Graikų pranašystės

Kelionės organizatorius: Itaka

Kelionės datos, kelionei su grupe pagal žemiau pateiktą programą: sekmadieniais

Pasiūlymas laikinai negalioja. Naujos kito sezono datos bus paskelbtos artimiausiu metu.

Kelionės kaina: nuo 799 EUR/ asmeniui, keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje

Į kainą įskaičiuota:

 • 7 nakvynės **/*** viešbučiuose; dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais
  • maitinimas: 7 pusryčiai, 7 vakarienės
  • skrydis
  • kelionė autobusu
  • gido paslaugos

Papildomos išlaidos ir pastabos

 • Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus, vietinis gidas, ekskursijų vadovai: apie 160 EUR. – mokama grynaisiais.
 • Privaloma turistinė rinkliava (mokama viešbutyje): 0,5–4 EUR/ diena/numeris/ priklausomai nuo viešbučio kategorijos.
 • Papildomų pramogų mokesčiai: kruizas į Skiato salą: apie 45 EUR.
 • Meteoros apžiūros metu būtina tinkama apranga: uždengti pečiai ir keliai.

Kelionėje: Kelionės maršrute laukia garsieji senovės paminklai ir stačiatikių vienuolynai. Saulėje besimaudanti Elada – tai ne tik praeities paminklai, bet ir nuostabūs kraštovaizdžiai: alyvmedžių giraitės, žydraspalvė jūra, nuostabūs paplūdimiai, gyvybe pulsuojantys miestai ir mieguisti kaimeliai. Kruizas į Skiato salą yra puiki proga pajusti Viduržemio jūros klimatą ir pailsėti princesės Dianos pamėgtoje saloje. Tiems, kurie norėtų pasilikti Graikijoje ilgesniam laikui, siūlome pratęsti atostogas savaitės poilsiu pasirinktame ITAKOS viešbutyje Taso mieste. Bendras maršruto Graikijoje ilgis: apie 1350 km.

Maršruras: Salonikai • Vergina • Verija • Grevena • Janina • Dodona • Peramos urvas • Meteoros • Kalampakis • Skiatas • Delfai • Arachova • Hosios Loukas • Atėnai

Pažintinė kelionė Graikija

1. DIENA
Kelionės dalyvių atvykimas į oro uostą. Tiesioginis skrydis į Kavalą. Pervežimas į SALONIKUS. Apsilankymas Bizantijos kultūros muziejuje. Pasivaikščiojimas: Miesto globėjo Šv. Demetrijaus bazilika, Šv. Jurgio rotonda – seniausias pastatas mieste, Šv. Sofijos kupolinė bazilika, Aristotelio aikštė, Baltasis bokštas. Pasivaikščiojimas Ladadika kvartalo kryptimi. Laisvas laikas. Pervežimas į viešbutį Chalkidonoje, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
2. DIENA. SALONIKAI – VERGINA – VERIJA – GREVENA (atstumas: apie 210 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į VERGINĄ, kur buvo Aigai miestas – pirmoji senovės Makedonijos sostinė. Apsilankymas archeologinėje vietovėje su garsiomis Makedonijos karalių, įskaitant karalių Pilypą II, kapavietėmis, įtrauktoje į UNESCO sąrašą. Pervežimas į viešbutį vaizdingu maršrutu VERIJA – GREVENA. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
3. DIENA. JANINA – DODONA – PERAMOS URVAS (atstumas: apie 175 km)
Pusryčiai. Apsilankymas Epyro sostinėje – JANINOJE. Vykimas į DODONĄ, Graikijos orakulą. Apsilankymas archeologinėje vietoje: senovinis stadionas, amfiteatras, Dzeuso šventyklos griuvėsiai. Pervežimas į PERAMOS URVĄ, kuris žavi turistus uolienų formų ir gamtos spalvų įvairove. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.
4. DIENA. METEOROS – KALAMPAKIS (atstumas: apie 200)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Apsilankymas stačiatikių vienuolynuose ant METEOROS uolų viršūnių, kur galima pajusti paslaptingumo ir palaimingos ramybės atmosferą, taip pat pasigrožėti nuostabiais vaizdais. Pervežimas į KALAMPAKĮ, miestelį garsiųjų Meteoros papėdėje. Apsilankymas bizantiškųjų ikonų dirbtuvėje, kur galima susipažinti su įdomiu ikonų tapybos procesu. Kelionė autobusu į viešbutį Lamijoje. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.
5. DIENA. LAISVALAIKIS/SKIATO SALA (atstumas: apie 90 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Laisvas laikas arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje) kruizas į SKIATĄ. Ši nedidelė sala turistų vadinama rojumi žemėje. Didžiausia jos atrakcija yra Koukounaries paplūdimys, žavinantis smulkiu auksiniu smėliu ir šiltu žydros spalvos vandeniu. Iš paplūdimio galima matyti garsųjį „Skiathos Palace“ viešbutį, kuriame atostogas dažnai leisdavo princesė Diana. Salos unikalumu taip pat galima pasigrožėti ekrane, nes čia buvo filmuojamos scenos miuziklui „Mamma Mia“ su Meril Strip. Laisvalaikis paplūdimiui saloje. Grįžimas į viešbutį Delfuose, vakarienė, nakvynė.
6. DIENA. DELFAI – ARACHOVA – HOSIOS LOUKAS (atstumas: apie 205 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Apsilankymas muziejuje DELFUOSE su neįprastais, vienais garsiausių Graikijoje eksponatais. Po to apsilankymas archeologinėje vietovėje, kur kažkada buvo senovės orakulas: Apolono šventykla ir altorius, Sibilės uola, romėniška agora, saugyklos, omfalosas – akmuo, žymintis žemės centrą, teatras, stadionas. Pervežimas į apžiūros tašką virš vaizdingos vietovės ARACHOVA. Kelionė į HOSIOS LOUKAS. Apsilankymas palaimintojo Luko iš Stirio vienuolyne. Kelionė autobusu į viešbutį Atėnuose, apgyvendinimas, vakarienė.
7. DIENA. ATĖNAI – KAVALA (atstumas: apie 650 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Apsilankymas ATĖNUOSE. Apsilankymas Syntagma aikštėje prie Nežinomo kareivio kapo ir sargybos pasikeitimo stebėjimas. Apsilankymas Akropolio muziejuje: naujame pastate eksponuojamos skulptūros, pastatų dalys ir artefaktai, rasti Akropolyje. Apsilankymas virš miesto iškilusiame Akropolyje. Ant kalkakmenio kalvos yra senovės šventyklų komplekso liekanos. Pervežimas į viešbutį Kavaloje. Vakarienė, nakvynė.
8.DIENA. KAVALA
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Laisvas laikas (priklauso nuo išvykimo laiko). Pervežimas į oro uostą ir tiesioginis skrydis į Lietuvą.Asmenims, pratęsiantiems viešnagę savaitės poilsiui: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į oro uostą, pervežimas į pasirinktą viešbutį.

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link