Brazilija. Tik tai kas geriausia

Datos pasirenkamos individualiai

Kelionės metu aplankoma keletas garsiausių Brazilijos vietų. Entuziastingai nusiteikus, kelionė prasideda garsiausio Brazilijos miesto Rio de Žaneiro šurmuliu. Čia bus daug galimybių pasinerti į gyvybingą kariokų (port. Carioca) atmosferą ir pasimėgauti vienu įspūdingiausių Pietų Amerikos kraštovaizdžių. Nuo madingų paplūdimių, iki didingų kalnų – be jokios abejonės, Rio de Žaneiras yra svarbiausias bet kurios kelionės po Pietų Ameriką akcentas. Iš karštligiškai siautulingo Rio keliaujama pamatyti gamtos galybės – Igvasu krioklio. Besižavint įspūdingomis panoramomis iš Brazilijos pusės ir stovint nuostabių kraštovaizdžių supamose apžvalgos aikštelėse Argentinos dalyje, šis gamtos stebuklas apžiūrimas iš visų perspektyvų.

Kelionės organizatorius: We travel

Kelionės datos: pasirenkamos individualiai

Kelionės kaina (asmeniui dviviečiame kambaryje).
3 *viešbutyje  nuo 1959 EUR  + skrydis, kai vyksta 2 keliautojai;
4 *viešbutyje  nuo 2059 EUR  + skrydis, kai vyksta 2 keliautojai;
5 *viešbutyje  nuo 2659 EUR  + skrydis, kai vyksta 2 keliautojaii;

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 8 nakvynės  nurodytos kategorijos viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 8 pusryčiai;
 • vietiniai rusiškai kalbantys gidai.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Rio de Žaneirą ir atgal;
 • vietiniai skrydžiai Rio de Žaneiras–Igvasu–Rio de Žaneiras;
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • kelionių draudimas;
 • programoje nenumatytos ekskursijos;
 • fotografavimo ir filmavimo mokesčiai, jei yra;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Rio de Žaneiro šurmulys
 • Igvasu kriokliai – UNESCO paveldo objektas ir naujasis pasaulio stebuklas
 • Poilsis kurorte prie vandenyno

1 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS

Nusileidę Rio de Žaneiro oro uoste, būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Jei į Rio de Žaneirą atvyksite anksti ryte, yra galimybė užsisakyti ankstyvą registraciją į viešbutį už papildomą mokestį. Likusią dienos dalį bus galima mėgautis laisvalaikiu, atsipalaiduoti po kelionės ir įsikrauti energijos ateinančioms kelionių dienoms. Rio de Žaneiras – vienas gražiausių pasaulio miestų, Brazilijos karnavalų ir 2016 m. vasaros olimpinių žaidynių sostinė, įsikūręs pakrantėje tarp gausybės kalvų ir Atlanto vandenyno. Nakvynė viešbutyje Rio de Žaneire.

2 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS. (P)

Ryte – panoraminė ekskursija automobiliu su rusiškai kalbančiu gidu po Rio de Žaneirą. Vyksite į netoliese esančią Urcą, vieną iš seniausių Rio rajonų, esančių Cukraus Galvos kalno papėdėje. Čia, įsėdus į keltuvo kabiną, palei Morro da Urcos kalną virš raižyto reljefo vietovės kylama į Cukraus Galvos kalno viršūnę, esančią apie 400 m virš jūros lygio. Kylant į viršų, galima pasigėrėti įspūdingais Kopakabanos paplūdimio, Gvanabaros įlankos, Kristaus Atpirkėjo statulos vaizdais, o panoraminis kraštovaizdis, atsiveriantis nuo pačios viršūnės, ypač leidžiantis saulei, tampa tikru dienos akcentu. Tęsite ekskursiją po senąjį ėRio de Žaneirą.  Lankysitės Cinelândijos aikštėje, kuri žavi istorinio paveldo pastatais, teatru, valstybine biblioteka, katedra- viena iš nedaugelio ekscentriškų religinių pastatų pasaulyje, suprojektuota suteikiant jai didžiulio kūgio formą ir kt.Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS. (P)

Pasieksite traukinių stotį Kosme Velho, kur įsėsite į kalnų traukinio vagoną. Šis traukinys važiuoja į stačią miškingą kalvą, vedančią į Korkovado viršukalnę ir prie garsiosios Kristaus Atpirkėjo statulos (aukštis 38 m). Tokie pat įspūdingi kaip statula, neįtikėtinai nuostabūs Kopakabanos, Ipanemos, Botanikos sodų ir Rodrigo de Freitaso lagūnos, Marakanos stadiono vaizdai yra tokie įsimintini, kad tikrai verta skirti laiko jiems pamatyti. Ištyrinėję miestą iš viršaus, nuolaidžiu šlaitu nusileisite tuo pačiu traukiniu. Vagonai važiuos pro Tijucos miško draustinio vešlią augaliją, upes ir krioklius. Po ekskursijos laisvas laikas. Jį galėsite praleisti klajodami po Santa Teresos menininkų rajoną, aplankyti spalvingus Selaróno laiptus arba pasikaitinti saulėje viename iš garsiųjų Rio paplūdimių. Vakare pasimėgaukite energingu naktiniu gyvenimu Lapos rajone ir stenkitės neatsilikti šokdami sambą. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS –IGVASU (P)

