Balio sala.

Kelionės organizatorius: We travel
Galima individuali kelionė sudaroma pagal pageidavimus ir pageidaujamomis datomis. Kreiptis dėl sąlygų ir kainų.
Kelionės kaina: nuo 1948 EUR/ asmeniui, keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje

Į kainą įskaičiuota:

 • Pasitikimas Denpasaro oro uoste ir visi pervežimai pagal programą
 • 3 nakvynės Ubude 3+★ viešbutyje
 • 2 nakvynės Munduke 3+★ kotedžuose
 • 5 nakvynės prie vandenyno poilsio metu 4★ viešbutyje
 • Viešbučių kategorijos nurodytos pagal Indonezijos klasifikavimą
 • Maitinimas pagal programą: 10 pusryčių (P), 2 pietūs (PI)
 • Ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus
 • Angliškai kalbančių vietinių gidų paslaugos
 • 10 nakvynių saloje
 • Skrydis Vilnius – tarpinis oro uostas – Denpasaras ir atgal

Į kainą neįskaičiuota:

 • Gėrimai ir programoje nenurodytas maitinimas
 • Kelionių draudimas ( yra privalomas medicininių išlaidų draudimas; draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, nutrūkusios ar neįvykusios kelionės draudimas, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas, COVID-19 bei kiti)
 • Programoje nenumatytos ekskursijos
 • El. viza apie 35€
 • Fotografavimo ir filmavimo mokesčiai (jei yra)
 • Arbatpinigiai gidui (4-5€/dienai) ir vairuotojui (2-3€/dienai)
 • Asmeninės išlaidos

Kelionėje:

Sunku įsivaizduoti, kad vos prieš 90 metų turistai buvo ne baliečių pragyvenimo šaltinis ir ne pagrindinis ekonomikos variklis, o tikrų tikriausia egzotika. Margasis Balis populiarus jau ne vieną dešimtmetį ir turistai vis dažniau trokšta aplankyti šią Rojų primenančią salą. Vis dėlto net ir jie neįstengė padaryti tiek, kiek rašytoja Elizabeth Gilbert. Jos knyga „Valgyk. Melskis. Mylėk“, o dar labiau – pagal šį romaną pastatytas kino filmas su žaviąja Julia Roberts Baliui suteikė romantiško patrauklumo ir priviliojo dar daugiau keliautojų. Vis dėlto esminių dvasinių vertybių turizmas neįstengė pakeisti, o liaudies menai saloje klesti iki šiol. Batika, medžio drožiniai ir sidabro dirbiniai – pačios geriausios lauktuvės iš Balio. Balis – rami hinduistinė sala. Beje, vienintelė tokia visoje Indonezijoje, o tai ir yra didžiausias jos išskirtinumas. Indonezijos archipelage yra labai daug salų su gražiais paplūdimiais ir vešliomis palmėmis, tačiau turistų daugiausia Balyje. Kodėl? Būtent dėl išskirtinės kultūros, kuri čia glaudžiai susijusi su religija, ir gerai išplėtotos turizmo infrastruktūros.

1–2 DIENOS. VILNIUS – TARPINIS ORO UOSTAS – DENPASARAS – UBUDAS.
Atskridę į Denpasarą, būsite pasitikti ir vyksite į Ubudą. Šis miestas, apsuptas ryžių terasų, yra vienas svarbiausių traukos objektų Pietų Balyje. Tai kultūrinio turizmo vieta, kurioje galima išvysti nuostabius šokių ir muzikos pasirodymus, pasigėrėti rankdarbiais, stulbinančiomis šventyklomis ir daugybe kitų grožybių. Dauguma žmonių į Ubudą užsuka dienai ar dviem, tačiau nusprendžia pasilikti ilgėliau, todėl čia nesunku rasti įrengtą poilsio ir laisvalaikio infrastruktūrą. Tai vieta, kurioje galite geriau pažinti Balio kultūrą. Miestą supa šventyklos, senovinės vietovės ir kaimai. Žmonės čia daugiausia užsiima rankdarbiais, todėl pačiame Ubude ir aplinkiniuose rajonuose rasite įvairių ir įdomių meno vertybių, suvenyrų ar dovanų artimiesiems. Nakvynė viešbutyje Ubude.
Rekomendacija: išeinant iš oro uosto, pasikeisti nedidelę pinigų sumą, vykstant į Ubudą, sustosite įsigyti vaisių, vandens, alaus ar pan.

