Graikų pranašystės

Kelionės organizatorius: Itaka

Kelionės kaina: nuo 1309 EUR/ asmeniui, keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje

Kelionės datos, kelionei su grupe pagal žemiau pateiktą programą:

2024 06 02  – 2024 06 09 – 1309  EUR/ asmeniui
2024 06 16  – 2024 06 23 – 1309 EUR/ asmeniui
2024 06 30  – 2024 07 07 – 1309EUR/ asmeniui
2024 07 14 – 2024 07 21  – 1309 EUR/ asmeniui
2024 07 28 – 2024 08 04  – 1309 EUR/ asmeniui
2024 08 11 – 2024 08 18  – 1309 EUR/ asmeniui
2024 08 25 – 2024 09 01  – 1309 EUR/ asmeniui
2024 09 08 – 2024 09 15  – 1309 EUR/ asmeniui
2024 09 22 – 2024 09 29  – 1309 EUR/ asmeniui

Į kainą įskaičiuota
• Ekskursinė programa: įėjimo bilietai į lankomus objektus (80 EUR/asm. – įtraukta į galutinę kainą)
• Apgyvendinimas: 7 nakvynės**/*** viešbučiuose kelionės maršrute, dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais
• Maitinimas: 7 pusryčiai, 7 vakarienės
• Skrydžiai: Vilnius – Kavala – Vilnius, rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai autobusu vietoje
• Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos

Į kainą neįskaičiuota
• Privalomi mokesčiai vietoje: Privalomas atsparumo klimato kaitai mokestis. Keliautojams taikomas privalomas mokestis, kurio dydis priklauso nuo apgyvendinimo įstaigos tipo ir kategorijos. Mokestis mokamas apgyvendinimo įstaigoje.
Mokesčio tarifas kambariui/nakčiai:
1-2* viešbučiuose – 1,5 EUR/n. (kovas-spalis); 0,5 EUR/n. (lapkritis-vasaris)
3* viešbučiuose – 3 EUR/n. (kovas-spalis); 1,5 EUR/n. (lapkritis-vasaris)
4* viešbučiuose – 7 EUR/n. (kovas-spalis); 3 EUR/n. (lapkritis-vasaris)
5* viešbučiuose – 10 EUR/n. (kovas-spalis); 4 EUR/n. (lapkritis-vasaris)
Apartamentuose – 1,5 EUR/n. (visus metus)
Vilose – 10 EUR/n. (visus metus)
• Neprivalomi (pasirenkami) mokesčiai: kruizas į Skiato salą: apie 45 EUR.
• Asmeninės išlaidos
• Gydymo išlaidos ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Kelionėje: Kelionės maršrute laukia garsieji senovės paminklai ir stačiatikių vienuolynai. Saulėje besimaudanti Elada – tai ne tik praeities paminklai, bet ir nuostabūs kraštovaizdžiai: alyvmedžių giraitės, žydraspalvė jūra, nuostabūs paplūdimiai, gyvybe pulsuojantys miestai ir mieguisti kaimeliai. Kruizas į Skiato salą yra puiki proga pajusti Viduržemio jūros klimatą ir pailsėti princesės Dianos pamėgtoje saloje. Tiems, kurie norėtų pasilikti Graikijoje ilgesniam laikui, siūlome pratęsti atostogas savaitės poilsiu pasirinktame ITAKA viešbutyje Taso saloje. Bendras maršruto Graikijoje ilgis: apie 1525 km.

Maršruras: Salonikai • Kalampakis • Meteorai • Delfai • Arachova • Hosios Loukas • Atėnai • Lamija • Kammena Vourla • Skiatas • Pieria • Kavala

Pažintinė kelionė Graikija

1. DIENA
Kelionės dalyvių atvykimas į oro uostą. Tiesioginis skrydis į Kavalą. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas. Laisvas laikas (priklausomai nuo atvykimo laiko). Vakarienė ir nakvynė.

2 DIENA. SALONIKAI – KALAMPAKIS arba TRIKALA (atstumas: apie 380 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į SALONIKUS, pakeliui trumpas sustojimas FILIPUOSE – senovės Graikijos mieste, kurio archeloginė vietovė įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Apžvalginė ekskursija po Salonikus. Apsilankymas Bizantijos kultūros muziejuje, Šv. Dmitrijaus – miesto globėjo – bazilikoje ir Baltąjame bokšte, Šv. Jurgio rotonda – seniausias miesto pastatas, Sofijos soboras, Aristotelio aikštė, Baltasis bokštas. Pervežimas į KALAMPAKĮ arba TRIKALĄ, apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.

