Du Indonezijos perlai: Bali ir Lombokas

Kasdien

Ši nepamirštama kelionė padės jums atrasti dviejų įspūdingaisuių Indonezijos perlų, Balio ir Lomboko salų, grožį. Balis visada žavėjo kultūros mėgėjus, o Lombokas viliojo įspūdingais paplūdimiais ir gamtos grožiu. Pasivaikščiosite kartu su vietiniais po ryžių laukų terasas, pasigrožėsite įspūdingomis šventyklomis, atsipalaiduokite balto smėlio paplūdimiuose.Įspūdžiai, kaip ir pasakos, kelionė pilna kultūros, romantikos ir poilsio.

1 diena. Denpasaras – Petulu – Ubud ( 50 km, 2 val.)
Atvykus ir praėjus visus oro uosto formalumus, vyksite į Ubudą. Šis žavingas kaimas yra gerai žinomas kaip Bali meno centras, patogiai geografiškai įsikūręs salos centre, kuriame gyvena daug žinomų menininkų, tiek vietinių,  tiek užsienio.
Įsiregistravimas viešbutyje. Pasiruoškite įsimintinai popietei.   Vėlyvą popietę aplankome Petulį, kuris garsėja baltųjų garnių prieglobsčiu. Šie įdomūs padarai suka lizdus visame kaime.
Grįžimas į Ubudą, kad prieš sugrįždami į viešbutį  dar spėtumėte pasimėgauti saulėlydžiu ir viliojančia vakaro atmosfera.
Nakvynė Ubude.

2 diena. Ubud – Gunung Kawi – Tirta Empul – Kintamani – Lava Tour – Ubud (75km – 3 val.) Pusryčiai ir pietūs.
Pusryčiai viešbutyje. Ryte išvykstate iš viešbučio ir apsilankykite Gunung Kawi šventykloje, esančioje Tampak Siring kaime, archeologiniame komplekse, kuris datuojamas nuo 11 a. Iš Šventykos atsiveria gražus vaizdas į sodrius žaliuosius miškus. Tam kad pasiektumėte šventyklą, čia rasite pėsčiųjų taką (grįstą akmenimis apie 315 žingsnių)kuris veda per įspūdingas ryžių terasas. Po to aplankysite Tirta Empul šventyklą, garsią savo šventu vandeniu, kur Balikų garbintojai buvo išgirsti daugiau nei prieš 1000 metų. Čia rasite ir balio stiliumi įrengtą maudymosi baseinąsu natūralių šaltinių vandeniu.
Pakilsite į Kintamani,pasigrožėti žavingais vaizdais į Batur ežerą ir jo ugnikalnį bei Batūro kalną. Nors Batūro kalnas (1412 m) nėra aukščiausias Balio vulkanas, jis yra aktyviausias ir apsuptas įspūdingos kalderos.
Pietūs.Po to, skirtingai nei visi kiti turistai,leidžiatės prie aktyvaus vulkano.Jūsų laukia aktyvus popietės nuotykis su  „Land Cruiser“. Unikalus lavos takas, su fantastiniais vaizdais,  susiformavęs per 1834 ir 1964 m.išsiveržimus nuves jus į Batur kalderą. Turėsite išskirtinę galimybę apsilankyti uolą, esančią lavos srauto viduje.
Nakvynė Ubude.

3 diena. Ubud – Jatiluwih – Bedugul – Alas Kedaton – Tanah Lot – Ubud (150km – 6 val.) Pusryčiai ir pietūs.
Pradėkite dieną nuo pusryčių viešbutyje. Ryte važiuosite į vakarinę Balio salos pusę,tyrinėdami Tabanano provinciją,garsėjančią savo nenusakomo grožio gamta.Atvykite į vaizdingą ryžių terasą Jatiluwih, prieš suvažiuojant visai miniai. Dėl drėkinimo sistemos, nuo 2012 metų UNESCO šią vietą paskelbė Pasaulio paveldo objektu.Tęsiate kelionę į Bedugulą prieš tai staptelėdami Candikuning, spalvingame vietiniame turguje, kuriame siūlomi švieži vaisiai ir daržovės, prieskoniai ir egzotinės gėlės.
Vėliau pasimėgausite pietumis privačioje viloje, esančioje šalia ežero.Turėsite laiko pasivaikščioti ežero pakrante ir pasigėrėti įspūdingais vaizdais. Vėliau sėsite į tradicinę valtį vadinamą „jukung“ ir plauksite prie Ulun Danu šventyklos.Pažvelgsite į šią vandens šventyklą iš kitos pusės ir pamatysite jos didybę iš arti.
Kitas kelionės tikslas –  Alas Kedaton, mažas miškas, kuriame gyvena šimtai beždžionių. Vietiniai gyventojai tiki, kad šios beždžionės yra globėjos ir sergėtojos šios mažos, miške esančios šventyklos. Toliau apsilankysite garsiausiame Balio taške – Tanah Lot šventykloje, kuri įsikūrusi ant uolos, kurią skalauja jūra. Šventykla įspūdingoje vietoje, skalaujama didžiulių vandenyno bangų, sukuriančios stebuklingą aplinką.
Grįžtate į viešbutį Ubude.