3 DIENA. UBUDAS – KINTAMANIS – PENGLIPURANAS – TAMPAKSIRINGAS – UBUDAS. (P, PI)
Po pusryčių  išvyksite į dienos ekskursiją ir lankysite Tegalalango ryžių plantacijas, Kintamani kaimelį, esantį 1450 metrų aukštyje. Oras čia daug gaivesnis, atsiveria kvapą gniaužiantys Baturo ugnikalnio ir didžiausio Baturo ežero vaizdai, išvysite nuostabius Abango kalnus, juodosios lavos laukus. Tampaksiringo vietovėje aplankysite vieną žinomiausių šventyklų – Tirta Empul. Ji garsi dėl švento vandens baseino, kuriame Balio žmonės apsivalo. Tampaksiringas ir jo šventojo vandens srovės šventykla skaičiuoja jau keletą amžių. Tikima, kad šis vanduo turi stebuklingų gydomųjų galių ir yra apsivalymo nuo blogio šaltinis. Srovele tekantis vanduo panaikina visas ligas, neigiamą įtaką ir suteikia naują šventą dvasią. Grįždami.lankysite autentikos kupiną Penglipurano kaimelį, jame beveik nejusti šiuolaikinio gyvenimo įtakos. Tokių unikalių kaimelių Balio saloje yra tik du. Sužinosite kaimelio istoriją, pasivaikščiosite užsukdami į vietinių gyventojų kiemą, lankysitės bambukų giraitėje. Ekskursijos trukmė su lankytinomis vietomis iki 7-8 val. priklausomai nuo transporto judėjimo keliuose. Nakvynė viešbutyje Ubude.

4 DIENA. UBUDAS – BESAKIH ŠVENTYKLA – TAMANUJUNGAS – TENGANANAS – UBUDAS. (P,PI) 
Po pusryčių lankysite Motinos šventyklą (Pura Besakih) – didžiausią hinduistų šventyklą Balyje, įkurtą Agungo ugnikalnio papėdėje. (Vietoje Motinos šventyklos gali būti lankoma šventykla Kehen, atsižvelgiant į ugnikalnio aktyvumą). Motinos šventykla 1995 m. nominuota patekti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai pati svarbiausia, didžiausia ir švenčiausia hinduizmo vieta Balyje. Ji stūkso beveik 1 000 m aukštyje ant pietvakarinio Agungo kalno šlaito, nuo kurio atsiveria žavingas Pietų Balio kraštovaizdis. Tai didžiulis 23 atskirų, tačiau susijusių šventyklų kompleksas. Svarbios šventyklos ceremonijos: didžiosios apsivalymo ceremonijos Panca Wali Krama rengiamos kas 10 metų ir ceremonija Eka Dasa Rudra, vykstanti kas 100 metų.
Lankysite Tirta Ganggos karališkuosius baseinus ir Taman Ujungo vandens rūmus, esančius Serajos kaime, Karangasemo regentystėje. Rūmai pastatyti dar Karangasemo radžos. Kompleksą sudaro įvairūs dideli baseinai ir istoriniai statiniai, suformuoti prie Agungo kalno rytinėje pakrantėje. Puikūs vaizdai traukte traukia turistus. Ekskursiją baigsite Tenganano kaimelyje. Apsilankymas Tenganane gali būti jūsų kelionės į Rytų Balio regioną akcentas bet kuriuo metų laiku. Kaimas yra išsaugojęs didžiąją senųjų laikų plano ir architektūros dalį. Nors kai kur jau galima pamatyti televizijos anteną ar elektros laidus, dauguma bambukinių ir šiaudinių namų stogų primena senuosius amžius. Beveik visi gyventojai mielai sutinka lankytojus, pasiūlo pasisvečiuoti savo namuose, susipažinti ir geriau pažinti jų kultūrą, sužinoti, į ką tiki baliečiai, kokios jų religinės apeigos. Pasivaikščiojimas tikrai neprailgs: galėsite sustoti, fotografuoti, bendrauti su vietiniais žmonėmis, paskanauti kavos, pasimėgauti vietinių amatininkų darbais (pamatyti, kaip drožiamos medinės šokių kaukės arba gaminamos aukojimo pintinės). Visose kaimo gatvėse ir namų kioskuose prekiaujama meno dirbiniais ir rankdarbiais. Čia galite pasiderėti ir įsigyti suvenyrų. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurių bendro pobūdžio balietiškų daiktų galėsite rasti beveik bet kurioje Balio vietoje, tačiau yra keletas rankdarbių, kurie būdingi tik šiam kaimui. Nakvynė viešbutyje Ubude.