Po spalvingų reginių ir sambos ritmų anksti ryte su vairuotoju vyksite į oro uostą, iš kur toliau skrisite į Igvasu. Atskridę būsite pasitikti ir keliausite į viešbutį. Tikrieji Brazilijos lobiai laukia gerokai toliau už Rio de Žaneiro. Vienas jų – Igvasu kriokliai. Tai tikras gamtos stebuklas – laiptuota 275 Igvasu krioklių galerija, susiformavusi toje vietoje, kurioje savo vandenis plukdo dvi upės – Parana ir Igvasu. Šiuo metu čia sueina ir trijų valstybių – Brazilijos, Argentinos bei Paragvajaus – sienos. Tą pačią dieną už papildomą mokesti galite įsigyti ekskursiją ir apžiūrėti krioklius iš Argentinos pusės, kad pajustumėte jų skirtumus ir palygintumėte, iš kurios valstybės pusės žiūrint jie atrodo gražiausi. Neabejojame – įspūdis priblokš, tad į šį klausimą teks atsakyti patiems. Rekomenduojame vakarienę restorane „Rafain Dinner Show“ su pramogine programa: tradiciniai Brazilijos, Argentinos ir Paragvajaus šokiai, melodijos. Šis teatralizuotas pasirodymas užburs jus ugningais šokiais ir muzika.  Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. IGVASU (P)

Šiandien apžiūrėsite krioklius iš Brazilijos pusės. Jie taip pat priklauso tam pačiam Igvasu nacionaliniam parkui. Ir krioklys, ir abi nacionalinio parko dalys (tiek Argentinos, tiek Brazilijos) įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą (1984 m. – Argentinos dalis, 1986 m. – Brazilijos) bei į Septynių naujųjų pasaulio gamtos stebuklų sąrašą (2011 m.). Nuo įėjimo į parką privačia transporto priemone būsite nuvežti prie takų, vedančių per šį 1 700 kv. km draustinį. Kraštovaizdį kuriančiuose paatogrąžių miškuose auga daugybė džiunglių augalų, atogrąžų medžių, gyvena daugiau kaip 1 100 paukščių rūšių. Įspūdingasis krioklys „Velnio gerklė“, aiškiai matomas iš įvairių vietų, vedančių iki svarbiausio kelionės taško, – ryškiausias šios patirties momentas. Keturiolika galingų krioklių iš 100 m aukščio krenta su tokia jėga, kad susidaro nuolatinis 10 m purslų debesis, o atvykę keliautojai gali pasigrožėti nuostabiu šio reiškinio reginiu. Jei norite iš arčiau pamatyti krioklius, siūlome išbandyti „Macuco“ safarį arba sraigtasparniu paskraidyti virš krioklių. Nakvynė viešbutyje Igvasu.

6 DIENA. IGVASU- RIO DE ŽANEIRAS – POILSIS BUZIOSO KURORTE (P)

Ryte vyksite į oro uostą ir skrisite į Rio de Žaneirą, iš kur automobiliu pasieksite  Buziosą. Buziosas – prašmatnus ir bohemiškas pajūrio kurortas. Kažkada buvęs mažai žinomas žvejų kaimelis tapo populiaria tarptautine atostogų vieta ir braziliškuoju Sen Tropezu. Garsi prancūzų aktorė Brigitte Bardot XX a. 7 deš. atrado Buziosą su savo tuomečiu mylimuoju brazilu. Tada mažame Buzioso miestelyje nebuvo net elektros, bet Brigitte jį įsimylėjo būtent dėl paprastumo, ramybės ir gamtos grožio. Aktorė buvo pagerbta bronzine statula, be to, jos vardu pavadinta promenada „Orla Bardot“ ir kino teatras „Gran Cine Bardot“. Šiandien Buziosas tapo Brazilijos ir Argentinos elito poilsio, pasilinksminimų bei gerai žinoma tarptautinių kelionių vieta. Nakvynė viešbutyje Buziose.

7-8 DIENOS POILSIS (P)

Poilsis kurorte.

9 DIENA  BUZIOSAS- RIO DE ŽANEIRO ORO UOSTAS-TARPINIAI ORO UOSTAI–VILNIUS (P)

Išvykimas į Rio de Žaneiro oro uostą . Skrydis Rio de Žaneiras–tarpiniai oro uostai –V ilnius.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (kai nėra laisvų kambarių numatytuose viešbučiuose, turistų saugumas, lėktuvų vėlavimas ar reiso anuliavimas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų įsigijimo ar viešbučių keitimo pagal maršrutą, skiepų ir kt.;
 • programoje galima prasitęsti poilsį ar kombinuoti su kitomis Pietų Amerikos šalimis;
 • nakvynių skaičius – 8;
 • viešbučių kategorijos (žvaigždutės) nurodytos pagal Brazilijos klasifikavimo sistemą;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link