Italijos ežerų magija

Madžorės ežeras • Milanas • Borromeo salos • Val Verzasca • Lago di Vogorno • Ortos ežeras • Orta San Giulio • Isola di San Giulio • Domodosola • Lokarnas • Vila Taranto • Stresa • Eremo di S. Caterina Italijos ežerų krašto grožis, nuostabus klimatas, įspūdingose vietose įsikūrusių šventovių mistika yra tik dalis šio nepamirštamų vaizdų kupino maršruto perlų. Maršrutas tęsiasi per du regionus: Lombardiją ir Pjemontą, paliesdamas Šveicarijos pasienio regionus. Programoje yra du garsūs ežerai: Madžorė ir Orta, kruizai į vaizdingas salas, pakilimas į Mottarone su įspūdinga panorama ir pasivažinėjimas nuostabia trasa Centovalli geležinkeliu. Džeimso Bondo mėgėjams tikrai bus įdomu apsilankyti šuolio, matyto pirmuosiuose „Auksinės akies“ kadruose, vietoje. Kosmopolitiškasis Milanas – tai tikra šventė meno mylėtojams ir žmonėms, besidomintiems naujausiomis mados tendencijomis. Maršrutas lankomose šalyse: apie 950 km.

Kelionės datos:
2024 08 16 – 2024 08 23 – 1499 EUR/ asmeniui

Kelionės kaina: nuo 1499 EUR/ asmeniui, keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje

Į kainą įskaičiuota
• Ekskursinė programa: įėjimo bilietai, vietiniai gidai, viešojo transporto bilietai ir kiti pervežimai
• Apgyvendinimas: 7 nakvynės*** viešbutyje Madžorės ežero/Strezos apylinkėse, dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais
• Maitinimas (serviruojamas): 7 pusryčiai, 7 vakarienės
• Skrydžiai: Vilnius – Milanas – Vilnius (gali būti su persėdimu), rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai autobusu/mikroautobusu vietoje
• Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos

Į kainą neįskaičiuota
• Privalomas turizmo mokestis (mokamas vietoje viešbutyje): 1,50-2,00 EUR/para/asmeniui
• Arbatpinigiai vietos gidams ir vairuotojams: apie 5-10 Eur dienai
• Gydymo išlaidos ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų
• Asmenininės išlaidos

KELIONĖS PROGRAMA

1. DIENA.
Dalyvių susirinkimas oro uoste. Skrydis į Milaną. Pervežimas į viešbutį Stresos apylinkėse prie MADŽORĖS EŽERO. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

2. DIENA. MILANAS
Pusryčiai. Kelionė į MILANĄ – kosmopolitinę mados sostinę. Apžvalginė ekskursija po lankomiausias vietas: Piazza del Duomo – susitikimų vieta tiek gyventojams, tiek turistams iš viso pasaulio. Centrinėje aikštės dalyje stūgso garsioji Duomo katedra – trečioji pagal dydį bažnyčia Europoje. Apžvalginė ekskursija po katedrą, tada pakilimas liftu arba laiptais ant jos stogo, nuo kurio atsiveria nuostabi miesto ir Alpių panorama. Pasivaikščiojimas po seniausią ir elegantiškiausią Italijoje prekybos centrą „Galleria Vittorio Emanuele“, kuriame gausu garsių italų dizainerių parduotuvių, restoranų ir kavinių. Aplankysite aikštę Piazza della Scala, kur yra garsiausias pasaulyje operos teatras La Scala. Aplankysite Castello Sforzesco – XV a. rūmus ir Sforcų šeimos, despotiškų Milano valdovų, rezidenciją, dabar – muziejuje, kuriame eksponuojami viduramžių, renesanso ir baroko meno kūriniai. Vienas vertingiausių muziejaus eksponatų yra neužbaigtas Mikelandželo kūrinys „Pieta Rondanini”. Laisvalaikis. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