4 diena. Ubud – Guliang – Penglipuran – Seminyak (75km – 3 val.) Pusryčiai ir pietūs.
Anksti  ryte susitinkate su gidu ir vykstate Guliang Kawan kaimą, esanti Bali centre. Šiltas kaimiečių pasveikinimas ir kvietimas pasimėgauti paprastais vietiniais pusryčiais. Po to galėsite susipažinti su  kaimo gyvenimo veikla, kuri leis geriau suprasti  dirbančio ūkininko gyvenimą ryžių laukuose! Priklausomai nuo sezono, sužinosite, kaip auginti, persodinti ar išauginti ryžius. Jūs taip pat turėsite galimybę sužinoti daugiau apie „Subak“, Bali tradicinę drėkinimo sistemą, kuri yra UNESCO pripažintas tvaraus ūkininkavimo būdas.
Sužinokite, kaip padaryti gražų Bali Canang Sari, kaip pagyvenę baliniečiai gamina vietinį palmių vyną.Turėsite progą jo paragauti.
Vėliau jūsų laukia puikūs pietūs namelyje su nuostabiais vaizdais į ryžių laukus.
Po pietų apsilankykite tradiciniame kaime „Penglipuran“, kuris vis dar išlaiko tradicinę Bali namų architektūrą.
Atvykstate į viešbutį Seminiake. Įsikuriate ir laisvas laikas.

5 diena. Seminiak.Pusryčiai.
Poilsio diena.

6 diena. Seminyak – Uluwatu – Kecak Dance – Seminyak (45km – 2 val.) Pusryčiai.
Ryte pasimėgaukite pusryčiais viešbutyje, o po to laisvas laikas. Po pietų važiuosite į Uluwatu, gražią šventyklą pietinėje Balio dalyje. Šventykloje ir jos apylinkės yra šimtai beždžionių, kurios vietinių gyventojų, laikomos šventyklos globėjomis.
Vakare, jūsų gidas pasiruošęs pakviesti i į epišką Bali Kekako šokio spektaklį. Mėgaukitės įspūdingu šou, kuris pasakoja epišką meilės pasaką.
Nakvynė Seminiake.

7 diena. Seminyak – Serangan – Senggigi [Lombok sala] (140km – 2.5 val.)Pusryčiai.
Ankstyvi pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Serengano uostą kelionei į Lomboko salą. Atvykus susitikimas su vietiniu atstovu ir pervežimas į viešbutį saloje. Laisvas laikas.

8 diena. Senggigi – Selong Belanak – Senggigi (130km – 4 val.) Pusryčiai ir pietūs.
Pusryčiai viešbutyje. Grožėkitės nuostabiausiais Lomboko salos vaizdais: žmogaus rankomis nepaliestos gamtos, laukiniais balto smėlio paplūdimiais, turkio mėlynumo jūra ir tolumoje žaliuojančiomis kalvomis. Atvyksite į idilišką Selong Belanak paplūdimį, kur galėsite mėgautis gamtos ir jūros teikiamais malonumais.
Pietūs vietiniame restorane.
Vakarop grįšite į viešbutį.

9 diena. Senggigi – Gili Trawangan (30km – 1.25 val.) Pusryčiai.
Pusryčiai viešbutyje. Ryte tradiciniu laisvu plauksite iš Lomboko į pagrindinę Gili Trawangan salą, tai viena iš labiausiai išsivysčiusių Gili salų. Ši sala vis dar yra geriausia vieta nardyti:čia labai skaidrus vanduo ir spalvingi koralų rifai. Aplankysite Gili Meno, kur galėsite mėgautis saule paplūdimyje, taip pat Gili Air, kuri yra rojus paviršinio nardymo mėgėjams. Vykstate į viešbutį Gili Trawangan.

10 diena. Gili Trawangan. Pusryčiai.
Poilsio diena.

11 diena. Gili Trawangan – Serangan – Seminyak (140km – 2.5 Hrs) Pusryčiai.
Ankstyvi pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į uostą persikėlimui į Bali.
Įsikuriate viešbutyje Seminiake. Laisvas laikas.

12 diena.Seminiakas – Denpazaras( 14 km- 30 min) Pusryčiai.
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą skrydžiui.

Kaina:
standartinės kategorijos viešbučiai (3*) – nuo 1166 EUR/ asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje
superior kategorijos viešbučiai( 4*)  – nuo 1394 EUR/ asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje
deluxe  kategorijos viešbučiai( 5*)  – nuo 1614 EUR/ asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje

Į kainą įskaičiuota:
angliškai kalbantis gidas
11 nakvynių apgyvendinimas
11 pusryčių ir 4 pietūs
pervežimai iš/į oro uostą
transportas pagal programą
įėjimas į visus lankytinus objektus ir numatytos pramogos pagal programą

Į kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai ( nuo 700 EUR/ asmeniui)
arbatpinigiai gidui ir vairuotojui
kelionės draudimas
maistas ir gėrimai nenurodyti programoje

Kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas,   gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios.

 

 

 

© 2019 Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Pirk keliones išsimokėtinai su   

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji!
Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link