanoje aplankysite tabako muziejų, pasivaikščiosite po aikštes. Katedros aikštėje galėsite užsukti į restoraną „La Bodeguita del Medio“. Po pietų restorane „La Barca“ tęsite ekskursiją autobusu po šiuolaikinę Havaną: pamatysite Revoliucijos muziejų, Centrinį parką, Didįjį Havanos teatrą, E. Hemingway’aus pamėgtą barą „La Floridita“. Žvilgtelėsite į pačią populiariausią miesto alėją Malecon, kuri išilgai šiaurinės pakrantės driekiasi net septynis kilometrus. Aplankysite labai svarbią istorinę vietą Revoliucijos aikštę, o užsukę į „Delirio Habanero“ pasimėgausite kokteiliais ir turėsite galimybę nufotografuoti Revoliucijos aikštę iš dar geresnės perspektyvos. Aplankysite Havanos universitetą. Grįžę į viešbutį, pavakarieniausite restorane „El Aljibe“. Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė.

3 DIENA. HAVANA–VINJALESO SLĖNIS–HAVANA (P, Pi, V)

Po pusryčių vyksite į Vinjaleso slėnį, esantį vakarinėje Kubos provincijoje, kuri garsėja geriausiu pasaulyje tabaku. Važiuodami grožėsitės Kubos gamta, egzotiškais augalais ir ypač karališkosiomis palmėmis – nacionaliniu Kubos simboliu. Aplankysite cigarų fabriką. Sustoję fermoje „El Paraiso“, pamatysite paprastų valstiečių, auginančių tabaką, gyvenimo būdą, įvertinsite jų svetingumą ir nuoširdumą. Apžiūrėsite Indėno urvą ir plauksite valtimi požemine upe. Papietavę restorane „Palenque de los Cimarrones“, vyksite prie vadinamosios „Priešistorinės sienos“ (Mural de la Prehistoria) – senovinių uolų su piešiniais, vaizduojančiais gyvybės atsiradimą Žemėje. Iš apžvalgos aikštelės „Los Jazmines“ pasigrožėsite vaizdu į Vinjaleso slėnį. Grįšite į viešbutį. Vakarienė restorane „La California“. Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė.

Nuvažiuotas atstumas apie 210 km.

4 DIENA. HAVANA–GVAMA–SJENFUEGOSAS (P, Pi, V)

Papusryčiavę keliausite į Sjenfuegoso miestą. Sustosite fermoje „Fiesta Campesina“ susipažinti su tik Sapatos pusiasaliui būdinga augalija ir gyvūnija. Nepamirštami įspūdžiai garantuoti apsilankius Gvamos krokodilų fermoje, kur galėsite stebėti šiuos jau milijonus metų nesikeičiančius unikalius gyvūnus. Papietausite vietos restorane „La Boca“. Atvykę į Sjenfuegosą, pasivaikščiosite pagrindinėmis miesto gatvėmis ir aikštėmis. Tai vienintelis miestas saloje, įkurtas prancūzų. Gražioje įlankoje stūksantį Sjenfuegosą nuo priešų saugo Chagvos tvirtovė. Dėl prancūziškos kilmės Sjenfuegosas nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia plano simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru. Pasivaikščiosite po parką Marti, apžiūrėsite rūmus Del Valle, teatrą Tomás Terry, Kultūros vertybių namus ir Nekaltojo Prasidėjimo Mergelės katedrą.  Vakarienė. Laisvas laikas ir nakvynė.

Nuvažiuotas atstumas apie 360 km.

5 DIENA. SJENFUEGOSAS – TRINIDADAS- SJENFUEGOSAS  (P, Pi, V)

Po ankstyvų pusryčių išvyksite į Trinidadą – vieną įspūdingiausių Kubos miestų, įkurtą ispanų kolonistų XVI a. pradžioje (UNESCO objektas). Aplankysite pagrindinę Švč. Trejybės bažnyčią, apžiūrėsite puošnų altorių, pagamintą iš juodmedžio ir papuoštą dekoratyviais elementais, kurių amžius – daugiau nei 300 metų. Pasivaikščiosite po pagrindinę aikštę, apžiūrėsite grafo Bruneto rūmus, kuriuose dabar įsikūręs Romantikos muziejus. Paskanausite kokteilio „Canchánchara“ to paties pavadinimo bare. Pietūs miesto restorane. Vėliau grįšite į Sjenfuegoso miestą. laisvas laikas.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. SJENFUEGOSAS – SANTA KLARA–VARADERAS (P)

Po pusryčių vyksite į Santą Klarą. Sustosite prie Che Guevaros (1928–1967) memorialo. Tai viena ryškiausių XX a. asmenybių. Jo atvaizdas tapo Vakarų populiariosios kultūros fetišu, o pats revoliucionierius – maištaujančio jaunimo simboliu. Atvykę į Santa Klaros miestelį, pasivaikščiosite po centrą, papietausite ir tęsite kelionę į Varaderą. Atvykus apsistosite pasirinktame viešbutyje (į turo kainą neieina). Turo pabaiga.

Nuvažiuotas atstumas apie 160 km.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 5 nakvynės;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • galima pratęsti poilsį Varadere – kainos teiraukitės agentūroje;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – nuo  160 EUR;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link