3. DIENA. BORROMEO SALOS
Pusryčiai. Persikėlimas motorine valtimi į Borromeo salas. Įdomus pavadinimas yra kilęs iš milaniečių Boromėjų šeimos, kurie yra oficialūs šių salų savininkai nuo XIV amžiaus iki šių dienų. Apsilankymas Isola Bella saloje – jai savininkai ketino suteikti valties formą. Sala garsėja nuostabiais baroko stiliaus rūmais, apsuptais puikaus palmių ir citrusinių medžių sodo bei skulptūromis ir fontanais, tarp kurių vaikštinėja povai. Toliau keliausite į Isola Madre – didžiausią iš visų Borromeo salų, ją puošia daugybė angliško stiliaus sodų bei botanikos sodas, kuriame auga azalijos, rododendrai ir kamelijos. Taip pat sode auga seniausias Europos kiparisas, skaičiuojantis daugiau nei 200 metų. Kita sala – Isola dei Pescatori, savo pavadinimą kildina iš salos gyventojų – žvejų. Viduramžiški pastatai, siauros gatvelės ir ežeras fone, sukuria nepaprastai vaizdingą aplinką. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

4. DIENA. VAL VERZASCA
Pusryčiai. Kelionė į VAL VERZASCA slėnį Šveicarijos Tičino regione, iš kurio į Madžorės ežerą įteka to paties pavadinimo upė. Ant upės pastatyta 220 m aukščio Varzesca užtvanka, kuri sukuria dirbtinį LAGO DI VOGORNO ežerą. Užtvanka išgarsėjo Džeimso Bondo šuoliu pirmoje filmo „Auksinė akis“ scenoje. Nuo to laiko nuo užtvankos organizuojami komerciniai šuoliai su guma. Nuo užtvankos viršaus atsiveria įspūdingi vaizdai, o po to galima pasivaikščioti po slėnį, kuris yra vienas gražiausių regione. Per uolas krentantis vanduo, akmeniniai tiltai ir vaizdingi nameliai – puikus fonas nuotraukoms, kurias parsivešite kaip kelionės suvenyrą. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

5. DIENA. ORTOS EŽERAS
Pusryčiai. Vykimas prie ORTOS EŽERO į ORTA SAN GIULIO, pasivaikščiojimas po žavingą miestelį su senoviniais namais, dekoruotais freskomis ir siauromis viduramžių gatvelėmis. Plaukimas motoriniu laivu į ISOLA DI SAN GIULIO salą, nutolusią nuo kranto maždaug 400 m. Apsilankymas bazilikoje, skirtoje dviems graikų misionieriams – Giulio ir Giuliano, kurie skleidė krikščionių tikėjimą regione. Laisvas laikas. Apsilankymas Sacro Monte, šventajam Pranciškui Asyžiečiui skirtoje vietoje. XVI–XVII a. sandūroje Pjemonte ir Lombardijoje buvo pastatyti Sacri Monti (Šventieji kalnai), skirti Jėzaus, Mergelės Marijos ir Šventųjų gyvenimo istorijoms atminti. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

6. DIENA. DOMODOSOLA – LOKARNAS
Pusryčiai. Kelionė į DOMODOSOLĄ, pasivaikščiojimas po centrą ir laisvas laikas. Išvykimas Lago Maggiore Express traukiniu į Lokarną – Šveicarijos miestą, nuo 1946 m. garsėjantį kasmetiniu tarptautiniu kino festivaliu. Apžvalginė ekskursija: XIV a. pilis, Chiesa Nova, Piazza Grande. Laisvalaikis. Kelionė laivu iš Lokarno į Stresą. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

7. DIENA. VILLA TARANTO – EREMO DI S. CATERINA
Pusryčiai. Persikėlimas motorine valtimi iš Stresos į VILLA TARANTO – privatų botanikos sodą, kuriame sukaupta apie 2000 augalų kolekcija. Spalvingas ir nuotaikingas, su takeliais ir alėjomis, sodas keičia savo išvaizdą kiekvienu metų laiku. Grįžimas į STRESOS miestą. Kelionė į EREMO DI S. CATERINA vienuolyną, įspūdingai „kabantį“ ant uolos Madžorės ežero rytinėje pakrantėje. Santa Caterina del Sasso Ballaro vienuolynas, pastatytas XIII a., jį pastatė pirklys Alberto Besozzi kaip auką už stebuklingą išgelbėjimą, kai jo valtis nuskendo ežere. Apsilankymas vienuolyne ir Santa Maria Nova bei San Nicola bažnyčiose. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

8. DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į Milano oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

PASTABOS

1. Gali keistis programos dienų ar lankomų objektų eiliškumas, mokamų objektų skaičius ar kainos
2. Skrydžiai gali būti su persėdimu

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link