3 DIENA. METEOROS – DELFAI (atstumas: apie 240 km)
Pusryčiai, išsiregistravimas. Apsilankymas viename žinomiausių žemyninės Graikijos turistinių objektų – ant uolų įsikūrusiame METEOROS vienuolyno komplekse. Šis į UNESCO sąrašą įtrauktas paslaptingas „akmeninis miškas“ – nepaprasta kelionė į viduramžių ortodoksų laikus. Į neįprastą uolų viršūnių peizažą įsilieję mistiniai vienuolynai yra vienas žaviausių Graikijos vaizdų. Į programą įtrauktas dviejų vienuolynų lankymas ir apsilankymas Bizantijos ikonų dirbtuvėse, kur galėsite susipažinti su ikonų piešimo technika. Kelionė į DELFUS. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

4 DIENA. DELFAI – ARACHOVA – HOSIOS LOUKAS (atstumas: apie 210 km)
Pusryčiai, išsiregistravimas. Kelionė į UNESCO saugomą senovės miestą – ANTIKINIUS DELFUS, populiariausią Graikijos archeologinę vietovę, įsikūrusią Parnaso kalnuose. Apsilankymas Apolono šventykloje, kur orakulė Pitija pranašavo ateitį ir nulėmė Graikijos likimą. Ypač verti dėmesio objektai: atėniečių lobynas, Apolono šventykla, teatras, skirtas Dionisui, stadionas, kuriame telpa 7000 žiūrovų ir kur kadaise vyko Pitijos žaidynės. Pervežimas ir laisvas laikas pasivaikščiojimui ramiame ARACHOVA kalnų miestelyje iškilusiame vieno kilometro aukštyje. Vykstama į HOSIOS LOUKĄ. Apsilankymas palaimintojo Luko vienuolyne. Pervežimas į viešbutį Atėnuose, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

5 DIENA. ATĖNAI – LAMIJA arba KAMMENA VOURLA (atstumas: apie 210 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Programoje: didingasis, iškilęs virš miesto Akropolis, miesto ir pasaulinio paveldo idėjos (UNESCO sąrašas) simbolis, vainikuotas nuostabiu Partenonu, šalia stovintis Erechtionas, palaikomas gražių kariatidžių. Apsilankymas Akropolio archeologiniame muziejuje, kur saugomi didingi praeities lobiai. Pervežimas į LAMIJĄ arba KAMMENA VOURLĄ. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

6 DIENA. SKIATO SALA arba laisvas laikas (atstumas: apie 90 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. (Pasirinktinai; už papildomą mokestį vietoje) Kruizas į SKIATĄ. Ši nedidelė sala turistų vadinama rojumi žemėje. Didžiausia jos atrakcija yra Koukounaries paplūdimys, žavintis smulkiu auksiniu smėliu ir šiltu žydros spalvos vandeniu. Iš paplūdimio galima matyti garsųjį „Skiathos Palace“ viešbutį, kuriame atostogas dažnai leisdavo princesė Diana. Salos unikalumu taip pat galima pasigrožėti ir ekrane, nes čia buvo filmuojamos scenos miuziklui „Mamma Mia“ su Meryl Streep. Laisvas laikas paplūdimyje maudynėms ir saulės vonioms, o po pietų apsilankymas Skiato salos sostinėje. Laisvas laikas salos paplūdimyje. Grįžimas į viešbutį LAMIA arba KAMMEN VOURLA miestuose.

7 DIENA. PIERIA – KAVALA (atstumas: apie 455 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Išvykimas į KAVALĄ. Sustojimas ir laisvas laikas PIERIA. Vaizdingų miestelių, pastatytų pagal tradicinės Makedonijos architektūros modelį, o juos supančios augmenijos variacijos patvirtina šios vietovės estetinę harmoniją. Tai puikus kurortas su kokybiškais viešbučiais ir paslaugomis bei populiarus alpinizmo kelionių atspirties taškas. Tęsiama kelionė į Kavalą. Vakarienė vietinėje tavernoje ir nakvynė viešbutyje Kavaloje.

8.DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Laisvas laikas (priklausomai nuo išvykimo laiko). Pervežimas į oro uostą ir tiesioginis skrydis į Lietuvą. Asmenims, pratęsiantiems viešnagę Graikijoje savaitės poilsiui Tase: pusryčiai, išsiregistravimas iš viešbučio, pervežimas į oro uostą, pervežimas į pasirinktą viešbutį.

PASTABOS

1. Gali keistis programos dienų ar lankomų objektų eiliškumas, mokamų objektų skaičius ar kainos
2. Lankantis Meteoros būtina tinkama apranga: vyrams – ilgos kelnės ir uždengti pečiai, moterims – sijonas arba suknelė (ne kelnės) dengianti kelius, uždengti pečiai ir viršutinė dalis be iškirptės.

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link