5 DIENA. UBUDAS – MUNDUKAS. (P)
Ši diena bus skirta kelionei į Munduką. Mundukas yra Šiaurės Balio kalvų šlaituose (780 m virš jūros lygio), toliau nuo judresnių turistinių vietovių, idant galėtumėte atsidurti arčiau gamtos ir autentikos! Dėl kalnų, džiunglių, vešlių plantacijų Munduke tvyro gaivus oras, o natūralus grožis yra neprilygstamas, siūlantis ramybę ir vaizdingą aplinką. Tai viena gražiausių gamtos vietų Balyje. Čia labai daug krioklių, ryžių laukų, ežerų, autentiškų kaimelių, apžvalginių takų. Nors Seminyakas, Ubudas, Nusa Dua, Kuta tapo turizmo hitais Balyje, Mundukas išlieka nepaliestu rojumi. Turistai tik dabar pradeda jį atrasti!
Po pusryčių išvyksite link Munduko. Atvykus Jūsų lauks poros valandų trukmės žygis Tamblingano ežero džiunglėmis. Civilizacijos beveik nepaliestas, vietinių gyventojų prižiūrimas ežeras ir jo apylinkės yra idealus būdas praleisti popietę atokiau nuo Balio minios. Plūduriuosite tradicinėje kanojoje (medinis luotas), mėgausitės vaizdais, džiunglių ir ežero garsais, grynu oru. Po išvykos grįšite į viešbutį. Nakvynė Munduke.

6 DIENA. MUNDUKO KRIOKLIAI. (P)
Po pusryčių drėgnų džiunglių takais per gvazdikėlių, kavos, kakavos, bambukų plantacijas išvyksite į žygį aplankyti tris – keturis skirtingus slėnyje esančius krioklius. Tai nuostabus krioklių rinkinys, pasislėpęs Munduko džiunglėse, priklausantis įspūdingiausiems Balio kriokliams. Bendra žygio trukmė apie 3-4 val. Žygis yra vidutinio sunkumo.
Taigi, jei jau atvykote į Munduką ir jums patinka keliauti pėsčiomis, išsiruoškite į šį žygį! Bus reikalingi žygio batai, fotoaparatas, vanduo ir kita. Po žygio grįšite į viešbutį. Nakvynė Munduke.
Pastaba: galima kita veikla Munduke.

