Gruzijos lobiai

Sekmadieniais

Senovės dvasia, kerintys it iš pasakų vaizdai, kalnų didybė. Gruzija, kaip pasaka yra pati iš savęs, vietinių dar vadinama Europos balkonu: architektūros lobiai, ypatingo vyno lopšys, Juodoji jūra, Kaukazo kalnai, unikalūs vienuolynai…

Kelionės kaina: 468 EUR/ asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje.
priemoka už vienvietį kambarį – 108 EUR


Į kainą įskaičiuota:
pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas
transportas pagal programą
4 nakvynės 3* viešbutye Tbilisyje
3 nakvynės 3* viešbutyje Batumyje
rusiškai kalbantis gidas
maitinimas nurodytas programoje
bilietai į Signachi ir Gremi istorinį ir etnografinį muziejų
pasikėlimas funikulieriumi Tbilisyje
Įėjimo bilietai į Promėtėjaus urvus
vyno degustacija

Į kainą neįskaičiuota:
skrydis Vilnius – Kutaisi- Vilnius

Skrydžio informacija:
Vilnius – Kutaisi 06:05-10:35
Kutaisi – Vilnius 11:10- 13:55

 

 1 diena. Kutaisis – Tbilisis 252 km
Skrydis į Kutaisį. Praėjus oro uosto formalumus, pasitikimas ir pervežimasį Tbilisį. Pakeliui į Tbilisį trumpas sustojimas pusryčiams. Po pusryčių, tęsite kelionę link Tbilisio. Atvykus registracija viešbutyje, valandos poilsis. Po trumpo poilsio Jūsų laikia pažintis su Tbilisio miestu. Neįtikėtini senojo ir naujojo Tbilisio vaizdai išlaisvins Jūsų vaizduotę. Miestas įsikūręs slėnyje, abipus Mtkvari upės. Apsilankysite jaukiame miesto senamiestyje, kuris įsikūręs šalia kalvos šlaito ir iš čia smagu apžvelgti visą miestą.Aplankysite šalia upės esančią  XIII a.Metekhi bažnyčią, kuri istoriškai yra itin svarbi gruzinams, nes būtent šioje vietoje V a. karalius Vachtangas pasistatė rūmus ir bažnyčią, kai Tbilisį paskelbė sostine, VIII a. Sioni katedrą, stovinčią Tbilisio senamiestyje, taip pat seniausią Tbilisio bažnyčią Ančiskati, kuri buvo pastatyta VI a. ir yra seniausia išlikusi. Funikulieriumi pakilsite į kalvą, ant kurios įsikūrusi Narikala tvirtovė, pastatyta IV a. Nuo kalvos atsiveria kerintys vaizdai. Aplankysite botanikos sodą bei grasiąsias sieros pirtis. Sieros pirtys – visai šalia senamiesčio po žeme įsikūręs pirčių kompleksas vietinius bei turistus vilioja ne tik dėl pramogų, tačiau ir dėl sveikatos procedūrų. Kalbama, kad jose maudėsi ir Aleksandras Diuma bei Aleksandras Puškinas.
Po apžvalginio Tbilisio turo Jūsų laukia vakarienė, kurios metu turėsite galimybę pasigrožėti spalvingais gruzinų liaudies šokiais, ir pasiklausyti tradicinių gruzinų liaudies dainų.
Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė
2 diena. Tbilisi – Sighnaghi – Velistsikhe – Gremi – Tbilisi 288 km
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių Jūsų laukia kelionė į rytinę Gruzijos dalį – Kacheti. Apsilankysite pagrindiniame šio regiono mieste – Signachi. Signachis yra vienas iš istorinių miestų, kuris per ilgus šimtmečius išlaikė savo originalų stilių: namai su atvirais tradiciniais balkonais, unikali tvirtovė su bažnyčiomis, bokštais ir siauromis gražiomis gatvelėmis pasivaikščiojimui.
Signachis taip pat žinomas, kaip „ meilės miestas“ , su nuostabiais atsiveriančiais vaizdais į Alzani slėnį ir Kaukazo kalnus.
Po pažinties su Signachiu, vyksite į Velistsikhe kaimelį. Pas vietos ūkininkus turėsite galimybę papietauti ir susipažinti su ūkio senovianiais pastatais bei tradicininėmis vyno gamybos subtilybėmis. Taip pat turėsite galimybė paragauti tradicinių vietinių vynų ir dalyvauti gamybos procese, kepant  žymiuosius Gruziniškus saldumynus bei  Gruzinišką duoną molinėje krosnyje.
Tęsiate kelionę į istorinį architektūrinį muziejų Gremi, taip pat aplankysite Gremi bažnyčią, datuojamą  XV a.
Nakvynė Tbilisyje.
Maitinimas: pusryčiai ir pietūs.

3 diena. Tbilisi – Ananuri – Kazbegi – Tbilisi  314 km
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite į Kazbegi, pakeliui aplankydami  Ananuri tvirtovę – didelė, gerai išsilaikiusi pilis ant Žinvali vandens saugyklos kranto. XVII amžių pilis buvo Aragvi eristavų rezidencija.
Trumpas stabtelėjimas pietums.Po pietų tęsiate kelionę į Kazbegi. Kazbegi žavus ne vien savo aukščiausiu kalnu Kazbek. 2170 metrų aukštyje stūkso Dievo Motinos bažnyčia, pastatyta iš masyvių granito blokų, jos interjeras puoštas freskomis, o eksterjeras gausiai išraižytas šaliai būdingais raštais. Gruzijoje ši vietovė yra viena iš gražiausių, tad ją tikrai verta aplankyti.
Nakvynė Tbilisyje.
Maitinimas: pusryčiai
4 diena. Tbilisis.
Laisva diena Jūsų savarnkiškai pažinčiai su miestu.
Nakvynė Tbilisyje.
Maitinimas: pusryčiai
5 diena. Tbilisis – Batumis 410 km
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių kelionė į Batumį. Pakeliui užsuksite į Tshaltubo miesto urvus, kur galėsite pasigrožėti Prometėjo – Kumistavi urvu. Lankytojams atvira 1060 metrų ilgio pėsčiomis įveikiama trasa. Kita dalis trasos (280 m) įveikiama plaukiant valtimi požemine upe ( yra galimybė už papildomą mokestį). Turistus šis Prometėjo urvas žavi didžiulėmis salėmis, išpuoštomis stalaktitais ir stalagmitais. Dar daugiau žavesio suteikia šviesų instaliacijos bei kelionė laiveliu. Dauguma turistų teigia, jog Prometėjo – Kumistavi urvas vienas gražiausių, kokį tik teko kada matyti.
Laisvas laikas pietums.
Po pietų tęsiate kelionę Batumio link. Atvykus, įsikuriate viešbutyje, laisvas vakaras Batumyje.
Nakvynė Batumyje.
Maitinimas: pusryčiai
6-7 dienos  poilsis Batumio kurorte.
Maitinimas: pusryčiai
8 diena. Kutaisis – Vilnius.
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

UŽSISAKYKITE ŠIĄ KELIONĘ DABAR

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

© 2019 Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Pirk keliones išsimokėtinai su   

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji!
Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link