7 DIENA. MUNDUKAS – POILSIO VIEŠBUTIS. (P)
Po pusryčių atsisveikinsite su Munduku ir išvyksite į poilsio viešbutį, lankydami:
Jatiluviho gyvenvietę, kuri gali didžiuotis įspūdingiausiu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktų ryžių terasų vaizdu visoje saloje. Jatiluvihas – mažas kalnų kaimelis Batukaru kalno papėdėje. Jatiluwih reiškia „tikrai pritrenkiamas“. Čia papietavę pasivaikščiosite ryžių terasomis. Toliau keliausite į Ulundano šventyklą prie Bratano ežero, esančio kalnuose netoli Bedugulo. Iš čia atsiveria geriausias Didžiosios Šivos vandens šventyklos, pastatytos 1663 m., vaizdas. Šventykloje rengiamos Balio vandens, ežerų ir upių deivei Devi Danu skirtų aukų ceremonijos. Bratano ežeras dėl savo apylinkių derlingumo žinomas kaip Šventojo kalno ežeras. Prie 1 200 m virš jūros lygio tyvuliuojančio ežero vyrauja vėsus atogrąžų klimatas. Sustosite prie turistų pamėgtos ir labiausiai fotografuojamos šventyklos Tanah Lot. Šis religinis kompleksas, stovintis ant uolos, rodos, išnyra iš vandenyno. Tai viena žinomiausių Balio šventyklų. Jei išverstume pažodžiui, pavadinimas reiškia „Žemė jūroje“. Šventykla stūkso ant uolos vandenyje ir pasiekti ją galima tik atoslūgio metu. Apie XVI a. ją pastatė vienuolis Dang Hyang Nirartha. Legenda byloja, kad XVI a. čia apsilankė išskirtinių fizinių galių turintis vienuolis iš Javos salos. Jis nustūmė uolą į vandenyną ir pastatė šventyklą, o nusiėmęs šalį pavertė jį gyvatėmis, kurių oda yra baltos ir juodos spalvos, o paskirtis – saugoti šventyklą ir jos prieigas. Iki šiol Balio mitologijoje tokios gyvatės laikomos šventomis, prie namų esančios sargybinių skulptūros dengiamos baltos ir juodos spalvos audinių kvadratais. Tanah Lot yra keliautojų šventyklos namai, populiarus turistinis objektas, kultūrinis simbolis ir šauni vieta stebėti saulėlydį. Atvyksite į poilsio viešbutį.

8-11 DIENOS. POILSIS KURORTE. (P)
Laisvas laikas pasimėgauti balietiškais SPA malonumais.
Rekomenduojama:

 • dienos ekskursija greitaeigiu kateriu į Nusa Penida salą;
 • Uluvatu šventyklą, esančią visiškai ant vandenyno skardžio.Tai hinduistinė jūros šventykla, pastatyta XI a. vid. ant uolyno pietinėje Balio pusiasalio dalyje;
 • pasigrožėti Balio salos šokiais: Barong waksirsa ir Kecak ugnies ir transo šokių bei muzikos dramos;
 • išsinuomoti dviračius ir aktyviai praleisti dieną;
 • išbandyti leidimąsi plaustais Agungo kalnų upe.

12 DIENA. DENPASARAS – TARPINIS ORO UOSTAS – VILNIUS. (P)

Papusryčiavę turėsite laisvo laiko iki išvykimo į oro uostą. Skrydis Denpasaras–tarpinis oro uostas-Vilnius.

13 DIENA. ATVYKIMAS Į VILNIŲ. 

PASTABOS:

 • nakvynių skaičius saloje – 10 .
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės kaina (data) dėl lėktuvo bilietų brangimo gali keistis;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių, nepriklausančių nuo kelionių organizatoriaus, arba įvykių šalyje (turistų saugumas, lėktuvų vėlavimas ar reiso anuliavimas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), arba kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • viešbučių kategorijos (žvaigždutės) nurodytos pagal Indonezijos klasifikavimą ir turi CHSE (švara, sveikata, saugumas, aplinka) sertifikatą;
 • už priemoką galima rinktis aukštesnės kategorijos viešbutį poilsio metu, teirautis agentūroje;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • važiavimo laikas gali keistis dėl eismo intensyvumo, sustojimų fotografuoti, papietauti, oro sąlygų, kelių būklės;
 • dėl ypatingų švenčių, nepalankaus oro, kelių uždarymo ar kitų force majeure priežasčių gali būti uždarytas įėjimas į tam tikrus objektus; nepanaudotos paslaugos nekompensuojamos;
 • lietingas sezonas nuo lapkričio iki kovo mėnesio;

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Reikalavimai ir informacija keliaujantiems į Indoneziją

ATSIŲSKITE MUMS UŽKLAUSĄ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  © Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

  Pirk keliones išsimokėtinai su   

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link